Jump to content

Vārdadienu kalendārs mobilajam telefonam


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

vai ir iespējams noņemts alertus, kas uzrodas Google kalendārā?

Ja ar savu postu biji domājis "Kā uzlikt, lai vārdadienu/svinamdienu ieraksti nesinhronizējas ar Google kalendāru?" vari skatīties manus postus augstāk...

Link to comment
Share on other sites

ex.j@nis

Tauta kāds nevar atsūtīt ekrāna capturi no citas pasugas telefona kā izskatas vārdadienas uz ekrāna?

(ne simbijāņa s60 vai noķeles s40)

 

Aiphons

post-64856-1234852799_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
dzhonsons
(labots)

Saskāros ar tādu problēmu, ka vārdadienas tiek rādītas vienu dienu par vēlu.. Šodien rāda Lavīzes/Luīzes/Lailas, bet Marts un citi zvēri, kam jābūt šodien, tiek pieskaitīti rītdienai.. Iespējamais kļūdas cēlonis?

Sinhronizēju ar PCSuite. S40 platformas telefons. Un datums uzstādīts pareizais.

Labots - asdfgfh
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Izmantoju PCSuite.. Esmu XP useris :) Gribēju mēģināt ar GooSync, bet nesanāk uzstādījumus saglabāt. Nepareiza parole esot.. Značit, caur i-netu sinhronizācija atkrīt, cik noprotu.. Nezinu, kā labāk.. :D

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Jā, bet iedi*š visas vārdadienas un gudrības Lots Notes plānotājā :(

Man gan neko neiekakāja, jo info nāk uz telefonu, nevis otrādi, mums ir speciāls servs tikai priekš šī mobilitātes servisa, viss notiek caur bezvadiem un IP, nevis zilajiem zobiem.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Izskatās, ka man mobzī vaina.. Arī ar parasto 2009. gada kalendāru tā pati problēma. Laikam palikšu gribot :)

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Mhm, viss pareizi, gan telefonā, gan datorā :)

Nu neko, iztikšu ar plikām gudrībām :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mr.Sports

Sveikiņi!

Gribēju lūgt padomu.

Tātad uzstādiju NC vārdadienu sarakstu (paldies Viņam par šo progu), un viss ir baigi feini tik man nedaudz traucē, ka logo man rādās vārdadienas vairākām dienām. Izmēģinājos dažādi, bet diemžēl nevaru nekādi uzlikt lai rādītu tik vienai dienai. Vai kādam ir varianti? Telefons Nokia N85.

Paldies!

post-72974-1237936658_thumb.jpg

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Paldies! Šo nebiju pamanījis, lieliski noderēs!

Link to comment
Share on other sites

Man tās vārdadienas priekš s40 telefoniem rāda normāli, tikai kavējās pa vienu dienu :) Bet otras priekš normāliem telefoniem raksta cipariņu galā.

p.s. man nav viedais telefons, a N6500.

Link to comment
Share on other sites

Jā, caur vistas kalendāru šis joks nostrādāja, tagad viss kārtībā. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atvainojos, bet kaa sho kalendaaru var uzlikt uz Symbian 9.1 un kas tie par failu formaatiem ''nbu'' ''ics'' pst'', tad ta vienkārši nevar ar bluetoth atsuutiit uz taalruni un lietot, kaads MS Outlook, kas tur jaadara, atvainojos par analfabeetismu?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Liels tev paldies NC, lai veicas arii turpmaak.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Paldies par failiem!

Vienīgi problēma ir pēc tam sinhronizējot ar LotoNotes, dienas teicienu šamais importē kā All Day event, un kalendārā rādās ka man visa diena aizņemta! :)

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski vajadzētu palīdzēt, jo tas skripts atslēdz sinhronizāciju vārdadienām un teicieniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Larijssene

Jums šodienas dienas gudrība neliekas kautkā bišku dīvaina? :D

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gints_lv

Mans Nokia Content Copier saka : file type unknown . telefons 6120 (laikam s60 vai nav savietojams ar s40 ? )

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Peterisp92

Šitā izskatās ļoti, ļoti interesanta un noderīga lietiņa, taču man nesanāk dabū savā N5800 telefonā :D

Ielieku Atmiņas kartē, bet palaižot šo .nbu formāta failu, telefons to neatpazīst... Vēl kaut kas cits bez parastas instalēšanas vai tad jādara?

 

Oj, atvainojos... Sapratu, kas jādara :D

Bet atkal problēma - ar PC Suite... Kompī ir "itkā" instalēta, taču neatrod telefonu... draiveris ir novilkts, taču neatrod telefonu. Ir kāda cita iespēja to kalendāru dabū iekšā telefonā?

Link to comment
Share on other sites

Peterisp92

Telefonam ir kads rezims uzlikts ? datu parsutisanas vai pc suite ? izvelies atbilstoso un visam vajadzetu aiziet.

 

Teicu jau,ka caur PC Suite neiet... Visu lieku atmiņas kartē caur lielapjoma pārsūtīšanu vai kkā tā..

Link to comment
Share on other sites

Malacis! Var jau protams but, ka tavs talrunis ir tik izcils un ipass, ka tur viss ir uzreiz un automatiski, un problema ir citur. Man ar necilo E51 vienmer, kad piesledzu to pie datora ar vadu prasa, kadu rezimu aktivizet - PC suite vai datu parsutisanas ( ja ja , zinu, ka var uzlikt vienu vai otru un lai katru reizi neprasitu, bet tad baidos, ka var aizmirst un negribas katru reizi lieki cakareties. )

Link to comment
Share on other sites

Peterisp92

Malacis! Var jau protams but, ka tavs talrunis ir tik izcils un ipass, ka tur viss ir uzreiz un automatiski, un problema ir citur. Man ar necilo E51 vienmer, kad piesledzu to pie datora ar vadu prasa, kadu rezimu aktivizet - PC suite vai datu parsutisanas ( ja ja , zinu, ka var uzlikt vienu vai otru un lai katru reizi neprasitu, bet tad baidos, ka var aizmirst un negribas katru reizi lieki cakareties. )

 

 

Nesaproti mani... :D Man NESTRĀDĀ PC Suite... vienkārši datorā ir vaina, ka neatrod telefonu! Skaņa vēl noskan, kad pievienoju telefonu, taču tas nekur neuzrādas...

Link to comment
Share on other sites

Ja viss ir pareizi, tad dators telefonu atrod vienmer! Nakamreiz, kad pievieno telefonu, un dzirdi to skanu, paskaties tomer ko rada ieks my computer...

 

P.S Ja pats zini kur ir vaina, kapec jauta padomu? Nem tak un parinstale savu PC Suite un miers !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
NormaalsCilveeks

tāks izvākti vecie ieraksti un palikušas tikai vārdadienas

 

veciem s40 teefoniem necikliska apdeita nebūs deļ

kretīniskās windozes7 kurai nav sava kalendāra

karoč kad nokia un winda7 sāks sadzīvot tad būs apdeiti veciem telefoniem

 

patreiz nāksies vien iztikt ar to kas ir ...

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6233 vārda dienām galā rāda arī "paliekošo vecumu" (2009-2 gadi; 2010-3 gadi utt), jo vārda dienas atpazīst kā dzimumdienas, un dzimšanas gads ir uzstādīts 2007. Vai tas ir "glābjams" jeb arī jādzīvo kā ir? Nav jau mirstama vaina, bet labāk jau ka tie gadi neparādītos.

PS.Pāris lapas atpakaļ līdzīga problēma bija aprakstīta, bet atbildesnav vai pazuduse.

Labots - Musimusi
Link to comment
Share on other sites

Es te ar palūrēju, kas labs 2010 gadā - vārda dienas uzrāda, bet gudrības nea.

Varbūt vienkārši kad būs '10 jāpārlaiž vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Musimusi

 

man bija spešalī s40mitajiem vārdadienas

bet tākā tagad ar jauno kroplību win7 vairs nav kalendāra kuru atbalstītu PCSuite

tad nevaru uztaisīt 2010 gadam s40 vārdadienas

ja atradīšu lapsi ar Vistu - tad uztaisīšu s40 telefoniem

patreiz nāksies iztikt ar to kas ir

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

pilnais autluks ta ir savietojams ar pcsuiti un kalendāru

bet ir viens mazs sīkumiņš tas maksā naudiņu

un krāmēties ar triāli negribas - kad tikšu pie vistas lapša uztaisīšu tam s40 ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

labvakar!

un paldies par lieliski padarītu darbu :drinks:

bet var palūgt Vārdadienas s40.nbu, bez jau iekļautajām gudrībām

(tās tapat netiek man(N3120c))uzrādītas gaidīšanas režīmā)?

paldies!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Pievienoju tikai vārdienas 2010 gadam s40 nokijas platformai

www.artstudio.lv/vardadienas

ieraksti ir necikliski un nav gļuku ar "ciparu pakaļā"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...