Jump to content

Astronomiskaas cena un autora ieraksts.


jakslis
 Share

Recommended Posts

alusbundza
· Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given
Hidden by Mezavecis, Marts 25, 2013 - No reason given

 

Davai! Taisi!

davai nesprēgā, neesmu tajā vecumā,

ieliktais links ir video, kaut kā nesanāca nokopēt

man ikdienas darbs nav klabināt datortaustiņus

varbūt, kāds var ielikt, intresants

Link to comment

Nezinu, es tik pārpublicēju alusbundža linku, lai tie, kas nav draugos redzētu.

PS. tas moderators, kas izdzēsa to ierakstu un komentārus, šitos pēdējos varētu pārcelt uz pieGdienas topiku vai kādu citu atbilstošu vietu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Jā, es labi zinu biedrīši, ka jūs arī regulāri čekojat ss'a audio sadaļu un katru reizi publicēt s90 sludekļus nav ne jēgas, ne vajadzības, visi tāpat zin, ka ir tūkstošiem končenno idiotu,kas grib neadekvātu cenu, bet nu šitas kosmonauts sit pušu visus... Neatpakotas (kāda fak nozīme?), nopietniem interesentiem, ibio... Varēja vēl pierakstīt, ka cena pēdējā...

kujeju...

 

post-67478-0-48734100-1365005635_thumb.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Atrodas Ventspilī - būs man jāaiziet paskatīties, ko tas "stāv iepakotas" nozīmē... Nē, labāk lai pieved pie manis mājās un kad būšu apskatījis, jāpiedāvā 40Ls. :D

Link to comment
Share on other sites

Rubļus uz repšukiem kad mainīja? Kaut kādā 1992. gadā? Iznāk, ka kāds indivīds ir vairāk kā 20 gadus glabājis tumbeles velns viņu kur zin, neatpakotas. Njā. Un vēl tajos "juku" laikos kaut kur uzrakt tās tumbas veikalā. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

paskaties uz valsti:

 

Adrese un kontaktinformācija Valsts: AFGANISTĀNA Atr.vieta: Rīga Atr.vieta: Rīga Adrese: Čaka iela 103 Tālrunis: 28239589 Email: karjera@smap.lv
Link to comment
Share on other sites

intervall

f9j4dpz8r2opx5uqce89.jpgsrznsye5w4y43ghan0rj.jpg

Cena vienkārši graujoša-Ls 230

Lai arī nomainītas gandrīz visas komponentes,dators viņu nav pievīlis :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu i atradis ar ko palielīties - web lapas kļūme, pfff

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kāds vairumnieks izdomājis pajokoties par dumajiem internetveikaliem un ielicis 100x lielāku cenu xml listē...

Bet ja nopietni - kārtējo reizi GNT/Also/Actebis vai kā tur to kantori sauc, ir laža ar viņu sistēmu un tie, kas vienkārši "sūc" xml un liek e-veikalā nedomājot, uzrāvās...



Optikas konverteri 100base Latvijā jau maksā 100Ls - vāks, kā var melot...

tirzejs_konverters.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bruketajs, ko Tu vēlējies pateikt, ieliekot konkrēto saludinājumu šajā sadaļā???

5 Ls ir par daudz? Vajag pa velti? Man arī mājās vēl ir Canon 3.2 Mpix, labas bildes no viņa nāk ārā - labākas nekā no šodienas lētā gala ziepiniekiem. Izšķirspēja ir vairāk nekā pietiekama A4 izdrukai.

Pa 5 Ls nepārdotu savu.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ivo, ja tomēr izdomāsi, tad padod man ziņu.

Redzi, vienīgais iemesls, lai viņu pārdotu varētu būt vietas atbrīvošana. Bet reizēm viņš tomēr noder, kaut vai bērnam iedot līdzi ekskursijā. Pie tam kādus pāris gadus atpakaļ tika nomainīta matrica, kas izmaksāja 10 Ls + iepirkta atmiņas karte. Attiecīgi, pārdodot viņu pa 5-čuku sanāk tīrie zaudējumi.

Link to comment
Share on other sites

Šamais par tām S90 grib tādu ciparu kādu varētu prasīt par ļoti labi saglabājušām S90, un tikai daži defekti :D saspiedies nedaudz čalis.

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/ffkpk.html

 

Vel šis:

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/dynamics/bebjom.html

Pa tumbām atsevišķi šis grib sotaku :D

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ivo, kas tas vispār par fotoaparātu ar iespēju ielikt sim-karti? Protams, iespējams, ka ar sim karti ir domāta sd-karte, bet nu laikam jau tikai man likās, ka sludekli ievietojis tehnofobs, bez zināšanām par jebko.

Tāda bija mana doma.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
RimaNTSS

Parādījās ekskluzīva iespēja iegādāties Viasat šķīvi + uztvērējs par nieka 80 Ls. Vai šo vajadzēja iepostēt pikgdienas jokos?post-78751-0-98769800-1375473654_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Rimant, istenam Viasata lietotājam daudzajos gados samaksājot

kopumā lielas summas par viduvēju paketi viduvējā kvalitātē deformējās

priekštats par preces cenu un viņam nekādies nav pieņemams, ka tas viņa uztvērejs tagad maksā

vienu lielo alus pūsli, bet antena vienu šņabi....

Vai isāk sakot, kāds muļkis bija toreiz, tāds arī šodien...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kosmonauts

Radio jauns maksā kādus 10Ls

post-57082-0-45920200-1382016018_thumb.png

 

''ūdensdrošs" cd maks, cena arī jaunam nez vai ir pat tik liela, jo dubultietilpības maksā ~5Ls.

post-57082-0-09305700-1382016028_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Taksis

Varbūt kāds vēlas nomainīt termopastu?  :grin:

 

"Piedavaju JUSU datoru izstirit no nevajadzigiem failiem (hdd tirisana) , parinstelesanu, termo pastas mainju (kas ir javeic vismaz 1x gada) un visu citu protams pa pa letu cenu sajos laikos..."

 

post-68150-0-10964500-1393681202_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Daudz neskatījos, bet nosaukums "tabletes" vien ir ko vērts :D 

Link to comment
Share on other sites

osscar

Vienmēr zināju, ka zivis un audiofīlija ir saistīta lieta:D bet vēl labāk ar lampu germānija vietā + sildītiem vadiem zivis dauzīt ?  :hunter:

 

ss.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Grossmeister - tur visa sāls tajā, ka cilvis publiski piedāvā komponentus maluzvjeniecības ierīču izgatavošanai.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...