Jump to content

Viss par un ap Latvijas televīziju pagātni/tagadni/nākotni


Dexs
 Share

Recommended Posts

raiviic
Pirms 31 minūtēm , boto teica:

bet varbūt vismaz kaut kas ar HD ieviešanu pavirzīsies uz priekšu

Tas var notikt labākajā gadījumā pēc 2022. gada, kad Lattelekom līgums beigsies un varbūt atbrīvosies frekvences. Šobrīd vienkārši fiziski nav kur to HD gaisā palaist. 

Link to comment
Share on other sites

Tad LVRTC šefs blefo, sakot, ka ja būtu pasūtījums no LTV, vēl divus HD kanālus varētu palaist tai pašā FTA frekvencē gada laikā?

Nu un kabeļoperatoriem jau arī varētu dot HD signālu pat bez VTV apraides, tāpat kā to šobrīd dara AMB...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , boto teica:

Nu un kabeļoperatoriem jau arī varētu dot HD signālu pat bez VTV apraides

Pag, analogā veidā kabelī, vai kā? Ciparos tak ir!

 

Edit: pieleca, Tu par LTV runā. Tur jau sen varēja HD kaut replay internetā palaist.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

Tur jau sen varēja HD kaut replay internetā palaist.

To kas šobrīd redzams ar smart TV, tak vispār nav iespējams skatīties...

Link to comment
Share on other sites

LTV tak nav naudas priekš HD apraides. Nav un diez vai būs tuvākajā laikā. Viņi tikai sola un sola. Dažs labs jau pensijas gadus sagaidījis, bet LTV HD kā nav tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, tāpēc jau man LTV ir rets viesis...

Kam man tās ''miglas bildes'' uz lielā ekrāna...

It sevišķi , ja TV vari atļauties atvēlēt nedaudz laika...

Link to comment
Share on other sites

Patīk tieši LTV1 dēļ raidījumiem (VIP, Gudrs, Aizliegtais, Skutelis). Seriālus es neskatos. Vispār.

Link to comment
Share on other sites

oto oto
Pirms 16 minūtēm , jacobs teica:

Kam man tās ''miglas bildes'' uz lielā ekrāna...

Pie acu ārsta jaiet...iedos tev FULL HD   brilles :)!

 

 

Pirms 6 minūtēm , M@R$$ teica:

Patīk tieši LTV1 dēļ raidījumiem (VIP, Gudrs, Aizliegtais, Skutelis). Seriālus es neskatos. Vispār.

Vata 4 studiju ar nemaz neapskaties!?

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Aivis Lansons
Pirms 20 minūtēm , snukurins teica:

LNT un TV3 galīgi debilizējies

Sen jau tie AMB kanāli ir mēsli un skatīties nav iespējams.

 

1 stundu atpakaļ, oto oto teica:

Vata 4 studiju ar nemaz neapskaties!?

Skatos un patīk labāk par to Bez tabu parodiju.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kāpēc nevar internetā laist HD? Domāju, ka tur ir nevis tehniskas, bet stratēģiskas/politiskas nianses. 

Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 1 stundas , drunk_lizard teica:

hahaha, kluci, cik smiekliigi!!! hahaha, dedzini veel! tunesitaads humorists!1!

Atkal kautkāds sarkasms,es pilnīgi nopietni ,a bet šis te par Galkiniem! :)

 

 

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Nupat nesen atzinās ēterā ka bērnībā viņai no matiem esot dzinuši ārā utis ar dzīvsudrabu.

Labi ka nieiedomājas ar to paš dzivsudarbu cērmes izzdīt,tad par ušu izdzīšanu nebūtu kas satāst!...

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sakarā ar Dobeles pievienošanos LTV panorāmai, uz pāris dienām pievērsos LTV ziņu skatīšanai.. 

Vispār skumji.. skatot LTV rodas sajūta, ka salīdzinoši ar citiem kanāliem, kaut vai TV3, LTV kvalitātes ziņā ir atpalicis uz gadiem 20..

Sajūta, ka sižeti veidoti 90tajos..

Link to comment
Share on other sites

Toties manas domas ir pretējas. Vai nevarētu būt, ka esi dārzenis un vienkārši uzttver propagandu.

IMO LTV IR adekvatakais TV Latvijā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

Toties manas domas ir pretējas. Vai nevarētu būt, ka esi dārzenis un vienkārši uzttver propagandu.

IMO LTV IR adekvatakais TV Latvijā.

Neiet runa par saturu, bet par bildes kvalitāti un satura atspoguļojumu..

Režisors un producents arī visdrīzāk ir jau ar vienu kāju kapā.

Link to comment
Share on other sites

Par bildes kvalitāti jau daudz runāts un skaidrs, ka digitālajā apraidē tā palika sliktāka pat par veco analogo apraidi. Nu nevar pie tik zema bitraita būt laba bilde. Kamēr nebūs HD, nekas nemainīsies. Ja par ziņu saturu, tad tas tēmēts uz pensonāriem un ''tanti Bauskā" Jūs kāds esat redzējis jaunieti glaudamajā telefonā skatoties Panorāmu? Kāds pieprasījums, tāds piedāvājums. Tad vēl  finansējums. Par cik esmu ar to visu saistīts, tad viena pašvaldība arī pieprasīja lai sižetā būru skats no drona un visa teksta titri. Kad par dronu paprasiju pārsimts eirikis(nafig man riskēt ar sasistu dronu prieka pēc) un par titriem vēl lai piemet piecdesmit, jo tas baigais čakars, loģiski, ka sagura. Cik tad tās ziņas vispār skatās. Pa dienu jau viss internetā apskatīts.Nu nevar pie esošā finanējuma uztaisīt pētniecisko žurnalistiku, kurai varbut arī vakarā būtu skatītāji. 

Link to comment
Share on other sites

Vispār ir grūti objektīvi salīdzināt līdzīgus satura pasniegšanas veidus kad viens avots ir HD un otrs SD ar sliktu kompresiju - miglains. Mana subjektīvā sajūta ir tāda, ka LTV nav sabiedriskais medijs, kas objektīvi un daudzpusīgi pasniegtu ziņas, bet ir diezgan senili un šauru kreisi liberālu uzskatu un pie varas esošo uzskatu paudēji. Var jau saprast - finansējuma noteicēji prasa savu... :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

finansējuma noteicēji prasa savu

Protams! Kurš maksā, tas pasūta mūziku! Tā vienmēr ir bijis un būs. 

ps.

Neatceros kad pēdējo reizi esmu ltv skatījies vai LR klausījies. 

Link to comment
Share on other sites

nafig to ltv1/7 iekš tv, ja ir lsm.lv :D + ar visu video saturu salīdzinoši labā kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

Diezgan daudz satura lsm nav pieejams dēļ autortiesībām, nu lab Panorāma ir. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , CAP teica:

nafig to ltv1/7 iekš tv, ja ir lsm.lv :D + ar visu video saturu salīdzinoši labā kvalitātē.

Sāksim ar to, ka man ir aizvēsturisks Philips LCD TV, kurš nav smarts, un nav LAN ieejas, bet rāda perfekti.

Otrkārt, čakarēties ar interneta streamiem, kuri noraujas, neiet, kvalitāte zūd, reklāmas... Nē, interaktīvā TV ir krietni labāka, un visi raidījumi jau ir arhīvā perfektā kvalitātē!

Sports man neinteresē, tāpēc eju cauri tikai LTV1 arhīvam. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Racer teica:

Panorāma

ne tikai.. daudz raidījumu, pat filmas, bet ok.. reti ir, kad mani kkas no tā interesē.. klasisko tv gadiem neskatos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

 

tad tev ir kaut kāda ne TET interaktīvā TV, jo tur kaut cik kvalitāte ir HD kanāliem un tie Eurosport, kaut kādi dzīvnieku dzīves un UHD demo, Latvijas kanāli ir vienkārši pretīga paskata

Yup, Baltcoms ;)

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Mana subjektīvā sajūta ir tāda, ka LTV nav sabiedriskais medijs, kas objektīvi un daudzpusīgi pasniegtu ziņas, bet ir diezgan senili un šauru kreisi liberālu uzskatu un pie varas esošo uzskatu paudēji.

Sen jau LTV ziņas vakaros vairs neskatos, bet pirms kādiem gadiem trim pārtraucu arī rīta programmu ieslēgt. Kaut kā dikti uzkrītoša bija starpība vai studijā viesos bija Lembergs un iknedēļas Ušakovs, vai, piemēram, Saeimas priekšsēdētāja... Ja pirmos vienmēr izprašņāja ar lielu laipnību un ieinteresētību, tad Mūrnieci tie paši raidījuma vadītāji burtiski pratināja, tā līdz galam arī īsti neko pateikt neļaujot.

 

Žēl, ka iznīcināja LNT ziņu dienestu (pārmest gan AMB tur neko nevar). Tagad vietējās informācijas lauciņš palicis mazāks un objektīvai informācijai no dažādiem avotiem vēl nepieejamāks. Kādu svarīgu referendumu gadījumā tam kādreiz var būt izšķiroša loma, kaut arī visi te saka, ka televīziju neskatoties...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, nu jau daži mediji kaut kā ir sabrāļojušies ar liberālo politiku.

Lai gan kaut kad nesen bija negatīvu sižetu sērija par PARistiem. Ko viņi tur vēl savā starpā cīnās, kurš ir īstenais liberālis?

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , M@R$$ teica:

Baltcoms

bilde ir gan labāka par tet.. bet nu... lai teiktu perfekta :D no sūda konfekti neuztaisīsi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , boto teica:
pirms 2 stundām , Racer teica:

Mana subjektīvā sajūta ir tāda, ka LTV nav sabiedriskais medijs, kas objektīvi un daudzpusīgi pasniegtu ziņas, bet ir diezgan senili un šauru kreisi liberālu uzskatu un pie varas esošo uzskatu paudēji.

Sen jau LTV ziņas vakaros vairs neskatos, bet pirms kādiem gadiem trim pārtraucu arī rīta programmu ieslēgt. Kaut kā dikti uzkrītoša bija starpība vai studijā viesos bija Lembergs un iknedēļas Ušakovs, vai, piemēram, Saeimas priekšsēdētāja... Ja pirmos vienmēr izprašņāja ar lielu laipnību un ieinteresētību, tad Mūrnieci tie paši raidījuma vadītāji burtiski pratināja, tā līdz galam arī īsti neko pateikt neļaujot.

zini tas ir ļoti subjektīvs uzskats. manuprāt LTV no rīta ir vienīgais, kas tā nespiež uz smadzenēm. un derīgi pa ausu galam paklausīties, ko tā vai cita runājošā galva uzskata par vajadzīgu tautai pavēstīt.

tas kā uzņem viesus - man liekas, ka Latvijā nav neviena pietiekoši spēcīga žurnālista, kas būtu spējīgs cienīgi piem Aivaru uzņemt.

jāpiekrīt raceram - šauri kreisi liberāli uzskati, nekas cits no attiecīgā fonda stipendiātiem nav sagaidāms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ervie teica:

man liekas, ka Latvijā nav neviena pietiekoši spēcīga žurnālista, kas būtu spējīgs cienīgi piem Aivaru uzņemt.

Puriņu Velta

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

bilde ir gan labāka par tet.. bet nu... lai teiktu perfekta :D no sūda konfekti neuztaisīsi.

Nu 4K vēl kādu laiku nespīd, ja par to cepiens. Un neticu, ka visu skaties tikai 4K. Un ja ir piemirsies, vēl kādu laiku atpakaļ gāja 4/3 un SD kvalitātē ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

 

un tagad LTV1 nav SD? tad TET mani ar savu Helio čakarē? bitīt matos!

 

Kas tevi kur čakarē, tā tāka nav mana problēma...

Vismaz strims iet uz HD, vai un cik apskeilots, to man neprasi.  

Link to comment
Share on other sites

LTV bilde Baltcomā ir labākā kvalitātē kā TET, pat uz 43" ekrāna vēl spēju skatīties (a ko citu darīsi), bet līdz HD tur arī vēl kā kājām līdz mēnesim :smile:

 

P.S. Biedram TV laikam bija 37" izmērā, tad jau attiecīgi miglas bilde arī mazāk pamanāma... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , M@R$$ teica:

Kas tevi kur čakarē, tā tāka nav mana problēma...

Vismaz strims iet uz HD, vai un cik apskeilots, to man neprasi.  

Nopietni? Tev ltv iet apskeilotā HD? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , M@R$$ teica:

4K

kāds tur 4k.. ltv līdz hd vēl kā līdz kosmosam.. tu jau par 4k:D

vienīgi vēl iekš lsm šis un tas ir hd.. (nerunāju par fullhd)

 

es ikdienā skatos fullhd.. netflixā gan pārsvarā sanāk 4k saturs.

 

 

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

apskeilotā

aha.. Baltcom dekoderī vari norādīt strīma q... no sūda mēģinās izspiest konfekti.. :D bet nu labāk ir par tet.. tas nu nenoliedzami.

 

oriģināli vien SD ir... dekoderī viss ir redzams pie info..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , boto teica:

bija 37" izmērā, tad jau attiecīgi miglas bilde arī mazāk pamanāma... 

Es gan teiktu, ka problēma nav vēl tik liela tajā miglas bildē, bet pats par sevi, skatoties to (tos) kanālus rodas tāda vecuma (vēstures) piegarša..

Hvz, nenāk prātā, kā to dotajā mirklī pareizāk pateikt..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

oriģināli vien SD ir... dekoderī viss ir redzams pie info..

Par to jau stāsts. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

pareizāk

nostaļģija? :D vintage?

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Senili un orientēti uz pāķiem un penšiem, kuri ir pamatauditorija. Naudas ziņā pareizi izdomāts. :)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...