Jump to content

Pasts bremzē.


markei
 Share

Recommended Posts

vel kadam pedeja laika pacinas no kinas nak drausmigi leni?

parasti 2as nedelas atnaca, tagad 4as pakas,katra no cita pardeveja pasutitas pagajushas 6as nedelas un neviena no vinam vel nav atnakusi....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gix

    11

  • markei

    31

  • NIAJ

    29

  • Kalnz

    12

Man šodien pavēste, tikai nav ne mazākā nosjausma, kas ir atnācis... Dažas lietas gaidu jau 3 mēn...

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Ne Tev vienīgajam - no štatiem ienāca pa 25dienām.

Un vēl 6 sūtījumi nāk no HK- viens atnāca 5 nedēļas pārējos gaidu jau no 9.sep, 11.sep, 29.sep, 1.okt, 10.okt(šim pēc tracking Nr vēl rāda, ka no 16.okt nav izkustējies no pasta ofisa)!

 

Nesen tieši pasta darbinikeu intervija bijusi, viņiem baigā slodze un nav cilvēku, kas gribētu strādāt, bet īpatsvars, kas vairumā/mazumā pasūta preces audzis nenormāli.

Plus Čitajā oktobra sākumā bija kaut kādas brīvdienas.

 

Dažas lietas gaidu jau 3 mēn... <---- es parasti vairāk kā 2 mēneši negaidu, prasu naudiņās atpakaļ. ne reizi nav bijis tā, ka paprastu naudu un pēkšņi atnāk!

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

pasūtīju 6as preces 03.09... 3īs atnāca ļoti ātri.. ~2as nedēļas, 4ā vēl pēc nedēļas savukārt pēdējās 2as 09. un 13.10. Vismaz termiņos iekļāvās. :D Ak jā, ebay sūtījumi no Čīnas/HK :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nez, nekādas problēmas patlaban nav manītas. No USA nedēļa, pa Eiropu 3-4 dienas. Gaidam Ziemassvētku laiku un rindas arī nodaļās :lol:


Šodien nosūtīju vienu paciņu uz Ķīnu - redzēs, cik ātri uz to pusi aizies :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Iebremze šamiem tiešām liela, no UK atlidoja paciņa ~3 ned. solīto 7 darba dienu laikā, un pirms pāris dienām atceļoja paciņa, datēta kā izsūtīta 5.septembrī. Redzēs cik ātri atnāks svētdien pasūtītā.

Link to comment
Share on other sites

Man atnāca no HK, kā vienmēr:

post-97578-0-82989900-1414001312_thumb.jpg

post-97578-0-94674500-1414001460_thumb.png

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Ja kādam interesē, tad pats no Eiropas patlaban kavējoties deļ anormālajiem laikapstākļiem. (Vētra Vācijā, Austrijā utt.)


 

 

Man atnāca no HK, kā vienmēr:

Klau! Kur Tu šito izseko? Kādā saitā?

Link to comment
Share on other sites

23.09.2014. tika izsūtīti sīkumi no Ķīnas. Joprojām gaidu. :resent:

P.s.Kaut kā šito topiku biju palaidis garām

 

LABOJUMS:

Šodien, 30.10.2014., saņēmu paciņu no ķīnieša DING DONG ... :yahoo:

 

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

 

 

Klau! Kur Tu šito izseko? Kādā saitā?
Es izmantoju softu, lai ilgi nav jāmeklē!

Iesaku nav slikts:  http://www.trackchecker.net/

Link to comment
Share on other sites

Destructo

No worries. Ne tikai pasts bremzē, TNT Express, 60 EUR par piegādi no Guangzhou nāca nedēļu! + 1 dienu, kurā viņi aizmirsa piezvanīt un paziņot, ka paka ir atnākusi un var muitot...

 

A tā - šovasar esmu pasūtijis 10-15 paciņas un pēdējās ienāk tikai tagad :D 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Augusta sākmā (ap 5.-8. aug.) sūtīts no Čainas, atnāca pirms 5 dienām. Bet vēl ir 3 pakas bijušas kopš augusta, no tām visas gāja pāri pa 50 dienām. 

Link to comment
Share on other sites

Kopumā pasts palicis ļoooti lēns. Man tā pati ierastā situācija - mazie HK un China štrunti kopš augusta beigām vēl nav ieradušies. Viena drusku dārgāka detaļa no HK (ar trackingu) atnāca, bet ar savas 3 -4 nedēļas bij jāgaida. Tā ka nezinu, vai būs vai nē (6 mazās pačkas).

Arī no ASV ierakstītās vēstules nāk lēnu. Nepatīk arī, ka DHL mūsu galā preci nodod Latvijas Express Pastam nevis paši ved-tas ar to lietu paildzina pa 3-4 dienām un rada potenciālas problēmas.

Vēl nepatīkama lieta, ka plēves aploksnes mēdz uzplēst - reāli ir bijuši gadījumi, kad ir izbikstīts caurums (ar pirkstu visticamāk) - domājams ar mērķi noskaidrot, kas ir iekšā. Vienreiz (šogad) pilnīgi uzplēstu (vaļēju) paciņu man atnesa kaimiņi, jo pasta darbinieks to viņiem bija atstājis, jo es itkā nebiju mājās. Visādi joki sākušies, kas vēl pirms pusotra gada tā īsti nebija novērojami....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Latvijas pasta ceļi ir lēni, ļoti lēni. P.s. manta vēl nav rokā....

 

Tas ir kā - manta vēl nav rokā? Dodies ar tracking numuru uz Ogres pasta nodaļu un dabūsi mantu. Tas nekas ka nav papīrs vēl atnests.  

Link to comment
Share on other sites

Arī teikšu, ka Latvijas Pasts ir bremze. Agrā rudenī šogad nāca sūtījums no kaut kādas čuhņas ASV. Bija tracking iespēja. Tad lūk, no čuhņas ASV līdz Ņujorkai sūtījums aizgāja pusnedēļā, nākošajā dienā pēc ierašānās Ņujorkā jau bija Latvijā. Kamēr atnāca no Rīgas pie manis (čuhņa Latvijā), divas nedēļas pagāja.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šoreiz pasts atkal mani pārsteidza. Saņēmu sūtījumu, kur kitajoza ir aizmirsis pierakstīt manu uzvārdu, tādos gadījumos pastā ir jāraksta iesniegums, jāpievieno skrīns no veikala ar attiecīgo preci, jāsamaksā ~1.70€ un jāgaida. Visu izdarīju un tad sākās :D

Sāka zvanīt, ka neesmu pievienojis skrīnu no pareizās preces. wtf, zinu, ka visu izdarīju pareizi, laipnā pasta darbiniece sāka skaidrot, ka skrīnā nav redzams Latvijas pasta sūtījuma nr., kas ir diezgan loģiski, jo to uzlīmē te uz vietas LV un es viņu uzzinu tikai tad, kad ir izsūtīts aicinājums. Dabīgi, ka pārējo informāciju no paciņas viņi nespēj salikt loģiskā ķēdītē.

 

q24n084sr3z4jju4t0tl.jpg

 

Es nosūtīju šo skrīnu.

 

qlbde980g862yjcdm1ft.jpg

 

Trijās telefona sarunās man neizdevās ieskaidrot, ka man NEVAR būt skrīns ar Latvijas pasta sūtījuma Nr. Rokas jau nolaidās un domāju teikt, lai izmet to štruntu. Bet ienāca prātā doma drusku paspēlēties ar paintu, vienkārši ieliku tur LV nr.....un viss notika, tas bija derīgs, paciņa ir pie manis :D

Diezgan psc.

 

pfo08dsalvx8cac1xm.jpg

Link to comment
Share on other sites

@@Gestapo, pēc taviem skrīniem nav brīnums, ka kitajoza nepierakstīja tavu uzvārdu, pats taču neesi norādījis :D (skat pēdējo skrīnu)

Izlabo kontaktinfo un nebūs tādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

viss kedā, tur ir 2 kontaktinfo, izlaboju arī otro, vienkārši lol par pastu.

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Šitāds joks ar to vārdu nez kapēc daudziem ir bijis, paziņai ar tāda šaize sanāca un Jelgavas pastā paskaidroja, ka tādi vesala čupa esot!

Link to comment
Share on other sites

Леший

Es ar tiem sūtījumiem un LP esmu ieberzies vairākās reizes. Pašlaik pirms pasūtīt, cenšos izprast, kuru piegādes servisu kantoris izmanto. Ja LP, tad garām, jo LP nekad nebija ieinteresēts darīt savu darbu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Dažus pēdējos sūtījumus sūtu ar Yanwen express un nav man problēmu - Eiropā to pārķer Itella un atdod man rokās - no Shenzhen līdz Jelgavai nedēļa +- pāris dienas.

Puse no DHL cenas un nav hemoroīdu ar muitošanu un rikšošanu uz lidostu.

Pašlaik ar parasto pastu sūtīju vienu sīkumu - Izsūtīja 31.10.14, Rīgā ielidoja (ierāpoja) - 24.11.14.... un vēl joprojām mētājas muitā. Kā var tik ļoti uzēsties vienai plānai aploksnei, kurai nu nekādas vērtības nav? 

No UK jau no 12.11.14 gaidu paciņu.

Latvijas Posts tiešām ir kaut kas īpašs... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

@Bruketajs, no UK 3īs paciņas atnāca 4-5ās dienās.
 

Tā ir LP ekstra - variablā aizture... Un kā reiz, šoreiz sūtītājs trekingu nenopirka un nepiedāvāja, bet tā jau ir viņa problēma.

Link to comment
Share on other sites

@@Bruketajs, man jau arī nebija trackings.. UK Royal mail.. parastās paciņas. Bija pat vk iemestas pastkastītē, nevajadzēja pakaļ skriet :D

Link to comment
Share on other sites

no UK parasti nav muitas, ja vien sūtītājs nesēž kaut kādā muitas zonā.

Piem, DX EU filiāle arī iet caur muitu.

Link to comment
Share on other sites

@@e = d, protams, ka nav.. UK ir ES, bet tāpat gadās pie kādas paciņas uz pastu skriet, jo redz.. pasta darbinieks vienu paciņu var iebāzt, citu nevar un izdomā, ka jāskrien uz pastu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai arī vienu paciņu iemest pastkastē un otru uzreiz uznest augšā. Abas, protams, uznest nevarēja :D

Link to comment
Share on other sites

@@badzo, tāpēc mazliet (varbūt) piemaksāju un sūtu no UK/ES.. Ja nav steidzami, tad var pamāžoties no čainas.

Link to comment
Share on other sites

Vispābā visi pasti bremzē. USPS pat bija atslēdzis ārzemju pakām trackingu uz kādu nedēļu. Tagad paka uz Spāniju iet jau 2 ned (vs 3-4 dienas), regulāri iesprūst, aiziet ne tur kur vajag. Tas saucas: Priecīgas Ziemassvētkas un Laimīgus Jaunos Gadus!

Link to comment
Share on other sites

interesanti, vai topošais ES brīvās tirdzniecības līgums ar ASV noņems muitu šādiem privātpersonu pasta sūtījumiem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispābā visi pasti bremzē. USPS pat bija atslēdzis ārzemju pakām trackingu uz kādu nedēļu.

 

nevienam neiesaku izmantot Latvijas UPS pakalpojuma sniedzēju, slikta pieredze

Link to comment
Share on other sites

Vai tad USPS bija domāts UPS?

Kas tev neapmierina UPS? Es regulāri caur UPS saņemu pakas no UK nepilnu 24h laikā. Ļoti apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

pārskatījos :D

Saņemt ir ok, bet nosūtīt  psc neiesaku, ( JA NU VIENĪGAIS AR LIDMAŠINU-PA FIKSO).

Tas ir latvijas sia kas darbojas UPS vārdā

Link to comment
Share on other sites

Sūtot un saņemot simtiem paku, ar katru no kantoriem ir bijušas ziepes. Vidēji ņemot visi strādā aptuveni vienādi viduvēji.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ar UPS nav bijusi negatīva pieredze.

DHL ir pavisam cita lieta - rodas iespaids, ka viņu firmas moto ir - kad mēs piegādājam paciņu, visiem ir jāstāv mierā - satiksmes noteikumi, ceļazīmes un veselais saprāts un domāšana par pārējiem šoferīšiem - pie kājas. Ielas platums - neliels. Paciņas svars tajā gadījumā - sīks - pāris kologrami max. Princips - priceless... :)

 

x6flnk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...