Jump to content

Lattelecom virszemes TV (1. turpinājums)


Pirkss
 Share

Recommended Posts

TV6 pašā raidījuma sākumā kreisajā stūri parāda tekstu ja šis raidījums ir 16:9.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha, +1

 

Torni - tev nav zināms kas notiks ar TV5? Tiks beidzot pārnests uz maksas MUXi?

Link to comment
Share on other sites

Jaa, TV5 buus maksas MUX Andrievs vismaz man taa teica. Laikam aatraak par 15. septembri nav ko gaidiit.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Domāju ka TV5 pārnesīs tad, kad mainīsies pakas...

 

PS Man joprojām ir GigaByte PCI un Gigabyte USB un Sweex USB DVB-T tuneri lieki...

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

vareetu jau paturpinaat kaadu no shiim: 1, 2

vai arii jaunu teemu varam piespraust ;o)

Link to comment
Share on other sites

Pie testa kanāliem palaisti VH1 Europe un Travel Channel...:yahoo:

Labots - Akars
Link to comment
Share on other sites

selection

Pie testa kanāliem palaisti VH1 Europe un Travel Channel...:yahoo:

 

UN multeņu kanāls (nosaukumu aizmirsu piefikset..)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

taadad ir paraadijushies kopaa 5 testa kanaali (mums redzami) shodien raada Jim Jam zem nos. Test ch 13, Vh1 zem nos. Test ch. 21, Travel channel zem nos. Test ch. 28, pirms paaris dienaam bija tas pats Vh1, kaa arii TVCi zem nos. Test ch. 22 un Sony entertainment television zem nos. Test ch 23. Man interesanti liekas tas, ka bija paredzeeti 10 jauni kanaali, bet shobriid testa kanaali ir pat 17! Varbuut tomeer buus paardomaajushi un pievienojushi arii kaadu sporta kanaalu un veel kaadu citu?:on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

VH1 ir supper, var domāt par VTV iegādi :)

Link to comment
Share on other sites

Šī brīža VH1 salīdzinājumā ar to, kā VH1 izskatījās pirms gada, diviem, trijiem ir visai... nožēlojams.

Juke Box ir atcelts, underground stila Flipsyde arī. Svētdienas Souls arī. Dažādas tematiskās 70to, 80to un 90to mūzikas programmas arī.

Tikai Music For The Masses visu dienu, kurā kruķī topā esošās dziesmas pa riņķi + varbūt iespiež arī ko vecāku.

Poļi (MTV Networks Poland pārvalda šo kanālu šobrīd un tas tiek vadīts no Varšavas) ir tā sačakarējuši šo kanālu, ka paliek bēdīgi ap sirdi.

MTV Europe ir atcelti gan Partyzone (ēterā bija kopš 1987.gada), gan citi tematiskie raidījumi un aizvietoti ar... tīņu šoviem.

Jā, VH1 joprojām spēlē mūziku, bet tas jau kādu gadu nav tas kanāls, uz kura varēja atklāt un dzirdēt sen nedzirdētus meldiņus. Katy Perry, Hey Soul Sister, California Gurls, Leona Lewis un Billionaire un tā pa riņķi.

VH1 Classic kopš 70.gadu tematiskās programmas atcelšanas arī ir palicis "neinteresantāks", tiesa - labākais kanāls ko šobrīd poļi vada (lai gan pabojājuši ir arī to). Žēl, ka neredzu vairs MTV Adria, lūk šajā kanālā bija liela mūzikas daudzveidība ar sen nedzirdētām melodijām no dažādiem stiliem. Tādam ir jābūt mūzikas kanālam. No 1W viņu aizvāca, 4W laikam aizkodēts, nezinu kur lai redzu. :(

Link to comment
Share on other sites

Dexs, pilnīgi piekrītu par VH1. Vairāk kā gadu, kā aizgāju no Baltcom, nebiju VH1 redzējis. Tagad skatījos un nevarēju saprast, kas par lietu. Filmu un izklaides paku biju domājis ņemt tikai dēļ VH1.

Link to comment
Share on other sites

Ja es pirms gada biju pieriebies visiem forumā ar to, ka gribēju redzēt VH1 Lattelecom pakā, tad tagad es šo kanālu uzslēdzu pat reti esot mājās uz satelīta... Deluxe ir mans šī brīža favorīts, spēlē visu, šo to no jaunā, veco, piektdienās Disco Deluxe, naktīs Chill mūzika ar pilsētu skatiem no helikoptera (Nightflight) un akvārijiem. Lūk tādam ir jābūt mūzikas kanālam - daudzveidīgam. Vēl šajā kategorijā ieslīdētu arī minētais MTV Adria, MTV Turkey (neesmu redzējis, bet ārzemju forumos ļoti labas atsauksmes), Tele Melody.

Bez tam, Deluxe Music ir brīvais uz Astra 19 satelīta, iesaku visiem! Vēl, EPG rāda nevis programmas, bet tekošās un nākamās dziesmas nosaukumu.

 

Ja nobraucam no ceļa par contentu kanālos un atpakaļ pie tehniskām lietām, tad mani ļoti interesē ko LTC izdarīs ar FTA MUXi. Ja TV5 aiziet un nekas vietā nenāk, tad tehniski - pieejamajam vidējam bitreitam visos kanālos vajadzētu pacelties un tas ir jauki.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Šorīt piecos no rīta pamanīju, ka Chill VH1 kanālā nav nekāds Chill. Ņemot vērā manu vecumu, gribu dzirdēt 80-tos gadus - nostaļģija. Nekā!

Nesaprotu, kāpēc bija jāmaina tik labs kanāls?

Link to comment
Share on other sites

Sporta kanaali - JAA

"Normaals" - gaumes lieta

Cik saprotu - projekts :declare:

no tevis jau piemineetajiem - raadaas, ka NEE

 

Pašlaik šādus sarakstus dala visos Ltc kantoros,tā ka nav vairs nekāds projekts.Sports nespīd...

Link to comment
Share on other sites

erenpreiss

Re, Andrievs ziņo, ka plānos ir kaut kas atsevišķi sportam Virszemes TV (gan jau atsevišķa sporta paka, kad sāksies visādi čempji) - http://forums.lattelecom.lv/kanali-t1387-640.html#p21520

 

Starp citu, Lattelecom mājaslapā publicējuši jauno frekvenču tabulu. Izskatās, ka Tv5 vietā bezmaksas MUX-ī būs reģionālais kanāls. http://www.lattelecom.lv/images/modules/fckeditor/File/VTV_frekvencu_tabula_no%2015_09.pdf

Link to comment
Share on other sites

Rādās, ka Rīgas reģionam kādu brīdi nafig nebūs vajadzīgas pilnā diapazona antenas, un 66.kan. frekvence atbrīvojas vēl kādai pakai.

Poļu režģi būs atkal topā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

tur jau tikai viens HD (Discovery) kanaals + 3 testi (pagaidaam)

kas un kaa ar sho buus peec 15.septembra?

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

uh kā es priecājos, ka beidzot no 66. kanāla aizvākti tv-kanāli uz zemākiem kanāliem :D Nebūs jauna antena jāpērk :D + tagad redzēšu VISUS kanālus.

 

Runājot par kanālu paketēm: Esmu nolēmis atstāt ekonomisko+piedzīvojumu/sporta+filmu/izklaides pakas. Kopā sanāks 7.9LVL, kas ir tikai par 1lvl vairāk kā pašlaik, toties vairāk kanālu.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Deluxe ir mans šī brīža favorīts,

 

piekrītu! Deluxe ir labs. Vēl uz 19,2 ir iMusic1 puslīdz sakarīgs

Link to comment
Share on other sites

Īsti neizprotu kāpēc Viesītē netiek izmantots 29.kanāls (LTV1 analogais te strādāja), tā vietā tiek izmantots 26.kanāls, kur 27.kanālā no Lietuvas analogā režīmā ar 2kW tiek raidīta Lietuvas Televīzija (signāls visai spēcīgs).

Izskatās, ka drīz vairs neko no Lietuvas nevarēs redzēt. Īpaši varbūt tas no ESD un LTC puses (protams, ka kaut kādas jau frekvences tiek saskaņotas ar ārvalstīm, bet nu...) tiek tā iekārtots? 4 (5) FTA kanāli pret 14 ir visai vārgi, atzīšu.

 

Mani interesē, digitāli raidītie signāli analogajam netraucē? Ja jā, tad kas tad tajā analogajā bildē parādās? Piemēram Lietuvas pusē pierobežā dzīvojošie skatoties 27.kanālu (LRT) saņems noteikti arī spēcīgo 26.kanāla signālu.

 

LTC, lūdzu atbrīvojiet 60.kanālu un pārnesiet to kaut vai uz 29. Gribu FTA kanālus no LT! :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Digitālais signāls analogajam signālam blakus kanālā netraucē. Ja digitālais signāls uz tā paša kanalā, tad analogajā bildē parādas siets, bet tas jau tikai iespējams pie tāluztveršanas. Ja gribi ķert vājus signālus blakus kanālā spēcīgam raidītājam, Tev vajag uztaisīt kanāla filtru. Ja ir vēlēšanās ņemties, tad varu piedāvāt "konstruktoru" no krievu decimetru konvertoriem. Ļoti labi kontūri un bez problemām blakus kanālu "nogāž" par 30-40dB.Galvenais, neizmantot platjoslas pastiprinatājus pirms filtra, tad protams nekas nedarbosies.

Ja runa par gaidamajām pārmaiņām Lattelekoma apraidē, tad tas ir pipec. Lielāku cilvēku čakarēsanu iedomāties nav iespējams. Tak visiem pensionāriem atkal bilde pazudīs. Man laikam jāemigrē, jo tantes vienkārši noēdīs un telefons paliks karsts. Nu nafig man par savu naudu jabrauc pārskaņot uztvērēji tikai tapēc, ka Lattelekomā kādam ideotam ienāk prātā pārcelt 43 kanāla programas uz 28 kanal? Pasākums ir pilnīgi bezjēdzīgs, jo bildi uz 43 kanāla rādija ideāli. Tad vismaz kādu laiku 43 kanālā vajadzeja radīt brīdinājuma uzrakstu un instrukciju, kā pārskaņot dažādus uztvērējus.

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai Tev ir problēmas.

Viens no iemesliem, kāpēc Philips TV joprojām nevar ielikt Latviju ir tieši šī te kanālu mētāšana. :(

Philips jau esot bijis gandrīz visu sagatavojis un tad LTC atkal ...

Philips noskaitās un esot teikuši "kad tiksiet skaidrībā" tad arī runāsim.

Nezinu, cik tas Philips keiss ir ticams...

Bet šeit nu jau ir vismaz 3. reize kad groza kanālus. Bik tā kā par daudz.

Cerams pie viena aizcels TV5 prom no FTA mukša. Nevis to darīs kaut kad pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai Tev ir problēmas.

Viens no iemesliem, kāpēc Philips TV joprojām nevar ielikt Latviju ir tieši šī te kanālu mētāšana. :(

Philips jau esot bijis gandrīz visu sagatavojis un tad LTC atkal ...

Philips noskaitās un esot teikuši "kad tiksiet skaidrībā" tad arī runāsim.

Nezinu, cik tas Philips keiss ir ticams...

Bet šeit nu jau ir vismaz 3. reize kad groza kanālus. Bik tā kā par daudz.

Cerams pie viena aizcels TV5 prom no FTA mukša. Nevis to darīs kaut kad pēc tam.

 

paga paga paga, es pareizi sapratu, ka Philips televizoru firmvāverē nevar normāli nodefinēt reģionu Latvija tikai tāpēc, ka tiek mainītas kanālu frekvences?

tb, ka filipam vajag lai kanāli būtu iecirsti akmenī līdz mūža galam? (kaut kāds sviests...)

Link to comment
Share on other sites

Analogais gan maisa ciparam,taisa nevajadzīgus trokšņus.

 

Es gan neizprotu,kā kanālu mētāšana var maisīt Philips ielikt Latviju.Vienkārši būtu ielikuši Latvijai visu DMV diapazonu un viss.Kas,grib katrai muļķībai tāpat kā Vācijai vai citiem,gandrīz vai katrai pilsētelei taisīt savu XML?

Link to comment
Share on other sites

Es tāpat pievienojos puišu teiktajam,ka paši Philips speciālisti uzvedās dīvaini.

Sat tv taču arī salīdzinoši bieži nāk klāt jauni kanāli un mainās frekvences kanāliem.

Vai tad tiešām tiem nespējniekiem nav tuvumā neviena ,kurš māk kanālus pārskanēt?

Es arī laukos dzīvoju,nav mums tik traki.

Link to comment
Share on other sites

Varēja frekvenču maiņu veikt kaut kad brīvdienās, lai radi var aizbraukt uz laukiem un palīdzēt ja nu kas. Tagad atkal jau iznāk nedēļas vidus. Idiotisms.

Tak omes drīz nojūgsies no šitās digitālās televīzijas. Plūsmas, frekvenču maiņa ik pēc pāris mēnešiem.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Philips ir iipash gadiijums,

taa vietaa lai pietureeties pie dvb standartiem un programkodaa pierakstiitu else-s peec konkreetas valsts iipatniibaam

shie pirms katras elementaaraakaas funkijas taisa paarbaudi vai konkreetajaa valstii vinji to atbalsta

peedeejais kronis bija kanaalu nosaukumu neraadiishana shiigada modelju pirmajaas softu versijaas

un atrunaaties ar frekvenchu mainju ir pilniigs bulju izkaarniijums - Baltkoms savu MMDS DVB-T frekvencju modulaacijas ~8 gadus nav mainiijis,

bet tikt pie hyperban frekvenceem varu tikai uzliekot Franciju

 

a telekomam "zhetons" par dazhaadu modulaaciju pielietoshanu,

nezinoshaakus cilveekus tirgonji varees 2x pie iespeejas apkalpot

briivais muksis tiek raidiits Qam16 kuru var uztvert ar naglas galu, bet ja cilveeks kaadu dienu sadomaas panjemt ko papildus,

tad var izraadiities ka antena kas bija pietiekama FTA muxim kluchos bildi uz paareejaam Qam64 freqvenceem

aa un no antenaam bez augsheejaa diapazona tirgonji varees veikli atbriivoties

Link to comment
Share on other sites

paga paga paga, es pareizi sapratu, ka Philips televizoru firmvāverē nevar normāli nodefinēt reģionu Latvija tikai tāpēc, ka tiek mainītas kanālu frekvences?

tb, ka filipam vajag lai kanāli būtu iecirsti akmenī līdz mūža galam? (kaut kāds sviests...)

Norādīt televizoram Latviju Tu vari. Bet tad nerādīs EPG un maksas kanāli arī nestrādās.

Vismaz uz 2009. gada 5000ās un 3000ās sērijas modeļiem.

Tur ir kaut kāda debīla sasaiste starp to, ko Philips domā par televīziju valstī un tajā pieejamo funkcionalitāti.

Vismaz minētajiem modeļiem pirms skanēšanas ir jānorāda, ka televizors atrodas Somijā vai Francijā.

Viena muša gan 5000tai sērijai vienalga ir - nerāda normāli latviešu burtus EPG.

Nu vismaz šīs paaudzes Philipsiem tas nepatīk, ir rakstīts atbalstam. Vairākas reizes. Jēga - 0.

Protams, tā ne tuvu nav mirstamā vaina un neietekmē attēla kvalitāti.

Tiesa, ne tikai Philips ar šo bēdu slimo. Arī Panasonic TV ir jānorāda viena no šīm valstīm.

Ja grib skatīties digitālo kabeļTV ir jānorāda Franciju, jo mūsu "gudrie" kabeļnieki bieži mīl pa kabeli dzenāt DVB-T frekvences, nevis DVB-C kā pienāktos.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

jo mūsu "gudrie" kabeļnieki bieži mīl pa kabeli dzenāt DVB-T frekvences, nevis DVB-C kā pienāktos.

nepiekritiishu gan, taa ir driizaak veiksme!!!

jo arii tie TV kas peec papiiriem atbalsta DVB-T un DVB-C nepieljauj shos abus signaalus uztvert vienlaikus

un drembox sprauzhamie tuneriishi arii ir vai nu T vai C

shobriit ir gana eerti ka kabeli un eeteri var samikseet vienaa kabelii un uztvert ar vienu un to pashu uztveereeju

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd LNT joprojām skaņa iet MONO? (nu tehniski stereo protams, bet tad abos celiņos viens un tas pats).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...