Jump to content

Vārdadienu kalendārs mobilajam telefonam


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Viss ir ljoti skaisti, bet man te draugs prasa paliidzzibu ka var sho kalendaaru nonjemt vinjam ir Nokia N79 uzlikt bija viegli, bet nonjemt shis nevar, es arii tagad seezhu pie PC Suite ar vinja mobzi un nespeeju to nonjemt, luudzu, paliidziet?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Peterisp92

Šito kalendāru arī gribētu dabūt iekš sava 5800. Bet savienojoms ar PC Suite nestrādā... Kkāds gļuks datoram :( Savādāk kaut kā var dabūt telefonā šito štelli? :)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

*M3

a ko tu nisaproti ?

uzinstalē PC suiti un caur backup/restore iebaro telefonam nbu failu ...

Link to comment
Share on other sites

Peterisp92

*M3

a ko tu nisaproti ?

uzinstalē PC suiti un caur backup/restore iebaro telefonam nbu failu ...

 

Tikai caur PC Suite var? Savādāk kaut kādā veidā nevar?

vienkārši nevaru backup/restore uztaisīt :(

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

NormaalsCilveeks, ja šo lasi..ir 2011tais un manai s40 noķelei gribās atkal vārdadienas savā kalendāra ierakstos.. :)

 

Esi labs un atjauno "Vārdadienas s40.nbu" failu savā lapā..

 

Liels Paaaldies! :rolleyes:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Verneris

Var kaads pa solim pastaastiit kaa uzlikt vaarda dienas uz wm 6.1?

NU kamooon... sanejmas!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
INTRASERVERNET

Atvainojos ka ceļu vecu tēmu augšā. Jo pats netieku galīgi gudrs, kā izlabot. Tā kā es joprojām rakstu nozīmīgus atgādinājumus kalendārā, tad sapratīsiet ka visi nevar un nav moderni, lai lietotu wunderlist, todolist utml. Problēma tāda, ka kāda iemesla pēc Artstudio Vārda dienu kalendārā ir kļūda. 28 datuma Oktobrī esošam atgādinājumam jābūt visu dienu. Bet diemžēl šis ir arī 27 datumā sākot ar plkst 10 vakarā un beidzas 28 datuma plkst 10 vakarā. Protams mēģinot izlabot nu rezultāts ir tik pat drausmīgs, vai pat trakāk. Pēc izlabošanas šajā gadā izmainās tā kā nepieciešams, bet apskatot nākošo gadu vai arī ir izmainījies tā kā nepieciešams, tad jāsaka ka 28 datuma vārda dienu svinējas iezīmējas līdz 1 datuma novembrīim turpmākos gadus. Kā šo lai izlabo, vai arī kur meklēt vārdadienu kalendāru, kur nav šāda kļūda.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man šāda kļūda nav, tiesa importēju NC kalendāru iekš Google Calendar pirms kādiem 5 gadiem. Varbūt svaigākā versijā ir kaut kas nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...