Jump to content

Lattelecom virszemes TV (1. turpinājums)


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Šodien Lattelecom mājas lapā iegādājos atjaunošanas kodu priekšapmaksas kartei. Procesā nepievērsu uzmanību maksājamai summai.

Nācās secināt ka Lattelecoms izmanto īpašu kalkulātoru:

 

Ekonomiskā paka 3.50 Ls + Bērnu un jauniešu paka 2.20 kopā maksā 6.50 Ls.

 

Varēja jau pie paku saraksta kaut-kā tā uzrādīt:

lattelekom.jpg

Labots - mazais
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Interesanti, kad LTK VTV beidzot salabos, lai TV6 kanālā tiek padota 16:9 pazīme? Sāk jau kaitināt, ka uz 4:3 TV jāskatās izstieptie purni, pie tam makss kanālā! :choke:

Un lai tik nestāsta pekstiņus, ka viņiem tādu signālu jau padod. Ja arī tas tā ir, tad lai meklē citu piegādātāju, jo pat vēpils vietējiem mazajiem kabeļu TV operatoriem viss ir OK, bet, redziet, krutajam LTK piegādātājs vainīgs!

Link to comment
Share on other sites

LTC kā forumā atzina joprojām TV6 feedo no Viasata (dubultkompresija jau no tā trūcīgā MPEG2 strīma) un tur 16:9 flags iet kā nākas. Tā kā LTC laikam nezin kas tas tāds 16:9 ir un ko tas ziemā ēd.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Var kāds man izskaidrot. No šī visa nav pilnīgi nekādas saprašanas.

 

Ir šāds tv - SONY BRAVIA KDL-32V2000

Cik es pēc šī saprotu viņam ir viedkartes ligzda ar MPEG-2 atbalstu?

Tātad vajag Conax moduli?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ar MPEG-2 vai MPEG-4 kartes lizgdai nav tieša sakara.

Taču televizoram ir tikai MPEG-2, kas nozīmē ka lai redzētu VTV, vajag MPEG-4-->MPEG-2 transcoding moduli.

Nav 100% garantijas, ka tas strādās ar šo televizoru.

Apjautājies labāk Sony veikalā, viņi zinās teikt, vai ies vai nē.

Ja vēl neesi nopircis šo, tad paskaties modeli ar MPEG-4.

Link to comment
Share on other sites

Vakar pamanīju ka man MTV Europe rāda bez skaņas... WTF??? :crazy: sieva saka ka jau sen tā ir... citi kanāli viss ok. Flexbox 202 pieslēgts caur HDMI pie lcd.

 

kas pa uiņu? :angry:

Link to comment
Share on other sites

neskatos gan bet interesē kapēc tā. tur parasti kaukādi tumšādainie rausta valodu pie trokšņa ko par muziku grūti nosaukt. vienkārši interesē kapēc tā ir? gribējās uzlikt kautkādu foniņu kamēr sūcu ar putekļusūcēju dzīvokli bet figu, dabuju MuzikasVideo likt fonā :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Nu diezgan skaidrs, ka dažādi gļuki vēl kādu laiku būs, tomēr jauna lieta tā digitālā televīzija. pēc pāris gadiem ir cerība, ka viss būs sakārtots, paši lattelecom būs apguvuši lietas visos sīkumos un serviss būs kvalitatīvāks. man ar 4 ētera kanāliem viss ok :)

Link to comment
Share on other sites

Tas gan, LTC pēc pāris gadiem būs apguvis vai programmai ir skaņa vai nav, bet tagad nedaudz pacietīsimies.

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

erenpreiss

Nu nezinu, man rāda ar skaņu. Āgenskalns, TV Star, istabas pasīvā antena.

Moš tā vietā, lai kolektīvi pavīpsnātu, ir vērts paziņot pašiem Lattelecom? Kam te tā skaņa nebija - uzzvani 177 vai uzraksti šamiem tviterī.

Link to comment
Share on other sites

Uzzvani 177 un klausies kā tante lasa no lapiņas - Paņemiet sava TVstar pulti... Ak Jums nav TVstar? nu tad mēs nevarēsim palīdzēt... sauciet meistaru vai ejiet kur pirkāt aparātu black%20eye.gif:crazy:

 

ko līdzīgu jau piedzīvoju vienreiz zvanot uz viasatu kad nerādija visus kanālus un kad tante uzzināja ka ir 2 galviņas nevis tikai 1 viasata tad bija strupceļš :lol:

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

atrisināju bezskaņas mtv problmu uz flexbox - nospiedu Audio pogu lai pamainītu valodu un skaņa parādijās :alcoholic::crazy: kaukāds sviests...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lietuvā tiek akcentēts, ka ir palicis mazāk kā 2 gadi līdz analogās TV izslēgšanai. Raidītāji šobrīd uzstādīti 29 vietās.

 

Lattelecom par formātiem (nepareizu 16:9 attēlošanu utt.) Interaktīvajā TV (kas varētu būt ļoti līdzīgi arī VTV):

Par šo daudzkārt jau forumā ir runāts. Īsumā - dekoders neprot automātiski pārslēgt signālu, tas ir jādara pašam skatītājam, turklāt, kā zināms, atšķiras SCART un HDMI maksimālā ekrāna malu attiecība (caur HDMI iespējamais 1080p ir 16:9, savukārt SCART 720x576 ir 4:3). Tikai tādēļ ir nepieciešams vai nu televizoram ieslēgt Auto aspect ratio funkciju, vai arī pašam sekot līdzi korektai attēla izvērsei. Signāla pusē nav problēmu - kādu to saņemam no satura piegādātājiem, tādu arī pārraidām skatītājiem.

 

Ir jaunākas paaudzes dekoderi, kuriem šī problēma ir atrisināta, taču tie ir gana dārgi, lai šobrīd varētu atļauties nomainīt pilnīgi visus dekoderus.

Tas gan ir virzīts uz Interaktīvo TV, bet domāju VTV varētu būt visai līdzīgi... nu nebūs mums korekti attēlota bilde bez kaut kādas speciālas "manuālas formāta maiņas", nebūs... :D Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Par 16:9... Ak tad nav problēmas VTV pusē? Ja? Nez kāpēc skatoties TV6 uz 4:3 TV pa Viasat ar attēla pārslēgšanos viss ir OK, bet VTV ir problēmas? Protams, uz 16:9 TV var pārslēgt un vis būs OK, bet uz 4:3 CRT neko izdarīt *nevar*. LTK apgalvo, ka Viasats speciāli TV6 padod nepareizu? Nu sviests...

TV6 tā kā būtu maksas paketes kanāls, es par šo kanālu maksāju, bet pakalpojums netiek sniegts kvalitatīvi. Īstenībā man pie D kurā posmā viss nojūk, es tikai gribu saņemt kvalitatīvu pakalpojumu!

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ir jaunākas paaudzes dekoderi, kuriem šī problēma ir atrisināta, taču tie ir gana dārgi, lai šobrīd varētu atļauties nomainīt pilnīgi visus dekoderus.

Kabeļtīklos visādi lētie STB uztvērēji - Kaoni, Samsungi jau gadiem spēj tikt galā ar 16:9 formātu gan padodot signālu uz veca CRT TV, gan platekrāna LCD vai plazmas TV pa SCARTu un nav nekādu problēmu. Nesaprotami, kāpēc LTC VTV nevar programmas tehniskajā informācijā korekti iekļaut attēla formātu...

Link to comment
Share on other sites

Noteikti tas ir viens no iemesliem, kāpēc TV3 VTV iet 4:3 ar melnām malām īstas Widescreen bildes vietā. Un TV6 ir kanāls ar kuru tomēr var eksperimentēt, auditorija ir daudz mazāka.

Manuprāt dažam labam no Lattelecom vajag aizbraukt pieredzes apmaiņā uz tepat netālo Igauniju, tur viss notiek ar formāta maiņu (pilnīgi visi valsts bezmaksas kanāli jau pārslēdzās uz 16:9 kad vajadzīgs) arī Virszemes TV, nemaz par Viasatu nerunājot.

Šī tomēr ir visai nopietna problēma, kura no Lattelecom puses izskatās atrisināma veidā, tipa togo: "nu pārslēdziet pats formātu".

Vai kaut kas tāds ir pieļaujams maksas pakalpojumā - nedomāju.

 

Bet varbūt tas ir sava veids eksperiments - jo beidzot bilde tiek attēlota pareizās proporcijās uz 16:9 teļļukiem (jo kā zināms, 80% skatās 4:3 bildes zirgaģīmjos)... :D

 

Arī Lattelecom veikalos... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

nekaac pieredzes apmainjas braucien slims cilvēksmu neaarstees :(

arii Eurosport1 iet ar aspectratio atziimi 4:3 kur buutu jaabuut 16:9

Eurosport2 ir pareizs 16:9

Link to comment
Share on other sites

Priecīgus svētkus visiem!

Svētki ir arī laiks, kad televīzijas strādā kopā... vai arī LNT kamerām nepietika vietas... :D

 

Šie divi ekrānšāviņi (screenshoti) ir ņemti no šīs dienas svētku parādes 11.novembra krastmalā.

LNT ņēma kaut kādu atsevišķu feedu no LTV1, taču ne no paša LTV1 (jo karodziņa blakus logo nav).

 

Kas mani izbrīnīja - LNT bilde ir daaaaudz gaišāka nekā LTV. Un tā man licies ir vienmēr, ka kontrasts un asums LNT VTV (un arī uz satelīta) ir bijis vissliktākais no Latvijas kanāliem. TV3 un LTV tas ir daudz labāks.

post-67561-0-72601200-1290082983_thumb.png

post-67561-0-05539800-1290082995_thumb.png

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Žaks Noriss

Varbūt kāds ir kaut ko bla bla blā

 

Kādu pamatojumu šim jaut. arī varētu lūgt? Vai omes pagalmā pie miskastēm kaķus barojot pļāpāja...?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau LTV arī samazināsies izmaksas un varam gaidīt no Kota ko jaunu? Ceturtais kanāls no jaunā Playouta, kuru grasās palaist?

Kaut ko par trīs kanāliem tak minēja, kad sāka papēži svilt. :D

Link to comment
Share on other sites

Deputātu vāvuļošanai jau nu tā uzreiz ticēt nevajadzētu... uz kāda pamata tad tos tarifus lai mazina? un vēl 2x? Piemēram, jūs uzadiet zeķi, aiznesiet uz tirgu, un deputāts pasaka - tev zeķe par dārgu, nu ka, tirgo 2x lētāk! Jūsu atbilde?

Link to comment
Share on other sites

Kots tak kā mūsu 100 gudrās galvas, visu laiku tikai sola un sola...sola un sola...es gaidu ka palaidīs LTV HD(pat Ukraina no rītdienas palaidīs savu pirmo HD kanāla versiju).

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī domāju, ka Kota vadībā LTV HD versiju nepalaidīs nekad. Jau rakstīju kaut kad te, ka klausījos SWH+ raidījumu, kur viņš bija uzaicināts un runāja arī par HD televīziju. Nišas produkts, dārgi viss. Nebūs.

Laikam jau citu valstu sabiedriskās televīzijas vadītāji nepiekrīt, jo HD testi ir bijuši gan Igaunijā, gan Lietuvā.

Link to comment
Share on other sites

Nav problēma Kotā, problēma ir tur, ka LV iedzīvotāju ir tik cik ir. Nav maksātspējas. Nav lokālajām TV materiāla ko HD rādīt. Arhīvs un tekošais viss ir SD. LR un EE nav daudz labāk, pirms pāris nedēļām tikos ar Levira un LRTC cilvēkiem, palaist komerciāli HD nav plānos nevienam... tas ko PR runā vai testē... nu, mēs arī testējām...

Link to comment
Share on other sites

Nu ko jūs visu laiku par HD apraidi. Kāds tur HD, ja naudas nav vecajai TV. Nu nefilmēs LTV nekad ar sadzīves HD ziepjutraukiem par 200Ls. Profesionāla HD tehnika maksā miljonus, bet naudas nav vispār.

Par tām rezervēm, samazināt apraides izmaksas, gan var pastrīdēties. Jāpiekrīt Tornis, ka pati raidīšana maksā tik cik maksā, bet paskaidrojiet man muļķim, nu nafig līdz raidīšanai vajag vēl divus starpniekus, jeb pareizāk sakot liekēžus- Lattelekom un Hanu digital? Visi jaunie digitālie raidītāji un releju līnijas ta pieder LVRTC. Iesprauž "štepseli" LVRTC raidītājā un raidam uz nebēdu. Lai Lattelekom ņemas ar maksas kanāliem, bet brīvajiem kanāliem nu točna nav šitie divi liekēži vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Torni - publiskus HD testus valsts kanāliem es mūsu valsts teritorijā vēl redzējis neesmu, atšķirībā no LT un EE...

Vai tev nav zināms, vai arī LTC nav plānos tikties ar abām minētajām iestādēm, lai beidzot tiktu sakārtots 16:9 formāta jautājums Virszemē?

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars Levirai (EE) un LRTC (LT) ar 16:9 ???????

Un vēl - tās, tāpat kā LVRTC, NAV!!! atkārtoju, NAV!!! _iestādes_, bet gan komersanti.

Link to comment
Share on other sites

Torni - šīs iestādes māk palaist 16:9, kad tas nepieciešams un kad to prasa kanāls Virszemes TV. Lattelecom to nemāk.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...