Jump to content

Gribu profesionālas austiņas!


icash55
 Share

Recommended Posts

skaņas kvalitāti spiež arā visas normālas ausis bet vienu lietu gan nē , blakus trokšņi no paša korpusa un eņģēm. Uzliek galvā (neieslēgtas) un paļodza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MarisO

    8

  • JDat

    8

  • nnoname

    6

  • RudeWolf

    10

krishxxx

Esmu paklausiijies ka skan luuk shiis AUSIS

 

 

Skaņas kvalitate piedur 8-) Turklat jamam ir super labs izolacijas material - kad jamas uzliek, liekas ka zaudee dzirdi :D

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Vai pāri par 300g svars nav par smagu? Kāda sajūta būs pēc pāris stundām?

Link to comment
Share on other sites

Despacho

es atkal pāris dienas atpakaļ klausījos bang & olufsen austiņas. kvalitāte super. vienīgi 80ls maksā.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest propoganders

http/www.euroshop.lv/audio_video/241/_panasonic_rp_f880e_s/

 

pats lietoju shiis Tehnics ausis jau 1,5 gadi - ljoti maigi piegulj galvai, nespiezh un ir lielisks skanjas doiapazons: n0 5 Hz lidz 30'000 Hz!!! labi var izklausiit "zemos";

 

pirmkart Zalmann originala firma rakstaas ar diviem n beigaas, otkart augstak minetas zalman ir sviestains diapazons: 50-20'000 :p

 

par ausu testeshanu: es ieksh Dominas pie oshkalnu tilta iegaaju galaa pa kreisi no maximas partikas, kur tehnika, tur man neviens pardevejs neuzbazas kad parbaudiju apm. 5-6 dazhadus modeljus sakot no sony lidz pioneer - gaju pie plaukta, taisiju valja kasti, uzmanigi lai nesabojajas un gaju pie centriem spraudu ieksha, groziju ekvalaizerus: pardevejs tikai iztalem noskatijas, ka viss norit bez incidentiem; luk ta ir laba tirdzniecibas attieksme; savukart alfaa, kad omitei gaju televizoram ausis izmeklet, pardevejs nervozeja, skreja klat ludzas lai neatverot iepakojumus, triiceeja un drebeeja utt...;

 

pircejam prece ir jamegina, pietiks reiz pakljauties citu stulbumam;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja intresee vairaak geimiem ne muuzikai tad LinkSpeed Medusa 5.1 Pro Gamer. Kaa nekaa shitaas pat World Cyber Games chempjos izmanto. Lai arii liekas pasmagas, bet personiigi peec ~8h gamoshanas nebij nekaadas vainas :) taa kaa uzraxtam uz kastes, ka eertas un nenogurdinoshas var ticeet! Tiesa ieksh LV diezvai dabonamas buus, pac Shveicee meetaajos un te iepirku.

 

Ja muuzikai, tad no LV dabonajamaam jaaizveelas Sennheiser vai Technics ar cenu >50Ls.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Ja gribas tieši skaņas kvalitāti un augstu detalizāciju,tad jāizvēlas kāds no STAX ražojumiem.Katrām normālām austiņām jānāk līdzi savam mazam pastiprinātājam,pie kura slēdz klāt skaņas avotu.Un galvenais neviens sennheiser,beyerdynamic, akg, koss vai grado nekad nav turējis staxam līdzi.Silti iesaku paklausīties,sajūtas ir fantastiskas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
dyversant

es lietoju akg ausis pa ~35Ls, modeli gan neatceros. mani apmierina gan vinju neesaashanas eertums - nespiezj pat peec ilgaakas tureeshanas uz galvas un skanja arii ir apmierinosha.. + vinaam ir izturiigi "skaljrunji" - ir gadiijies atstaat uz pults staavam uz ilgu laiku gruuzjot iekshaa pamatiigu liimeni, pie kura citas ausis jau uzreiz buutu atnjirgushaas, a shitaam po.. vieniigais iespeejamais miinuss ir korpusa trauslums - sapliishushas gan man vinjas veel nav, bet nomest man vinjas ir bail - uz aci skjiet ka varetu buut stipri neizturiigas.

 

vot tas gan par akg ir taisniba.. pats lietoju akg k-100 ausis jau 4 gadu.. vienigaa shaize - nokrita sana parsegs austinjai.. un protams tagad to laikam tik perfekti nekad neizdosies pielikt :(

 

Profesionālo austiņu iegādē uzmanība jāpievērš,pirmkārt ražotājam. Vislielākais brends ir AKG, ko arī ieteiktu.

 

piekriitu

 

a ta ..ausiim cena kkadi 120 $ .. skanja - labakais ko esmu dzirdejis ir basi, ja pat tadi basi kas pievelk mani, proti subwoofer testu paklausoties ausis leeka, un ari parejas frekvences ir piepilditas tikpat labi.

10 - 25 khz ja nemaldos bija manam ausim..

domaju ka ideals variants . bet tas ir tikai ieteikums

Link to comment
Share on other sites

Padre(FMF)

Maza piebilde:

 

Kad ej uz veikalu testēt, paņem līdz pats savu KVALITATĪVU skaņas avotu, mp3 pleieri etc..

 

Nekad nevar zināt, cik kvalitatīvu skaņu dod ārā tas mūzikas centrs vai PC, kur vini dod tev tās ausis testēt..

 

Man vienreiz elkorā deva testēt muzikas centru ar kkadu apšaubāmu veikala matricu ar vēl apšaubāmākas kvalitātes "Legāliem" mp3

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka vairākus simtus tērēt par ausim nav liela jēgo, jo kā es saprati tiks klausīts vienīgi MP3 un viss.

 

Ļoti labas ausis nespiedīs galvu un skanēs ideāli (cena ap 50ls).

Pats tāds lietoju.

 

HD515

 

Ja nepatī dizains tad var paņemt šīs te (cena nedaudz augstāka, bet tev jau tev nekas, jo teici nauda nav šķērslis =====70) ::::

 

HD555

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

lidz 20ls sony mdr-v150 der ļoti labi, bet ir salaužamas.

tagad metu acis uz šeinheiser hs-25-sp-ii, bet nu tā protams ir cita cenu kategorija.

 

manuprāt trauslas, bet ļoti kvalitatīvas esot grado lētākā gala austiņas, laikam ap 60lvl tepat bija.

 

sony mdr 7605 izskatas pēc kaut kā tāda, kas skaņu izsit cauri galvai, nevis nodrošina čillīgu klausīšnos :)

Link to comment
Share on other sites

Pietuka Krustiņš

Labvakar!

Labus galvas telefonus būvē pie meistara. Pēc individuāliem galvas un ausu izmēriem.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

AKG 141. Šito firmu kaut kā reti redzu pieminam. Nez kādēļ.

 

Edit: Bet ja reiz topiks pielipināts...

Labots - j7n
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Vari pameklēt majaslapā www.salidzini.lv tur būs noteikti lētāk nekā veikalā.

 

Nosūtu tev linku:http://www.salidzini.lv/search.php?q=Hama&offset=20

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Krishjanis6

varu piedavat pa tiesham kvalitativas austinas pa piemerotu cenu! Raksti pm!

Link to comment
Share on other sites

Bļin, pirms postē, kāds uz datumiem arī paskatās? Domāju, jautātājs ausis sen jau nopircis un varbūt pat nomainījis pret vēl labākām :D.

Link to comment
Share on other sites

versatile

man ir Denon D501. nebut nekad tik dargas pircis, bet meitene nopirka un saprata, ka vinjai fiziski par leilu un smiekliigi izskataas - nu, mazliet bija arii.

patiik kaa skan. paklusi vieniigais, bet pierod.

ipashi daudz ko gan neesmu klausijies, ta ka salidzinat maz ar ko varu. bet nu skanja tada mikstaka, nav grieziiga un plakana.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Šai pat sakarā- sāku meklēt austiņas, ko plus/mīnus varētu izmantot kā antifonu. Bieži nepieciešams izmantot Skype sarunas ražošanas ceha telpās, kur troksnis ir pamatīgs un parastajām tas fona troksnis spiežas cauri, ka nevar dzirdēt neko no sarunas.

 

Varbūt ir kādam līdzīga sitācija bijusi? Ir kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Ir dzirdēts ka Bose , kāmēr nav īsti super skanējuma ziņā ir ļoti labs noiss cancelings.

Link to comment
Share on other sites

Ausis ar aktīvo noise cancellation pēc būtības čakarē skaņu mazliet (ir mazliet šņākšana). Tāpēc audiofīliem tās būs nederīgas. Taču praktiskiem nolūkiem (Skype skaļās telpās utml) būs ļoti labi. Un "cilvēkiem parastajiem", kam ausis par 20Ls arī šķiet labas, arī nebūs iebildumu.

 

Vēl vari mēģināt izmanto profesionālās DJ ausis. Tās būs padārgas (>100Ls), toties būs ļoti laba skaņa, laba pasīvā izloācija (aļa daudz vates apkārt un cieši pie galvas klāt), un varēs ilgstoši turēt galvā. DJ darba specifika tomēr tāda - apkārt troksnis, bet ir jāspēj labi dzirdēt nākamo dziesmu, un tā stundām no vietas.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Visas iepriekšminētās austiņas nobāl STAX austiņu priekšā.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz sanāca izmēģināt diezgan banālu bet efektīvu risinājumu - kvalitatīvas parastās mazās austiņas, kas ieliekamas ausī, un speciālās pret trokšņa vienkārši uzliku pa virsu.  - sākumā bija neērti, bet pierast varēja.

Link to comment
Share on other sites

Active noise cancellation? Nē nu var jau, bet... Pataigājot kādu stundu, sajūta ka acis izspiedīs ārā no galvas. Nu nafig to draņķi! Vecais triks ar in ear austiņām un skaņu slāpejošam zāģētāja ausim virsū.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Viss atkarīgs no tā, kas par troksni cehā dzirdams. Ja ir vienmērīga rūkoņa, tad aktīvā kancelēšana lieliski tiks galā. Tomēr, ja cejā ir pēkšņi sitieni ar lielām laika atstarpēm, tad noizkanclers būs mazāk efektīvs un būs jādomā par neventilētām ausīs bāžamajām vai pamatīgām dīdžeju ausīm.

 

P.S. Kā tiek galā noizkanclers mikrofona ierakstā? Ja tas veiksmīgi strādā, tad aktīvās arī darbosies.

P.P.S. Saudzējam ausis, tinīts nav patīkama lieta. Cehs, koncerts, utt- izmantojiet aizbāžņus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. Kā tiek galā noizkanclers mikrofona ierakstā? Ja tas veiksmīgi strādā, tad aktīvās arī darbosies.

 

Te varētu sākties beztēma... Esmu mēģinājis. Pēc stundas paliek stipri nepatīkami. Kolēģim pēc 1 minūtes paliek nepatīkami. Ausu uzbūves specifika? Vai arī laba dzirde?

Link to comment
Share on other sites

@@nnoname, malacis gudriniek.

 

Pie mums gan apsargi ir sisīši, gan personāls, kurš strādā "aiz kadra". Tāpat kā ārzemēs rokkocenrta fanu zōnas apmeklētāji.

 

Un tādi sevi pozicionē ka hi-end lietās kaut ko saprotoši. Protams, protams, tādi tad arī dzird kabeļu skaņu uz ausi, kuru nevar konstatēt neviens aparāts, jo auss ir daudz jūtīgāka par mērinstrumentu.

 

Rezumējot: turpiniet klausīties skaļu troksni/mūziku utt bez ausu aizbāžniem. Man prieks ka Latvijā idiotu skaits palielinās.

Link to comment
Share on other sites

komercmasovikiem

Audiorastiem ļoti patīk izgudrot savus terminus...

No cik cilvēkiem un no kādiem skaļumiem sākas koncertmassoviks?

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

tā jau domāju, ka tev tas nepieleks, ievēro atšķirību starp komercmasoviks un koncertmassoviks

Link to comment
Share on other sites

Paskaties manis nospoileroto tekstu. Ai, nē tu esi dumš, es pats parādīšu:
Audiorastiem ļoti patīk izgudrot savus terminus...

 

Labi neizlasīju kā vajag. Tad lūgtum gudrīti paskaidro šos terminus:

Koncerts

Koncertmassoviks

Komercmassoviks



Labi, jāpārvācās uz audiorastijas tofiku.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Te varētu sākties beztēma... Esmu mēģinājis. Pēc stundas paliek stipri nepatīkami. Kolēģim pēc 1 minūtes paliek nepatīkami. Ausu uzbūves specifika? Vai arī laba dzirde?

 

Cik es saprotu, tad aktīvā kancelēšana analizē apkārtnes troksni un pēc iespējas ātrāk padod pretēju kustību caur skaļruni.

 

Problēma 1. - Laiks, kas paiet, kad sistēma ierosina pretvilni nav 0.

Problēma 2. - Sistēma ir dizainēta kompensēt paredzamu trokšņu virkni, ko tā "izķer" no haotiska fona. Trokšņus ar haotiski mainīgu amplitūdu un fekvenci tā neķer un nav domāta ķert.

Problēma 3. - Pieļauju, ka vāji regulētā trokšņu kompensācijas sistēmā korekciju var ierosināt salīdzinoši haotiskas skaņas, ko sistēma cenšas kompensēt un viltus troksnim rimstot tā vēl kādu laiku ierosina pretviļņus.

 

Domāju, ka ir vēl virkne problēmu, ko šeit esošie elektroniķi/akustiķi mācēs labāk izskaidrot.

 

P.S. Koncerta auditorija var arī neietekmēt to, cik skaļi ir lemts atskaņot. Tik pat labi varu teikt, ka nnoname iet uz sisīšu končiem. Es aizeju uz priekšnesumu, kur čalis ar visādām radiouztveršanas ietaisēm samplē skaņas un atskaņo tās emocionāla efekta izsaukšanai publikā. Publikā mēs esam 10 cilvēki, vai tas ir komercmasoviks? Skaņas līmenis reizumis sasniedz sāpju slieksni. Čalis nezināja. Biju Noršēpingā kaut kādu traku femipanku andergraund koncertā, daži stāv 0.7m no skaļruņiem un viņiem plivinās mati. Komercmasoviks? Par laimi visiem, kas stāvēja tik tuvu bija ausu aizbāžņi.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Jā, tā būtu labāk!

 

Topikstārterim- ja troksnis ir vienmērīgs, tad aktīvā kompensācija labi nostrādās. Ja trokšni ir pēkšņi, īslaicīgi un ar gariem pārtraukumiem, tad meklē austiņas ar pasīvo izolāciju.

Link to comment
Share on other sites

Razer Electra. zem 40Ls dabūsi. patestē veikalā, man ļoti patīk.

Laba izolācija, mīkstas, salikšanas mehānisms uzticams, maināms vads, komplektā otrs vads ar mic lai lietotu telefonam kā handsfree.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...