Jump to content

Pasts bremzē.


markei
 Share

Recommended Posts

Sveicināti forumieši.

Ik pa laikam pasūtu kādas lietas no ārzemēm, visbiežāk ASV, un vienmēr nāca max 2 nedēļas(parasti kādā 8.-10.dienā jau bija klāt), bet pēdējā laikā nāk 3-4 nedēļas no ASV !!! Vai tikai man tā notiek?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gix

    11

  • markei

    31

  • NIAJ

    29

  • Kalnz

    12

Nē - neesi vienīgais. Man arī preces sākušas nākt mēnesi vai arī vispār neatnāk.

Man nāk pārsvarā no Hongkongas.

Link to comment
Share on other sites

The same, pēdējā mēneša laikā arī preces gaidu vidēji mēnesi!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jau no maija beigām ir ļoti lēns serviss Latvijas Pasta galā. No ASV lietas nākušas 3-4 nedēļas un pat no GER nāk 3 nedēļas. Un nav svarīgi kas nāk - aploksne ar iPhone plēvīti vai vairākus kg smaga kaste - tāpat ir pilnīgā dimbā.

 

Protams, var jau izvēlēties šipot ar kompāniju, kurai šajā galā ir pārstāvniecība (UPS, DHL u.c.), kuri pieved pie durvīm un noplēš smuku piķīti, bet arī tiem gadās fail. Vienu reizi manu preci bija nosūtījuši uz Jaunzēlandi, tā arī nesapratu kāpēc.

Link to comment
Share on other sites

Honkonga ir cits jautājums, tur tas ir ierasts, ka ilgi nāk.

Vismaz man nē. Agrāk 5-10 dienu laikā atripoja viss.

Pirms mēneša vai diviem no Vācijas nāca printeris. Veselas 2 nedēļas nosēdēja vācijā, kamēr izdomāja, ka tomēr laidīs pa zemes ceļu ;) Un tad vēl neapmierinātā pastniece, ka viņai jārakstot uzaicinājums, lai varētu man izsniegt paku ;)

Link to comment
Share on other sites

No UK atnāca man 3 nedēļu laikā, pirms tam prasija ap 5-10 dienām

 

Jopcik!!!

A es (naivais) gaidu no UK nedēļu un brīnos ka tik lēni...

 

Āāāāāārprāts, un vēl jāgaida 2-vas nedēļas???

Link to comment
Share on other sites

Es gaidīju mēnesi no HK, a jūs adresi tak rakstat angliski?

Labots - labiitis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, viss velkās..

 

Ķīna airmail 3..5 nedēļas

DPD no vācijas 1..1,5 nedēļas

 

 

Vairāk valstis īsti neizmantoju :)

Pa retam jau gadās, ka rekordlaikā atšipo kā te dažiem, bet nu vvz, vispār reti, reti.

 

 

Ā, vēl sūtīju uz Ķīnu atpakaļ vienu paku, džeks no ebay pat pēc 1,5..2 mēnešiem teica, ka vēlarvien nav saņēmis, labi ka refundu iedeva tāpatās :mrgreen:

 

 

 

Es gaidīju mēnesi no HK, a jūs adresi tak rakstat angliski?

Nu ielu bez garuma/mīkstinājuma zīmēm un Riga, Latvia. Citādi Ķīnieši mēdz tādus simbolus aizstāt ar saviem hieroglifiem un tad var īīīlgi gaidīt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

nez. es 2 preces 29.09 no usa paasūtīju, pirmā atnāca pēc 9 dienām (maza lieta), otru vēl gaidu šobaltdien (tā nedaudz smagāka - ~1kg). Nu no uk, parasti pārdevēji sola 5-7 dienas, bet visbiežāk 2ned. nedomāju ka šajā gadījumā LatvijasPasts vainīgs.

Adresi rakstu latviski. Kā tad interesanti var angliski rakstīt? :p Ar adresi problēma ir, ja adresē kur ir garumzīme/mīkstinājumzīme, tad tā vietā labāk uzrakstīt parasto burtu. Ja nē tad visbiežāk, šīs garumzīmes vietā būs "?", bet galvenais, ka nonāk līdz pareizajai pilsētai, pārējais po**, savējie visi tad jau atradīs.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka palicis lēnāk fakts , bet lidz Itālijas limenim vel japaciešas ( Nesūta vispār ) . Esmu ievērojis ka uz katras sīkās pakas muitas zīmogs , liekas ka agrāk , bija izlases kartībā ? 

Link to comment
Share on other sites

Ir lenak :/

 

Paka no HK naca gandriz menesi, parasto 8-14 dienu vieta :/

Link to comment
Share on other sites

Nu ko beidzot esmu piebiedrojies tiem cilvēkiem kurus LP ir `izd...is`:)

Lieta sekojoša no http://www.pchub.com/uph/ pasūtīju sev vajadzīgās detaļas 21. Septembrī. Singapūrieši sūtijumu izsūtija 22.Septembrī Ar parasto pastu(DHL Global Mail). Pakai jāpienāk ap 10. Oktobri. 15. Oktobrī sazinos ar tirgotāju, arbild jā izsūtījis 22.09. un ja vēl pēc 14 darba dienām nebūs taisīs refund(griezīs naudu atpakaļ). Un ko Jūs iedomājās vakardien paskastē ir paziņojums par manu sūtījumu. Šodien aizeju saņemu savu sūtījumu un ko Es redzu UZ SŪTĪJUMA IR PIELĪMĒTA BIRKA KA 07.10. NAV BIJIS MĀJAS IR ATSTĀTS PAZIŅOJUMS, BET NEKĀDS PAZIŅOJUMS NAV TICIS ATSTĀTS!!! Tākā sanāk ka LP manu sūtījumu pie sevis vienkārši NOMARINĒJIS 2.5nedēļas(uz pakas LP zīmogs arī no 07.10.)!!! Tāpēc gribēju jautāt uz kurieni rakstīt sūdzību par LP pastnieka NEIZDARĪBU!!! Jo es domāju lainuko, bet pie pastāvošā bezdarba var atrast darbinieku, kurš godprātīgi pildīs savus pienākumus. p.s. Tas atgadījās ar 84to pasta nodaļu.

Link to comment
Share on other sites

man teiksim pasts arī iepriecināja. atnāk paka 6diena un šie paņem aizsūta uz citu indeksu, kas atrodas 450m no majas, un kljuda un sūta atpakal uz noliktavu tur apstrada un suta uz isto indeksu un finālā paka ir pasta tikai 3dienā. murgs.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Vienkārši dibenss, invalīdi, nezinu, kā vēl to visu nosaukt... Tā kā es uz sūtījumiem vien dzīvoju (saņemu detaļas darbam un nosūtu notirgotās detaļas ar gandrīz katru dienu), man tas ir vienkārši pizģec. No ASV ar USPS saņemu pakas VIENMĒR 5-6 dienu laikā... Tagad gaidu jau 3-5 nedēļas, joprojām nav... No DX vispār nāca pāri mēnesim, kas pats stulbākais, reizē izsūtīja 2 pakas, bet abas atnāca ar 1.5 nedēļu starpību... + Uz ofisa adresi sasūtīju visādas detaļas (7 pakas), 2 atnāca un 5 neuzradās kaut kā... Pēc 1.5 mēneša aizgāju uz pastu, izrādās, tās tur pastā stāv un visiem pohuj. Nostāstiu jamos no galvas līdz kājām, tak hz, moš tagad vaina Latvijas Pastā, a? Un kas tas par sūdu, ka viņi tagad nes mazās pakas uz mājām? Agrāk tā nebija... Tagad kad nes un neesmu mājās, nemaz nezinu, kas saņemšu kvīti pastkastē. Bet tas, ka es gaidu 3 detaļas jau vismaz mēnesi no ASV iepriekšējo 5-6 dienu vietā - SUKAS, PIZĢEC, a klientiem tak apsolīju, ka būs viss kārtībā pēc ~1.5-2 nedēļām, tagad vienkārši nezinu kur likties.

 

No UK ar man dahuja viskas nāk, gan pasūtītas lietas, gan kameras uz remontu. Priekšpēdējā paka nāca 3 nedēļas... Parasti ~4 dienas.

 

Tikai nestāstiiet man, ka visi tie termiņi ir normāli. Ķīniešiem bija svētki, tāpēc šie kādu laiku nevarēja izsūtīt, bet ASV un UK tas nav normāli, esmu saņēmis ĻOTI daudz pakas no ASV un nāk tās ne ilgāk par nedēļu (USPS First Class Mail International).

 

Kāds nezin, caur kurieni iet tās ASV pakas? Caur UK?

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Tos sūtījumus tak pārvadā ar parastajām pasažieru lidmašīnām. Ja kāda nokrīt - nav arī paciņas.

Vis labāk tomēr sūtīt caur UPS, DHL, DPD, TNT, FedEx, EMS. Drusku dārgāk, bet tomēr ir izsekošanas numurs un vienmēr zini kur sūtījums atrodas.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Protams, ka iemet parastajās ļotenēs, tik interesanti, caur kuru valsti tad viņas iet... Ja caur UK, tad tā bremze skaidra... HAHAHA, drusciņ piemaksāt par DHL, UPS, EMS... EMS ~$30, DHL/UPS vēl dārgāk... Jā, tūlīt sūtīšu sev zobratiņus un plates, kuras pašas 3x mazāk maksā.

Kur tad tagad kāda lidmašīna nogāzusies?

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu tad DHL, UPS, FedEx sūta no ASV caur UK. Pieņemu, ka pasts nav izņēmums.

Cik zinu, ka maršruts ir šāds: ASV <-> UK pa gaisu (pa jūru būs iiiiilgi), UK <-> DE pa zemi, DE <-> LV pa zemi.

Braucot pa zemi sanāk lētāk :)

Par lidmašīnām ir te - http://www.planecrashinfo.com/

 

Pastā nekad neesmu strādājis, bet lūkojoties paku izsekošanā esmu ieguvis šādu info.

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Sāk jau izvest, pēdējie sūtījumi nāca vismaz vienu mēnesi, tagad arī jau gaidu mēnesi un neko neesmu saņēmis! :wtf:

Link to comment
Share on other sites

man arī viens sūtījums kaut kur mistiski kavējas, jau mēnesi kā nākt un vēl nav.

 

Minētais nāk no ASV.

Link to comment
Share on other sites

No Honkongas - izsūtīts 19.10, HK atstajis(pēc trakinga) 24.10, LV(Liepāja)- 30.10 bija aicinājums saņemt!!

No ASV izsūtīts 28.10, 31.10 atstājis ASV - iekš LV - gaidu ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir tāda statistika:

 

 

Izsūtīts

27.09.2009 - saņemts 28.10.2009 (Hongkong)

03.10.2009 - gaidu vēl tagad (Hongkong)

05.10.2009 - gaidu vēl tagad (Hongkong)

12.10.2009 - gaidu vēl tagad (Hongkong)

 

Tālāk jēgas saukt nav...

Link to comment
Share on other sites

Kā pastāstīja info@pasts.lv tad sūtījumi iet Ķīna -> Somija -> Latvija un otrādi. No loģistikas viedokļa būtu neprāts sūtīt caur UK, kas nemaz nav pa ceļam.

Ja ir zināms izsekošanas numurs, tad var to sūtīt uz info@pasts.lv un uzzināt kur atrodas sūtījums. Ja būs liels pieprasījums, varbūt beidzot ieviesīs web lapu kur sūtījumus var izsekot kā normālās valstīs.

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds ir prasījis info no USPS ? Vai ir tur iespēja pajautāt par kādu konkrētu sūtījumu?

Tikko pajautāju Latvijas pastam par savu sūtījumu un šie teica, ka Latvijā tāda paka nav ienākusi.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nja. Vakar izsūtīja paciņu no UK (caur Royal Mail, pašlaik šiem nav streiks, bet būs atkal 6.11.) - redzēs, kad atnāks ;)

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds ir prasījis info no USPS ? Vai ir tur iespēja pajautāt par kādu konkrētu sūtījumu?

www.usps.com

www.packagemapping.com

Ja sūtījums ir sūtīts ar izsekošanas numuru. Izsekošanas numurus nedod B klases sūtījumiem un First Class Mail (vēstules).

Link to comment
Share on other sites

jaunākie dati ;D

Izsūtīts

27.09.2009 - saņemts 28.10.2009 (Hongkong)

03.10.2009 - saņemts 04.11.2009 (Hongkong)

05.10.2009 - gaidu vēl tagad (Hongkong)

12.10.2009 - gaidu vēl tagad (Hongkong)

 

 

interesanti, viņi speciāli tā dara? 3x pēc kārtas man pienāk paciņa pēc 1 mēneša un 1 dienas...

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Tas Royal Mail streiks, manuprāt, neko pārāk daudz nevarētu iekavēt, jo Anglijā visi sūtījumi notiek ātri (no Ebay atnāca pa pusotru dienu - es gan Anglijā esmu). Cik zinu, tad streikojošos darbiniekus ļoti ātri aizstāj ar pagaidu darbiniekiem, kuri, noteikti, ka strādā lēnāk, bet ne šausmīgi lēni :)

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Kādam ir pieredze ar Latvijas Pastu, kur un kam zvanīt, lai "izsistu" paku, kura, kā šie saka, nav ienākusi Latvijā!!!

Lai gan man liekas, ka šoreiz problēma ir tieši mūsu varenajā pasta servisā...

:aggressive:

Link to comment
Share on other sites

http://www2.pasts.lv/lv/par_mums/uzn_koordinaates.html

VAS "Latvijas Pasts"

 

Ziemeļu iela 10, Lidosta „Rīga”, Mārupes nov., LV-1000

tālrunis: 67018800

telefakss (Šķirošanas kompleks) 67608301

telefakss (Cēsu iela 31) 67018823

e-pasts: info@pasts.lv

 

 

INFORMATĪVAIS TĀLRUNIS

67008001

Klientu informācijas centrs:

67608311, 67608218 (par iekšzemes sūtījumiem), 67608313 (par starptautiskajiem sūtījumiem)

Link to comment
Share on other sites

Man nupat bija nepieredzēts precedents - vēstule no Kanādas atnāca precīzi 1 nedēļas laikā! :shok:

 

Man sāk palikt iespaids, ka viņiem tur ir tā, ka ik pa laikam nomainās "prioritārā valsts" - no šīs valsts paciņas viņi apstrādā ātri, bet no citām tās krājas kaktā, līdz pienāk attiecīgās valsts kārta...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...