Jump to content

Astronomiskaas cena un autora ieraksts.


jakslis
 Share

Recommended Posts

Patiesībā neredzu tur nekādu negausību, tā cena jau nav nemaz tik kosmiska. Gan jau kāds dīvainītis (a la foruma Vitālijs) varētu arī nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

maģis 30, nu max 50, par spīti pirmajai klasei viņam mehānisms visai primitīvs, tumbas bezvērtīgas, ierakstītas 25 gadus vecas lentas 6 ls gabalā? nu var jau būt, man gan tā nešķiet...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tad nu tā, mani dārgie kolēgas, liksim tagad stafk' par to, kādās debesīs tad preiskurants uzskries šitam verķim. Nevēlos neko sliktu teikt par pašu aitem', bet nu 100 punkt' ies uz izķeršan', fanu pūlis būs gatav' viens otr' sabradāt un saknābāt, lai tik pārsistu cenu un tiktu pie ilgi kārotā Soņi :sarkasms:

 

Man ir lieki 400Ls, tos arī solu, noķer mani ja vari... :mrgreen:

 

http://www.ss.lv/msg...iers/dlihi.html

 

P.S. Iesak' vērst uzmanību šī izsolītāja trešo sludinājum' par darba meklējum', tādam kārtīgam kurzemniek' man naudas točn' nav žēl :D

post-67478-0-51469100-1345931662_thumb.jpg

post-67478-0-47499000-1345931673_thumb.jpg

Labots - S.Pidermans
Link to comment
Share on other sites

Vēl viens hi-endists no Rēzeknes :D

post-57831-0-33977700-1346045431_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu šitas HiGe-End'ists varētu pretendēt līderpozīcijām šajā topikā ar saviem Festivāliem un Estonijām. Labi, reku atnāca pāris postus iepriekš nostaļģijās iegrimušais Uldiss un visus norāja, ka šitas tirgonis tiekot nepamatoti izsmiets, ka tās vecās kastes kā kolekcijas priekšmets esot tīri OK un cena nav nereāla. Kolekcija, jā, piekrītu...

Bet problēma šajā gadījumā ir ar to, ko tas tirgonis ir samurgojis tajā sludinājumā un kas derdzās visiem, kas kaut nedaudz aizraujas ar audio štellēm. Ka tās vecās grabažas, redz, izkabinot visus šābrīža 1000Ls skaļruņus un esot baigajā cieņā .ru HiGe ( :sarkasms:) End'istu aprindās. Es tam durakam aizsūtiju e-pastu ar lūgumu atsūtīt man tās adreses netā, kur iespējams palasīt šo mūzikas mīļotāju apceres par šīm brīnišķīgajām radiolām un kur atrodami šie testi ar visiem mērijumiem, kur redzams šo radiolu pārākums pār 1000Ls līmeņa tehniku. Varat desmit reizes minēt vai es saņēmu atbildi...

 

HiGe End ipbio... :mrgreen:

Labots - S.Pidermans
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
JuutpaudisMaigcilveeks
(labots)

Bet skan labi!!!!111

:D

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

 

Nu šitas HiGe-End'ists varētu pretendēt līderpozīcijām šajā topikā ar saviem Festivāliem un Estonijām. Labi, reku atnāca pāris postus iepriekš nostaļģijās iegrimušais Uldiss un visus norāja, ka šitas tirgonis tiekot nepamatoti izsmiets, ka tās vecās kastes kā kolekcijas priekšmets esot tīri OK un cena nav nereāla. Kolekcija, jā, piekrītu... Bet problēma šajā gadījumā ir ar to, ko tas tirgonis ir samurgojis tajā sludinājumā un kas derdzās visiem, kas kaut nedaudz aizraujas ar audio štellēm. Ka tās vecās grabažas, redz, izkabinot visus šābrīža 1000Ls skaļruņus un esot baigajā cieņā .ru HiGe ( :sarkasms:) End'istu aprindās. Es tam durakam aizsūtiju e-pastu ar lūgumu atsūtīt man tās adreses netā, kur iespējams palasīt šo mūzikas mīļotāju apceres par šīm brīnišķīgajām radiolām un kur atrodami šie testi ar visiem mērijumiem, kur redzams šo radiolu pārākums pār 1000Ls līmeņa tehniku. Varat desmit reizes minēt vai es saņēmu atbildi...

 

Njā, vai cik jocīgi tas arī nebūtu .ru forumi tik tiešām ir pilni ir slavas rakstiem tām pašām Estonijām, Festivāliem, 2A9, 8GD-1 no Rīgas10 etc. "Pateicoties" tādiem rakstiem es pats esmu daudz ar tādiem "iepircies".

Vari ierakstīt googlē, piemēram, kirilicā 6gdr-1 un ātri vien atradīsi diskusijas tajā pat audio portālā vai Vegalabā tā, ka maz neliekas. Kad es biju arī atēdies 6gdr-1 skaļruņus, protams, ne pa kapeikām pirktos, neveiksmīgi mēģināju iesaistīties vienā audioportāla diskusijā, kur es, protams, netiku sadzirdēts, bet gan uzskatīts par nedaudz jocīgu, kaut arī man likās, ka mani pāris komentāri bija diezgan konstruktīvi un pa tēmu. (Nu vai ir vērts diskutēt ar cilvēku, kurš dzird 30Hz no šiem skaļruņiem "na ļiņeike", ja to Fs ir ap 100Hz..) (Tā kā, ja Tu man būtu lūdzis norādīt saites ar slavas rakstiem šiem skaļruņiem, es uz Tavu meilu šā Ludzieša vietā būtu ļoti gari un izsmeļoši atbildējis.) :) Runā, ka minētie Estonijas skaļruņi piePleskavā ejot ap USD170 gabalā.

Tā nu es, varētu teikt, pat ar plusiem galu galā tiku vaļā no trīs pāriem 6gdr-1 skaļruņiem apmaiņā pret Technics SL-1210 mk5 plašu atskaņotāju. Ceturtais customizētais 6gdr-1 pāris, pārtīts uz 4 omiem ar pārmagnetizētiem magnētiem, izrautu dust capu un iesmērēts ar Vorobjovku vēl ir dabūjams, ja kas. Domāju, nez vai neielikt ssā. Toreiz par to Estonijas radiolu, kuras skaļruņi vēl man ir saglabājušies, samaksāju Ls70, par pārtīšanu, pārmagnetizēšanu Volodjam samaksāju Ls30. Kaut kā par piecīti kādam atdot negribas principa pēc, un, kas pats smieklīgākais- pastāv izredzes, ka, kāds forumus salasījies cilvēciņš, man tos varētu arī paņemt, tiesa gan, diezin vai par 100 latiem, jo pēc krievu forumiešu viedokļa šāds customizētais skaļrunis skaitās sačakarēts, pat neskatoties uz to, ka objektīvi, manuprāt customizēts ir labāks (varu pat pierādīt ar mērijumiem).

Kas attiecas uz tieši to konkrēto Ludzas Estoniju, tad, ja es nejaucu ar kādu citu, pēc neilga laika, kopš tika ielikts tas sludinājums, kāds cits par Ls25 ssā tirgoja tieši tādu pašu Estoniju, tikai bez skaļruņiem. Tā kā pastāv varbūtība, ka kāds to Estoniju ir tomēr paņēmis.

Par pieminētajiem Festivāliem- ko darīt ar manā īpašumā esošajiem diviem pāriem 6gd-1 skaļruņiem, vēl neesmu izdomājis. :D Neesmu gan arī vēl paklausījies, kaut pie manis tie ir nu jau pāris gadus..



Kas attiecas uz Ludzieti, visvairāk man piedūra- bija tāds viens sludinājums, kur viņš, arī par astronomisku summu, tirgoja self made pīkstuļus ar diafragmu no baložu olām un kuri skanot labāk par biezā gala Scanspeakiem. :D

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

ar diafragmu no baložu olām

 

Kurām? Tām, kuras izdētas vai tām, kuras nogrieztas balodim?   :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nevarēju noturēties Kosmoss+tulkojums 2 valodās

sludd.jpg

Labots - Rainis
Link to comment
Share on other sites

Rainis, šis tiešām labs, man a vēl kādas kapeikas ir, varu pa lēto piedāvāt, pa kādu sotaku gabalā :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai nu liekam attēlus vai neliekam neko, jo ss.lv sludinājumu dzīves ilgums ir īss.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Galvenais, ka jābūt vismaz vidējai izglītībai :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

un jāglezno dažādās valodās

80 Ls man liekas priekš šāda izmēra ir pa īsu

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Cena ir kādas 4-5x par īsu (ja pasūtītāja krāsas).

 

Mākslinieks, kurš varētu kaut ko tādu izdarīt 4 dienās, paprasītu tam 80niekam vēl vienu nullīti klāt. Un moš vēl x2 cenai.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tur laikam domāts 80 Ls par kvadrātmetru, pēc Rīgas Domes izcenojumiem...

Link to comment
Share on other sites

Viņš jau tikai saka ka jāuzglezno uz sienas, par gleznojuma izmēru nekas nav teikts.

Link to comment
Share on other sites

pat izprintēt tādu maksātu krietni dārgāk :D ja nu vienīgi palūgt lai kāds Āfrikas  skameris uzzīmē - neatceros linku blogam, kurā čalis troļļoja scamerus - tie zīmēja gleznas etc, lai pierādītu prasmes :D

Link to comment
Share on other sites

Uz 6x4m sienas var uzgleznot arī 10x15cm gleznu. Tik tiešām nav teikts, ka gleznai jābūt pa visu sienu :)

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Var, bet bildei tak ir arī kaut kāds "oriģinālizmērs" (oriģināls tas točno nav), no kuras skatīties, un "cienījamais" mākslas mīļotājs vēlas gleznu aplūkot palielinātā mērogā, tātad Tava piebilde lieka, jo minēts, ka vēlas izmēru 6x4 metri. (un nejau plikam audeklam, bet bildei!!!)

Par darba samaksu un laiku neņemos spriest (vispār māksla ir stipri stiepts jēdziens), bet nu obligāta vidējās izglītības prasība visticamāk ir obligāta lauka aizpildīšanas prasība no sludinājuma servera, nevis prasība no klienta. Runājot par tām valodām, hvz, (arī obligāta prasība lauka aizpildīšanai sludinājumā?)  a varbūt meklē gleznotājus, kas runā tikai (vai vienā no) konkrētajās valodās? :rus_roulette:  (tātad bildes uzzīmēšana vēlamajā izmērā NAV prioritāte) Anyway, sludinājums pa' rubuli!

Link to comment
Share on other sites

Matīsa iela 38, ja tā ir Rīgā, tad kaut kāds veikals/bārs "Tosts". Pat ja krāsas un pārējos materiālu maksā darba devējs, tā samaksa varētu būt maksa par vienas dienas darbu. Un darba tur in noteikti daudz vairāk nekā uz 4 dienām.

Link to comment
Share on other sites

jakslis
(labots)

Vai jūsu kompjiem ir servisa grāmatiņa :)?

Tas ir baigais pluss pie pārdošanas ,tāpat kā priekš auto :).

Elkors gan nolaidies,liek nodzeltējušus floppy sudrabotā case :).

post-82337-0-88631900-1363725875_thumb.jpg

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

martinno

Ja reiz stulba, tad jābūt vismaz smukai... Moš kāds var aizbraukt un nopirkt to moni?  :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Tas tiesa. Es labāk lasu šādu, nevis- Marka:Nezinu.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given
Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given

 

tiem, kam ir piekļuve ''draugiem.lv''

 

Un tiem, kuriem nav? Ekrānšāviņu nevar uztaisīt? 

Link to comment
alusbundza
· Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given
Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given

 

Ekrānšāviņu nevar uztaisīt

neprotu :sorry:  

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given
Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given

Googlē banāns? Davai! Taisi!

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...