Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Divas nedēļas atpakaļ noriskēju un paņēmu AB IP box prismcube.Kādu dienu,divas pačakarējos,bet tagad ok.Bilde pat labāka par VU solo2.Un kas par pulti.Imidži ir gan originālie,gan BH.Cena gandrīz par 100 eiro lētāka par Vu solo 2.

Link to comment
Share on other sites

Kur ņēmi un cik maksāja? Es te domāju - ir jēga mainīt nost veco pirmās paaudzes DM800?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

es ņēmu unisatā-180 atdeva pēc pārrunām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bilde pat labāka par VU solo2.

Interesanti kā to nosaka? noliki abus blakus, pieslēdzi pie 2 vienādiem televizoriem?

Vu+ Solo2 jau nav nebūt tas lētākais+2 tjuneri. Šo drīzāk vajag salīdzināt ar Zero vai Solo SE. 

Link to comment
Share on other sites

arī tur ir 2 tjuneri.Protams,ka par bildes kvalitāti tas ir subjektīvi.Arī divi pilnīgi vienādi televizori nekad nerādīs pilnīgi vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

es ņēmu unisatā-180 atdeva pēc pārrunām.

Jo visi pārējie patestēja un atdeva atpakaļ, kā es to darīju... ;) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jo visi pārējie patestēja un atdeva atpakaļ, kā es to darīju... ;)

 

varbūt tajā laikā vēl nebija softu.Tagad ir pat BH.

Cik es zinu tur bija 4 gabali.Tagad 1,pēc loģikas.Kad pakoju ārā viss bija čikiniekā-jaunavības plēve :yahoo:

Laikam noveicās :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

čikiniekā-jaunavības plēve

Nu, es kad testēju, plēvītes neplēšu, lai var kādam pārdot...

Nu, iespējams, ka tad bija vāks, jo tas, kas uz tā tūnera stāvēja, kārās nost pat pie vāja signāla - man darbā 36grādi ir uz viena šķīvja ar pārējo un signāls ir ne pārāk...  

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nevietā, bet kad es meklēju sev jaunu uztvērēju biju palaidis garām šo modeli:

Xtrend ET8000

http://www.ebay.com/itm/HD-Sat-Receiver-Xtrend-ET-8000-HD-2x-DVB-S2-Linux-Full-HD-HbbTV-PVR-CI-/360892582103?hash=item5406dfc8d7:g:eo8AAOxy0zhTNCwk

šis modelis pilnībā apmierināja manas vēlmes un cena ir zemāka kā līdzīgiem konkurentiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo tas, kas uz tā tūnera stāvēja, kārās nost pat pie vāja signāla

 

vai tad tu lieto dekoderus ar to softu,kas tur stāv no rūpnīcas? :superstition:

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

vai tad tu lieto dekoderus ar to softu,kas tur stāv no rūpnīcas?

Tajā brīdī tam draņķim nekas sakarīgs nebija...  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki,

 

Gribu jaunu uztvērēju, pašlaik lietoju Amiko 8900. Šo uzdavināšu matei, apnicis šis divplaksnis.

 

Aptuveni ko es vēlos:

HD kvalitāti.

Skatīties filmas caur viņu, doma ir ka pārlikt failus uz HDD. Jautājums vai mkv formatā varēs skatīties?

Protams medus utt.

Budžets 200 EUR, kā ļoti auksti griesti.

 

Ko jūs ietiektu?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Vu+ Solo SE

Jā rāda MKV, ja vien neākstīsies ar 10-bitu H.264 ko tāpat neviens saprātīgs enkodētājs, izņemot animešņikus, nelieto.

Link to comment
Share on other sites

Joprojām domāju - vai ir jēga upgrade no DM800 (bez SE) uz kādu no jaunajiem VU+. Ko tauta domā?

Link to comment
Share on other sites

Man vismaz likās nenormāli kaitinoša šī DM800 lēnība! Otrreiz tādu mēslu negribētu! Sunray SR4 (DM800SE) likās kā pasaka jau salīdzinājumā ar DM800. Tagad lietoju Xtrend 8000 kurš ne reizi nav uzkāries un tiek galā ar visu ko vēlos no viņa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

DM800 lēnība

Kaut kā baigi neesmu izjutis, vienīgi restartējas lēni, tas gan. Strādā arī +/- stabili. 

Link to comment
Share on other sites

Ir DM800 lēns. Startējas lēni, kā arī ātri braucot pa kanāliem brīžiem iebuksē. Tajos laikos, kad pirku laikam bija vislabākais.

Link to comment
Share on other sites

oprojām domāju - vai ir jēga upgrade no DM800 (bez SE) uz kādu no jaunajiem VU+. Ko tauta domā?

Vu+ Solo SE salīdzinot ar DM800 ir raķete! Tur pat salīdzināt nevar tos ātrumus, viss notiek jūtami fiksāk un bez gļukiem. Noteikti ir jēga mainīt!

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

OK, tad tik jāpadomā uz kuru modeli labāk skatīties, laikam jau DUO2 tagad būtu jāņem?

Link to comment
Share on other sites

Vuplus zero jau būs jūtami ātrāks par DM800, trūkumi ir tikai tas, ka nevar ielikt HDD un korpuss jūtami karsts!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Protams... Tu man piegādāsi 4k kontentu ko uz viņa lūrēt? Un 4k TV arī pie reizes. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

pēc 7 gadiem smiesies par šo savu komentāru!

Ta es to aparātu tāpat nomainīšu jau pēc 4-5 gadiem augstākais, kur vēl 7 gadi... Vispār pēc 7 gadiem SAT TV vairs nebūs aktuāla. Varbūt ka jau pēc gada nebūs, to neviens nezina.

Interesanti, tas DUO2 ir lietojams, kā sakarīgs media pleijeris arī mūzikai ar ērtu browsēšanu displejā? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu man piegādāsi 4k kontentu

Nu bet tak ar laiku būs arvien vairāk 4k kanālu!

 

 

Un 4k TV arī pie reizes. 

Varbūt nomainīsi pēc kādiem gadiem arī TV!Un Tev jau būs augstāk minētais aparāts,kas to atbalsta!Un ar to aparātu rāda ne tikai 4k!

 

 

Pēc 7 gadiem smiesies par to piedāvāto uztvērēju!

Nezinu,kas tur būtu,tik smieklīgs!Cena?Ja jau var atļauties VU+DUO2,tad jau var piemest to simtu klāt arī!


Kaut kāds kontents jau arī ir!http://www.flysat.com/satlist-uhd.php

Link to comment
Share on other sites

Jāpapē tas tas DUO sīkāk. Pirmā lieta, mas man jau nepatīk ir milzīgais izmērs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vu+ Solo2 SE mini
 

Tas nav Vu+ ražojums. Domā pats, vai pirkt klonu no ... pat nezinu kā, jo pašam Vu+ tāda modeļa nav.

Varbūt domāts Vu+ Zero?

Link to comment
Share on other sites

''Kur pasaule iet!'', skatos tam 4k izņemamais disks ... Nu labs , kad izmanto ka bacup krātuvi . Nu labi , ja laiku pa laikam taisi no datora bacup- savā nodabā ''gruzijās'' uz to VU 4k. Vēlāk izķeksē to maināmo HDD un noglabā seifā vai aiznes kaimiņam glabāšanai :) .  Vispār ideja klientu pievilināšanai pat ļoti OK . Savādāk dekoderiem mūsdienās iekšā HDD kā krātuve priekš torrentiem jau paliek neaktuāla, jo interneta ātrumi pietiekoši, lai skatītos visu online vai softu tāpatās nogruzij 10 min kad savajagās.

Link to comment
Share on other sites

Sāku pētīt cenas un iegādes iespējas - esmu palicis pie 2 variantiem - Duo2 vai Solo2. Vairāk tā kā tomēr uz Duo2. Tāpēc ka divi tuneri (varēs lūrēt arī virszemes TV, kas piegriezīs medu) wi-fi iebūvēts, baroklis arī kopējā kastē nevis iznestais un galu galā smuks displejs ar laika ziņām. :D Kā arī hardware transkodings, analogā audio izeja u.c. Vienīgais, kas izraisa platu smaidu - SCART spraudnis pakaļā un RS 232. Nafiga??? Tagad jau dators ar RS232 ar uguni jāmeklē.

 

Biju Yota bāzē Lizuma ielā. Viņiem ir kaut kāda versija Duo2 TWIN un dārga - 400 EUR. Diemžēl neviens uz vietas nemācēja paskaidrot ar ko šī versija atšķiras no parastās. Un vispār neviens tolkom neko nemācēja paskaidrot. Man interesētu versija ar 1 SAT tuneri + 1 universālo tuneri, kas der virszemes TV. Gatavs tāds laikam nebūs, cik skatījos pultex.lv, viņiem tie aparāti nāk ar 2 gab. SAT tuneriem iekšā (nafig?) un universālais jāpērk atsevišķi. Maksā viņš nebūt ne lēti - 59 EUR laikam bija. Kā arī ir opcija piepirkt atsevišķi qwerty pulti. Kādam ir pieredze ar to pulti - cik viņa noderīga, cik ērta utt.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Tā parastā versija jau laikam nekur nav nopērkama, jo visur neta bodēs uzrādās Vu+ Duo2 (2xDVB-S2),tātad ar 2 tuneriem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

vajag ar 1xDVB-S2 un 1x-DVB-T nevis 2xDVB-S2

Cik sapartu, tad vienīgā reālā opcija ir pirkt papildus moduli pa 59 naudām. Tādu komplektāciju, kā es vēlos, standartā netiek piedāvāta. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...