Jump to content

Vēlos satelītu; kas un kā?


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Cien. AcId un citi sat TV gribētāji!

Lai neputrotos un neatkārtotos, kad rodas vēlme tikt pie satelīta, iesaku vispirms izdarīt sekojošo:

 

1. Izveidot to kanālu sarakstu, kurus jūs noteikti vēlētos redzēt. Pierakstiet arī vēlamo valodu.

1a. Otrajā saraksta daļā rakstiet vēlamos (bet ne obligātos) kanālus un to valodu.

2. Tad noskaidrojam (paši, vai ar šī foruma palīdzību), kuri no sarakstos minētajiem kanāliem ir FTA un kuri kodēti un kādās paketēs tie ietilpst, kā arī uz kura pavadoņa tos var redzēt.

 

Tas palīdzēs atrast labāko risinājumu. Citādi ļoti daudz laika tiek patērēts putrojoties kanālos un paketēs.

Būšu priecīgs, ja mūsu SatTV guru kaut ko pievienos pie šiem norādījumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • norkis

    7

  • guntis5

    7

  • zhagis

    10

  • Pirkss

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klau spambot, moš iziesi ārā paspēlēties? Nav ko teikt - nu paklusē, nepiesārņo forumu ar bērnudārza līmeņa asprātībām.

Link to comment
Share on other sites

MarcisB!

Nu tad iesakaam Boldrikam,lai sadalaa SAT ievieto manuaali par shkiivja uzstaadiishanu.Varbuut tad nedaudz saruks jautaajumu skaits par to,kaa labaak izurbt caurumu sienaa.

Link to comment
Share on other sites

zhagis:

Tevis minētās darbības tiek veiktas jau PĒC tam kad izvēlēts attiecīgais pavadonis, pakete utt.

Jo iepērkamo sat tv detaļu konfigurācija tak ir atkarīga no izvēlētās paketes - uz kura pavadoņa utt.

Kad cilvēkam ir skaidrs, ko viņš tieši vēlas skatīties, piemeklēt attiecīgu aprīkojumu vairs nav problēmas.

Bet cik lasu, daudzi šeit uzreiz ķeras pie dzelžiem, uzliek tos, un tikai tad mēģina saprast ko ar to visu var redzēt. Kā saka - pieiet lietai no otra gala :)

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, vislabākais piedāvājums joprojām ir un paliek HTB+ ar šāri.

Ļoti daudz labu kanālu (visi discovery, animal planet, Nat Geo, Nat Geo Wild utt) un arī angļu valodu daudziem var ieslēgt. Labi filmu un multeņu kanāli. Trūkst tikai Disney Channel un Sci-Fi channel.

Jo tas, kādi pavadoņi jāķer, izriet no tā, kādus kanālus skatās. Savukārt pavadoņu izvēle nosaka šķīvja izmērus, galvu skaitu un to izvietojumu, kas visbeidzot, ietekmē attiecīgā sat tv tjunera izvēli.

Jeb es kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

28.2°E

Eurobird 1

Astra 2A

Astra 2B

Astra 2D

Man nerāda Astra 2D pavadoni 28 grādos jo tur vajag gandrīz 2 metrus lielu antenu. :( Bet man ar pārējiem pavadoņiem no 28.2°E pilnīģi pietiek. Domāju pat ja man šķīvis būtu tikai uz 28.2°E (ja redzētu arī astra 2D) tad es domāju ka man pilnīģi ar to pietiktu, bet jātceras ka apetīte rodas ēdot...

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

sky var skatities tikai ar shari ?

Protams var skatīties arī ar orģinālo karti.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

kiki!

te ir tāda lieta kaa MEklET!(sat nodaļaa)

pilns forums ar shamiem

Link to comment
Share on other sites

kikis izskatas ka tev gribas speks ir lielaks neka varesana.Ta turpinat! :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...