Jump to content

Atgriesana pie LMT


mjurijs
 Share

Recommended Posts

+ kas ir iGo? :D

Lasi un raudi, es raudaaju dikti ;(

 

200px-Victor_Hugo.jpg

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

okarte samazinaja tarifus? kāpēc? tāpec ka visi muka. es domāt ka lmt krasi samazinās esošos tarifus. kaut arī citi šādus komentus lasot paliks un lmt saglabās. :D

 

gestapo, šo raksta ar lielo burtu.idiots. :p

 

neatceros, vai teicu vai ne, bet zz var pārsutit kreditu uz citu zz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nebiju dzirdējis, kā?

Labots - Kams
pēdējā posta citēšana
Link to comment
Share on other sites

Kas konkreti ar tiem "serviss meitenem" ?

es litoju Bite pislegumu, Bifri, un LMT pieslegumu un nav problemas ne ar vinam servisa operatoriem, nekas nemaca dzivot

 

 

Nu tur jau tā lieta, es ari lietoju Biti, esmu daudz zvanījis uz atbalsta dienestu, vienmēr esmu palicis apmierināts ar viņu atbildēm, viss ir ticis vienmēr nokārtots. NormālsCilvēks vienkārši pats laikam davijabivalsa un izbesīja to darbinieku trubas otrā galā. Nu kurš normāls cilvēks mainīs operatoru, kad pats saka, ka cenas ir labas, zona apmierina, bet redz dēļ viena zvana uz atbalsta dienestu viņš vairs Biti nelietos :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

brīvais 18 jau strādā. :D nr.noteicējs ir cenā, arī lētakiem tarifiem.

 

par lmt reklāmām. klaji meli, 1.50 par 5 min.

. pirmais kas mani atturētu no viņiem. :D

 

 

tev ir ahujennās atlaides, bet ar okarti ir lētāk. nu kā, kā tā var būt? :D

 

Nu diemzheel nav tie meli (1.50 par 5 min), jo ZZ zvanot uz citu tiiklu jamaaksa 27sant/min, bet nu ja pareizaak buutu bijis 1.35 par 5 min.

 

P.S. Man visa gjimene un lielaaka dalja radinieku lieto LMT, teikshu godiigi, ka kvalitaates, servisa zinjaa tam nav līdzinieku(vieniigi BITE tur veel liidzi), bet par to visu attieciigi jaamaksaa, kas, protams, nepriecee.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

ZZ 27 sant sanaak, vienkārši cilveeki jau nereekjina, ka vinjiem ZZ iedod bonusu, visi skataas, cik reaali ''noeed'' no konta, faktiski jaa 19.8, bet ta 27sant.

 

P.S. LMT gan ir apetiite, kaarteejais mana sencha reekjins, kad ir aarzemju komandeejums tad vispaar tas viss ir reiz 3 un vairaak:

ou4xf1mztqb325nluc4m.jpg

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc tavs sencītis tad nepāriet uz viņam izdevīgāku tarifu plānu, piemēram vienādais 20, nevis lieto aizvēsturisko vietējais +?

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka LMT neko nepiedaava un veel LMT reklaamas rulliitii melo, ka: ''Man zvana no LMT saka, lai nenjemu Vienaadais 12, bet V7, jo taa ir izdeviigaak,'' nu juus redzat kaa LMT ruupejas par saviem klienteim piedevaam Korporativajiem klientiem, kaa redzams atlaides ir ''milziigas.''

 

Taas 6 liimenja atlaides ar labas, man sencis ir pie LMT jau no 1998. gada juunija.

Ai galiigi taa dziive ir tik skarba un tevi ''slauc'' kaa vien iespeejams bez mazaakaas zheelastiibas.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Nu gan visi tādi lepni, LMT vienmēr ir bijis nospļauties par saviem esošajiem klientiem, tāpēc labāk gaidīsi kamēr viņi tev piezvana, nevis pats nomainīsi un ietaupīsi 50 ls / mēnesi, pie tam, ja jau korporatīvais, tad ir vairāki numuri un katram tāds ietaupījums mēnesī varētu būt tīri neslikts ;)

Link to comment
Share on other sites

Es jau to pashu saku sencim, bet shis neko, saka, lai lieku mieru, ka vinjam jau taapat nervi nobeigti(nu man sencim taads melnais darbs baigi jaarukaa, sestdienas, sveetdienas ar aiznjemtas, bet zinu, ka tas nav attasinojums, bet ko es siks pokemons budams, kas ne santima maajaas nav atnesis varu teikt gjimenes apgaadniekam).

 

Es jau vinjam saku, lai paskataas, cik vinjam gruuti naak katrs santiims un, lai nedaavina citiem, kas seezh birojaa un gudri runaa, kuri neko nerazho un nenes praktiski nekaadu labumu valstij. Nu atziistu mans sencis ir baigais iipatnis, dazhreiz taa sastriidamies, ka bail pat iedomaatie, es tik paardziivoju to, ka neko nejeedzu, ka nepelnu naudu un, ka esmu galiigs ''aamurs.''

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Izrēķini viņam ļoti izdevīgu citu variantu, ar tiešiem punktiem, ko kā kad darīt, lai pārslēgtos, un parādi viņam plau + ietaupījumus. Pagaidām škrobe jau ir tikai tur, ka viņam nava laika mudīties pa pieslēgumu veidiem un meklēt un rēķināt.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ieteiktu tieshaam tavam teevam mainiit operatoru... Jo tas pie laba kaadaa briidii nenovediis...

Sareekjini cik min menesii vinjsh norunaa un pasties kas piedaavaa to minuushu skaitaa izdeviigaakos tarifus.

Link to comment
Share on other sites

Skatos tev ir pieeja vinja mansLMT, tad panjem un nomaini pats to tarifu plānu, tas tev aiznjems pāris klikšķus. Es ar savu opi strīdējos kādu stundu līdz piespiedu viņu pāriet uz viņam izdevīgāku tarifu plānu.

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Es jau buutu nomainiijis arii mammai tarifa plaanu ne tikai teetim, tik nesaprotu kaapeec vinji abi nav galvenie numuri, tur kad mainiijaas tas jaunais LMT dizains, vairs nebija iespeeja nomainiit tarifu plaanu, tur rakstiits, lai dodus uz diileri/LMT abonetu apkalposhanas centru un piesleedzu galveno numuru, tik muļķīgi sanaak.

 

P.S. Man visai gjimenei ir pieeja Mans LMT, es pa kluso aizsuutiiju iiszinju, sanjeemu kodu un izdzeesu taas iiszinjas no vecaaku telefoniem, tagad varu sevi saapinaat ar lielajiem cipariem kaut gan mamma man ir taupiiga zem 10Ls reekjins.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/piesleguma_veidi/vienaadais_pieslegums

Kopā mazāk, par 1000 minūtēm. Sanāktu 21,25 (ar numura noteicēju)

Vairāk, nekā 50 latu ekonomija! Protams, ja tie ir 5% no algas, starpībai nav nozīmes, bet ja alga nav tik liela... Tie ir tikai 600 lati gadā! Par to naudu var atvaļinājumā aizbraukt vai samaksāt psihologam, lai palīdzētu risināt iekšējos konfliktus, kas projecējas attiecībās ar ģimeni :dry:

Tos piesleegumus varat man neraadiit, es tur juutos kaa zivs uudenii, zinu visus tarifus/akcijas, bet ko tas dod, ka tikai pats sev varu izveeleeties leetaako/labako, jo paareejie jau manii neklausaas.

 

P.S. Pats lietoju Okarti(0! Muuseejais) un man uz LMT sanak maksaat tikai 1.95sant, izmantoju arii Okartes draugu grupu, kur pa 1 santiimu zvanos.

 

P.P.S. Buutiibaa man viss ir piegriezies, negribu dziivot, uzskatu, ka man ir laasts(ticu tadaam lietaam) varbuut pat naaves laasts, jo dziive man nesagaadaa nekaadu prieku.

Labots - Touareg
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jaa, paldies, pasauli taapat neizmainiisi.

 

Labaak atpaklaj pie tēmas - LMT patieshaam ir ljoti kvalitatiivs,uzticams.

 

BITE - jaunaakais operators LV ar labu sakaru/pakalpojumu kvalitati, tik man lietojot arii BiFri ir bijushas reizes, kad runas paarraide nedaudz ieklibo un, kad iiszinjas suutiishanas process ilgst pat 30sec.

 

TELE2 - vienkaarshi kriminaali,m sarunas kvalitaate zem katras kritikas(fona trokshnji, dazhreiz pat knapi var dzirdeet, kas otraa gala un biezhi vein no 10zvaniem kaadi 2 neizdodas tiikla noslogojuma deelj). Bet nu par taadu cenu var lietot.

 

Triatel - neesmu baudiijis CDMA piedaavaajumu.

Link to comment
Share on other sites

reklāma nav LMT cienīga. Man piem.nepatīk skatīties uz urlam, dauņiem un "ziliem". Vai tad LMT nevar nolīgt normālo kantori lai uztaisa LMT cienīgo reklāmu?

T2 var būt ir sūs, bet reklāma tai ir laba, arī Bitei pēdējā laikā ir ļoti skaistas, košas reklāmas (varbut ne tik viegli saprotamas, bet tas nav svarīgi).

 

LMT Fail!

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Strādāju ostā Bolderājas virzienā. Darba vajadzībām tiek lietots LMT. Tāda lieta kā "aizņemts tīkls" ir ikdienišķa parādība, kas vienkārši tracina. Arī sazvanāmā abonenta pēkšņa atrašanās ārpus zonas ir ierasta lieta.

Ģimenes vajadzībām BiFri. Vienīgā problēma, kuru nevaru vai nemāku atrisināt ir Lietuva. Pārbraucot robežu telefons paliek bez zonas. Uzstādījumi it kā pareizi, bet automātiski netiek sameklēts tīkla pārklājums. Vajag pāriet manuālā režīmā (uzstādīts uz "automātiski")un izvēlēties Bites tīklu. Citu problēmu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju LMT un mainīt negrasos. Droši vien, ka varētu atrast nedaudz lētāku variantu, bet tomēr pazīstu tikai kādus 3 cilvēkus, kuriem nav LMT... Zona ir ok, nekad neesmu arī manījis tīkla aizņemtības vai citus gļukus, Latgalē laukos gan ir pašvaki, LMT zona gļuko tikpat cik Tele2 zona, tas ir vienīgais kā dēļ neesmu pilnīgi apmierināts ar LMT...

Jaunās reklāmas nav izdevušās, šķiet, ka LMT noskopojās ar naudiņu un nepalaida reklāmu testu pirms laišanas gaisā, man ir ļoti lie apārliecība, ka pētījums būtu atklājis reklāmu neefektivitāti, vienādais pieslēguma palaišanas kampaņa pat bija labāka nekā šī...

Link to comment
Share on other sites

Neticēsi puis, bet ir tādi, kam nekad prātā nav nācis pāriet uz Šmidres un pēcteču divām telēm, vai leišu biti, par kaut kādām kartēm pat nerunājot. Kopš 1998. gada esmu LMT klients un ne mirkli neesmu domājis ko mainīt.

Apmēram tāpat.

Es vēl labi atceros ,ka mobilos sāka zagt pēc tam kad dažs labs operators sāka pieņemt zagtos telefonus savā paspārnē ar Zelta Zivi. Lai cik izdevīgi tas arī nebūtu es negribu būt klients kompānijai kas savu biznesu uzbūvēja uz urlām un atņemtejiem telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

puslīdz amerikanizētā demokrātijā LMT tiktu izvazāts pa visām iespējamām tiesām dēļ pēdējām reklāmām. nu atzīsim taču, ka "deguns par daudz gaisā šiem ir - much too much." lai gan esmu LMT klients kopš pirmās savas trubas - ~2002. gada vasara, tomēr pēdējās reklāmas ir pārlieku tizlas. jo tai pašai Bitei zona IR labāka, nekā LMT, ko sevišķi izjūtu pāķos - tornis ir, zonas nav, vai arī pārklājas igauņi, kuri mājo nepilnus pacmit kilometrus ziemeļu virzienā. tāda pat piš*nās bija, kad noprovēju zelta zivi. ņih*ja nevelk - kā dzērājs strādnieks - kad vajag, nekad nav. bet caurmērā esmu apmierināts - savulaik sencis (jams LMT abonents vēl no LMT pirmssākumiem) noprovēja Biti - tagad čortojas kā vells, kas ne tajās auzās sivēnu atstājis.

 

 

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Veči,nesasprigstiet!!

Ņemam mobilo ar divām kartēm un kas atbalsta divus operatorus un dzīvojam cepures kuldami!

Jāpačeko,var būt pat trešo operatoru varētu šitajā runājammašīnā iemānīt,tad vispār forši būtu!

Link to comment
Share on other sites

tai pašai Bitei zona IR labāka, nekā LMT, ko sevišķi izjūtu pāķos - tornis ir, zonas nav, vai arī pārklājas igauņi, kuri mājo nepilnus pacmit kilometrus ziemeļu virzienā
Taisnība - dziļos laukos Latgalē var ar Biti mierīgi runāties mājā, kamēr LMT abonenti skrien uz tuvāko pakalnu un mēģina uztvert "strīpiņu". Na ķe LMT ūberzona.

Bites zonas problēmas ir kā salavecītis - visi runā, ka esot, taču reāli nekas tāds nav redzēts.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Tā pat vien

 

a tev pašā bifri.lv pašapkalpošanās sadaļā ir jenablēta viesabonēšana ?

man šītādi joki bij uz Tartu braukājot - pabakstot pāris reizes internetā ieslēgt/izslēgt viesabonēšanu vairs manuāli tīklu izvēlēties neprasīja ...

 

Viss ir "jenablēts" un pie tam sen. Pat operatore stāsta, ka viss ir O.K. Ne pirmo reizi uz leišiem braucu. Bet pamēģināšu caur mans.bifri paspaidīt pāris reizes. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Taisnība - dziļos laukos Latgalē var ar Biti mierīgi runāties mājā, kamēr LMT abonenti skrien uz tuvāko pakalnu un mēģina uztvert "strīpiņu". Na ķe LMT ūberzona.

Bites zonas problēmas ir kā salavecītis - visi runā, ka esot, taču reāli nekas tāds nav redzēts.

Nezinu, man gan visur kur vajag un nevajag LMT ķer OK :) Tiesa, Latgalē reti iegriežos...

Bet nu neticās, ka Bitei VISUR laukos ir labāka zona.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Gads tuvojas beigām, tādēļ, drošs paliek drošs, atgādināšu, ka tie numuriņi, kas šogad atnāk uz LMT no cita operatora, gada garumā saņems 3 latu atlaidi sarunām ik mēnesi [PIRMS PVN].

 

//Šī akcija gan ir spēkā visu 2009. gadu, bet pieņemu, ka vairums no jums to būs labi aizmirsuši.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Fotomeistars

Esmu lietojis gan Tele2, gan LMT. Teikšu kā ir - besī man tas varenais Tele2, nu totāla huiņa! Pirms dažiem gadiem, kad dzīvoju ārpus Rīgas, zona bija 3/5, bet tās sarunas tā raustījās... Paņēmu LMT un pat pagrabā ar gandrīz pilnu zonu vienkārši bauda runāt bija. Svētkos no Tele2 nekad nevarēja nosūtīt SMS - totāla pārslodze, no LMT - bez problēmām. Tele2 vienmēr kaut kādi gļuki tīklā - tad saka, ka man telefons izslēgts, tad raustās un pārtrūkst sarunas. Bet tad man apkārtējie uzspieda Tele2 - meitenei Tele2, uzņēmumam Tele2, un, NU BŪSIM REĀLISTI - Tele2 lietotāju ir vairāk kā LMT. Rezultātā, zvanot ikdienā arī klientiem, ar LMT tas ir šausmīgi neizdevīgi. Tas pats ar Biti - nu nav neviens pazīstams, kas lieto viņu, visiem Tele2, bļin, bet gribu LMT (lai gan vārās)...

 

Na-huj to Tele2!!!

 

Bet ir lētāk, nu ir...

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

patiesībā to ka ir ūdi to jau LMT ir sapratis

un tagad tiem kas mēģina pārcelt numuru uz tele2

neafišējot tiek piedāvāts analoģisks piedāvājums TeleDivi DebesuAkmenim

4ls 1500min LMT un 500min uz citiem tīkliem - tiesa LMT prasa līgumu uz gadu

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Par tām "atgriešanās pie LMT" reklāmām - nu debīlas vienkārši

Link to comment
Share on other sites

versatile

patiesībā to ka ir ūdi to jau LMT ir sapratis

un tagad tiem kas mēģina pārcelt numuru uz tele2

neafišējot tiek piedāvāts analoģisks piedāvājums TeleDivi DebesuAkmenim

4ls 1500min LMT un 500min uz citiem tīkliem - tiesa LMT prasa līgumu uz gadu

AHA. Ir šitāda lieta.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

versatile

 

un lūk tas jau ir stulbākais - ja padomā kā LMT slauc klientus ar saviem uzpūstajiem tarifiem

laigan patiesībā itin viegli varētu piedāvāt to pašu ko citi operatori ...

 

kā saka "kur aitas tur cirpēji"

Link to comment
Share on other sites

noporteejos pirms meenesha pie t2.

 

Bija nokliidis lmt reekjins par oktobri, piezvaniiju supportam - atsuutiija uz meilu. Pie reizes pajautaaju, ka varbuut vinji tomeer man veelas piedaavaat kaadu piedaavaajumu, jo nav probleemas paarvaakties back.... Teica ka piezvaniishot....

 

Zvana joprojaam :D :D :D Taads luuk, VIL, ir tas jaukais LMT serviss :)

 

 

btw, par novembri (portaacijas meenesis) atnaaca ljoti smuks reekjins no T2 ar kopeejo summu 0.00

 

 

LMT speciaalo piedaavaajumu izveic tiem, kas uz meteoriitu porteejaas tajaa weekendaa, piedaavaajums uz gadu 4Ls 1500lmt 500citos tiiklos.

 

Btw, t2 ir paraadiijies meteoriits businezzzzzz - 1750@T2 un 250@citi = 9Ls

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man pašlaik ir tā atlaide sarunām, kas bija nākot no cita operatora pie LMT - 36 Ls sarunām gada garumā. Drīz tuvojas atlaides beigas, bet negribas no tās atteikties. LMT joprojām ''pārbēdzējiem'' piedāvā šo atlaidi.

Vai to atlaidi var dabūt vēlreiz ejot prom no LMT un pēc tam atkal atnākot atpakaļ?

Varbūt to var vienkārši tāpat pagarināt?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kāds tas LMT kantoris nebūtu, peļņa ir fantastiska. Mans kantoris sēž uz LMT. Laikam tāpēc ka ir lielas atlaides (sarunas savā starpā bez maksas), un stabila zona jebkurā mežā. Diemžēl citi operatori zonu, piemēram, visā Ropažu novadā nevar nodrošināt. Manā darbā tas ir ļoti svarīgi, jo dažiem montieriem ir Tele2. Par Biti pagaidām nav ko runāt.

Ja, kas tad zinu Tele2 nezonu dažus kilometrus no Rīgas robežas Silabriežu rajonā.

 

Tā nav LMT reklāma, tikai personīgā pieredze. Ja nenodarbojās ar santīmu pišanu, tad LMT ir pirmajā vietā.

Link to comment
Share on other sites

KAs tur ko baudīt? No preses relīzēm vien ir zināms, ka Bitei peļņa NAV fantastiska. :mrgreen:

 

OFFTOPIKS: Parasts, vai jums kantorī nav pie sienas kaut kādi kvalitāte mērķi vai šefa intervijas? Man ļoti interesē, vai Bite vispār kaut kad plāno atgūt ieguldītās investīcijas [par peļņu nerunāju]?

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Vai ar peļņu pārbauda tīkla kvalitāti, šaubos. Vai tas nozīmē, ka tu pirksi visu lielākā veikalā,jo viņi gan vairāk pelna un tur viss būs labāk.

 

Vai tad ir vērts sākt biznesu, ja neplāno pelnīt ?

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...