Jump to content

Atgriesana pie LMT


mjurijs
 Share

Recommended Posts

Atvainojos, bet galvu esi iespiedis kaut kur? :)

Kāda jēga šim topikam?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Redz NC , kā dzīvē kādreiz viss sagriežās - kādreiz slavēji Biti un lādēji LMT , bet tagad gandrīz vai otrādi , konkurence arī laikam dara savu .

Link to comment
Share on other sites

Desmit gadus esmu LMT klients. Pēc pirmā gada biju nolēmis ietaupīt-nopirku Zelta zivi. Pēc nedēļas atgriezos LMT, jo pazuda kredīts un Šķirotavā, Rīgā bija pa istabu jāstaigā, lai dabūtu zonu. Braucot uz darbu Granīta ielā netālu no Rīgas toreiz zonas nebija, un nav arī tagad tajā pašā vietā. Šogad nolēmu, ka mammai arī beidzot vajag mobilo. Pamēģināju ZZ un Biti. Mēneša laikā sapratu, ka par iepriekšminētajiem operatoriem neesmu drošs.

Link to comment
Share on other sites

...neticu, vai patiesam ir tadi kas grib atgriestie pie LMT...
Neticēsi puis, bet ir tādi, kam nekad prātā nav nācis pāriet uz Šmidres un pēcteču divām telēm, vai leišu biti, par kaut kādām kartēm pat nerunājot. Kopš 1998. gada esmu LMT klients un ne mirkli neesmu domājis ko mainīt. Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

versatile

+raiviic, pec pusgadu ilgas pieredzes ar T2, no 2001. uzticiigs LMT. Biti esmu bish no otras puses apskatijis, paldies.

Link to comment
Share on other sites

NC: a kā tieši izpaudās "māca dzīvot"?

Pats lietoju LMT no 1997 gada. Bija zvani no bitēm ar izdevīgiem piedāvājumiem, bet tieši dēļ šiem zvaniem un uzbāšanās pasūtīju viņus...

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Man mātei telefons no 99 gada, a pats 3 klasē (2003g.) dabūju tolaik jau novecojušo 5110 nokiu, a pati jamā upgreidojās uz 3310, tad viņa LMT lietoja, un es okarti, neviens neko nenožēlo, jo visur ķer utt., ne to što kaimiņi gan ar biti, gan tele2 laukos ap māju skraida lai zonu dabūtu... psc.. tas ir vājprāts...

LMT nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

a pats 3 klasē (2003g.) dabūju tolaik jau novecojušo 5110

mīlu tevi. 2003. gada mna bija 11. klase... un ari 5110. nekas tur nebija novecojis :) 3310 tik chuuska smukaka bija.

Link to comment
Share on other sites

versatile

irir taads, telefona iekodeets bija 35****.

numurs saglabajies no tiem laikiem veel. Kad likvideja NMT, dabuja 80ls trubas iegaadei - malacennjiku tad vel nebija.

 

pasham pirmais tel bija siemens a35, pirmais T2 malacennjiks. no tiem laikiem dzilsh riebums pret to kantori.

šitāds bija telepons: http://www.oldmobil.hu/phone.php?phonex=nokia-450

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

rubb

man arī no pag. gadusimta ir lmt vienīgais numurs ar sākumu 910xxxx kas ir pirmais GSM numuru sistēmā

aiz NMT sistēmas 920xxxx un viss kā vajag bet ...

Bites "serviss" mani jau ir konkrēti ZAJIBAL :(

dzīvē katram jāzin savu vietu un auKsāk par stāstiu neuzleksi ...

 

Kas konkreti ar tiem "serviss meitenem" ?

es litoju Bite pislegumu, Bifri, un LMT pieslegumu un nav problemas ne ar vinam servisa operatoriem, nekas nemaca dzivot

Link to comment
Share on other sites

Es ari esmu atgriezies pie LMT un turklat dabuju atpakal savas 5. limena atlaides:))

 

Katra zina vary teikt tikai vienu - nekad vairs muza T2 pastavigo pieslegumu - istens naudas kasanas aparats uztaisits:((

Link to comment
Share on other sites

Jā, reklāmas LMT vienmēr bijušas galīgi garām, Tele 2 gan :good:

Link to comment
Share on other sites

Slinkums rakāties pa internetu, varbūt kāds zin - šī reklāmas kampaņa ļoti atgādina Stendzenieka rokrakstu. Ir vai nav viņš nolīgts šai kampaņai?

Link to comment
Share on other sites

Kas LMT vainas???

Esmu, laikam, no 1997. vai 1998. gada uzticīgs klients.

Nu precīzi neatceros...

Numurs sākas ar 927...

NEKAD nav bijusi doma mainīt operatoru!

Pirmā truba bija šāda: http://www.oldmobil.hu/phone.php?phonex=philips-diga

Tad sekoja visādi Sagem, Panasonic un visbeidzot Nokia - sākot ar 5110 utt.

Šobrīd lietoju Nokia 6310i - super telefons sarunām!

Neko labāku (sarunām) neesmu vēl sastapis!

Link to comment
Share on other sites

no personīgās pieredzes:

1) Biju LMT klients(sākot ar pašu GSM sākumu) - biju ar viņiem draugos ļoti ilgu laiku, pārgāju jo pie Teles bija labākas cenas un pārklājums atbilda manām prasībām.

2) Pārgāju uz TELE2 (Gan ZZ gan patstāvīgais pieslēgums) - draudzējos kādus gadus 5, aizgāju no viņiem jo radās problēmas vienā man ļoti aktuālā vietā.

3) Tagad esmu pie Bites un esmu ļoti apmierināts(gan zona, gan cenas ziņā, gan apkalpošanas līmenis)

 

pie LMT iešu atpakaļ tikai tad, kad viņi sāks piedāvāt adekvātas cenas par saviem pakalpojumiem jo uzmetot aci viņu lapā par pieslēgumiem vietējais un vietējais + kad sarunājoties LMT tiklā par minūti ar 7 atlaides līmeni jāmaksā 6-7 saņtiki(dienas tarifs), man paliek nelabi.

Par tarifiem uz citiem tīkliem labāk vispār neko neminēt ;)

 

Paskatoties Bites lapā uz "Parunāsim" man jāmaksā 5 saņtiki par sarunas minūti ar citu tīkla operātoru un iekšējā tiklā 0 saņtiki, man paliek labāk :)

 

 

Bet uzskatu ka šī diskusija ir lieka, jo katram ir savi izvēles kritēriji pēc kuriem viņš vadās. Un citam nav svarīgi cik viņs izdod par savām sarunām.

Link to comment
Share on other sites

Esmu bijis visu operatoru klients... LMT,TeleD un Bite!

Patreiz esmu pargajis no LMT uz Biti... ESMU 100% apmierinats ar servisu un cenu politiku! Viss ir tiesi ta kam tam jabut jeb limeni!

Ieputiet man ,bet man sis operators patreiz ir izdevigakais.! (Paradisies kas izdevigaks, vilsku savu pakalu uz turieni kā parazits)

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

versatile

Slinkums rakāties pa internetu, varbūt kāds zin - šī reklāmas kampaņa ļoti atgādina Stendzenieka rokrakstu. Ir vai nav viņš nolīgts šai kampaņai?

 

LMT ir DDB klients, ja nekas nav mainijies.

 

par tele2 reklamam - paldies (ja vien nebiji domajis ekskluzivi ZZ serialu), ik pa laikam kadu uztaisam.

Link to comment
Share on other sites

versatile

toties tagad studija kas taisija serialu darboja zem cita kantora, dara to pashu un reklamas nekur nav pazudushas. idejiski gan bish citas.

Link to comment
Share on other sites

Nu ZZ reklāmas ir šausmīgas... (tas gan mans viedoklis)...

Ja pirmās vēl bija OK, tad tagad tie "mākslīgie smiekli" vietās, kur nekā smieklīga nav - tracina...

Bet pašam T2 reklāmas kampaņa ir okei... Vajag tik slengu no svensoniem arī pārņemt - Born to be cheap ar aitu priekšgalā... :D

 

Ja runājam par sakaru operatoru, tad pašam ir bijušas tikai priekšapmaksas kartes, taču senči izmanto LMT. Kad beigsies mazcenas telefonu līgumi - portēsies uz Biti... Nu ir izdevīgāk, ir izdevīgāk...

Link to comment
Share on other sites

Ja godiigi tad es tgad lietoju LMT, pirms tam bija Tele2 ..NEKAADA shkjirba. Pilniigi nekaada. Tele2 internets labaaksvieniigi manupraat.Un tagad skatoties LMT dumaasjaunaas reklaamas njirga rauj :D sevishkji par to ka citiem zonu raada bet piezvaniit nevar :D tik pat tupi palikushi kaa visi

Link to comment
Share on other sites

Animal, neiedziļinoties par kuru reklāmu tu runā, bet gada laikā pie Bites ir bijušas reizes 10, kad zona ir, bet kad gribi pazvanīt- aizņemts tīkls. Bet nu pēc 20s mēģinot vēlreiz sazvanīt izdodas.

Link to comment
Share on other sites

Man n gadus bija LMT, tad te 4 mēnešus izdomāju aizmigrēt uz BITI. Tā jau viss viņiem feini, tik zona manuprāt galīgi šavaka. Ieej mājas pagrabā uzreiz pazūd. Ar LMT vismaz pāris strīpiņas saglabājās.

Aizbrauc uz Latgales pusi, atkal pilnīgs vakuums BITEI.

 

Tā nu jau 3 mēnešus esmu atpakaļ LMT un esmu dikti priecīgs.

 

BITE gan sanāca kādus 1-2 Ls lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, LMT bonusus nezaudē (tas ir, ja atgriežas), gan jau citiem operātoriem ar tāpat :)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Par to ka Bitei suudiigs tiikls.. nu nez... mums birojaa divi cilveeki lieto BITE. ari nekaadu probleemu. Var jau te spreegaat un hvz ko d***t :D bet nu nez.. visi operatori LV ir suudiigi. Katram savi miinusi.

 

Visvairaak iereecina paarklaajums... Tokra bija kautkur izlikusi bildes ar reaaliem paarklaajumiem ar kabatas aparaatiem.. skuju tur 98% :) un nevienam taada paarklaajuma nav un vel ILGI nebuus.

Link to comment
Share on other sites

Brīvais 14 ir acīmredzami neticamais, īsziņas protams neiet tajos 14 latos, nummura noteicējs arī :lol: . Un pasarg dievs ja ir paņemts mazcennieks - un Tu vēlies nomainīt tarifu (ceņņiks pieslēguma maiņai 30Ls) Kaut kā jau pārējiem savā starpā jārunā bez maksas, protams uz citu rēķina. Formula arī vairs nerullē, vienādais daudz izdevīgāks starp zvaniem uz citu operatoru. Protams zona arī svarīga. Man LMT da best.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Kādreiz biju paņēmis LMT mazcenas mobilo, sarunu/interneta cenas bija kosmoss, un taupīgi runājot/lietojot WAP, mēnesī sanāca maksāt 15 un vairāk latus. Paldies dievam parādījās Bites Toxic un ātri vien aizskrēju uz Biti. Tagad pašam ir Bifri, bet iespējams pāriešu uz kādu no Bites pastāvīgajiem pieslēgumiem. Uz LMT nepāriešu principa pēc, kaut ja viņi dotu pēc maniem kritērijiem konkurētspējīgu pakalpojumu (tādu kā Bitei), jo netaisos tam kantorim maksāt ne santīma vairs...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Kamer apkartejiem visiem parsvara bija LMT, tad ar formulu 8 dzive likas gauzam rozaina, veselus 3 gadus ar nelieliem iznemumiem izdevas ierakstities tajas minutes. Bet pec pagajusa menesa 23 Ls rekina saku ata LMT un sveika BITE.

Link to comment
Share on other sites

Egoisc: demagogs esi dzimis vai par taadu tikai kljusti?

1.kaart LMT papildus par numura noteiceeju nav jaamaksaa saakot no Vienaadais 7, 12

2. kaart Tele 2 briivais tarifu plaanaa IR ieklauti ari SMS. Man otrs numurs ir Briivais 14, no kura lietoju TIKAI SMS un E-pastiem un nereizi neesmu neko piemaksaajis, kaa tikai par noteiceeju.

 

Lai arii kaa Tu miileetu LMT, ir vairaak nekaa nekrietni rupji sakot nostāstit citus. Moshka arii deelj statoil un neste uzkaujamies?

Link to comment
Share on other sites

Neko briesmīgāku neesmu redzējis pat LMT.

 

Nezinu kas NC tur sanāca, bet ļoti, ļoti patīk Bites info klientu darbs. Tik izpalīdzīgus cilvēkus nekad nebiju sadzirdzējis info dienestos. Pat tehniskie darbinieki no Bites ir zvanījuši.

Link to comment
Share on other sites

Nu,manuprat, LMT reklama ir vienkarsi nereali samakslota. Un visi tie kas slavina lmt, ludzu paradiet iemeslu KĀPĒC???.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tā ir atsevišķa cilvēku kategorija, kurai ir svarīgi lai tieši viņiem būtu vienīgā patiesība. Līdzīgi ka tie kas stāves kritīs un d***t sūtīs vai nu dēļ iPhone, vainu dēļ Nokia utt... vai arī stāstīs par to ka tieši tur nez.. Pinķi ir labākā vieta kur dzīvot, jo lūk viņš tur dzīvo :)

 

Es lietoju ir iPhone i E71... tagad tomēr iPhone nedaudz nepatīk, jo MANĀM vajadzībām neder - nevar vienlaicīgi vairākas programmas pilnvērtīgi lietot. Pārejais bij tīri ok. LMT... nu ka jau teicu tagad lietoju, bet MAN labāk patīk samaksāt pa virsu par noteicēju i maksāt 2s minūtē.. var jau būt, ka arī LMT tāds piedāvājums ir. Arī BITE ir pilnīgi ok... nu visi vienādi... bet vienmēr kāds stāvēs un kritīs par kādu konkrētu it kā par to algu maksātu :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

es nesaku ka Bite ir slikta kā operators - ir zona ok ir cenas

BET

neviena Bites info "pezza" man nemācīs kā dzīvot !!!

tākā LMT būs atgriešanās bet netaisos tik vārda dēl pakāst naudu tad vēl kādu laiku sēdēšu uz Bites ...

 

 

Es vareetu adreseet dl citeeto savaa parakstaa. Es saprastu, ja sitaa te purgaatos kaads kam knapi pie divdesmit, nevis vecis gados, kam galva uz pleciem.

Link to comment
Share on other sites

Vai mētāšanās no viena operatora uz citu (tāpat kā no viena pieslēguma veida uz kādu citu) ir ekonomiski izdevīga? Un, ja parēķina, ka vienā vai otrā gadījumā tiek zaudēti jau esošie bonusi un atlaides?

tieši otrādi. tās atlaides tik uz papīra.

 

cilvēki tak neesat naivi un dumji

kāda hera pēc operatoram likt "purva vidū" desmitiem tūkstošus maksājošu staciju

lai 2vi ogotaji 1x gadā zvanus veiktu ?

NEVIENAM operatoram NAV NEBIJA UN NEBŪS 100% zemes pārklājums ...

vo! :D

 

Brīvais 14 ir acīmredzami neticamais, īsziņas protams neiet tajos 14 latos, nummura noteicējs arī :lol: . Un pasarg dievs ja ir paņemts mazcennieks - un Tu vēlies nomainīt tarifu (ceņņiks pieslēguma maiņai 30Ls) Kaut kā jau pārējiem savā starpā jārunā bez maksas, protams uz citu rēķina. Formula arī vairs nerullē, vienādais daudz izdevīgāks starp zvaniem uz citu operatoru. Protams zona arī svarīga. Man LMT da best.

iet! i īsziņas, i noteicējs. :D

http://www.tele2.lv/tarifi/1689.html

 

āāā, mazcennieks? arī iet ! ja 24mēn. :D

Labots - Kams
Nevajag citēt pašam savu postu, savā postā...
Link to comment
Share on other sites

Tāds sviests :D

Pavisam drīz iznāks Brīvais 18 un būs 1,5 santīmi minūtē uz VISIEM TĪKLIEM, tā kā Vienādais 20 varēs iet un izpi*ties pats ar sevi :D

A par zonu .. tagad pārklājuma atšķirība ir 1% (starp Tele2 un LMT). Un tās problēmas ar zonu .. izslēdzot 3G (interneta lietošanas režīmu) un ieslēdzot 2G (runāšanas režīmu) jums zona būs daudz labāka! Kā arī baterija turēsies ~2reizes ilgāk.

Un tās smieklīgās atlaides, ko LMT piedāvā lojalitātes programma - tās ir tikai LMT tīklā. Kā arī Vienādajā tas nestrādā.

Protams, ja man mājās neķertu viens no pakalpojuma sniedzējiem, tad noteikti izvēlētos otru .. bet tas pārklājums tiešām ir baigi līdzīgs, atšķiras vien dieva aizmirsti nostūri, kur LMT ir pacenties (sitiens uz pleca) ;)

Bet, katrs jau izvēlas, kas katram izdevīgāks - varbūt maksā nesaprotamus 6Ls par abonēšanu pie LMT + par sarunām .. bet za to esi klients jau 15 gadus :)

Esmu strādājis Tele2, tā kā šis viss nav no pirksta izzīsts ;)

Gud lak

-

P.S.

Par tām LMT reklāmām .. pilnīgi un galīgi ticu, ka tā arī ir bijis (protams, ka mazliet izpušķots). Bet Tele2 jaunās reklāmas ar tiem pensionāriem man arī nekādas labās sajūtas neizraisa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

brīvais 18 jau strādā. :D nr.noteicējs ir cenā, arī lētakiem tarifiem.

 

par lmt reklāmām. klaji meli, 1.50 par 5 min.

. pirmais kas mani atturētu no viņiem. :D

 

brīvais 18 jau strādā. :D nr.noteicējs ir cenā, arī lētakiem tarifiem.

 

par lmt reklāmām. klaji meli, 1.50 par 5 min.

. pirmais kas mani atturētu no viņiem. :D

tev ir ahujennās atlaides, bet ar okarti ir lētāk. nu kā, kā tā var būt? :D

Link to comment
Share on other sites

Reizēm man liekas, ka daži ne LMT lietotāji ir kā sekstanti... līdzīgi kā iGo lietotāji, kas visiem stāstā, ka tikai tas ir VIENĪGAIS ceļš... :bad:

Link to comment
Share on other sites

rubb. 1.5 vai 2 sant. kas piedāvā? man bij ūberkrutas lmt atlaides. summā lmt zaudē.

 

+ kas ir iGo? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...