Jump to content

Viasat vēstule par cenu paaugstināšanu


Guest
 Share

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    23

  • Dexs

    33

  • mafijs

    14

  • Agris 77

    21

Dexs - viasats par lietderīgāku uzskata krievu paku, nevis latviešu.. :) kuram tad interesē tikai LV kanāli? :D Vai tad viasats sevi atstās zaudētājos?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Neesu VIASAT klients, bet cena ir stipri liela njaa... Jutu liidz tiem kam ir VIASAT.

Personigi lietoju Lattelekom MK3 un no Lattelekom nav nekaada veida veestule par cenu paaugstinashanu. Vismaz nekaadaa zinjaa neesu informeets.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Vispār jau tizli, visapkārt cenas krītās, maksātspējīgo skaits krītas utt. utt., a viasat tēlos baigos krutos, pacels cenas, jo neviens līgumu noslēgušais ta izdarīt neko nevar, atsakies vai nē, viasat vinnētājs.

Link to comment
Share on other sites

Nu Viasat vismaz brīdina, bet LTC pat nebrīdina (nevienu vēstuli neesmu saņēmis, bet cenas augšā)

Link to comment
Share on other sites

Bet kā būtu, ja sūdzētos Patērētāju aizsardzības birojā par nepamatoti agsto līguma laušanas maksu? Man vēl ir palikuši 9 mēneši, jau būtu gatavs tagad atteikties no viņiem, bet tādas summas negribu maksāt

Link to comment
Share on other sites

Beztam, kapec Viasat netaisa mazo paketi ar LV kanaliem + dazhiem krievu kanaliem (pienjemsim Pervij Baltiskij, RTR) par kadiem 3 - 4Ls menesi...?

Lietuva un Igaunija shada tipa paketes ir... Mums nav? Kapec? Tapec, ka tad "zelta" (nu kas tas par zeltu) paketi neviens nenjemtu...

 

Kadas divas dienas atpakal bija saruna ar Viasat "client-retention" menedzheri, nu cilveeks kursh pieruna neatteikties un turpinaat izmantot viasat. Anyway, papildus zelta paketei viniem IR gan visai liela krievu kanalu paka par ~8 Ls (tur arii ir discovery, animal etc, bet tikai puse no LV kanaliem), gan pamatpaka ar +/-10 kanaliem par kadiem ~3Ls. Bet jauniem klientiem nepiedava, tikai peec 2 gadiem ja sak pretoties un megina atteikties no viasat. Piedavaa ari atlaidi, bet ne iipashi lielu...

Link to comment
Share on other sites

es ar atteicos no viasat pēc 3 gadu lietošanas.

uzrakstīju e-pastu, ka nevēlos vairs viņu pakalpojums un viss.

 

tagad baudu pēdējas dienas ar VIASAT. a man kā krutam klientam tagad Premium kanālu rāda par velti. :)

 

ja kāds vēlas, varu tadot savu "tjipa" viasat accountu ar 3 gadu vēsturi.

 

tjipa nebūs jāmaksā pieslēgšanās maksa, un nebūs 2 gadu verdzības līguma

 

:)

Link to comment
Share on other sites

"pretoties"... :D

Izklausās it kā Viasats būtu karalis un mēs būtu vergi... :D

Baigi jau nu džeki sākuši sēdēt...

Vajag mums ātrāk DVB-T visā LV ar bezmaksas LV kanāliem. Tad sāks maybe ko beidzot darīt nevis filmēt tizlas reklāmas...

Link to comment
Share on other sites

"pretoties"... :D

Izklausās it kā Viasats būtu karalis un mēs būtu vergi... :D

Baigi jau nu džeki sākuši sēdēt...

Vajag mums ātrāk DVB-T visā LV ar bezmaksas LV kanāliem. Tad sāks maybe ko beidzot darīt nevis filmēt tizlas reklāmas...

 

Pilnīgi piekrītu un ceru, ka LTC pārskatāmā nākotnē palaidīs Vislatvijas apraidi, jo apraide ~100km ap Rīgu Viasatam īpaši pa kabatu nesit - vairums klientu ir ārpus tās, diemžēl...

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens "jaukums" tiem, kas grib atteikties.

E-mail tie vispār nelasa, ja arī lasa, tad neatbild !! Un tas arī nevar būt mūsu valstī uzskatāms par ofic dokumentu.

 

Pasta adrese: a.k.95, Rīga 4, LV 1004 <- super ! Tātad ierakstītu vēstuli nosūtīt nevar, kas nozīmē to, ka vienmēr var pateikt, ka "neko neesam saņēmuši, vēstule nav bijusi"...

skaisti !!!

fax ir, bet ari var pateikt - aparātā nebij apapīra, varbūt apkopēja izmeta ...

 

jokalemenē!

Ij nezini kā atteikties, praktiski tas nav iespējams garantēti tikai - ja nu paveicas ...

Link to comment
Share on other sites

mafij.. nezinu kas tev par vainu, bet uz emailiem ir atbildējuši, kā arī jamiem ir gan telefoni, gan arī kantoris maskavas ielā... + ir taču iespēja sūtīt ierakstītu vēstuli, nevis parastu..

Link to comment
Share on other sites

uz a.k. (abonentu kastīte) Nr tads un tads _nevar_ nosūtīt ierakstītu vēstuli. Kas tad parakstīsies par tās saņemšanu? Kastes durvis vai tur dzīvojošais zirneklis? :))

 

Man neatbild uz e-mail. Zolīdi rakstīti, bez uzbraucieniem - kā melnajā caurumā !

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Man arī neatbild,tiesa gan,nesūtīju e-pastu,bet caur to anketu,kas ir viņu mājaslapā ;) Šodien apnika gaidīt,ņēmu talkā tālruni,lai noskaidrotu:cik tad galu galā būs sadārdzinājums,jo APMĒRAM divi lati ir maigi sakot,smieklīgs paziņojums priekš brīdinājuma par sadārdzināšanos :D Protams,ka nekādu konkrētāku atbildi nesaņēmu :( Tikvien,cik lauzītu LV valodu tālrunī...

Link to comment
Share on other sites

man arī viasats neatbildēja uz e-pastu, nosutiju viņiem iesniegumu (e-pastu) ka nevēlos pēc līguma beigām turpināt ar viņiem sadarbību, pēc dažām dienām zvaniju un jautāju vai viņi ir saņēmuši atbildēja ka jā, vēl divus mēnešus viņi man pačarēja dzīvi, tad kad kategoriskā formā lūdzu operātorei stādīties priekšā viņa mani ielika pareizajā sarakstā un pirms nedēļas atslēdza, ja piezvanīsiet un mierīgi papļāpāsiet viņi tēlos, ka kaut ko sajaukuši, neko nezin, atvainosies par kļūdu u.t.t., tas ir viņu stils, es pats biju spiests viņiem septiņas reizes zvanīt.

Link to comment
Share on other sites

To formu "VIASAT cenrādis līguma slēgšanas brīdī" es esmu prasijis reizes divas. Kā akā ! Neko nesūta.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau nu ar to Viasatu ir - apkalpošana - nekāda...

Vienīgais pluss ko CAP minēja ir "veikals" vai kas tas skaitās - Maskavas ielā... Ja nu visi striķi lūzt - aizejam uz turieni un tad visu noskaidrojam - KO MAN DARĪT, LAI ES NO JUMS VARĒTU ATTEIKTIES? Un tad "meitene" nekur nespruks...

Jo 15Ls par "zelta" paketi ir bišk par šerpu...

Link to comment
Share on other sites

Šitas laikam uz Karstā putna arī bija... :D

Anyway, nevar salīdzināt NTV+ un Viasatu...

 

 

Viasats ir daudzas reizes labāks!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jaunās cenas ir norādītas VIASAT mājaslapā - http://www.viasat.lv/index.php?id=103. Turklāt ir iespēja aizpildīt šo formu - http://www.viasat.lv/index.php?id=4532

bla,bla,bla...,to anketu var pildīt,ja pilnīgi bezvērtīgi vēlas izšķiest savu laiku ;) Atbildi,vismaz divas nedēļas var negaidīt :( pie kam,tās "jaunās" cenas ir pieslēdzoties tagad,jauniem klientiem,tāpēc man,piemēram,tie "aptuveni" divi lati,kas būs jāpiemaksā par pakalpojumiem,nu galīgi neliekas normāla paziņošana par sadārdzinājumu ;) Gribu zināt konkrēti,par katru pakalpojumu tie divi lati būs klāt,vai kopā...,jā slēdzu līgumu uz akcijas cenām!

PS,īpašs paldies viasucksam par janvāra rēķinu,kas nebija,man tagad sanāks gada abonēšanas maksas par divām kartēm,plus abonēšana par diviem uztvērējiem,un tas viss par diviem mēnešiem,cipars normāls saskrien vienāreizē :(

 

EDITED:no VIASAT lapas: 2009.gada 1.janvāra PVN likme pieauga no 5% līdz 21%. PVN izmaiņas attiecas arī uz daudzām citām nozarēm, precēm un pakalpojumiem, kas rada vēl papildus sadārdzinājumu.

 

no LATTELECOM lapas: Atbilstoši 2008.gada 12.decembrī LR Saeimas pieņemtajiem grozījumiem likumā „Par pievienotās vērtības nodokli” PVN likme arī elektronisko sakaru pakalpojumiem tiek paaugstināta no 18 uz 21 procentiem.

 

Tas ir dažāds pakalpojumu veids,ko šīs kompānijas piedāvā?! :twisted:

Labots - Audifun
Link to comment
Share on other sites

:mrgreen: visvairāk mani sajūsmina Viasat PPV kanāls Premium - nepaiet ne pāris nedēļas, lai maksas filmuci noskatītos ar traukžāvējamo ( vai nākamajā dienā turpat Via) pa TV3 vai LNT ( ja protams neesi redzējis pa Premiere, Canal+ utml., vai novilcis trīs gadus atpakaļ p2p )- gluži pareiza politika - kapēc aitas necirpt, ja ir :p: Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

Audifun - nejauc LTC un internets+komunikācijas, kurām bija 18, ar Viasat un tv, kuram bija 5%...

Link to comment
Share on other sites

no rēķiniem.. jo televīzijas pakalpojumiem bija piemērota samazinātā PVN likme.. 5% apmērā, tagad ir 21%...

Link to comment
Share on other sites

Tu domā kartes nomas maksu gadā?

Jā, tā tiešām pieaugusi no 4.90 uz 10.00

Nez kāds tam bija pamatojums, 16% no 4.90 nav 5.10, Viasatam interesanta matemātika.

Link to comment
Share on other sites

Laikam ierēķinājuši papildus izmaksas par ekskluzīvo Golfa kanālu un Viasat Sport Balķik...

Link to comment
Share on other sites

Ej nu tu izziilee, maybe zviedriem savaadaaka matemaatika... :D

 

Šodien senči saņēma no Viasata vēstuli par cenu paaugstinājumu...

Lūk kur saturs... (pievienots bildē)...

Kā izrādās, Viasatam ir STERIO skaņa... Ļoti ekskluzīvi... :D

+ citas kļūdiņas... :)

post-67561-1233078381_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ej nu tu izziilee, maybe zviedriem savaadaaka matemaatika... :D

 

Šodien senči saņēma no Viasata vēstuli par cenu paaugstinājumu...

Lūk kur saturs... (pievienots bildē)...

Kā izrādās, Viasatam ir STERIO skaņa... Ļoti ekskluzīvi... :D

+ citas kļūdiņas... :)

ceru ka saprati ka rēķins ir jāvāra :yahoo: , varbūt viņu var neapmaksāt lai atsūta normālā valodā.

Link to comment
Share on other sites

a man pa to premium būs tie 3,40 ls jāmaksā ar klāt un par private spice - 3,00 ls ar, ja man to premium nemaz nerāda! Vai tas būtu jāmaksā tad, ja es izvēlētos pieslēgt tikai tos kanālus?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...