Jump to content

Paliidziet izveeleeties


Guest Jeronimo
 Share

Recommended Posts

Paliidziet izveeleeties starp LG FL L1730P un Samsung SyncMaster 710N peec parametriem abi ir praktiski vienaadi un tomeer kurjsh buutu labaaks?

 

Es par LG.... :) Man gaa brands shamie labaak patiik, lai gan SAMSUNG arii nekaadas vainas naf... pasham ir SAMSUNG mobilais.. skaties kam garantija ilgaaka, dizains utt...!

Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums par cik :)

MAn ta personīgi LG patīk, bet ja jau ap tādām naudām grozās LCD iegāde, tad jau varbūt viewsonic?...

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Ja nav noslēpums par cik :)

MAn ta personīgi LG patīk' date=' bet ja jau ap tādām naudām grozās LCD iegāde, tad jau varbūt viewsonic?...[/quote']

 

tad jau varbūt viewsonic... - shitas buus gudraaks variants.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jeronimo

Samsung SyncMaster 710N - 243, Ls., LG FL L1730P- 249, Ls. kaut kam dārgākam naudas nav tā kā jāizvēlas starp šiem diviem.

Link to comment
Share on other sites

nu tā arī domāju, tas LG ir ar 2.4 % uzcenojumu...

un piegāde arī iekšā?

a vispār noliktavā viņiem ir ? es skatos, ka tajā vietā, kur es varētu ņemt viņiem uz vietas nav tb ejoša prece... pievedums nedēļas laikā !

Link to comment
Share on other sites

tu neticēsi, bet ir tāds Viewsonic :

LCD 17" VG712s 0.264 1280x1024 500:1 300cd 140/140 12ms DVI-D 2x2W TCO03 Silver/black par nieka 253.6Ls !

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj
Paliidziet izveeleeties starp LG FL L1730P un Samsung SyncMaster 710N peec parametriem abi ir praktiski vienaadi un tomeer kurjsh buutu labaaks?

 

Pats lietoju tieshi tevis pirmo piemineeto L1730P - patiik ;)

Link to comment
Share on other sites

A man ir Viewsonic VE710s - lai arī tipa ekonomiskā sērija, ir ļoti ok. Vakar graizīju NFS4, refrešs ļoti normāls. LG ekrānu skatījos - radās iespaids, ka, no neliela attāluma uz to skatoties, ir ierobežots skatāmības leņķis. Tā jūzeris arī man to pašu teica, turklāt gadījās redzēt LG ekrānu ar spīdošo punktu. Sīkums, bet acīs krīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...