Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

Boldrik-diemžēl es kā bezdarbnieks nevaru labāku atļauties! ;( Un nogrieztās pensijas arī diez kad vēl atdos, cik būs to, kas sagaidīs!Māte savos 80 māk rīkoties ar DVD , sat skaifleksi un mobilo, bet tēvs paniski baidās no jebkādas tehnikas (izņemot Jonsered motorzāģi :whistle3: ) , tā ka viņam arī šo būs ilgi jāmāca ieslēgt!Diez vai viņiem vajag DM8000, bet lūzt jau jebkura tehnika un samainīt/salabot varēs vienmēr!

Protams, info par JTAG vai vismaz KOM porta pieslēgšanu lieti noderētu.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Es te vectēvam ar vecmammu gribu tuneri uzdāvināt, tagad visticamāk sveros uz Flexboxa pusi. Galvenais lai latviešu valoda ir un viegli saprotamas funkcijas/kanālu skenēšana utt.

Link to comment
Share on other sites

Vai kādam kaut ko nerāda? Vai kādam kaut kas (nu labi, TV5) ir jau pazudis, ka jāķer un jāgrābj viss, kas parādās?

Nu nerāda no Cesvaines TV3 un no Alūksnes LNT! Tagad rādīs visu( ja TV3 paliks bezmaksas vai vispār paliks!?).Un galvenais, ka mātei patīk daudz pļāpāt pa parasto telefonu un tagad arī nabaga CDMA abonentiem būs iespēja abonēt VTV Ekonomisko paku +telefons ar bezmaksas sarunām LTC pa Ls 9,90!Tikai jāgaida, kad to palaidīs Cesvaine vai Alūksne! Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Tagad tikai nākamais jautājums - kur visizdevīgāk iepirkt? (Rīga)

Rīgā noteikti, ka pats patestētu, lai vispār mācētu vecvecākiem apstāstīt ap ko un kā lietas grozās. Viņi dzīvo Cesvaines torņa rādiusā.

 

A par TVStar runājot - es redzēju tā brīnuma tālvadības pulti. Man liekas smukāka dizaina pultis ir pat Maximā nopērkamajiem DVD playeriem pa 10Ls.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Dievs stāvi klāt Over The Air upgreidiem. Jācer, ka fīča nebūs obligāta un automātiska. Bet tik un tā, es jau paredzu upgreida laikā sprāgušus n-tos tunerus. Jau laikus jādomā par jtagiem, jo kas gan cits šamos reanimēs, kad beigsies viņiem garantijas laiks :on_the_quiet2:

Būšu LTC eksperimentu trusīc, tad jau ziņošu. :)

Katrā ziņā, cik papētīju TV Star menuci, apgreids iniciējas caur to, automātiski diez vai.

Nedomāju, ka LTC grib mainīt kaudzi ar mirušiem tjuneriem par velti.

Link to comment
Share on other sites

Yotas mājaslapā neatrodu. Ja viņi Yotā ir, tad es te uz vietas varu pasūtīt (paziņa te Viesītē ir izplatītājs un pārdevējs).

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Tandberg vairs neeksiste kops Ericson to iegadajas

Pirmā apgalvojuma daļa neatbilst patiesībai.

Tandberg joprojām ir saglabājis savu vārdu un logo. Tikai Ericsson grupas sastāvā.

Aiz Tandberg vārda vienkārši nāk "member of Ericsson group".

Neies Ericsson klapēt nost TV pasaulē plaši pazīstamu un respektējamu zīmolu.

 

Par Thomson kā lielāko DSL modemu ražotāju - gribētu ko taustāmāku par tukšu frāzi.

Man šai sakarā ir pilnīgi cits viedoklis. Pietiekami labi pārzinu šo lauku.

Es uz sitiena pat nevarētu nosaukt vislielāko DSL CPE ražotāju, jo lauciņš ir smagi sadalīts. Nav dominējoša spēlētāja.

Diemžēl nevaru izvilkt statistiku, jo visas vietas ar šādu (patiesi ticamu) info ir par maksu :(

Pašam interesanti, kurš patreiz ir #1 :)

Link to comment
Share on other sites

Personīgi joprojām uzskatu fleksi par pagaidām labāko verķi savā cenu kategorijā.

Dexs, vienīgi jautājums tāpat kā ar visiem jaunajiem produktiem. Cik labi darbosies ilgstoši ekspluatējot.

 

Ir vēl viens trūkums fleksim. Kad izrauts no kontakta, būtojas kādas 10-15 sekundes.

Kā viņam ar to HD atbalstu - rāda vai nerāda HD testu?

Link to comment
Share on other sites

Da labi, 15sek var pagaidīt, tas jau vēl tā... :D

Būtu 5min būtu sāpīgāk... :D

Link to comment
Share on other sites

kādā frekvencē var redzēt to Diskovery HD 45 sekundes? gribās iečekot kā izskatās, ja tas iespējams bez brīnumkartiites!

Link to comment
Share on other sites

....Māte savos 80 māk rīkoties ar DVD , sat skaifleksi un mobilo, bet tēvs paniski baidās no jebkādas tehnikas (izņemot Jonsered motorzāģi :whistle3: ) , tā ka viņam arī šo būs ilgi jāmāca ieslēgt!....

 

Es savai sievasmātei arī zem egles to Stāru paliku. Ziemassvētkos pieslēdzu (par to kā Rojā rādīja jau iepriekš rakstīju). Cik dienas no Ziemassvētkiem pagājušas? Pa šo laiku jau esmu sniedzis kādas 5 - 6 "telefonkonsultācijas" ko un kā darīt, kā reaminēt to "zvaigzni" . Labi vēl ka man LTK tīklā telefona zvani bez maksas. Tad nu varu diktēt : spied pogu "search" - nu tā kas otrā tajā rindā virs apļa. Nospiedi? Tad spied OK. tagad jāspiež "volume up" , nu tā poga ar kuru palielina skaļumu, lai tā manuali vietā parādās....... Nu kādas 10 min pagāja līdz atjaunināja sarakstu. Jāsaka ka menju diezgan tizls. Es ta orientējos, bet sievietes, pensionāri un personas ar hronisku bijāšanu pret tehniku te sastopas ar pamatīgu "pretinieku". :rtfm:

Link to comment
Share on other sites

Njaa, es kad runaaju tas chalis jau likaas taads, bet nu jaa man ome laikam bik tuvaak Daugavpilij dziivo un antenas arii vinjai ir pamatiigas ar 5 metriigu mastu, kad nebija virszemes TV, vinjas kjeera pat leishus un baltkrievus, bet LV kanaali tik un taa bija ar sniedzinju un LNT vispaar knapi raadiija.

 

Ja nav noslēpums, kādā miestā dzīvo ōme?

Link to comment
Share on other sites

Ome dziivo Kastīrē ti. aptuveni 14km no Preiļiem uz D-Pils pusi.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Nu, man ir tas pats virziens, 5km no Preiļiem. Tā ka man negribas ticēt, ka viņai rāda visus 30 kanālus.

Visvērtīgāk būtu, ja tu varētu noskaidrot no kurienes viņa ķer signālu. No Daugavpils vai Rēzeknes

P.S. Kastīre nav uz D-pils pusi, tas ir uz Aglonas pusi :D

Labots - mickys
Link to comment
Share on other sites

Pirmā apgalvojuma daļa neatbilst patiesībai.

Tandberg joprojām ir saglabājis savu vārdu un logo. Tikai Ericsson grupas sastāvā.

Aiz Tandberg vārda vienkārši nāk "member of Ericsson group".

Neies Ericsson klapēt nost TV pasaulē plaši pazīstamu un respektējamu zīmolu.

 

 

kops 2010 gada 1 janvara tada zimola compresijas laucina vairs nav un tas ir oficials Ericsson pazinojums

savukart Tandberg conferencu nodalu ir nopircis Cisco

 

Par DSL Nr1 apgalvot 100% nevaru - info ir no S&F petijumiem uz ko vini atsaucas publiskaja info.

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt ka šodien ir otrais MUX visā Latvijā un trešais lēnām tiek slēgts iekšā, tak dažas vietas ir, kur sākumā analogie kanāli jāpārnes uz citām frekvencēm (Jēkabpils un Kuldīga). Tur LNT pārskaņošana varētu notikt uz 57 un 55. kanālu attiecīgi, 18-20 janvārī.

Link to comment
Share on other sites

Parādījušies 5 jauni TestCH ap Rīgu. TestCh05 uz brīdi (10 sek) bija vaļā un tur gāja LZK...

Nezinu kas par lietu bet kretinē tas ka Disney XD te parādās te pazūd, katru otro dienu TV Stārs ieslēdzoties grib apdeitot kanālu informāciju.

Link to comment
Share on other sites

manam Tvstaram pēc to TEST kanalu apskates parslēdzot uz pamata kanaliem pazūd bilde(melns ekrāns) ir tikai skaņa, palīdz tikai pilnīga atslegšana no tīkla, citiem arī ir līdzīgi gļuki?

Labots - arla
Link to comment
Share on other sites

Varētu būt ka šodien ir otrais MUX visā Latvijā un trešais lēnām tiek slēgts iekšā, tak dažas vietas ir, kur sākumā analogie kanāli jāpārnes uz citām frekvencēm (Jēkabpils un Kuldīga). Tur LNT pārskaņošana varētu notikt uz 57 un 55. kanālu attiecīgi, 18-20 janvārī.

Skatītājiem vismaz par to paziņots tiks? (ar kādu slīdošo info uz kanāla vai tml.)? Jo daudzi šeit skatās LNT no 46.decimetru kanāla. Vairāk gan no Cesvaines - 24. :D

Un kāpēc J-Pilī jāpārceļ kanāli, ja no turienes digitālā apraide nemaz nenotiek? No Viesītes kādā no tiem kanāliem raidīs? (45., vai 47.)?

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

njaa... te tomeer baigi nodereetu opcija "Disable automatic service updates"

Es vienmēr varu spiest EXIT OK vietā :)

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc J-Pilī jāpārceļ kanāli, ja no turienes digitālā apraide nemaz nenotiek? No Viesītes kādā no tiem kanāliem raidīs? (45., vai 47.)?

 

Domājams, lai varētu palaist 46 no Viesītes vajag Jēkabpils 46 (LNT) dabūt uz 55.

Link to comment
Share on other sites

kapēc jādisablē updeiti? esmu nevienu vien reizi spiedis ok un šis tur kaut ko atjaunina. nekādas izmaiņas gan nejūtu. un pēdējā laikā man tier messagi vairs nelec vairs.

viņi tak ir atstrādājuši gan jau updeitus. čeksummas ir ka maz neliekas un ja kas netiek nokačāts nerko neupdeito, kačā tik vēlreiz kamēr nokačā.

es gribētu lai man upgreidojas viss automātā, super fīča. jo negribu meklēt vadus un štepselēt pie kompja un gan jau ka tos updeitus ar nedos tā uz paplātes.

Link to comment
Share on other sites

Jā, laba ziņa!Tagad Vi@s@t varēs iesālīt savu jauno,, Try & die buy,, paku pa Ls 3,50!

TRY & BUY komplektu, kurš ir izveidots, lai būtu konkurētspējīgs tieši cenas ziņā ar Lattelekom piedāvāto virszemes digitālo televīziju un līdz ar to palīdzēs jums veiksmīgāk pārdot tieši Viasat! Abonēšanas maksa: 3,50Ls mēnesī (neatkarīgi no tā vai ir pieslēgts automātiskias maksājums vai nav) Līguma termiņš: 36 mēneši Pieslēguma maksa: 25Ls Kartes nomas maksa: 10Ls gadā sākot ar otro gadu Kanālu pakete: STARTA paketes kanāli (18 ieskaitot visus Latvijas kanālus) Pirmos 3 mēnešus tiek pieslēgti papildus visi VIASAT Zelta paketes kanāli, bet pēc 3 mēnešiem klients turpinat skatīties Start paketes kanālus par 3,50Ls vai arī var pārslēgties uz Zelta (9,90Ls mēnesī) vai jauno Sudraba (7,90Ls mēnesī) paketi.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas jau okei, ka TV6 būs arī virszemes televīzijā, tikai, khem, khem, abās kaimiņvalstīs viņš iet nekodētajā pakā. Bet nu tas tā, mūsu TV6 tak ir krutāks... :D

Anyway, tikai es gribu redzēt kurus kanālus aizstās TV3+ un TV6 visā Latvijā. :D Ohota i Ribalka un OE anyone? :D

Link to comment
Share on other sites

tad jau viasats ir samierinājies ar to kā ir. tos kurus sašņorēja ar saviem x gadu līgumiem, tos centīsies noturēt. un uz jauniem klientiem daudz nesapņos.

ielika jau arī ekonomiskajā. tātad ltc būs $ maksās jāatpogā par šo kanālu raidīšanu un pavisma bez maizes jau viasats nepaliks.

 

cerams ka mēneša maksas nemainīsies ar visu šito kanālu padarīšanām. par $ faktu, starpcitu, nekur neviens neko nesaka. saka tik ka re būs jauni feini kanāli - sapriecājieties, sapriecājieties ... (pesimistiskais latvieties). :)

Link to comment
Share on other sites

nu, tagad tiešām būs visiem iemesls ņemt lattelecom piedāvājumu, ja jau neviens kanāls vairs netrūkst...

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Jaunākās ziņas no twitter ko sniedza Lattelecom:

 

Tātad, skaidrībai - TV3, 3+ un TV6 būs pamata pakā Interaktīvajā TV, 3+ un TV6 - ekonomiskajā pakā Virszemes TV. about 4 hours ago from Socialite.ap

 

................................................................

Vēl precīzāk-vienošanās neietver TV3 apraidi Virszemes TV, tā joprojām ir citu institūciju kompetence. 3+ un TV6 VirszemesTV būs. about 2 hours ago from Socialite.app in reply to Solvita_K

 

P.S. LTC interaktīvajā tv no 09.01.10. būs iekļauts KHL TV.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

erenpreiss

Nejauc iTV ar ITV. KHL būs Interaktīvajā TV, nevis tajā Apollo pārlūkā.

Un oficiālu apstiprinājumu redzēju tai pašā Twitter, kā arī Lattelecom forumā.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

Bezmaksas kanālu paketi nenosaka Lattelecom, bet gan NRTP, kas izsniedz apraides licenzes

Lattelecom šajā saistībā neko nesola tikai informē par iespējamo paku saturu. Tas vai bezmaksas kanālu pakā būt vai nebūt izlemj paši TV kanāli, jo viņiem tad jāmaksā par šādu iespēju. Potenciāli vēlmi vēl ir izteikuši Pirmais Baltijas kanāls un LZK, iespējams vēl citi pievienosies, jo digitālās apraides licenzes ir lētākas nekā analogai apraidei un to var atļauties jau vairāk TV kanālu. Pie tam jo vairāk kanālu, jo tā var palikt lētāka. Lietuvā un Igaunijā pēc pārejas uz digitālo TV ir 8-10 bezmaksas kanālu

TV3 nav vēl izlēmuši vai viņi maksās it kā dārgo licenzes cenu un būs bezmaksas pieejami vai paliks tikai kabeļtelevīziju maksas paketēs tai skaitā arī Virszemes TV maksas pakā. Lai gan digitālās apraides licenze ir lētāka, bet TV3 šajā gadījumā salīdzina ar kaimiņvalstu cenām, kur pateicoties vairāk pieteiktajiem kanāliem tās cena ir zemāka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...