Jump to content

Boot.lv tīkla kautiņi


Destructo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    42

  • Destructo

    93

  • Prime

    44

  • Gestapo

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

QuickSilver

kristap kā saprast par to Latnetu?

 

uz otrdienas vakarpusi posto šeit cs 1.6 nonsteam ip un ejam visi iekšā.

Link to comment
Share on other sites

pieteikushies -

Kristaps Kūlis

lexxx

d3m0n

 

 

davai tauta sarosās. kas grib otrdienas vakara uzraut cs?

ja, ka tikai ar hostingu?

labpra't uzrambātu cs! :)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Jū, Combat Arms laba štelle! Ja nu interesē, tad padod ziņu tupenim Gestapo - pateiks kur salasīties kādu vakaru un padarīt CA pa vīrišķo! Nevis te ar meiteņu CS niekosies ... :)

Link to comment
Share on other sites

nospēlēju 3h Combat Arms nu sorry, teikšu ka galīgi garām spēle :( Kaut čut, čut varēja pietuvināt realitātei.... jā, fiškas un opcijas ir tiešam ok, bet pats gamepaly ir dir***ā :(

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, piedod, bet lai vai kāds geimeris, šis geims nav spēlējams. Bet nu neiešu jau par gaumi strīdēties :) lai labi spēlējas :)

Link to comment
Share on other sites

Es ar pamēģināju, sākumā arī likās bēdīga spēle, bet pēc kādas pusstundas iepatikās. Ja kāds norunā spēlēšanu, es esmu gatavs spēlētājs.

Link to comment
Share on other sites

Nu k, pudeviņos te iemetīšu precīzu adresi. Jātaisa laikam publisks serveris, jo divatā vien nebūs interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

Nē, tie betas testi pagaidām, nemaz nav tāda pilnā versija vēl :)

 

edit.

 

Ir vieta. Bravo serveris/10 kanāls/boot

Link to comment
Share on other sites

Paspēlēju to CA kādu stundiņu. Nu garām..! Kaut gan pēc CS 1.6 nekas vairs neliekas saaistošs, vienīgi Battlefield 2 liekas pat ļoti ok no FPS Online žanra.

Link to comment
Share on other sites

es pēc desmitiem noteikti piekāpšu, ja vēl kāds spēlēs. Kāds vispār spēlē? :D

Link to comment
Share on other sites

Es noņēmu servaku, bet lapi kopumā uzspēlējām :))

Kas tur bija no boot.lv? Zinu, ka knislis atzinās, kas vēl?

 

Piedāvāju šovakar ap 21. palēkāt atkal Combat Arms. Serveris būs un adrese ar pw tiks te iemesta, ja es vēl nebūšu līdz pīslim ticis, tad foruma briedis zivs gan jau iemetīs.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu paskatījies visas lapas, bet varētu uzraut costum warcraft 3 mapes, parastās mājiņas, gan nē un nekādā gadījumā DOTA :D

War3 hostēšana ir vienkārša, vai nu izmanto Garenu vai battle.net serveri(neorgjinālu, visiem tachu nav shitaa speele :D), vai arii caur Hamachi.

Link to comment
Share on other sites

Man ar gribās paspēlēties beidzot :mrgreen:

Ko tauta saka par NHL, Red Orchestra (Steam)?

Es ar visām četrām par RO!

 

nospēlēju 3h Combat Arms nu sorry, teikšu ka galīgi garām spēle :( Kaut čut, čut varēja pietuvināt realitātei.... jā, fiškas un opcijas ir tiešam ok, bet pats gamepaly ir dir***ā :(

Krietni vairāk par čut, čut realitātei pietuvinās jau minētā Red Orchestra (WW2 šūteris) un BF2 mods - Project Reality (mūsdienu šūteris).

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Hey hey, stratēģi, pie kājas visus šitus utt, ir kāds kas grib uzspēlēt vienu klasisku gabalu tīklā??

 

http://www.gamespot.com/pc/strategy/tzarth...rown/index.html - baigi feinais stratēģis, vakar par jaunu atradu iekš piratbay.org, viena no manas bērnības mīļākajām spēlēm, moš ir kāds, kas gribētu uzraut tīklā???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gestapo

Sveiciens kolēgām. Negribējās jaunu tofiku taisīt, tāpēc tepat ieļurināšu. Kaut kā biju pa vakariem pasācis stundiņu paspēlēt F.E.A.R. 2, bet nu spēlīti izspēlēta un vairs nav ko pa vakariem palēkāt. Ko jūs tagad spēlējat, ir kāda laba spēlīte, kas aizrauj, moš varat kaut ko ieteikt? Intresē Fps un Racing žanrs un SP režīmā, pa tīklu negribās.

 

FarCry2 un Grid ir spēlēti, NFS nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...