Jump to content

Pasts bremzē.


markei
 Share

Recommended Posts

Jāsaka, ka ar to sūtīšanu ir dažādi -

iepriekš jau rakstīju, ka no Honkongas paciņa nāca 11 dienas, no ASV arī 11, tad ASV 30 dienas un 45 dienas(vēstule)

Tagad no Honkongas atnāca 42 dienās, bet paziņai no ASV 10 dienās.

Tā kā neko nevar paredzēt :meeting:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gix

    11

  • markei

    31

  • NIAJ

    29

  • Kalnz

    12

Nu ja, man te viena Kanādas paka 14.janvārī izsūtīta un 24.februārī pasta nodaļā saņemta. Bet nu ar kuģi vesta paka bija.

Link to comment
Share on other sites

Honkonga: 02.02.2010 (itkā)[nav izsūtīšanas zīmoga]

Rīga: 01.03.2010 [pasta zīmogs]

 

Honkonga: ? [nesalasāms pasta zīmogs]

Rīga: 27.02.2010 [pasta zīmogs uz aicinājuma] (uz pakas nesalasāms pasta zīmogs)

 

Honkonga: 06.02.2010 (pametis honkongu)[nav izsūtīšanas zīmoga]

Rīga: 01.03.2010 [pasta zīmogs]

Link to comment
Share on other sites

Jo tālāk, jo trakāk, pagāja 5 mēneši un man atnāk atkal paciņa, par kuru esmu saņēmis atpakaļ samaksāto naudu. Tas NAV normāli!!!!!

Link to comment
Share on other sites

markei

nedomāju, ka paka 5 mēnešus var nostāvēt Latvijā pirms nodošanas adresātam, bet nu kas viņu zin. Es arī oktobrī nesaņēmu paku un pēc 4 mēnešiem saņēmu atpakaļ naudu. Interesanti būtu, ja paka tagad tomēr pienāktu.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, nevienam no mums ganjau ka ir skaidrs ka musu pasts varetu modernizet savas gaitas , un attistities , suutijumu sanemshana , sutishana. tach mani shoreiz shokeja tas ka pat zurnali , kurus mes abonejam , nenak laikus , kas tad notiks ar pacinam . itka jau nekas traks nav ka milotais zurnals neatnak laikus ( vel vispar nav atnacis ) Kada ir jusu pieredze shaja joma , un kur spej aiskaveties abonentu zurnali ?

Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl to kantori izmanto vispār??? Labi pensionāri laukos utt., bet kāda velna pēc tad tev ir internets? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

mickys

1. martā izsūtija paciņu no Rīgas, 2. martā atnāca lapiņa, ka jāiet pakaļ Preiļos.

Nemanu kavēšanos...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vai kads no jums ir saskāries ar http://www.gls-group.eu GLS sūtijumiem uz LV ?

a to jau 2 nedēļas trackingā uzrādas kā sasniedzis latviju un status - "Delivered" un saņēmējs esot kkāds "raitis"

internetā šiem lapa ir visai kakaina, contaktu formas nav lai pieteiktu šādu kuiņu :( zato var piezvanit par 1 euro minūtē

vācietis (sūtītājs) lasa meilus 1x trijās dienās un ne sūda man pateikt nevar...

tik vot visās savā daudzstāvenē nepazīstu nevienu "raiti" !?!

 

mosh nevareja mani atrast un atdeva pirmajam garāmgājējam

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Budapešta: 16.03.2010 [Pasta zīmogs]

Rīga: 19.03.2010 [knapi salasāms pasta zīmogs]

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz pasts iespridzināja ne pa jokam.

Izsūtīts: 01.02.2010 (UK)

Zīmogs un piezīme "adresāts neatrodas mājās": 08.02.2010 (rekords. parasti nāk līdz divām nedēļām (bookdepository.co.uk). līdz šim nav bijis tik ātri)

Paka izņemta 22.03.2010, jo tikai 20.03.2010. vakpusē(!) uzradās kaut kāds mistisks otrais paziņojums. Iepriekš tik traki nav bijis..nez kas šiem uznāca

Link to comment
Share on other sites

maritis

Vai kads no jums ir saskāries ar http://www.gls-group.eu GLS sūtijumiem uz LV ?

a to jau 2 nedēļas trackingā uzrādas kā sasniedzis latviju un status - "Delivered" un saņēmējs esot kkāds "raitis"

internetā šiem lapa ir visai kakaina, contaktu formas nav lai pieteiktu šādu kuiņu :( zato var piezvanit par 1 euro minūtē

vācietis (sūtītājs) lasa meilus 1x trijās dienās un ne sūda man pateikt nevar...

tik vot visās savā daudzstāvenē nepazīstu nevienu "raiti" !?!

 

mosh nevareja mani atrast un atdeva pirmajam garāmgājējam

 

ja nemaldos,tad LV viņus pārstāv astra logistik t.67616451,dabūju rokā caur leišu kantori,laikam riepas no fričiem nāca

Link to comment
Share on other sites

Vai kads no jums ir saskāries ar http://www.gls-group.eu GLS sūtijumiem uz LV ?

a to jau 2 nedēļas trackingā uzrādas kā sasniedzis latviju un status - "Delivered" un saņēmējs esot kkāds "raitis"

internetā šiem lapa ir visai kakaina, contaktu formas nav lai pieteiktu šādu kuiņu :( zato var piezvanit par 1 euro minūtē

vācietis (sūtītājs) lasa meilus 1x trijās dienās un ne sūda man pateikt nevar...

tik vot visās savā daudzstāvenē nepazīstu nevienu "raiti" !?!

 

mosh nevareja mani atrast un atdeva pirmajam garāmgājējam

Par GLS nebūšanām vari pameklēt lbss.de forumā (google), bet parasti viss sākas, ja nav norādīts telefona numurs un tad viņi (Lex systems) vienkārši laikam ignorē tavu paku un iemet kaut kur kaktā. Man GLS vienu vienīgo reizi piegādāja normāli (tel. nr. bija norādīts) - atveda Lex Systems kurjers.

 

Bet vispār tiem GLS ir haoss ar parakstiem. Manā trackingā arī parādās, ka saņēmusi "priekule" :)

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Gaidu paciņu no ASV. Izsūtīja 03.02.2010. Tatjanas kundze no pasta (šķirotavas) teica, ka pēdējā laikā no ASV atūta 10-14 darba dienu laikā. Ceru, ka nākamnedēļ atnāks

Link to comment
Share on other sites

No ASV ar First Class Mail izsūtīts: 16.03.2010

Rīgā saņemts: 23.03.2010

Link to comment
Share on other sites

pagaidām labākais ir bijis:

uk pasta zīmogs 19.03.2010

saņemta paciņa latvijā: 22.03.2010

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Dealextreme:

pasūīts 08.02.2010.

izsūtīts ~20.02.2010.

saņemts Rīgā 22.03.2010. :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

dropman

No ASV. Sūtīts ar EMS (usps express).

18.feb izsūtīts - nav atnācis

28.feb izsūtīts - nav atnācis atnāca 25.03

11.mar izsūtīts - nav atnācis atnāca 25.03

Tik stulbi ir pirmo reizi.

Labots - dropman
Link to comment
Share on other sites

marta sākumā izsūtīju paciņu uz bēdīgi slaveno Itāliju. Pastā teica, ka uz turieni nedrīkst sūtīt elektroniku un to daļas. Bet nu tomēr paņēma, kaut arī iekšā bija datora daļa. Nepilnu triju nedēļu laikā aizgāja veiksmīgi.

Link to comment
Share on other sites

codemen

Sveiki, Forumieši!

 

Veelos painteresēties kas notiek ar LV Pastu. 3 mēnešu laikā esmu no dažādām pasaules malām pasūtījis kopā ~5 dažādas preces. Visas pārsvarā tiek sūtītas ar parasto Internacionālo Airmail`u, tāpēc nekāda tracking nr. man diemžēl nav. Problēma tāda, ka no 5 pasūtītajām pakām atnākusi ir tikai 1. Pārējām var piešķirt bezvēsts pazudušā statusu.

Devos uz pastu, jautāt kas un kā, bet tur tikai noplāta rokas un pasūta 3 mājas tālāk.

 

Ar savas pilsētas pasta nodaļu neesmu apmierināts, jo bieži vien pazūd vēstules, kuras ir sūtītas no ārzemēm.. Ir pat gadījumi, ka pazūd tās lapeles, kas paziņo par pakas saņemšanu. Tikai, kad aiziet uz kārtīgi izdi#$%^ tad izrādās, ka nejauši tā lapele ir noklīdusi.

 

Zinu, ka pasta vainu pierādīt ir gandrīz neiespējami, ja nav nekāda tracking nr. Bet vai ir vismaz kāds reģistrs par to, ka tādam un tādam cilvēkam paka ir ienākusi LV teritorijā? Pašlaik ir sajūta, ka viss ir kā bedrē. Nevēlos nomelnot nevienu uzņēmumu, bet, manuprāt, tas nav normāli.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aptuvenie laiki kādos pienāk ārzemju sūtījumi ir vērojami šeit.

Ja ir zināms tracking numurs tad Tatjanas tante tev varētu palīdzēt atrast atrašanās vietu, bet diez vai viņa zinās cik sūtījumi tev ir pienākuši.

Varbūt ir vērts īrēt pasta nodaļā abonenta kastīti? :)

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

codemen

Nu jā, aptuvenie pienākšanas laiki man ir zināmi, jo, piemēram, agrāk paka ilgākais ceļoja 1 mēnesi. Bet nu jau ir >2mēneši un ir atnākusi tikai viena paka :O

Link to comment
Share on other sites

jarajara

traking nummurs jau nu nav atkarīgš no ta kādā veidā sūti. stiep kaut kājām. galvenais vai par to ir samaksāts. ja sūtītājs apmaksā, tad ir. parasti , cik es zinu, tas nav no dārgākajiem pakalpojumiem.

jāsāk izvēlēties uzticamāki piegādātāji, ja gribas lai nezūd, bet zūd un dauzās ne tikai latvijā. man pēdēja atvilkās smagi sadauzīta ar aktu, ka lv tāda ienākusi. pasta attieksme mazliet gan dīvaina bija, kad prasīju ko darīt. teica ka nezinot, bet arī par saņemšanu nelika parakstīties. bet iekšā viss ok.

ņem zvanies , un prasi atbildi.

 

INFORMATĪVAIS TĀLRUNIS

67008001

 

Klientu informācijas centrs:

67608311, 67608218 (par iekšzemes sūtījumiem), 67608313 (par starptautiskajiem sūtījumiem)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Situācija stipri līdzīga. 3 vai 4i sūtījumi uz mana un draudzenes vārda pēdējos 3 mēnešos. VISI noklīduši. par 2iem dabūts refunds, 2 vēl gaidām...

Link to comment
Share on other sites

martinus

pastniekiem grūti - algas mazas tāpēc daudzkas pēdējā laikā pazūd. kā teikt gan jau tie vadiņi, visādi elektroniskie sūdiņi uc.c sikpakas noderēs pastnieka saimniecībā :)

Link to comment
Share on other sites

Ķīna - divi pirkumi pie dažādiem pārdevējiem 26.02 - vēl nav atnākuši. Ir gan kaut kāda bremze pastam.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

No Ķīnas daži krāmi ierastā mēneša vietā nāca mēnesi un vēl gandrīz divas nedēļas.

Link to comment
Share on other sites

Izsūtīts no Ķīnas (laikam - nemāku herioglifus lasīt): 2010.03.18 (pasta zīmogs)

Rīga: 2010.03.27 (zīmogs uz aicinājuma).

 

Izsūtīts no ASV: 2010.03.15 (pasta zīmogs) [First Class Mail]

Rīga: 2010.03.27 (zīmogs uz aicinājuma).

 

Izsūtīts no ASV: 2010.03.17 (pasta zīmogs) [First Class Mail]

Rīga: 2010.03.27 (pasta zīmogs).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Laikam būs jāiet izlamāties uz Pastu, jau kāda 3.paciņa atnāk pēc 3 mēnešu gaidīšanas, pie tam nauda jau sen atdota atpakaļ man un atkal jāmeklē pārdevējs, lai viņam to atgrieztu, jo preci ta saņēmu...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Nav jau tik svarīgi, tādēļ jaunu tēmu nesākšu, bet...

sagrauju pēdējās ilūzijas par iestādi pasts.lv

Sieva izdomājusi man nosūtīt paciņu caur šo iestādi. Lūk, tracking. Uzmanību - saņemta un izsniegta vienā pasta nodaļā. Nepagāja ne nedēļa...

 

Pielikumā - pdf vēsturei.Sūtījumu sekošana.pdf

 

Link to comment
Share on other sites

Latvijas pasta ceļi ir lēni, ļoti lēni.

P.s. manta vēl nav rokā....

 

s765ly0qaxfv5827y3v8.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...