Jump to content

Gribu profesionālas austiņas!


icash55
 Share

Recommended Posts

Patreizējās Hama Studioline 273 pa 12 Ls manuprāt skan ļoti labi, bet gribētos kaut ko īpašu savam Audigy 2 Platinum (kā nekā mūziku klausos gandrīz nepārtraukti). Tikai man vajag kvalitāti, nevis krutumu. Vienreiz veikalā notestēju pāris 3-5x dārgākas Seinhesser austiņas, bet tās diemžēl skanēja sliktāk par patreizējām (skaņa kaut kāda plakana un griezīga), nezinu varbūt tas no aparatūras atkarīgs.

 

Ko ieteiksiet, ja cenai īpašas nozīmes nav?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MarisO

    8

  • JDat

    8

  • nnoname

    6

  • RudeWolf

    10

Guest noname

sennheiser HD-25 (bez sp) ap ~150,- Ls

sony mdr-7506 nezinu cik šeit maksā teorētiski eiropā ap ~120-150 $

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Tās Sony MDR 7506 lietoju KATRU dienu. Labas ausis! Gan LR, gan SWH tās izmanto. Biku pāri 100Ls varētu maksāt. Kur dabūt mūsu birokrātiskajā bedrē - nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Par Sony MDR 7506 te ne visai labas atsauksmes:

http://www.boot.lv/index.php?pg=6&frm=3&ca...6&group_id=1642

 

kexz: "...taas ir pro monitoring ausis.galva saapees jau peec divaam stundaam - paaraak preciizs atainojums"

Maarcis: "..kexz - ausis drīzāk sāpēs no nepareiza skaņas atveidojuma. Bet tas, ka Sony MDR 7506 nogurdina, varētu būt fakts, jo ciešas"

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Viss atkarīgs no vajadzībām. Protams, skaļi klausoties, ausis nogurs daudz ātrāk. OK, nogurdina, alternatīvas? Man gan nav nācies ar nevienām ausīm tik ilgi "dzīvoties" uz ausīm...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

tās sony kādreiz Zazerskis tirgoja (tobiš AE Audio), nezinu kā tagad

un negribētu piekrist, ka sony ir ciešas (autors varbūt nav mēģinājis padomju vienīgās normālās ausis тдс-5 laikam saucās, lūk tās bija īsti inkvizīcijas instrumenti :) ), nogurdināt varētu tikai pārāk analītiskais skanējums,

un atsauksmes un ieteikumus gan labāk palasīties head-fi vai headwize forumos

var jau protams mēģināt tos hd-25sp sennheiserus, tie tādi apgraizītie hd-25, bet viņas visas ir un paliek pro ausis, kas tomēr domātas skaņas analīzei nevis priekš relax klausīšanās

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes liidziigs JAUTAAJUMS, tik ne tik kruti daargs, kaadas labas ausis buutu ap 20-25 Ls, nu lai labi skaneetu + lai nezhmiegtu ausis, peec paaris stundaam nesaapeetu... un kur taadas meetaajas? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

un kāds pamatojums izvēlēties pioneer vai technics ausis ?

es saprotu tur sennheiser, koss, beyerdynamic, grado, akg, audiotechnica vēl jā, bet šitos divus ?

un tās cosonic vispār ir paraša, par 30 lašiem 6-kanālu ausis kopā ar pastiprinātāju :shock:

Link to comment
Share on other sites

Visai labas bužeta klases ausis ir Sennheiser HD 20 un Sony MDR V700DJ !!!

 

Sennheiser ražojumi ir ļoti kvalitatīvi !

Link to comment
Share on other sites

un tās cosonic vispār ir paraša, par 30 lašiem 6-kanālu ausis kopā ar pastiprinātāju :shock:

 

Tad prasa analogija: sanak ka visie AMD processori ari ir galigais mesls??? Jo cena viniem ir parak zema... IMHO profesionalas austinjas maksa ap 1000$ un vairak, atkartojos Tiešam professionalie!

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Tad prasa analogija: sanak ka visie AMD processori ari ir galigais mesls??? Jo cena viniem ir parak zema... IMHO profesionalas austinjas maksa ap 1000$ un vairak, atkartojos Tiešam professionalie!

izskatās ka tu ne visai pārzini diskusijas objektu, analoģija ir vairāk kā neveiksmīga, manis iepriekšminētie 2 ausu modeļi IR profesionālās ausis un NEMAKSĀ 1000 $, tiem cosonic kapsulas ir tādas, ko latgalītē var pa 50 sant. nopirkt, par kādu skaņas kvalitāti te var runāt

Link to comment
Share on other sites

maksa ap 1000$ un vairak...

 

Nu jaa, saprotams, bet ne visi, sorry, kuri te apgrozaas ir mafiozo, valdiibas u.t.t. gimenju paarstaavji, kuriem $1000 ir pustdiensnauda taapeec izveelas ausis 20-30 Ls apmeeraa... bet ja uzmaniigaak paskatamies uz Latvijas globaalo nabadziibu uz ES fona, kuraa ap 80% parasto iedziivotaaju algas apmeers balansee uz izdziivoshanas minimuma, tad var uzskatiit, ja ir iespeeja atljauties pirkt ausis u.t.t. par 20-30 Latiem, tas jau ir ljoti labi uz KOPEEJAA FONA.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir PIONEER SE-M380 un SE-M370. 380aas ir jaunaaks modelis...

 

Teiksu taa-no abaam vareetu uztaisiit baigi labaas austinas-no 370 basus un no 380 vidus un augsas...tad buutu lieliskas austinas-bet arii pasas par sevi ir tiesaam labas... :wink: :!:

Link to comment
Share on other sites

Es pats arii iesaku kaut ko no Panasonic un Technics. Tas patiesiibaa ir viens razjotaajs (Matsushita, vai kaa vinju tur), tikai uz kasteem ir vai nu viens, vai otrs uzraxts priekshaa. Pat viss paareejais kastes izskataa sakriit. :D

 

Taas Technics ausis pa 18Ls man pasham ir (bija), un, jaasaka, skaneeja PERFEKTI. Nu, protams, taas pa 100Ls droshi vien buus labaakas... bet, lai vienkaarshi maajaas klausiitos muuziku, taadas pa 25Ls no Technics buus vislabaakaas, manupraat. Ka taas par shaadu cenu ir labaakaas, apliecinaaja gan mans draugs, kursh shajaas lietaas nedaudz orienteejas, un kuram teevs nonjemas ar skanju, gan arii veikala paardeveejs. :D

 

Jebkuraa gadiijumaa - es biju ljoti apmierinaats ar skaneejumu. Galvaa vinjas arii labi juutas, jo ir pavisam necieshas (tomeer turas labi).

Link to comment
Share on other sites

Tad prasa analogija: sanak ka visie AMD processori ari ir galigais mesls??? Jo cena viniem ir parak zema... IMHO profesionalas austinjas maksa ap 1000$ un vairak, atkartojos Tiešam professionalie!

izskatās ka tu ne visai pārzini diskusijas objektu, analoģija ir vairāk kā neveiksmīga, manis iepriekšminētie 2 ausu modeļi IR profesionālās ausis un NEMAKSĀ 1000 $, tiem cosonic kapsulas ir tādas, ko latgalītē var pa 50 sant. nopirkt, par kādu skaņas kvalitāti te var runāt

 

Var but...

Taču pec manam domam cilvēkam pašam jaizvelas austinjus kurus pirkt. Var ilgi lasit viedokljus, galu galu nopirkt un saprast ka subjektivi TEVI tie neapmierina. Kadam patik naturala un asa skanja, kadam silta un ne daudz piekrasota. Skanjas sajuta visiem cilvēkiem ir subjektiva. Jaiet veikala un jaklausas, galu gala kas vairak patik tas arī jaņem.

P.S. par tadu summu (26-30Ls) TIEŠAM izcilu produktu nenopirkt (IMHO) taču tiem Cosonic ir diezgan labi raditaji... vis maz ta apgalvo ixbit testeri.

P.S.S.pēc Zalman austinjas iegade (35Ls), ESMU ļoti apmierinats, man patik skanja gan DVD Video, gan speles, un vienkarši mp3 klausišana.

Link to comment
Share on other sites

manam domam cilvēkam pašam jaizvelas austinjus...

100 punkti var piekrist, saprotams, tachu ir taada lieta kaa personiskaa pieredze, prakse un galu galaa profesionaala izgliitiiba dotajaa jautaajienaa, taapeec arii shaadu probleemu iztirzaashana forumaa ir patiesi noderiiga, jo domaajams, ka to izlasiis diezgan daudzi un smelsies padomu! Jo ne jau katrs ir un var buut baigais profs datoros, vai skanjaas, ir miljons profesiju dikti attaalas un tieshi BOOTS it biezji var paliidzeet... :wink: :wink: :wink:

Thanks.....

Link to comment
Share on other sites

Nedomaju ka ixbit cilveki ir baigi labo ausu testetaji jo vinji nodarbojas ar dzelzhiem !!! Un ausis ar 5.1 skanju es domaju vispar ir murgs , telpiskas skanjas emulacija ar maziem pikstuljiem !

Link to comment
Share on other sites

es lietoju akg ausis pa ~35Ls, modeli gan neatceros. mani apmierina gan vinju neesaashanas eertums - nespiezj pat peec ilgaakas tureeshanas uz galvas un skanja arii ir apmierinosha.. + vinaam ir izturiigi "skaljrunji" - ir gadiijies atstaat uz pults staavam uz ilgu laiku gruuzjot iekshaa pamatiigu liimeni, pie kura citas ausis jau uzreiz buutu atnjirgushaas, a shitaam po.. vieniigais iespeejamais miinuss ir korpusa trauslums - sapliishushas gan man vinjas veel nav, bet nomest man vinjas ir bail - uz aci skjiet ka varetu buut stipri neizturiigas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Labas lētā gala ausis ir Sony xxxxxx vot neatceros modeli... vienmā studijā tādas stāvēja un neko, skan galīgi labi, priekš tās cenas itovo! Te rādžā nezin kāpēc iepirka pāris Rolan RH 50 - nu..... labāk neteikšu savas negācijas....

Link to comment
Share on other sites

Nedomaju ka ixbit  cilveki ir baigi labo ausu testetaji jo vinji  nodarbojas ar dzelzhiem !!! Un ausis ar 5.1 skanju es domaju vispar ir murgs , telpiskas skanjas emulacija ar maziem pikstuljiem !

 

Nezinu, nezinu... doma ka aukustisko iekartu teste uz ausiem? Skanjas testessana notiek ar mikrofonu, specialu softu un ar speciali ierakstitiem CD. Peec tam jau protams cilveeki arii vienkarssi paklausas muziku, paspele spelites, paskatas video, un tad testu rezultati apvieno ar iespaidiem un visu rezume.

Man passam Zalman 5.1 channel :)

Link to comment
Share on other sites

Ko zinaataaji saka par Fostex T50RP ? Nopietni paardomaaju to iegaadi, kaa nekaa Fostex un tikai ~100$...

Kaadam ir pieredze ar shiim ausiim?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
Sveiks Jazz :) Re, es pie jaunas samplju mashiinas tiku:)

 

O, apsveicu, nu un kā ir tagad, velk? Kā Steinberg grand??? Neraustās vairs? :) Pamēģini NI Elektric Piano!

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Profesionālo austiņu iegādē uzmanība jāpievērš,pirmkārt ražotājam. Vislielākais brends ir AKG, ko arī ieteiktu. Vēl labs ir arī Panasonic un dažas Sony austiņas. Uz parametriem, piemēram, skaņas diapozonu, skatīties nav jēgas, jo tas nav tas būtiskākais, kas nosaka skaņu. Katrām austiņām ir savas nianses un uzbūves īpatnības, kas nosaka skanējumu. Pērkot austiņas veikalā tās notekti jānotestē, vēlams ar līdzpaņemtu kompaktdisku(oriģinālu,protams,jo kā zināms wma un mp3 un citi saspiešanas formāti skaņu izkropļo). Latvijas veikalos ir maz labu austiņu,tāpēc piedāvāju ielūkoties- http://www.musicstorekoeln.de/englisch/

Link to comment
Share on other sites

es kaa iistens maajas lietaajs rekomendeeju shitaas -> Panasonic, jo praksee paarbaudiitas, taadas ir jau otraas lietoshanaa, ir skaljuma regulaators uz vada, vads garsh - 5m (var veesi teljuku skatiities, seezjot normaalaa attalumaa), ir sameeraa vieglas, normaals bass, esmu shitaas jau reklameejis ieksh boot foruma. Miinuss vareetu buut tas, ka divi vadi no ausiim - tb no katras auss vads.

P.S. shis ir ljooti labs resurss (manupraat) par ausiim, kuru jau arii ieprieksh esmu ieteicis.

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz
Pēc kā Tu spried' date=' ka lielākais brends ir tieši AKG?[/quote']

AKG nav populārs un to viņiem nemaz arī nevajag. Kas attiecas uz profesionālajām austiņām, AKG jau sen pazīstams kā kvalitatīvs produkts. Skanējums tiešām atšķiras,piemēram, no tās pašas cenu kategorijas Philips austiņām. Tas ir apmēram tas pats, kas Marshall pie tā saucamajiem akustiskajiem combo.

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Vislielākais brends ir AKG' date=' ko arī ieteiktu. Vēl labs ir arī Panasonic un dažas Sony austiņas.[/quote']

ō jā, tāpat kā krutākais audiokaršu ražotājs ir creative, krutākais audiosistēmu ražotājs ir bang & olufsen, krutākais auto ražotājs ir bmw, lielākais printeru ražotājs ir hp un tā var turpināt bezgalīgi, nē tiešām man nekas nav pret akg, kas patiešām ražo kvalitatīvas un labas ausis, bet šitie apgalvojumi izraisa vieglas šaubas par autora competenci attiecībā uz apspriesto tēmu

un latvijas veikalos var atrast daudz labas ausis, ne visas kuras gribētos protams (grado vai stax vai etymotics par provi), bet sennheiser, koss, sony , akg, audiotechnica un vēl kādus, kas man šobrīd ir aizmirsušies var atrast mierīgi latvijas mazumtirdzniecības uzņēmumos, ja tik māk meklēt

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
Pēc kā Tu spried' date=' ka lielākais brends ir tieši AKG?[/quote']

AKG nav populārs un to viņiem nemaz arī nevajag. Kas attiecas uz profesionālajām austiņām, AKG jau sen pazīstams kā kvalitatīvs produkts. Skanējums tiešām atšķiras,piemēram, no tās pašas cenu kategorijas Philips austiņām. Tas ir apmēram tas pats, kas Marshall pie tā saucamajiem akustiskajiem combo.

 

Nu nevar teikt tā "labākais"! Marshall ir tikai viens no! Ir tal vēl tas pats Fender, Huglas & Kettler (kā viņu tur) Vox, vēl 100 citi brandi! Katram mūzikas stilam/māksliniekam sava skaņa!

 

Tāpat arī AKG - viens no, ir tak arī Sony, Sennheiser, Beyerdynamic, Audiotechnika, un vēl vesela jūra labu aušu, ko jau kāds augstāk uzskaitīja.

 

Jāņem vērā arī tas, ka katrai firmai ir lētais un biezais gals!

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Jazz.

Tā jau ir kā tu saki. vienkārši es gribēju pateikt, ka katras firmas ausis skan savādāk un jāizvēlas tās, kuras nevis pēc parametriem ir krutākas, bet tās kuras uz Tavām ausīm labi skan. Runājot par lēto cenu kategoriju- man vislabākās šķiet Pioneer un Panasonic. Cik nu paguvu notestēt, man iepatikās šie ražotāji. Modeļi gan piemirsušies. :? Galvenais ko atceros bija, ka Pioneer labāk zemās skaņas paņēma.

Link to comment
Share on other sites

man gan ar leetaa gala pionieriem ir zinaama slikta pieredze - cena taisni bija kaadi 30-40Ls - pazinja Dj nopirka un jau peec nedeeljas nesa mainiit - viena puse neskanaaeja.. apmainija, peec 2iem meeneshiem atkal viena puse nobeidzaas, atkal apmainija. cik zinu, tagad, kad garantija jau beigusies, veelreiz nobeidzaas viena puse. un vinjsh pret ausiim izturaas sakariigi - nemeetaa vinjas, ar paargruziishanu arii nenodarbojaas.. taa kaa laikam kaada braakju seerija bija vai kas tamliidziigs.

Link to comment
Share on other sites

bet kuras ta galu galaa ~ 30Ls veertiibaa ir veerts pirkt?

es ieteiktu manis piemineetaas akg (ar noteikumu ka izturies pret ausiim ar saudziibu - kaa jau teicu, nav iipashi izturiigas). riit precizeeshu modeli un cenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
mjaa, piekriitu jazz.

bet kuras ta galu galaa ~ 30Ls veertiibaa ir veerts pirkt?

 

Vot, tieši nesen RIMI redzēju tās Sony ausis, kas ir OK cenā līdz 30 ls. Ka tik nebija sērija CMR vai kautkas tml...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

savajadzējās austiņas . Uzgāju šo diskusiju , noderīga info, bet viss sliktākais jau ir tas, ka nekur jau nevar patestēt tās ausis [nekur - nu ir lielākotiesi nekur] Jo viņas ir ieliktas kastēs , kuras pārdevēji atsakās plēst vaļā . Bet negribas jau pirkt kaķi maisā .

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...