Jump to content

Viasat vēstule par cenu paaugstināšanu


Guest
 Share

Recommended Posts

DreamMuca
Pff, 8,90Ls par diviem LV kanāliem + vēl dažiem? Šie galīgi prātiņu izkūkojuši? :D

 

nu ta ko... jaametaas uz vienu roku ;o) tipa

Kavkaz_Question.wav

savaadaak tieshaam iznaax

Kavkaz_Error.wav

:-D

 

uztaisi "podus" gribeetaaji jau atradiisies :grin:

piem. http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=105821

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    23

  • Dexs

    33

  • mafijs

    14

  • Agris 77

    21

tak lielu daļu lv kanālu(ltv1,ltv7,tv3.lnt un laikam tv5) rāda ar parastāko antenu(nezinu vai itešām parastā, bet tv iebūvētā)

Link to comment
Share on other sites

nevar gan!

telefoniski taču var jebkurš piezvanīt un, zinot pieslēguma adresi, lauzt līgumu jebkuram (radiniekam, kaimiņam, utt.).....

 

 

Telefoniski var lauzt, piemeeram, Lattelecom peec sarunas pats atsuuta visus papiirus atliek vien parakstiit un lieta dariita.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

ak nelaimīgie viasat klienti... :)

par līguma laušanu jāziņo ne mazāk, kā mēnesi iepriekš, tas nozīmē - jebkurā laikā 1 mēnesi pirms līguma darbības beigām. Datums, kuru uzskata par dienu, kurā šis paziņojums ir nosūtīts/atdots adresātam, ir datums pasta zīmogā uz aploksnes un pasta reģistrā, proti, dienā, kad sūtījums tiek noformēts un vai pieņemts pastā. Pēc tam tā vēstule var iet kautvai 2 gadi, tevi tas nekrata kad viņi to saņems, tev ir tiesības neturpināt saistības saskaņā ar vēstulē minēto. Tapēc vislabāk der "ierakstītā vēstule", tev uz rokas paliek visi pierādījumi par nosūtīšanu. Āmen.

 

Formāli mutiski arī var ziņot, vienoties u.t.t., bet tiesā šis apstāklis noderēs tikai, ja abas puses ir godīgas un kāda no pusēm nemelos vai nesagrozīs faktus, tapēc visdrošākais variants ir papīrs.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

Negribi padarīt sevi slavenu? Jurists, kurš uzvilks Viasatu, tukšā nepaliks.

Bez tam, viņi principā paši uzprasās...

 

Vai +Ls1.60 pie abonēšanas maksas, ja neizmanto automātisko rēķinu apmaksu caur banku, nav patērētāja tiesību pārkāpums?

Link to comment
Share on other sites

vasarā kad mani kāds no biedriem brīdināja par iespējamām problēmām ar viasatu, es neticēju un toreiz pat atbildēju rakstītājam ka neticu ka normāla starptautiska firma nerūpējas par savu publisko tēlu, bet kā izrādās ir pat tādi dīvaini kantori, man viņi pieņēma iesniegumu pa e-pastu un piereģistrēja ka es esmu iesūtijis, bet tad sākās nepārtraukta melošana.

 

nevar gan!

telefoniski taču var jebkurš piezvanīt un, zinot pieslēguma adresi, lauzt līgumu jebkuram (radiniekam, kaimiņam, utt.).....

 

UJO. tieši to pašu var izdarīt arī nosūtot vēstuli, pat ja sūti ierakstītu vēstuli dokumentus neviens neprasa uzrādīt, tā ir tikai atrunāšanās lai sarežģītu līguma izbeigšanu, ja viņiem rodas šaubas slēdzot līgumu ir uzrādīts klienta tel.nr. un e-pasts var taču klientam piezvanīt un pajautāt vai tas ir viņa rakstīts. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Negribi padarīt sevi slavenu? Jurists, kurš uzvilks Viasatu, tukšā nepaliks.

Bez tam, viņi principā paši uzprasās...

 

Vai +Ls1.60 pie abonēšanas maksas, ja neizmanto automātisko rēķinu apmaksu caur banku, nav patērētāja tiesību pārkāpums?

 

dereetu gan ka kaac izdr**zh

+ maldinoshas reklaamas kampanjas

+ kraapshana ar sleepto maxaajumu tjipa kartes noma

 

p.s.

shito cenas leecienu naaxies gan paciest,

bet tikpat labi kad es buushu palicis peediigais abonimenc vinji var atsuutiit atvadu reekjinu arii uz ? ???Ls

Link to comment
Share on other sites

Vai vispār kādam ir pieredze lauzt līgumu pirms līguma termiņa beigām (2 gadi)?

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Ja ir vēlēšanās lauzt līgumu pirms termiņa, jārēķinās ar attiecīgajiem līgumsodiem. Vienīgā reālā iespēja to izdarīt, izvairoties no līgumsodiem, ir veikt ceļu caur PTAC, ar nosacījumu, ja PTAC tajā līgumā saskatīs būtiskus PTAL pārkāpumus. Pie kam prasība PTAC ir jāsastāda maksimāli korekti, lai nebūtu iemesla atteikšanai, kā arī izskatīšanas laiks ir jāņem vērā - labākajā gadijumā tas varētu būt mēnesis, sliktākājā - pusgads. Ja pašam nav ne nieka priekšstata par juridiskiem jautājumiem un formai, kā to jāpasniedz, vēlams izmantot jurista pakalpojumus. Bet prasījumam pats galvenais ir nopietns un pamatots iemesls, proti, jābut kautkam tādam, kas ir pretrunā ar līguma nosacījumiem, izpildi. Vienkārši tapēc, ka gribu pārtraukt saistības, kurām piekritu, neies cauri. Pamatojumam jābūt, piemēram nesamērīga/nepamatota pakalpojuma izmaksu palielināšana, pakalpojums netiek nodrošināts atbilstoši kvalitātei, kā to prasa attiecīgā pakalpojuma raksturs u.t.t.

 

Vai vienkārši prasīt izskatīt līguma atbilstību Patērētāju Aizsardzības Likumam ies cauri, nav ne jausmas, grūti pateikt vai bez īpaša iemesla pieteikumu izskatīs, bet mēģināt jau var, par to jāmaksā nav :)

 

Jebkurā gadijumā gemorojs garantēts... :)

Link to comment
Share on other sites

Viņi jau gudri. Sanāk tā, ka ar visiem līgumsodiem - bezmaksas mēnešu pilnīga atmaksa + viņu zelta vērtās aparatūras apmaksa + vēl laikam sods, galīgi neatmaksājas lauzt līgumu.

Nu labi, pats esmu idiots :(

Link to comment
Share on other sites

Krianbas acconts
Ja priekšpēdējo teikumu viņi domā nopietni, tad var arī pievērt acis uz diviem latiem vairāk.

 

man septembrii beidzas liigums,tad lai vi'ni iet bekot.piesl'eg'su lattelekom tv.ekstru daudz vair'ak un cena zem'aka.

Link to comment
Share on other sites

liguma punkts ka VIASAT var vienpuseji celt maksu un grozit kanalu saturu nebridinot un bez abpusejas vienošanās varētu būt pretrunā ar to ka visas līguma izmaiņas abām līguma pusēm ir jāsaskaņo un jāpiekrīt.

bet atceļot šo punktu netiek atcelti līgumsodi un tā vai tā tie ir jāatmaksā

Link to comment
Share on other sites

Peec e-pasta ne veestules nosuutiishanas bija pagaajushas tikai 3 dienas un re zvans no Viasat:''Kaapeec veelaties iet prom, kas neapmierina utt.?''

 

Kad prasu, ko tad piedaavaajat, shii atbild, ka jaasledz luiigums kaa minimums uz gadu un 2 meen. buushot par briivu, es godiigi sakot ne piekritu, ne nepiekritu, teicu, ka apdomaashu sho priekshlikumu.

Link to comment
Share on other sites

nu,kas jums tur notiek.viasats prosta jūs "uzmeta".nu ko tur var cepties,tāpat neko nepanāksiet.kopš viasats ienāca latvijā un šeit parādijās forumā sadaļa par šo tēmu,tā katrs uzskata,ka var gānīt šamējos,a šamējiem no tā ne silts ne auksts.Vienīgais ko esat panākuši,ir tas,ka via ir pievienojis golfa kanālu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

By Dexs:''Kas neapmierina?

Nu es būtu sācis saukt... ''

 

 

 

Gribu dzirdeet, citu klientu atsauksems, kas lieto shos bonusus, varbuut vinjiem tie ir cita veida un apmeera.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Kādi tur bonusi, nekādu bonusu pie Viasata nemaz nevar būt...

Tādi paši tizli noteikumi - tikai citā kulītē un apmērā...

Link to comment
Share on other sites

Banku klienti organizējas un cīnīsies pret banku patvaļu.

Organizējieties arī jūs.

Šo foruma sadaļu var izmantot darbības koordinēšanai, atbalstu neliegšu.

Arī viasatfan forumu pieaicināsim.

Link to comment
Share on other sites

Gribu dzirdeet, citu klientu atsauksems, kas lieto shos bonusus, varbuut vinjiem tie ir cita veida un apmeera.

neko neesmu dzirdējis par viņu bonusiem, ja reiz viņi piezvanija tad vajadzēja prasīt lai piefiksē tavu vēstuli par līguma izbeigšanu pārdomāt varēsi kaut pēdējā dienā, pirmā pretenzija un manuprāt galvenā abonēšanas maksas lielums.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

man te līgums šogad septembrī beigsies, un tad ir doma ņemt mk3, un jautājuvs vai var atteikties no viasata , vai šie nebūs ar mieru par tādu darbību?

Link to comment
Share on other sites

man te līgums šogad septembrī beigsies, un tad ir doma ņemt mk3, un jautājuvs vai var atteikties no viasata , vai šie nebūs ar mieru par tādu darbību?

Tev nav jāatsakās, bet mēnesi pirms līguma termiņa beigām jāatsakās no viņu pakalpojuma, palasi šajā sadaļā pēdējās apmēram 30 atbildes un viss kļūs skaidrs, kas ir mk3. :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki, tātad interesē kā ir veicies ar atkratīšanos no viasata pirms līguma beigām.

Man šobrīd ir beigušies pirmie 2 gadi un jau būs ~6mēn no nākamajiem pagājuši un ir vēlme tikt no viņiem vaļā.

Vai tagad joprojām ir jāatmaksā Atlaide, jo pirmie divi gadi sākās akcijas laikā. Tagad rēķins ir pilna summa.

 

P.S. Gadījums ar visatu: kad beidzās 2 gadi, sāka sūtīt 2 rēķinus it kā par 2 līgumiem, otro ignorējām, līdz atsūtīja draudu vēstuli, par nemaksāšanu, pretī viņi dabūja draudu vēstuli un atšuvās. + otrais līgums bija citā adresē (līdzīgā, bet neeksistejošā) un ar citu uzvārdu (līdzīgu) un tik tāpēc, ka mazs miests pasts vēstules nogādāja mums.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, tātad interesē kā ir veicies ar atkratīšanos no viasata pirms līguma beigām.

Man šobrīd ir beigušies pirmie 2 gadi un jau būs ~6mēn no nākamajiem pagājuši un ir vēlme tikt no viņiem vaļā.

Vai tagad joprojām ir jāatmaksā Atlaide, jo pirmie divi gadi sākās akcijas laikā. Tagad rēķins ir pilna summa.

 

P.S. Gadījums ar visatu: kad beidzās 2 gadi, sāka sūtīt 2 rēķinus it kā par 2 līgumiem, otro ignorējām, līdz atsūtīja draudu vēstuli, par nemaksāšanu, pretī viņi dabūja draudu vēstuli un atšuvās. + otrais līgums bija citā adresē (līdzīgā, bet neeksistejošā) un ar citu uzvārdu (līdzīgu) un tik tāpēc, ka mazs miests pasts vēstules nogādāja mums.

izlasi apmēram pēdējās 30-40 ziņas šajā sadaļā un būs viss skaidrs, vari pievērst uzmanību maniem aprakstiem es biju spiests izbaudīt viašrota visādas cūcības, kraties tik no viņiem vaļā, vēlu veiksmi. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Nav nemaz viss tik viennozīmīgi slikti, vajag tikai sparu un gribēšanu cīnīties ar Visast cūcību.

Es personīgi būtu ar mieru maksāt PVN pieeaugumu, bet nekādā gadījumā neesmu ar mieru pieciest cenu paaugstinājumu, kuram nav nekāda sakara ar PVN. Jo piekrišana šoriez cenas paaugstinājumam (man bija slēgts 3 gadu līgums pa 5.99), tikpat labi nozīmē, ka pēc pusgada es varu varu saņemt pieprasījumu maksāt vēl vairāk, šim kantorim nav nekādas saprašanas no biznesa ētikas. Jau tie paši brīdinājumi par atteikšanos līgumā ar norādēm uz līguma punktu un soda sankcijām u.c.

 

Jā, līgums ir sastādīts tā, ka Viasat vienmēr ir taisnība un šie var paaugstināt maksu kā gribi, abonenta vienīgās tiesības ir lauzt līgumu maksājot ..

Bet iesaku iedziļināties patērētāju tiesību aizsardzības likumā. Neesmu jurists, bet tur iemetor aci jau ir ļoti daudz punktu, par ko piekasīties. Tur ir punkti par negodīgiemlīguma nosacījumiem u.c.

Nav man tagad pie rokas šis izvilkums, bet rīt iemetīšu ...

Tātad esam aktīvi, rakstam iesniegumus PTAC un cīnamies par savām tiesībām .. Un izvazājam šo Viasat cūcību pēc iespējas vairāk visos forumos un presē, lai šie banktotē :)

Bet jurista piesaistīšana korektai pretenzijas iesniegšanai PTAC gan noderētu ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Man šitas sāk patikt... :D

Tautai Viasats ir noriebies... :D

Bet kāpēc gan?

Viņu kanāliem taču EPG ir nedēļu uz priekšu, kanālu pakete, kura atbilst tavām prasībām, fantastisks golfa kanāls, zinoši operatori...

Link to comment
Share on other sites

Nu a kas ir Viasat salīdinājumā ar HTV ? Kaka kaut kāda .. :smile:

Ir daži kanāli interesanti, bet pārsvarā tufta. Nu 5.99 Ls, ko ņemu to akcijā uz 3 gadiem, to tas ir vērts. Par kaut kādiem 15 + Ls, nu piedodiet ...

Tieši tāpēc, ka mani šī cena apmierināja, es piekritu to maksāt officiāli, nevis kādam par cardsharingu, gribēju būt godīgs, bet nu, laikam nevajadzēja ..

Tieši cenu paaugstināšana tagad (runa iet par cenām bez PVN, nevis pašu PVN) ir absolūti neētiska, atsaucoties uz līgumu, ka viņiem ir tiesības darīt ko viņi grib.

Nu es vismaz netaisos šim tik viennozīmīgi piekrist un maksāt cik vien viņiem ienāks prātā prasīt, tāpat netaisos lauzt līgumu maksājot sodu ..

Atcerējos par vienu blatu, tuvākās dienās mēģināšu uzzināšu, vai jau ir iesniegumi šajā sakarā un kā tie tiek risināti ;-)

Link to comment
Share on other sites

andrisri - es tev pilnībā piekrītu... :D

Tā bija maza ironija... :D

NTV, SKY, Premiere ir daudzas reizes labāki par Viasatu...

Maniem senčiem arī Viasats ir par 5,99 mēnesī (tika solīts jau visus 3 gadus par tādu cenu), bet redz, ka nav...

Link to comment
Share on other sites

Dexs un andrisri, cik tad viņi tagad no Jums prasa to 5.99 vietā, izdarīt jau viņiem neko droši nevarēs, līgumi sastādīti vienos vārtos, vienīgi aktīvi rakstot forumos mēs piespiedīsim sākt uzvesties zolīdi, labākais variants varbūt būtu viņus izputināt.

Šonedēļ "Dienas" portālā bija raksts tur komentāros daudzi riktīgi uz viņiem izgāza savas dusmas un es tai skaitā, šādas iespējas zinātājiem kas ir kas nevajadzētu laist garām.

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

Laikam 7,99, nezinu...

 

Kur ir tas raksts? Iedod linku...

 

Šis: http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/nejed...ajiem-klientiem ?

Tas pats :-)

 

kaut kur pagājušajā nedēļā lasiju ka ukrainas viasatā parādijušies abi Eirosporta kanāli, pats skatos praktiski tikai sporta pārraides tapēc arī mani viņu piedāvājums galīgi neapmierināja, šobrīd nedēļu lietoju krievu NTV+ (medu) un sestdien bija tik ļoti daudz labu sporta pārraižu vienlaicīgi ka sāka likties ka nu jau par daudz :good:

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

Man no 2009 gada Ls 5.99 vietā jāmaksā Ls 15.50. Līgums līdz 2009 gada decembrim, tā kā nāksies vien laikam paciest viasata cūcības. =@

Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju - pēc Viasat līguma viss ir slikti. Bet pastāv arī tāds patērētāju tiesību likums, pēc kura par šo līgumu var pastrīdēties :)

Reku izvilkums no patērētāju tiesību likuma, kuru būtu vērts riktīgi pastudēt par šo tēmu..

>>>>

 

6.pants. Netaisnīgi līguma noteikumi

 

(1) Ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nedrīkst piedāvāt tādus līguma noteikumus, kas ir pretrunā ar līgumslēdzēju pušu tiesiskās vienlīdzības principu, šo likumu un citiem normatīvajiem aktiem.

 

(2) Līguma noteikumi formulējami vienkāršā un saprotamā valodā.

 

(21) Neskaidri un neprecīzi rakstveida līguma noteikumi tiek tulkoti par labu patērētājam.

 

(3) Līguma noteikums, kuru līgumslēdzējas puses savstarpēji nav apspriedušas, ir netaisnīgs, ja tas pretēji labticīguma prasībām rada būtisku neatbilstību līgumā noteiktajās līgumslēdzēju pušu tiesībās un pienākumos par sliktu patērētājam. Par netaisnīgiem līguma noteikumiem uzskatāmi noteikumi, kas:

 

1) ir pretrunā ar šā likuma 5.pantu;

 

2) samazina ražotāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja atbildību vai atbrīvo tos no atbildības gadījumos, kad patērētājs guvis kaitējumu veselībai, vai patērētāja nāves gadījumā, kuram par cēloni bijusi ražotāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja darbība vai bezdarbība;

 

3) ierobežo vai izslēdz iespēju patērētājam izmantot savas likumīgās prasījuma tiesības gadījumā, kad ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nav izpildījis līgumsaistības vai ir tās izpildījis daļēji, ieskaitot arī ražotāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja prasījuma dzēšanu ar patērētāja pretprasījumu;

 

4) uzliek patērētājam, kurš neizpilda līgumsaistības, neproporcionāli lielu līgumsodu;

 

5) paredz preces vai pakalpojuma cenas noteikšanu piegādes brīdī vai atļauj ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam palielināt cenu un nedod patērētājam tiesības atcelt līgumu, ja galīgā cena ir pārmērīgi augsta salīdzinājumā ar cenu, par kuru līgumslēdzējas puses vienojās, slēdzot līgumu;

 

6) ierobežo ražotāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja pienākumu pildīt saistības, ko uzņēmies viņa pārstāvis, vai pakārto šīs saistības kādai formalitātei;

 

7) izslēdz vai kavē patērētāja tiesības vērsties patērētāju tiesību aizsardzības iestādēs vai tiesā, paredz strīdu izskatīšanu tikai šķīrējtiesā;

 

8) atļauj ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam vienpusēji atkāpties no līguma, izņemot gadījumu, kad tāda iespēja ir nodrošināta arī patērētājam, vai atļauj ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam izbeigt beztermiņa līgumu bez brīdinājuma;

 

9) paredz automātiski pagarināt noteikta termiņa līgumu, ja patērētājs neinformē par līguma nepagarināšanu, un nosaka patērētājam nepamatoti īsu laiku šīs informācijas sniegšanai;

 

10) atļauj ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam paturēt patērētāja samaksāto summu, ja patērētājs atkāpjas no līguma, bet neparedz patērētājam tādu pašu iespēju, proti, saņemt ekvivalentu summu, ja ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs atkāpjas no līguma;

 

11) atļauj ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam nodot tālāk savas tiesības un pienākumus, tādējādi samazinot piedāvātās garantijas apjomu bez patērētāja piekrišanas;

 

12) atļauj ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam vienpusēji grozīt līguma noteikumus vai preces vai pakalpojuma raksturojumu.

 

(4) Novērtējot līguma noteikumus, ņem vērā pārdotās preces vai sniegtā pakalpojuma raksturu, visus apstākļus, kādos līgums noslēgts, kā arī noslēgtā līguma un ar to saistītā līguma noteikumus.

 

(5) Līguma noteikums vienmēr ir uzskatāms par savstarpēji neapspriestu, ja līgums sastādīts iepriekš un patērētājam līdz ar to nav bijis iespējams ietekmēt attiecīgā līguma noteikumus.

 

(6) Ja ir apspriesti līguma atsevišķi noteikumi vai atsevišķu noteikumu attiecīgi aspekti, tad nevar uzskatīt, ka savstarpēji apspriesti ir arī pārējie līguma noteikumi.

 

(7) Ja ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs apgalvo, ka līguma noteikumi ir savstarpēji apspriesti ar patērētāju, viņa pienākums ir to pierādīt.

 

(8) Ražotāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja un patērētāja noslēgtajā līgumā ietvertie netaisnīgie noteikumi nav spēkā no līguma noslēgšanas brīža, bet līgums paliek spēkā, ja tas var pastāvēt arī turpmāk, kad izslēgti netaisnīgie noteikumi.

 

(9) (Izslēgta ar 19.06.2008. likumu).

 

(10) Ja starp ražotāju, pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju un patērētāju rodas strīds par to, vai noslēgtajā līgumā ietvertie noteikumi ir netaisnīgi, jebkurai no līgumslēdzējām pusēm ir tiesības vērsties tiesā, bet patērētājs ir tiesīgs vērsties arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

 

(11) Tiesa, izšķirot strīdu vai veicot citas no ražotāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja un patērētāja noslēgtā līguma izrietošās procesuālās darbības, izvērtē līguma noteikumus un strīda atrisināšanai attiecībā uz patērētāju nepiemēro līgumā ietvertos netaisnīgos noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

kā ir, vai ir iespējams arī pagarināt līgumu piemēram uz 6 mēnešiem?

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
(labots)

Tev vienmēr pastāv iespēja noslēgt tādu līgumu, ar saturu, kādu tu vēlies. Tas vai no Viasat puses būs piekrišana, jau cits jautājums. Kas attiecas uz līguma pagarināšanu, tas nozīmē, ka esošais (pagarinātais) līgums paliek spēkā ar visiem tā sastošajiem nosacījumiem. Palasi uzmanīgi līgumu un izdari secinājumums vai tevi šie nosacījumi apmierina. Ja neapmierina, piedāvā savu līguma versiju, bet šajā gadijumā, tev ir jāpaziņo par līguma saistibu pārtraukšanu (līguma laušanu) veidā, kā to prasa spēkā esošā līguma nosacījumi un jāslēdz jauns līgums.

Pagarināšanu uz 6 mēnešiem tava līguma nosacījumi, visticamāk, neparedz. Tātad tev ir vajadzīga jauna vienošanās - jauns līgums. Jebšu līguma pielikums, ar atrunātajām izmaņām, attiecīgi pieminēts tāds un tāds punkts, kurš tiek mainīts tādā un tādā redakcijā. Manuprāt saprātigi ir veidot jaunu līgumu ar saprātīgiem, godīgiem nosacījumiem.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

paldies mistachuk! Būs kkas jāizdomā, jo līgums beidzas aprilī, bet vajadzētu to padarīšanu līdz oktobrim :)

Link to comment
Share on other sites

Agris 77
kā ir, vai ir iespējams arī pagarināt līgumu piemēram uz 6 mēnešiem?

droši vien ka var, labāk piezvani viņiem, man viņi teica ka pēc līguma beigām viss turpinās un tikai mēnesi iepriekš jābrīdina ka gribi izbeigt līgumu, tas neatbilst tam kas rakstīts līgumā, piezvani liec operātorei saprast ka Tu piefiksē viņas vārdu un sarunā ka gribi pagarināt līgumu uz pusgadu, bet nu ja esi palasijis ko mēs visi domājam par viasatu sapratīsi ka ticēt viņiem nevar, zinot viņus labāk aizbrauc pie viņiem un noslēdz līgumu rakstiski, ja rīkosies savādāk Tu noteikti riskē, es arī agrāk neticēju ka it kā nopietna firma var tik traki melot.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

laikam jau būs jāazbrauc uz vietas pie viņiem un jānoslēdz līgums, jo kad tas beigsies nebūšu LV. nez kādi papīri tur vajag līdz?

Labots - ozijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...