Jump to content

Viasat vēstule par cenu paaugstināšanu


Guest
 Share

Recommended Posts

Cienījamais VIASAT klient!

 

 

Mēs priecājamies, ka esat daļa no mūsu lielās VIASAT klientu ģimenes, un mēs ceram, ka izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs atklājat sev jaunu izklaides pasauli.

 

Lai arī sakotnēji netikām plānojuši palielināt mūsu pakalpojumu cenas 2009.gadā, tomēr būtiskās likumdošanas izmaiņas liedz mums saglabāt līdzšinējo cenu līmeni. Saskaņā ar 2008.gada 11.decembrī Saeimas pieņemtajiem grozījumiem likumā ”Par pievienotās vērtības nodokli” no 2009.gada 1.janvāra PVN likme pieauga no 5% līdz 21%. PVN izmaiņas attiecas arī uz daudzām citām nozarēm, precēm un pakalpojumiem, kas rada vēl papildus sadārdzinājumu. Tāpēc atbilstoši šīm izmaiņām no 2009.gada 01.janvāra esam spiesti palielināt maksu par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

 

Ekskluzīvo filmu kanāls TV1000 Premium - 24 stundas diennaktī jaunākās filmas bez reklāmas pauzēm Šajā kanālā pieejamas vairāk kā 300 pirmizrādes gadā ar stereo skaņu DVD (16:9) attēla kvalitates formātā – ikmēneša maksa 3,50 LVL.

 

Erotiskais kanāls Private Spice – ir viens no labākajiem Eiropas necenzēto erotisko filmu kanāliem, kuru ir iespējams skatīties 24 stundas diennaktī - ikmēneša maksa 3,00 LVL.

 

Lai vērotu kvalitatīvu digitālo televīziju Jūs nomājat VIASAT skatītāju karti. Gada vienreizējā kartes nomas maksa 10,00 LVL

 

Pārējiem mūsu sniegtajiem pakalpojumiem cena tiek paaugstināta vidēji par 2,00 LVL.

 

Sakarā ar to, ka valdības pieņemtie grozījumi tika pieņemti lielā steigā, aizkavējās javāra rēķinu izsūtīšana. Februārī Jūs saņemsiet javāra un februāra rēķinus vienlaicīgi.

 

Lūdzu pārliecinieties savā bankas filiālē, ka Jūsu rēķina automātiskā maksājuma limits ļaus nomaksāt abu rēķinu summu. Kā arī atgādinam, ka noslēdzot rēķina automātiskās apmkasas līgumu Jūs ietaupat 1,60 LVL.

 

Papildus informācija par izmaiņām Cenrādī pieejama VIASAT interneta mājas lapā http://www.viasat.lv, kā arī VIASAT klientu apkalpošanas dienestā pa tālruni (67060504).

 

Mēs aktīvi strādājam pie kvalitatīva VIASAT kanālu satura nodrošinājuma un kanālu klāsta palielinājuma. Cenšamies ņemt vērā Jūsu ierosinājumus un ieteikumus lai vēl vairāk uzlabotu mūsus sadarbību.

 

 

 

Cerot uz veiksmīgu turpmāko sadarbību!

 

Santa Tohver

AS VIASAT Latvija izpilddirektore

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    23

  • Dexs

    33

  • mafijs

    14

  • Agris 77

    21

Mēs priecājamies, ka esat daļa no mūsu lielās VIASAT klientu ģimenes, un mēs ceram, ka izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs atklājat sev jaunu izklaides pasauli.
Taada izklaides pasaule...

 

Lai vērotu kvalitatīvu digitālo televīziju Jūs nomājat VIASAT skatītāju karti. Gada vienreizējā kartes nomas maksa 10,00 LVL
Tik kvalitatiiva... Raustas jau 2 dienas...

 

Mēs aktīvi strādājam pie kvalitatīva VIASAT kanālu satura nodrošinājuma un kanālu klāsta palielinājuma. Cenšamies ņemt vērā Jūsu ierosinājumus un ieteikumus lai vēl vairāk uzlabotu mūsus sadarbību.
Yeah, right, staasti manim Daugavinja...
Link to comment
Share on other sites

Cenas tiešām patīkamas, 15.50 ar automātikso maksājumu, šausmas.......ntv+ pakete sāk nobālēt.

Tas tikai veicinās stropu un medus kārumnieku rašanos.

Cik saprotu tad akcijas beigušās par pusvelti??

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

Kaads nezin kas notiks ar tiem, kas panjeema Viasatu Zelta Dienas laikaa - t.i. 5,99 meen? Man senchiem shaads veids ir, taa veel ir normaala cena par Viasatu...

 

NTV+ pakete oficiaali sanaak leetaak laikam tagad, ja? :D

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka šitas cenu cēlums neattiecas uz jau noslēgtiem akcijas līgumiem ar termiņu, bet gan parastajiem.. dzīvos redzēs.. man tagad pusgads bezmaksas.. tālāk redzēs..

 

p.s. kāds pamatojums ir celt gandrīz divkārt cenu par karti? no 4.90 uz 10?

Link to comment
Share on other sites

Buus jaalauzh liigums ar Viasat 3.60Ls vairaak nekaa ieprieksh tagad jaamaksaa un viss raustaas peedeeja laikaa, nezinaat kaads ir sods par liiguma laushanu?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Vispaar, vai tad liigumu nevar lauzt, ja mainaas reaali pakalpojuma cena? Galu gala, sledzu ligumu piemeram par 12Ls, a te man prasa jau 15Ls...

Link to comment
Share on other sites

markanato
Vispaar, vai tad liigumu nevar lauzt, ja mainaas reaali pakalpojuma cena? Galu gala, sledzu ligumu piemeram par 12Ls, a te man prasa jau 15Ls...

 

Nu kuriem ir liigums, tiem jau vinji it kaa nevar paaugstinaat maksu.

Ja tomeer vinji to dariis, tad nekas neatliks kaa suudzeet tiesaa, kaa ne kaa liigums man paredz citu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nekļūdos līguma laužšana 160Ls un jābrīdina 3men ieprīekš pēc analoģijas ar kartes abonēšanu liela jautrība.

Link to comment
Share on other sites

sviests tas viasats...bet bez viņa ar es nevaru...ko dariit, neko atliek saliekt muguru un aidaa....

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

nu nez vai viņi ir tiesīgi pacelt cenu sakarā ar PVN palielināšanu

Viesnīcnieki taču arī brēca ka viņiem ir noslēgti līgumi ar klientiem par 5%

Link to comment
Share on other sites

Gaidīt kad izpildīs solījumu par visu dziļāko lauku internetizāciju par saprātigu cenu.Vardu sakot bēdīgi pie mums joprojām.

Link to comment
Share on other sites

Var viņi paaugstināt maksu arī kam ir jau līgums. Tas ir viens no punktiem līgumā :(

Man vēk kādi 2 mēn. pa velti un tad vajadzēs maksāt.

Tagad nožēloju, ka to sviestu paņēmu.

Reāli sanāk tā:

Ja es laužu tagad līgumu, tad man ir jāsamaksā pa visu periodu, kas man bija pa velti 6mēn.+ vēl noteikti kautkādas sankcijas = kautkur 150LS

---------

Jāizanalizē. Vai samaksāt par savu kļūdu ~150Ls un turpmākos 2gadus izmantot kādu no medus podiem.

Vai arī 2 gadus maksāt tos 15Ls mēn.

Link to comment
Share on other sites

a tur smalkais brugjis ir apkaartnee ?!?!

naakamie grautinji laikam pie \/ia$ax ofisa, shodien pilniigs piiiiii

kad noklausies vinju reklaamas sechu minuushu garumaa meitene pastaasta ka vini ir informeeti un straadaa pie probleemas

 

totalizators: diez sakaartos(0) vai tikai drusku pielaapiis(+1)

Link to comment
Share on other sites

Vispaar, vai tad liigumu nevar lauzt, ja mainaas reaali pakalpojuma cena? Galu gala, sledzu ligumu piemeram par 12Ls, a te man prasa jau 15Ls...

 

Cik kādreiz pārlasiju čoma līgumu, tad tur bija punkti, ka līguma darbības laikā ( te runa par tiem diviem gadiem) - Viasat var bez brīdināšans mainīt cenas un programmas, ja šo 2 gadu laikā lauž līgumu, tad paliela soda nauda - man pat parādijās doma vai tas kaut kādā veidā nepārkāpj patērētāja tiesības, jo Viasat tjuneris jau nu te nosauktos 160Ls vērts jau nav - pa to naudu šķiet tādus pašus jaunus bezlīguma kādus 2,5 var nopirkt laikam kur redzēju ap ~60Ls bez bļodas, bet tā kā pašam nav, tālāk interesējies neesmu.

Jā - domāju, ka tas uz piešķirtajām atlaidēm neattieksies, bet pēc tam gan - vai maksā pilnu klapi vai soda naudiņu par līguma lauzšanu - tā nu mūs Sat Tv cienītājus skandināvi ciena :D

Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

Bļāviens!5.50 katru mēnesi klāt pie abonēšanas (man 2 viasat,vienam spice un premium)par kartēm 10 klāt.Jaiet pēc akmeņiem :grin:

Link to comment
Share on other sites

vinji tak neatziisies ka marketinga dalja izgaazusies ar savaam krutajaam akcijaam un vajadziigais slaucamo skaic nav savaakc

atliek iekaseet no tiem circenjiem kas iekritushi

 

p.s.

man triis kartes uz kakla

Link to comment
Share on other sites

MartiniB, jūtu līdz', man 2 $hāres uz tās pašas vietas :mrgreen:

 

P.S. (3kartes x 15Ls x 2mēneši) + (3kartes x 10Ls īre)=120Ls nu je**l !

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Kā lasu, tad neesmu vienīgais kam kanāli ik pa brīdim apkarās. sāku jau domāt, ka vārnas uz sķīvja sēž :grin:

 

Ar to viasats ari sevi piebeigs. Vēl atteikties nedomāju, jo nav labāku alternatīvu manā dzīvesvietā.

 

Viasatu vairs nevienam ietekt nevar. Ja pareizi atminos, tad pirms pāris gadiem ja pieteica draugu, tad abi dabūja 3 mēnešu vai pat pusgadu bez maksas. Tagad ir tikai mēnesis. Nu kur tā var iet atpakaļ?

Link to comment
Share on other sites

veči,jūtu līdzi.būs jāaizraksta kāds meils "savam"operatoram vai netiek domāts par cenas celšanu.

Link to comment
Share on other sites

Man līgums beidzās novembrī, pēc mana iesnieguma par to ka nevēlos viņu pakalpojumus izmantot turpmāk vēl 7 reizes biju spiests zvanīt lai mani atslēdz, šodien ir pienākusi ilgi gaidītā diena :rofl: , beidzot esmu brīvs no viņu trakajām cenām.

Link to comment
Share on other sites

a kā notiek tā pieslēgšana? tu samaksā, un tev iedod kautkādu kodu ar ko uz noteiktu termiņu atslēgt to lūrāmbodi vaļā? vai kā tas notiek?

man tāda ķecerīga ideja, ko noteikti neiesaku un nevajg diespas darīt - samesties ar kaimiņu uz pusēm pirkt viasatu?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai dara, daudzi "iekrita" uz superigo akciju ar 9meen bez maksas un tagad peekshnji shis - viss normaali... :D

Un lai veel nedzen fuffeli par skatitaju velmju izpildishanu...

Jau gadu vairaki mani pazinjas gan uz e-mailiem gan uz telefonu kauc VH1 visas diennakts garuma, kur nu tev... Ka ar Animal Planet? Ta vieta leetu filmu kanali (par kuriem vel atseviski jamaksa - paskaties, nu jau 3,50 Ls)...

Pakete tik tiesham ir slikta, LV kanali ir vienigie, kas velk vinju biznesu un tas ir ljoti skumji... :(

Link to comment
Share on other sites

un jābrīdina 3men ieprīekš pēc analoģijas

šis attiecas/neattiecas arī uz viņiem par cenu paaugstināšanu?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai dara, daudzi "iekrita" uz superigo akciju ar 9meen bez maksas un tagad peekshnji shis - viss normaali... :D

Un lai veel nedzen fuffeli par skatitaju velmju izpildishanu...

Jau gadu vairaki mani pazinjas gan uz e-mailiem gan uz telefonu kauc VH1 visas diennakts garuma, kur nu tev... Ka ar Animal Planet? Ta vieta leetu filmu kanali (par kuriem vel atseviski jamaksa - paskaties, nu jau 3,50 Ls)...

Pakete tik tiesham ir slikta, LV kanali ir vienigie, kas velk vinju biznesu un tas ir ljoti skumji... :(

 

Tiešām, uzskatot, ka Premium ir maksas filmu kanāls, parādiet man vēl kādu paku, kurā par papildus samaksu rādītu tik vecu kino :)

Link to comment
Share on other sites

Beztam, kapec Viasat netaisa mazo paketi ar LV kanaliem + dazhiem krievu kanaliem (pienjemsim Pervij Baltiskij, RTR) par kadiem 3 - 4Ls menesi...?

Lietuva un Igaunija shada tipa paketes ir... Mums nav? Kapec? Tapec, ka tad "zelta" (nu kas tas par zeltu) paketi neviens nenjemtu...

Link to comment
Share on other sites

Ko iesāksi tālāk, skatīsies TV5 un Multimania?

Man ir Baltkoma DVT+Humax ar četrām galvām, skatos praktiski tikai sporta pārraides un LV kanālus, pietrūks Viasat sport baltic bet par vienu kanālu maksāt apmēram 15 ls liekas padaudz.

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens!5.50 katru mēnesi klāt pie abonēšanas (man 2 viasat,vienam spice un premium)par kartēm 10 klāt.Jaiet pēc akmeņiem

 

Nu kur tik agresīvi labāk sāc cīrst stropu

Link to comment
Share on other sites

internetā izplatījusies bilde,kurā redzams,ka arī masu nekārtības viasats nav laidis garām iespēju nopelnīt,maskējies cilvēks piedāvā nopirkt sat komplektus par pazeminātu cenu. :rofl::mrgreen:

p.s.vēlāk dažādi avoti ziņo,ka via bļodas tikušas izmantotas kā vairogi pret alfu,omegu un betu.bet šī informācija vēl nav pārbaudīta un apstiprināta,lai negrautu uzņēmuma reputāciju klientu un biznesa partneru acīs.

post-59116-1232054778_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...