Jump to content

Astronomiskaas cena un autora ieraksts.


jakslis
 Share

Recommended Posts

Sāli palaidu garām - ar tādiem rīkiem krāmējies neesmu . Vai tad ar 12 V no akumulatora nav vienkāršāk ?

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Vai tad ar 12 V no akumulatora nav vienkāršāk ?
Ko?  Domā fiziski nosist metot pa zivi :shok::) .
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Izņemot makšķeri un spiningu nekādus citus zvejas rīkus rokās neesmu turējis , tāpēc par elektrozveju priekšstats ir nedaudz miglains .

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu bet privātā dīķi tak var sist ar strāvu, spridzināt, brist ar brideni, likt murdus utt. Tādas mantas ar vajag.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bez tā , ka cena kosmoss, tumbas labas, lai liktu jūsu pastūzim izlaist dūmus, vieglu garu :D

 

tum.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Larijssene

Kicker, nu nekas tāds tur nav, nokaulēs kāds vēl 10ls un tad jau cena būs tīri pieńemama.

Link to comment
Share on other sites

Nu var jau būt, ja nav spīdzināti un novazāti, bet 145e, hmm

p.s draugs pirms neilga laika paņēma 5500 pa 110Ls, gadsimta pirkums :D

tad jau neko nesaprotu, ka pirms, neatceros, gada varbūt, pārdevu z2300 pa 50ls, nevarēju atrast diskusiju, bet viens otrs paspēja ierunāties pa kosmosu un vel padomāju par tām S150 kuras notirgoju, arī laikam vajadzēja sekot šī brīža tirgoņiem un kļūt par kosmonautu :D

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Pff, pa 50 ls Es uz sitiena Tev vinas nopirktu, lai varētu tālāk pārdot.

Protams labā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
erikonkulis

http://www.zip.lv/show/?i=2717386

 

Kad jautāju, kas vainas datoram un cik vēlētos par viņu es saņēmu šādu atbildi:

Datoram klaviatūra nedarbojas kā vajg, visas pogas nestrādā, akmulatoru derētu nomainīt un mates plate nodegusi, āa un derētu drošvien ventilatoru nomainīt, iztīrīt, bet tā dators ir ļoti labs un es pa 120euro adotu, meistars teica tas pie kura aiznesa ka detaļas esot labas un tā aptuvenā summa ir pieņemama.

 

Tā jau neko plastmasas un matricas cena :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
2010.10.5. , 16:02, Krabis1 teica:

Kāds ar izskaidrot kas ir tas kas redzams pirmajā bildē?

 

Otrajā bildē redzams pastūzis kuru chalis gribēja pārdot no sākuma par kādiem 40 Ls es gribēju nokaulēt uz 20Ls un laipni paskaidroju kad tas nav parasts stereo pastiprinātājs un uz tā nav iespējams kvalitātīvi atskaņot mūziku... čalis nepiekrita man par 20 atdot a tagad par 15Ls neviens nepērk :D

post-71341-063806000 1286283641_thumb.jpg

post-71341-069276700 1286283686_thumb.jpg

sory par veca suda cilasanu un pareizrakstibu[rakstu no ekrana tastaturas] es tadu monobloku gribetu tagad dabut. pamatskolas gados ar tadiem disenes griezu. 

Link to comment
Share on other sites

pilnīgs krāms tas translācijas pastūzis. Es kādus 4 esmu izjaucis detaļās (radiatori tur vienīgā labā manta). kādreiz pa kapeikām bija...tagad pa kosmosu visi šitie vecie šad tad parādās ss.lv..bet nu par neadekvātu cenu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tur nu var piekrist, krievu tranzistoru translácijas pastiprinátájs bija pilnígs mésls. Tur bija tilta slégums un tā shēma bieži juka. Tiku krievulaikos vairākus remontējis un parasti atstāju uz 50W bez tilta. Tad vismaz nejuka. Visādā ziņā vislabāk kalpoja lampu TY50 uz Г807. Nenokaujams aparāts bija. Ja nemocija un līnijā nebija īsais, tad gadiem kalpoja bez lampu maiņas. Nu jā, Staļina laika iestrādnes, ja labi nedarbotos, tad garantēts darbs lāģerī. Ko var gribēt no Brežņeva laika tranzistornieka. Tad jau lāģeris par nekvalitatīvu konstrukciju nedraudēja un brāķis bija cieņā.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāda vispār interese lietot translācijas pastiprinātāju mūsdienās. 

Piebļaut visu pagastu par mazām naudām- varbūt, tikai skaņa, kā no mucas.

Nu nav tas vairs mūslaiku stadarts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...