Jump to content

Pasts bremzē.


markei
 Share

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gix

    11

  • markei

    31

  • NIAJ

    29

  • Kalnz

    12

DX ir nomainīti preču piegādes termiņi. Kur bija rakstīts ka parasti 3-5 dienas, tad tagad ir 5-7 dienas.

Link to comment
Share on other sites

es arī savu vakar saņēmu (no honkongas)

03.11 izsūtīts, 9.12 saņēmu

sanāk 26 darba dienas nāca

Labots - zusiks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un es vēl naivi ceru, ka sūtījums no USA ar USPS International Express Mail, insured un izsūtīšanas laiku 10.12.09 mani aplaimos Ziemassvētkos. Latvijas pastā šķirotavā protams, pasaka ka tāda paka nav atnākusi un iespējams stāvot kādā tranzītvalstī. Visi Zsveetki sajāti. Fak.

 

Pasta tanta lidostā stāsta, ka vēl sūtijumi no Novembra neesot ienākuši. Maitas.

Labots - Kalnz
Link to comment
Share on other sites

Diez, kura ir tā maita - tranzītvalsts, kas visus sūtījumus pievāc sev ?

Es visvairāk uztraucos par savu SSD disku, ko ASV dabuju pa lētām naudām...

Link to comment
Share on other sites

Mani arī LV pats iepriecināja....

 

Beidzot atnāca 2 paciņas no UK. Priecīgs skrēju pakaļ.

 

He he ... Rinda pasta nodaļā tāda, ka nevar durvis normāli aizvērt - cilvēki uz ielas stāv. Stāv pensionāri lai samaksātu savus rēķinus un lielo komisiju 2h rindā...

Tas protams ir tāpēc ka pasts "optimizācijas" nolūkos aizvēra vienu filiāli juglā, pāri palikušajā tādas rindas, ka prieks...

Nu neko mēģināšu iet nākamgad pakaļ - cerams pēc svētkiem situācija būs normālāka..

 

Labojums - ieskrēju pasta nodaļā ap 18.00 - O brīnums - tikai pāris cilvēki rindā - pa ~10 minūtēm tiku pie sūtījumiem :) :) :)

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Ja jau novembra sūtījumi lidostā vēl nav saņemti, tad varbūt es vēl saņemšu savu no ASV 5.oktobra paku. :crazy_pilot: Kaut kad. :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

Iepriecināji :D A var tā būt, ka tu pēc 45 dienām caur Paypalu saņem naudu atpakaļ un pēc 60 dienām atnāk tavs sūtījums?

Link to comment
Share on other sites

Ja jau novembra sūtījumi lidostā vēl nav saņemti, tad varbūt es vēl saņemšu savu no ASV 5.oktobra paku. :crazy_pilot: Kaut kad. :t_p_o_n_e:

 

17 nov pasutinaju paris gramatas

 

1 no UK atnaca uz kadu 3 decembri

 

2 no USA atnaca 15 decembri

 

interesanti bus ja tu to paku beigas sanemsi :D

Link to comment
Share on other sites

Izrādās, vakar pasta nodaļā ir ienākusi paciņa!

Izsūtīta: 20.11.2009 no ASV, Texas, Houston ar First Class Mail :)

Saņemta: 22.12.2009 Rīgā, 69 pasta nodaļā

P.S. Vajag tam pastam kļūt modernākam - sūtīt SMS par to kad ienāk sūtījums, lai var operatīvi vicot pakaļ ar pasi :pleasantry:

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

kad beidzot bus kada tracking sistema drizāk, un tad ari automatiski varēs redzēt statusu un ar sms izsutināt par izmaiņām. visur pasaule tadas ir lv publiski pieejama nē. gaidam.

Link to comment
Share on other sites

ja sms butu jauki , bet ko taiwnas tika izsutitas divas pakas 5.11.09 vel joprojam ceru ka pienaks ta diena kad shi paka nonaks pie manis

Link to comment
Share on other sites

Bet mana 5.oktobra paka joprojām nezin kur. USPS pasts saka, ka šie joprojām nevar sagaidīt atbildi no Latvijas pasta. Novembra sākumā jau bija sākta meklēšana ar termiņu mēnesis, bet pēc mēneša joprojām nekādas ziņas no Latvijas. Šiem esot max termiņš 60dienas no sūdzības iesniegšanas, būs "deadline" 9.janvāris. Pēc tā varbūt saņemšu savu paku apdrošināšanas naudas veidā.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal sanāca tā, ka pasūtīju mantu no ASV oktobra beigās (vienu CD). Pastkastītē aicinājums ierasties pēc sīkpakas atnāca novembra pēdējās dienās. Savācu paku un skatos, ka virsū ir manas pasta nodaļas zīmogs ar 13. novembra datumu. Tas nozīmē, ka paku viņi bija saņēmuši jau novembra vidū, bet kaut kādu mistisku iemeslu dēļ žāvējuši pie sevis pusmēnesi...

Link to comment
Share on other sites

Vispār par šito vajadzētu medijos pabļaustīties, lai kādu paņem priekšā un kāds beidzot sāktu savu pakaļu kustināt.

Link to comment
Share on other sites

Ziemassvētku brīnums- no Hongkongas izsūtīts 12.12.2009.(pasta zīmogs) un saņemts 22.12.2009.(vietējās pasta nodaļas zīmogs). 10 dienās no Hongkongas un pirms ziemassvētkiem, tas ir kaut kas. :dance4: nekad neesmu no šiem tik ātri saņēmis :pardon:

un prece jau nebija nekāda dārgā, bet gan 0,90 Ls+free shipping.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Sūdzības neko nedos. Vainīgs nevis cilvēks, bet sistēma. Pastnieks nav robots, pastāv iespēja, ka viņš var kļūdīties (human factor etc) un iemest paziņojumu kaimiņu pastkastītē, pēc 2 nedēļam kaimiņi atbrauc no laukiem un iemet to papīru tavā pastkastītē. Kā saka, pieļaujama kļūda.

pastnieces ir nevis roboti, bet vecas bābas, kas dzīvo PSRS laikos, kur viņām bija baigā teikšana. 1x jau savā pastā izlamāju darbinieci,kas visu laiku kautko burkšķēja, tagad laiki ir mainijušies un vairs viņa nav dievs....

Labots - eedis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paciņa no honkongas - izsūtīta kautkad oktobrī - ienāca 28.12.2009 (pasta zīmogs)

Paciņa no ASV, Texas, Hjūstona - izsūtīta 09.12.2009, Ienāca 28.12.2009 (pasta zīmoga nekur nebija! :D) Nāca ar Priority Mail.

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Runajot par pastu, tikai soreiz kajam gaisa.

 

Paka izsutita no LV 08.12.

 

Sanemta HK 15.12.

 

7 dienas.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Kas man visvairāk patīk Latvijas Pastam - nosūtīt sīkpaku uz adresi Latvijā maksā aptuveni 1.5 reizes dārgāk kā uz, teiksim, ASV. Forši ne? Laikam kā Šlesers teiktu, ka ir tieši otrādi - sīkpakas uz ārzemēm ir lētākas, kā pa Latviju - grib balstīt eksportu. Nu kur tāds sviests ir redzēts joptvaju šmatj!!!

 

[neapmierināts Latvijas Pasta pastāvīgais klients, kam izņēmuma kārtā bija jānosūta pāris sīkpakas uz Liepāju, nevis ASV vai Izraēlu]

 

Bet ar to pastu kaut kas nav kārtībā. ASV pakas jau vairāk par mēnesi ceļo. Vienkārši grauj biznesu. Viss, vairs nekādas sadarbības ar ASV partneriem ;( No UK gan ļoti ātri nāk, no Vācijas gan tā sūdīgāk...

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Pastā tagad ienākot sūtījumi, kas izsūtīti novembra beigās no ASV, un jamiem tagad esot maisam gals vaļā un ienākot stipri intensīvāk, kā Z-svētku laikā.

Labots - Kalnz
Link to comment
Share on other sites

Gaidu paku no HK, it kā izsūtīta jau decembra beigās. Šodien skatos trackingu un:

 

Destination - Latvia

The item will leave Hong Kong for its destination on 6-Jan-2010

 

Jocīgi! :unsure: Tracking numuru saņēmu jau decembra beigās ap ziemassvētkiem, bet paka tiks izsūtīta tikai rīt no Hongkongas.

Link to comment
Share on other sites

Šodien saskāros ar šādu problēmu, pēc Trackinga skatos ka prece ir Latvijā muitā, zvanu uz Latvijas pastu lidostā šie saka, ka mēnesi atpakaļ ir mainījusies kārtība un Latvijas Pasts vairs nepiegādā USPS Express mail International, bet gan kaut kāds privāts kurjerdienests, un viņi nezinot kurš. Ieteica zvanīt uz 1188 un meklēt tādā veidā. Varbūt kāds zin kas tas i pa piegādātāju - UPS, TNT vai kāds cits?Jo 1188 atkal iesaka zvanīt Latvijas pastam :)

Labots - Kalnz
Link to comment
Share on other sites

Pavisam interesanti. Man kā tieši gaidāma kaut kad paka no ASV caur USPS. Redzēs, kas piegādās.

Link to comment
Share on other sites

Jā šobrīd spēlēju laimes spēli un cenšos uzminēt kurš ar to nodarbojas, jo neviens nevar pateikt. Kaukāds murgs.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos - oktobrī paciņas no Honkongas un štatiem nāca divās nedēļās, tagad tikko saņēmu divas pakas, ko pasūtīju decembra pašā sākumā. :/ Nu nestāstiet, ka tas kaut kāds svētku drudzis - tas vairs nav normāli...

Link to comment
Share on other sites

tas pats, šodien saņemu a izsutija no USA jau 10 decembrii

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

13. decembrī pārdevējs ir izsūtījis sūtījumu no Anglijas. Pie manis vēl joprojām nav. Tas Angļu Royal mail jau kuro reizi čakarējas.

Link to comment
Share on other sites

Ar EMS no ķīnas izsūtīta 01.01.2010, Rīgā pienāca 08.01.2010 12:21 :mrgreen: bet pastnieks veda piegādāt tikai 11.01.2010 ~16:30. Lai arī no lidostas dzīvoju ~5km attālumā :mrgreen:

Paciņa kas izsūtīta no ķīnas 18.12.2009 ar "parasto pastu", joprojām nav pienākusi. ienācās 12.01.2010.

Iespējams, ka tās pakas lēni nāk, jo viņām tiek piešķirta "B" klase nevis "A" kas ir prioritāra.a

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka viss tas sviests saistīts ar svētkiem un brīvdienām. Es joprojām gaidu paku kas izsūtīta no ASV caur USPS Priority Mail International. Sūtījumam bija jābūt šeit 10 dienu laikā, bet kur nu. Līdzīgs sviests notiek ar veselu lērumu manu paku, ko esmu pasūtījis no UK. Šodien pēkšņi atnāca vesela kaudze paku, kas bija pasūtītas decembra vidū un beigās. Bet vēl kaut kas kaut kur ir aizķēries. Tā ka domāju, ka tur visi tie kanāli pa svētkiem ir pamatīgi aizbāzti un tikai tagad lēnām kaut kas sāk darboties puslīdz OK. Iespējams, ka tas neattiecas uz kurjerpastiem. No Vācijas decembra beigās nāca paka caur DHL un nekādas bremzēšanas. Viss normas robežās.

 

Vai tā ir tiesa, ka caur USPS sūtītās pakas vairs nenāk caur Latvijas Pastu? Cik droša informācija tā ir? Vai tas attiecas tikai uz Express mail International?

Labots - Eudoxus
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan vai tas par USPS ir taisnība, jo es decembra beigās(28.12) uz info@pasts.lv nosūtīju tekstu

Sveicināti!

Vēlētos uzzināt vai ir iespējams saņemt informāciju par pasta sūtījuma saņemšanu Latvijas pastā??

Konkrēti 28.11 ASV ar USPS atstājis sūtījums ar izsekošanas Nr. CJ.........US

 

Uz ko saņēmu atbildi:

Labdien!

 

Pārbaudījām savā sistēmā, šodien 28,12,2009 Jūsu paka ir ienākusi Liepājas X. pasta nodaļā.

 

Paldies par sadarbību.

Ar cieņu,

 

Tatjana Vinogradova

Klientu informācijas centra

informācijas koordinatore

tālr. 67608311

 

Ta lūk, nekādas privātās firmas!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vakar paka iesniegta Kanādas pastā man sūtīšanai , redzēs, cik ātri no kanādiešiem atnāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...