Jump to content

Viss par un ap Latvijas televīziju pagātni/tagadni/nākotni


Dexs
 Share

Recommended Posts

Pirms 38 minūtēm , laikamTak teica:

jutubē tak ir #personība, #rezervēts, #pāļa bazars,  etc...

kapēc tagad kremļa propagandu no torņa vajag HD kvalitātē, nesaprotu...

Tu vispār saprati ko jautāju - politiskās peripētijas, pofig! :D Atkārtoju jautājumu - kādam ir skaidrs ko īsti Latvijas Telēvīzija iepirka un kā tas funkcionēs darbosies tālāk?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

ko īsti Latvijas Telēvīzija iepirka un kā tas funkcionēs darbosies tālāk?

iepirka vai dabūja naudu, lai iepirktu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , rubb teica:

Tomēr, IMHO, galvenais ir saturs

Jā, tāpat arī teica mazizglītots kaimiņu traktorists, paskatoties HD SAT TV bildi uz mana 1080p monitora  kādus 15 gadus atpakaļ...?

Diemžēl tādi traktoristi arī pie mums ir lēmēji, zinoši ko tautai vajag...

Un koncerta klausīšanai arī ar ''radiotočku''  pietiek taču ...?

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Te visi salakušies katrs kaut ko gvelž citus neklausās

Link to comment
Share on other sites

Viens par kleitu, cits par meitu. Mani kā bauru interesē tehniskās nianses - biju cerībā, ka kāds, kurš LTV tuvāks, padalīsies, bet te jau panesās.. Jūs vēl Audi ar gāzi un Kroņvīrusu te apspriediet... :(

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā, tiem kam nepielec, es nerunāju par diethil ēteri, bet gan par ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , rubb teica:

lai kaut vai fhd palaistu ēterī

Kas ir "ēteris"? 

Link to comment
Share on other sites

Ēters  (nejaukt ar Ēteri) ir izdomāta speciāla vide, kurā izplatās radioviļņi. Pagājušā gadsimta 20-os gados tika pierādīts, ka tādas nav, bet nu joprojām ļaudis piesauc. Pie tam arī Latvijas Radio. Nu lab, Rubbam piedosim...

Link to comment
Share on other sites

Man ir bikiņ cita sfēra un ar Didzi nav sakara, man un viņam būtu daudz ko pateikt par risinājumu pareizību. :D Šobrīd bez kritikas - man ir cits jautājums - kas tur vispār tiek pirkts - nu tā "uz pirkstiem", gribu saprast.

Link to comment
Share on other sites

Klau, nu tak nevajag šo tēmu pārvērst par piektdienas sviestu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , laikamTak teica:

biju cerībā

Paklau, necitē mani ar mainītiem tekstiem, esmu miermīlīgs, bet nu bez interpretācijām... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , rubb teica:

Klau, nu tak nevajag šo tēmu pārvērst par piektdienas sviestu!

@rubb,  piedod, bet nelien tēmā kuru nejēdz - te ir normāla saruna ar bik lekšanos, kas pieder pie lietas. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ēteris ir šķidra substance, kuru izmanto fotoaparātu lēcu tīrīšanai un karstā laikā plikpauraini cilvēki, kuri samērcē ēterī lakatiņus un pēc tam uzsien uz galvas - izejot saulē esot patīkamas sajūtas.

Link to comment
Share on other sites

No šī visa var saprast, iespējams nākotnē abi LTV kanāli būs pieejami HD kvalitātē.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Neticu gan...

Iespējamība apmēram tāda, kā Putins teica:

Eсли бы у бабушки был хуй, то она была бы дедушкой ?

Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 4 stundām , Mielestapa teica:

Ēteris

Bērnībā mopēdiem bākā pie benzīna šāvām klāt, lai labāk iet. Vai gāja diži labāk, grūti pateikt, bet smaržoja interesanti. Esmu dzirdējis, ka čigāni pie šņabja pilinot klāt.

Man vasarnīcā, kur skatos VTV vēl vecais CRT teļļuks stāv, līdz ar to kvalitāte mani pilnībā apmierina ?

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , jacobs teica:

Un man tomēr, kaut vai pavisam neesmu jauneklis, patīk skatīties, klausīties, ne tikai ''saturīgu gudru'' , bet arī skaistu sievieti, nevis kādu izplūdušu pļocku...

Tas tāpēc, ka esi estēts. Pazīstu vienu diezgan sakarīgu inženieri, kuram nebūtu problēmas glabāt netīras zeķes starp tīriem šķīvjiem. Ja paskatās automašīnā uz sēdekļiem, tad izskatās, ka vesti ir kartupeļu maisi. Visādi citādi normāls cilvēks.
Stīvs Džobs bija laikam izteikts estēts. Jaunībā laikam viņš arī vienu brīdi staigāja basām kājām uz smirdīgs. Tā vismaz pēc filmas var spriest.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , snukurins teica:

LTV pāries uz HD teica nesen vakara Panorāmā.

Es to zināju, zināju. 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
1 stundu atpakaļ, base7 teica:

No nākamā gada Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un portāls LSM.lv izies no reklāmas tirgus.

info: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/valdiba-atbalsta-83-miljonus-eiro-sabiedrisko-mediju-izejai-no-reklamas-tirgus-2021-gada.a372853/

Oho tas gan ir pārsteigums, ilgi par to runāja bet neko konkrētu ...


Pirms 47 minūtēm , ieleja teica:

televīzijas cilvēkiem liekas, ka iznīks kvalitatīvs saturs, kā Sirmā gastroceļojumi un līdzīgie

 

Būtu žēl, tomēr LTV pēdējos gadus taisa ļoti kvalitatīvu vietējo saturu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Labvakar!

Kurš zina, kā tur tagad lietas sastāv? No 1 janvāra LTV būs HD, kā solīja pirms pusgada sakarā ar PIK iegādi, vai nē? Vismaz iTV, ja ne VTV.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es ar par šo iedomājos dažas nedēļas atpakaļ? Naudu vajadzēja, iedeva. Tagad kaut kāds klusums. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Racer teica:

Naudu iedeva HD filmēšanai

Filmē jau sen vismaz HD, ja ne vēl augstākā izšķirtspējā. Pat ar vairākus gadus vecu vidējas klases telefonu, lai kaut ko nofilmētu SD, nevis defaultajā HD, ir jāpieliek zināmas pūles un zināšanas, lai veiktu atbilstošas izmaiņas settingos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Jā, paldies par video, bet tas nenozīmē, ka viss būs HD. Jau šobrīd replay šis tas ir 720p un FHD pieejams. Pieļauju, ka līdzīgi būs arī turpmāk, bet nu redzēsim.

Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Filmē jau sen vismaz HD, ja ne vēl augstākā izšķirtspējā.

Ne visu. Uzjautā LTV, būsi izbrīnīts ar ko un kā filmē. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, 4K laikmetā ir mazliet uzjautrinoši, ka pāriet uz HD. Bet no otras puses, foršāk protams ir HD, jo SD uz lieliem ekrāniem izskatās perversi. Jeb stāsts par to, ka tehnoloģijas skrien pa priekšu vilcienam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , M@R$$ teica:

Protams, 4K laikmetā ir mazliet uzjautrinoši, ka pāriet uz HD. Bet no otras puses, foršāk protams ir HD, jo SD uz lieliem ekrāniem izskatās perversi. Jeb stāsts par to, ka tehnoloģijas skrien pa priekšu vilcienam.

Piekrītu, ka tas ir kautkāds pizģec, ka 2021 HD pasniegs kā baigo jaunumu, sapirks kautkādus vecus HD sūdus, galvenais ka no pareizajiem cilvēkiem. Tad atkal tiesāsies *&@#)(*)(*  Es nezinu no kura tas atkarīgs, gan jau vairāk nevis no tehniskā personāla atkarīgs, bet no iekšējas politikas, politiķiem un kas nu vēl tur. Bet pa lielam.. fui... Saturs LTV1, LTV7 man pat šķiet samērā OK.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vēl salavecim būtu paprasījis, lai beidzot sāk strīmot visus bezmaksas kanālus caur IPTV, nevis vaid, ka pierobežā viņus neviens neredz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nekas skatītājiem uzreiz būtiski nemainīsies. Protams, LTV turpmāk no zaķenes pados HD bildi, bet virszemes apraidē līdz 2022 gadam diez vai kas mainīsies. Nav jau brīva kanāla, kur raidīt, jo viss atdots Lattelekomam un līgums beigsies tikai pēc gada. Nevar jau tā vienkārši atslēgt SD apraid, jo daudzkur vēl slavenās zvaigžņu kastes cilvēki izmanto, bet pie HD jāpāriet uz DVB-T2 standartu.  Atkal būs bļāviens, jo vai nu jaunu dekoderi vajag, vai jaunu televizoru. HD reāli var tikai citā kanālā raidīt. Kā rīkosies lielākie kabeļoperatori, nezinu. Viņiem jau arī jāatrod vieta kabelī, kur to HD iebāzt. Viašrotam, vai kā nu viņu tagad sauc, tieši taš pašas problēmas, jāpaplašina kanāla platums uz SAT. Visdrīzāk ar lielu pompu LTV paziņos, ka nu ir HD, bet cilvēki kādu kaiku skatīsies to pašu SD. Diez vai internetā arī parādīsies HD strīms. LTV ar internetu tā baigi nedraudzējas. 4K fani varat i nepīkstēt. Nu nav tā, ka visur pasaulē nu tik 4k raida. Jā, ir daži eksperimentāli kanāli, bet tomēr visi turās pie pilnā HD. Tas , ka teļuku ražotāji dzen marketingu un visu laiku tirgu kurina, tas pofig.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, ja paskatās SAT pavadoņus, tad ļoti maz ir 4k kanāli. Bet nu tak jau parādījušies 8k TV - interesanti kādu principu vadīti tos cilvēki pērk.

 

Link to comment
Share on other sites

Bet par to jau arī ir runa, ka kautko jaunu ieviešot jāskatās gadi uz priekšu. Un tas ir skaidrs, ka adaptācija prasa laiku.  Citādi sanāks tā ka beidzot mums tas HD būs, tad tas jau būs akmens laikments un būsim tālu iepakaļ.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Didzis teica:

Nekas skatītājiem uzreiz būtiski nemainīsies. Protams, LTV turpmāk no zaķenes pados HD bildi, bet virszemes apraidē līdz 2022 gadam diez vai kas mainīsies.

Didzi, VTV šobrīd maz interesē. Jautājums, vai, kad iTV LTV būs HD, līdzīgi, kā TV3?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Boņs teica:

nevis vaid, ka pierobežā viņus neviens neredz

Redz. Problēma ir cita. Tajā galā daudzi izvēlas RU/BY kanālus, kas pēc satura ir daudz interesantāki+lai uztvertu Latvijas kanālus, antena jāpagriež uz otru pusi, bet tādā gadījumā atkal neredz rašu un belarusus.

 

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , spameris teica:

Citādi sanāks tā ka beidzot mums tas HD būs, tad tas jau būs akmens laikments un būsim tālu iepakaļ.

Nebūsim, nebūsim iepakaļ. 4K ir teļuku ražotāju uzspiests standarts. Nu var uztaisīt 4k matricu, bet kam to vajag? Melnu bildi tāpat nevar panākt no matricas, bet par to jau klus. To vajag tikai teļuku ražotājiem, lai pievilinātu pircējus. Paskat cik daudz 3D teļukus sapirka un kur ir tas 3D? 4K un 8K ierobežo sakaru kanāli. Nē, tehniski to caur SAT vai optiku var nodrošināt, bet tas makā četreiz dārgāk kā HD. Vidusmēra skatītājam, ka tik vairāk programu par to pašu naudu un dziļi pofig par 4K.

 

Pirms 25 minūtēm , ieleja teica:

pat Didzis pats varētu saņemt 4K caur satelītu

Es vairs SAT  un parasto TV labu brīdi kā neskatos, bet pa optiku protams varētu skatīties 4K, ja tāds būtu. Vai to man vajag, nezinu. Man jau 4K televizora nav un kautkā netaisos pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Didzis teica:

Es vairs SAT  un parasto TV labu brīdi kā neskatos,

Šādi teksti bija aktuāli 2000. sākuma pseidointelektuāļiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...