Jump to content

Vēlos satelītu; kas un kā?


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Vai vienā bļodā var salikt HotBird 1-5 13°E , Sirius 2-3 5°E un Eutelsat W4 (NTV+) 36°E?

Vai tad tādā variantā Boldrika variants ar divām bļodām?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • norkis

    7

  • guntis5

    7

  • zhagis

    10

  • Pirkss

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tāta divas bļodas un uztvērējs ir OK.

Kādas nianses galvām:

Izejas viena vai vairākas? Komplektēšu TRIO.

Trokšņu līmenis (dB) labāk lai lielāks vai lai mazāks cipars?

Kas tas par zvēru Lokālā oscilācija (GHz)?

Link to comment
Share on other sites

Nav jācitē viss palags.

 

ko tu tur murgo!

Labots - TokRa
Link to comment
Share on other sites

Kur tik naidiigi cilveeks jau uz pariezaa cela.

Liec kaaa uzrakstiija TRIO un siikumos neiedzilinies visas galvas buus OK.

Link to comment
Share on other sites

Sastāstitrs pasākums arī šajā sadaļā.

Sanākuši speciālisti par SAT TV! Tikko kāds jautājums par tēmu tā sākas ko murgo.

 

Jāmokās būs veikalā līdzīgi kā pērkot ledusskapi.

- Kāda atšķirība starp šiem ledusskapjiem?

- Nu viens ir Elektrolux un otrs Wirpool.

- Kādas ir tehniskās atšķirības?

- Nekādas, bet laba izvēle.

Tomēr atšķirības ir A vai A+ klase 5 vai 7 gadu garantija aukstuma sistēmai.

Labi ka pirms pirkšanas ir iespējams tehniskās specifikācijas atrast netā.

Nianse tāda ka ledusskapis un SAT TV sistēma ir divas dažādas lietas. SAT TV ir vairāk parametri kā ledusskapim.

 

Negribu nopirkt SAT TV komplektu un izrādās jāmaina tās, tas un vēl tas ir nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

Kāds lieto SS2 uz SkySat2 vai kādu citu PC tjūneri? var pieslēgt pie PC TV un vienlaicīgi strādāt ar PC... ?

Link to comment
Share on other sites

Ja sadomāsi skatīties HDTV, tad divprocesoru kompis to knapi velk, par kādu strādāšanu uz kompja vēl var būt runa.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu divprocesoru kompis. HDTV ar aizturēm velk pat mans Athlons 2500. Bremzējas pie straujām objektu kustībām vai kadros ar sīkām detaļām. Lai normāli skatītos ar SkyStar2 vaigot P4.

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

Ja sadomāsi skatīties HDTV, tad divprocesoru kompis to knapi velk, par kādu strādāšanu uz kompja vēl var būt runa.

nea, HDTV pagaidam nav aktuāli....

bet kā ar SS2? lieto kāds? Kādus RU kanālus (ne atvērtos) redzat?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Man ir viena bļoda - 120cm un 4 galvas (Eutelsat, Astra, Hotbird un Siriuss). Rāda ļoti labi. Dzīvoju pie Ādažiem.

Link to comment
Share on other sites

Man te pie reizes radās jautājums par šo dubulto(vai kā viņu tur)spoguli:

 

post-64241-1187281271_thumb.jpg post-64241-1187281286_thumb.jpg

 

Vai šamais ir kas nopietns?Vai vairāk pontam.

Pēc izmēriem jau nu nekas dižs.

Link to comment
Share on other sites

Boldriks!

 

Protams ka šaubos par signāla stiprumu uz galējām LNB.

 

kirils!

Galvas piestiprināt vēl būtu mazākais.Un ne jau tādā"šlānī":)

Teorētiski varētu iekļauties 36*E-4*W...

Bet par cik uz Amosa Ukraiņiem nav īpaši spēcīgs signāls,tad nu tiešām aizdomīgi.

Link to comment
Share on other sites

Lai netaisītu jaunu topiku, atļaušos iepostēt šeit savu vajadzību(palasījos citus postus, bet savai vēlmei neko atbilstošu neatradu):kā sacit jāsaka gribu mājās SAT "šķīvi" ar visiem no tā izrietošiem "loriņiem". Kabeļtelevīzija manā miestā ir tikai viena, tā pati pilnīgs bullshit's (miests saucas Ogre :twisted: ) Dzīvoklis 5-tajā stāvā, "ceļš" SAT galvai/-ām uz pavadoņiem pilnībā brīvs. Vajadzība pēc kanāliem būtu šāda: sports(eurosport (obligāts!) + vēl šādi tādi), multfilmas(Cartoon Network! etc), kāda mūzika(Vh1? MTV? VIVA?)

, kaut kas no filmu kanāliem (nav tikai nojēga, ko vajag 8) )

Tobiš ko ar visu šito gribēju pateikt - nevajag neko ūberkrutu, tikai tik daudz, lai augstākminēto redzētu. So 100%, ka to visu es iepirkšu YOTA'ā, tikai jautājums ir ko man vajag un no kādām naudām +/- man būs jāatvadās? Kādu šķīvi vajag? Cik lielu? Kādu dekoderi vajag? Uz kādu pavadoni "jāmērķē"? Cik galvas vajag? Vai manām vajadzībām pietiks ar vienu galvu?

Šķīvi paredzēts stiprināt pie mājas sienas, ir doma, ka montēšu/stellēšu pats :mrgreen:

 

PS pateicos jau laicīgi par visām tām jēlībām un "uzbraucieniem" ko man nāksies dzirdēt :mrgreen:

 

PPS ir doma ņemt kādu no šiem http://www.yota.lv/?inscat=790〈=2...labākie, sliktākie?

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc uzreiz jēlības? Sat cilvēki šajā forumā ir rozā (domāta krāsa nevis orientācija) un pūkaini :)

Principā Tavām prasībām vislabāk atbilstu HTB+ no Eutelsata 36 grādos ar šāri

Sat tjuneris ņemas Dreambox vai kāds cits, kurš atbalsta ethernetu un uz priekšu !

 

Ko tieši rāda HTB+ vari palasīties www.ntvplus.ru

Link to comment
Share on other sites

a ko saki par Unisat komplektu FTA2 vai FTA3? Tipa it kā gribās lai ir viskautkas daudz un tajā pašā laikā lēti(ka jau vienmēr :mrgreen: )...

Link to comment
Share on other sites

Brīvo kanālu paliek aizvien mazāk un mazāk. Ja gribi skatīties reklāmu ar filmas fragmentiem - ņem vien ciet.

Vai nu maksā drusku vairāk un uzliec normālu aparatūru, un tad maksā katru mēnesi pa druskai - šāre.

Vai arī maksā par aparatūru maz un katru mēnesi atšķieb viasatam sazinciktur un skaities apšaubāmas kvalitātes paketi.

Alternatīva - nelegāli pieslēgties kabeļtelevīzijai.

Ja Eurosport kaut kur vēl bija palicis FTA, tad mūzikas, filmu un multeņu kanāli jau sen ir kodēti. Neceri. Sen jau uz sat labas lietas nav FTA.

Link to comment
Share on other sites

AcId!

 

Kā jau MarcisB minēja,vari jau ņemt Unisat komplektu.

Bet vēlāk Tev var rasties"apetīte".Tad nu ar brīvajiem kanāliem vien neiztiksi.Par normālu skatīšanos mūsdienās ir jamaksā.

Tici,ka tas pats 500tais drīms nemaz tik daudz nemaksā.Ja vēl doma pašam uzstādīt,tad izmaksas nebūs nekādas lielās.

Link to comment
Share on other sites

ok, nu jau man kaut kas kļūst skaidrāks :razz:

 

ok, varētu iztikt bez tā Eurosport, un ņemt kādu no tiem Viasat komplektiem pa lēto, bet ir jautājums kurš no tiem visiem būtu kaut cik necik jēdzīgākais? Vai tiešām "lētais komplekts" tāds mēsls vien būs? Nav man hdtv, līdz ar to kvalitātei īpaši lielas nozīmes nebūtu.... So it kā palieku pie kāda no viasat komplektiem (neesmu diezin ko naudīgs :mrgreen: ), jautājums ir tikai kuru grābt ciet? Un vai patiešām ir tik grūti pašam to visu uzstellēt, kā te forumā dažs labs sūkstās? Kur ko spraust/bāzt/likt apmēram zinu, lielākās bažas man sagādā šķīvja atregulēšana uz pavadoņa... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ņem Viasat komplektu ar trijām galvām.Būs Tev arī Eurosports no Astras 19,2*E(pagaidām brīvais)

Viasat variants nav tas labākais,bet daudzi pērk.Un varbūt kādreiz šis kantoris to paketi arī uzlabos 8)

Brīva izvēle:)

Link to comment
Share on other sites

man majas ir mutants! kas ir pieslegts pie inteneta! man uz vinju no kaut kada tur servera kuru vins atpazist tiek sutiti kodi kanalu atkodesanai rada loti daudz kodetos krievu kanalus diskavery rus un loti daudzus citus kanalus krieviski kas ietilpst ari viasat pakete! es par so pasakumu maksaju 5 ls! tas viss ir nelegali un man to piedava kada persona kas to fisku kaut ka ir atkodusi cik es zinu par vinju vins jau sen nodarbojas ar dazadam datoru ficam un un ir diezgan gudrs saja joma! vai kads var kaut ko pastastit ka apmeram ta sistema varetu darboties jo man nav ne jausmas! mani tas interese jo noteikti pastav iespeja to visu darbinat ari caur savu datoru nemaksajot neka!

Link to comment
Share on other sites

pag pag...nu man ir pilnīgs ķīselis galvā... :mrgreen: ar to Viasat'a komplektu es redzēšu tikai to Viasat paketi vai Viasat paketi + vēl kautkas(attiecībā kāds pavadoņi)?

 

brr...baigi smagi, ja nekad neesi saskāries ar šādām lietām :-|

 

moul99 - cik zinu, warez/pirātismu šeit aizliegts apspriest...palaboiet, ja kļūdos :)

Link to comment
Share on other sites

Labsi, paldies visiem, kas palīdzēja saprast kas ir kas... :-o Gan jau būs vēl vesela kaudze ar jautājumiem!

Link to comment
Share on other sites

Kas atiecās uz manis uzdoto jautājumu.

 

Atradu informāciju par Wave Frontier Toroidal 90

 

Verķis jau intresants,bet par tādu cenu var salikt trīs šķvjus ar visiem pribambasiem.

Štrunts ar visu estētiku.

Link to comment
Share on other sites

Plee a man tiko atnaaca tas viasat ar PACE, bet gan jau buus OK! :D

Labots - jankais
Link to comment
Share on other sites

Viasata samsungs neatbalsta diseq protokolu,tas nozime vairak pa vienu gavu nevar uzlikt.

 

jankais atliek nemt tagat drimu :-D

Link to comment
Share on other sites

guntis5!

 

Par samsungu nemaz nezināju,jo vēl neesmu redzējis.Paldies,ka apgaismoji.

 

 

jankais!

 

Mirstam vaina jau nu gluži nav,bet...

Mjāa.Kad cilvēks pērk PC vai portatīvo,tad jautājumi forumā sāk birt kā no pilnības raga.Bet laicīgi pajautāt par sat komplektiem neuzskatām par vajadzīgu.

Link to comment
Share on other sites

zhagis: labi teikts.

Vienkārši Viasats visiem pārskalojis smadzenes ar savām reklāmām ka pie šamiem viss esot kruta... :???:

Link to comment
Share on other sites

Bišku offtopiks:

 

Ko ieteiktu? Ir Samsungs 9500, kādā nejaukā vasaras dienā konstatēju, ka signāls uz jebkuru satelītu, jebkuru kanālu stāv uz 0, nemaz nenoraustās (itkā tas notika pēkšņi) Lieta tāda ka dzīvoju 5 stāvā, šķīvis ir 10 stāvā (uz jumta) ir 4 galvas, sākumā domāju kabelis, bet nu vismaz pārgriezs/pārlauzts nekur nav (nomainīt, lai pārbaudītu ir ļoti sarežģīti) uzkāpu uz jumta, pieslēdzu kabeli pa taisno pie vienas galvas, pie otras galvas, nekādu izmaiņu...

 

Jautājums: vai varētu būt ka uztvērējs ir kaput? Ja tas ir kautkāds uztveršanas bloks(?) vai tas ir labojams, ir vērts to darīt?

 

PS Šķīvis it kā nav izkustējies, tas uz 99,9% Cik es saprotu, lai pārbaudītu manu uztvērēju vajag vienkārši pieslēgt pie kāda mājās kur SAT darbojas 100% bet man nav neviena paziņas, kam mājās būtu...

Link to comment
Share on other sites

Tavs uztverejs ir kaput ja tas ir labais vecais 9500emvia vai viaci ar emu softu,beidzas mūžš mikrenei ieejas moduli,maina izmaksa 40 latus.Man tadi divi mironi jau metajas zem skapja :-D .Iespejams kad bijusi slikta ventilacija.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā.Man arī tads samsungs nobeidzās.Un arī par ventilāciju gudri vīri arī ieminējās.

Link to comment
Share on other sites

laikam tā arī būs... ugu 9500 VIA CI ar Emu, vecums pāri 4 gadi... visu laiku bija karsts pēc velna, nu rigtīgs gludeklis

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

Boldrik beidz tirgot šrotu :-D zinu tris gadijumus ar laimigu notirgosanu,bet pec nedelas pircejam pazud signals un šis splauj zaļu :mrgreen:

 

Ja jau nauda zel tad nemi openboxu,tas pats samsungs ir.

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

ņjā :) nu 20Ls jau varētu riskēt, tikai nezinu, kāda tagad situācija ar Emu un visu pārējo štelli pa pāris mēnešiem jau daudz ūdens aiztecējis, varbūt vajadzētu pieprovēt roku tajā c. šāringā bet nu tad jāpiebiedrojas pulkam, kas štuko par jauna dzelža iegādi... bet nu tie standarta 300Ls par kuriem kā rakstīts iepriekšējos postos grozies, kā gribi jāšķirās, ir par daudz - es tāds svēdienas skatītājs vien, bet gribās lai ar kompi var tikt iekšā, un kaut ko uzķimerēt lai nav tikai FTA, vai VIA$AT

Link to comment
Share on other sites

Guest angel

Visu pavadoņu tv programmas! Var noderēt, ja skanējot atrodi programmas, bet nezini no kura pavadoņa! www.lyngsat.com

Link to comment
Share on other sites

Kadi vel tur 300 ls!?Pietiek ar 140ls par drimu 500s un ruteri 20 ls

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...