Jump to content

4GB vai 8GB RAM?


John Wayne
 Share

Recommended Posts

tad iedomājos - jaunu autiņu pērkot 2 gadus pētītu tirgus un spamotu auto portālos :)

Tiešam amatpersonas varētu šos vienu un to pašu autoru n-tos topikus dzēst...apnikuši jau.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

2 nedēļas. Un tas imho nav tik daudz lai izpētītu tirgu.

Labāk taisīt ciet, citādi te puse tikai flūdo un piemin krānus (diezgan pretēji ārzemju forumiem... :/)

Kādēļ tev kautko jautāt? Tu esi kā resna vecene otrajā golfā kas prasa gģe uļica bruņinieku? Tu atbildi kur tā atrodas, šī pabrauc divus metrus pie nākamā cilvēka un jautā - gģe uļica bruņinieku. Un tā kamēr aizbraukusi līdz Zimbabvei. Atceries vienu lietu, cilvēki tērē savu laiku lai tev palīdzētu, tu tik turpini dzīt savu nonsensu.

Datoru pirksi par cik? Pāris simtiem? Aizej uz drēbju veikalu, nopērc pāris drēbes un desmit minūtēs jau vairāki simti no maka laukā. Te redz nedēļas un mēnešus vajag pāris simtiem.

Link to comment
Share on other sites

mājās uz kastes stāv 2GB un XP, ir vienlaicīgi laists winampis, firefox, 2 spēļu klienti, kaut ko vēl instalēju + vēl tray programmas, nekādu problēmu. 8GB mājas pc ramisti var iet ieskrieties.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Atceries vienu lietu, cilvēki tērē savu laiku lai tev palīdzētu, tu tik turpini dzīt savu nonsensu.

Ja tērētu tikpat daudz laika lai palīdzētu, cik tērē flūdam, man jau otrajā dienā viss būtu skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau runa par strīdu - bet par šo kadru un dažiem viņam līdzīgajiem, kuri cep n-tos topikus par katru s...a komponenti. Piedevām kā tādi fetišisti tīksminās par jaunām videokartēm un jau plāno to ūberkūlās dzeses, kaut jau tagad skaidrs ka viņi tās nepirks. Pēc tam paši aizmirst savus vecos topikus un tik cep jaunus. :twisted: āksti, un vēl piemin ārzemju forumus- tajos forumos cilvēki necep palagus par 10 ls vērtiem niekiem...turklāt visas tās tēmas jau te ir apspriestas, bet redz meklēt nemāk.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ja runa ir par video montaazhu kur apjoms ir gigabaitos, kaa arii Photoshop tad nu veelams buutu vismaz 2Gb.

4Gb ir ok, Bet kam vajag 8Gb ram vvz...

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Nu paarspiilee ar tiem 8 GB...

Kad man bija amd sempron 1.6 GHZ un 512 mb RAM, man gaaja viss un es biju ljoti prieciigs.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Nav jau runa par strīdu - bet par šo kadru un dažiem viņam līdzīgajiem, kuri cep n-tos topikus par katru s...a komponenti.

Paši atvērāt attiecīgu apakštēmu, nu tad ko vēl sūdzās, nepatīk neatbildi. Ja jau tā, tad vajag katram uzreiz brīdinājumu par datora komplektācijas apspriešanu un miers.

Link to comment
Share on other sites

Vista ļoti labi māk izmantot rāmi.

  • Kaut vai fīča, kas seko līdzi tavām biežāk izmantotajām progām un atstāj tās iekš RAM, lai tās daudz ātrāk palaistos.
  • Turklāt jau minētais ALT+TAB no/uz spēlēm strādā daudz ātrāk ar lielāku rāmi.
  • Ja virtuālo mašīnu gribi krāmēt, tad es teiktu, ka 2GB ir minimums. (ar 1GB var arī iztikt, bet tikpat labi XP var jau arī laist uz 32Mb...)

Link to comment
Share on other sites

Nu 32bit win iipashi daudz vairaak par 3GB neizmantos. Cik tieshi, atkariigs no paareejiem dzelzhiem.

 

http://www.dansdata.com/askdan00015.htm

 

You can install at least 4Gb of memory on most motherboards today, but apparently you shouldn't install more than 3Gb if you're not running a 64-bit operating system.

Link to comment
Share on other sites

Nu paarspiilee ar tiem 8 GB...

Kad man bija amd sempron 1.6 GHZ un 512 mb RAM, man gaaja viss un es biju ljoti prieciigs.

Kad man bija ... kaste ar 286. proci (lūgums nejaukt ar 286MHz; pārējos dzelžus neatceros). Vot tie tik bija laiki - viss vienkārši lidoja. Bet tas bija sen. Tā ir vēsture. Tā nav ne tagadne, ne gadu tāla nākotne.

 

Pats portābli lietoju, iekšā 32bit vista, 4 GB (no kuriem kā RAM lietojami 3 GB). Teikšu kā ir - ir nācies redzēt msg, ka atmiņas, redz, ir par maz. Sēžu mājās, fonā palaista spēlīte windowed režīmā (RAM patēriņš tā "nedaudz" virs 1GB), firefox (tā ap 150 MB), programmēšanas IDE, vēl kaudzīte ierasto must-have softu, .. un savajadzējās palaist virtuālo PC - tam pēdējajam, redz, resursu nepietika.

 

Runai nevajadzētu būt par to, cik kruti ir 8 GB un cik *viens softs* spēj patērēt. Runai vajadzētu būt par to, ko autors ikdienā lieto, kam paredzēts dators (pofig, ka mājās - arī mājas lietotāji ir dažādi).

 

Domā, ka vienlaicīgi lietosi resursu patēriņa ziņā smagus softus? 8GB

Domā, ka sagribēsies regulāri likt palielāku ramdrive kaut kādām vajadzībām (da jebkādām, neprasiet piemērus)? 8GB

Domā, ka max, ko gribēsi, būs palaist 1 spēlīti? nafig 8, pietiks ar 4, tos pašus nezināsi kā aizpildīt

 

Cerēt, ka varēsi "uz max settingiem" laist uz tā PC krutas spēles vai vēl sazin ko, kam 8 GB RAM būs nepieciešamība - tas, manuprāt, būtu bezjēdzīgi. Tādiem softiem arī pārējie resursi (CPU, VGA) gan jau ka būs vajadzīgi spēcīgāki nekā tagad nopirksi.

 

 

Vēlu veiksmi izvēlē ;)

 

 

 

 

EDIT:

 

NC, btw, par to tavu "NU NAV NAV MLJE nevienas pergas kas prasītu vairak kā 1-2 gigu rāmja" - vai tik nav tā, ka vecā kaluma standarta mājas lietotāji 32bit windozes parasti laida bez /3GB switcha (also officially known as "4 GB RAM Tuning", formerly known as "4GT RAM Tuning")? Ja atmiņa neviļ, tad bez šī switcha pergām nav jēgas prasīt vairāk kā 2 gigas - OS tāpat nedos. Ja nu vienīgi softs izmanto AWE, taču par šo neesmu pārliecināts - nav sanācis laiks paspēlēties un apskatīt, kas tur un kā.

 

Tālāk nākamā lieta adresēta raiviic'im - ja softs (vai softu kolekcija) rij 1.5 GB un "OS & CO" rij ap 800+ MB (svaigi startētas 32bit vistas un pamatsoftu atmiņas patēriņš), tad kā tu iedomājies to visu iedabūt iekš 1 GB? Tas par tevis minēto "Vista pavisam normāli strādā ar 1Gb". Var jau, protams, kost lūpā par to, kā baiti svaidās no RAM uz HDD and vice versa, bet nu daudz raitāk tomēr viss notiek, ja atmiņas ir drusku vairāk.

Labots - archangel
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Kad man bija ... kaste ar 286. proci (lūgums nejaukt ar 286MHz; pārējos dzelžus neatceros).

Altair ar Intel 8080 lidoja...

286 bez fpu koprocesora sakoja.

Tagad kad DDR2-SDRAM 1GB stiki maksā tikpat cik pusdienas, nav jēga nepirkt. Elektrībā rakstot šos postus aiziet vairāk naudas nekā būtu to nopircis.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Android1

8 GB varētu lietot arī lai varētu strādāt ar atslēgtu swap faili. Palabojiet ja tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir 8Gb ram. Iemesls? Darbā es ne vienīgais 8GB paņēma (bara instinkts). Atmiņu varēja dabūt lētāk nekā parastie ļautiņi. Kāpēc gan neielikt tik cik ļauj mātene. Es nejūtos tagad kruts, kad man ir 8GB, nepavisam. Man tagad FF v2, Vista ultimate, winamp un skype ir atvērts. Rij 2.5gb.

 

Ja godīgi es mēģināju 1x noslogot atmiņu cik varēju. Sanāca ap 4.5gb noslogot. Kopā atvēru 24 programmas, 3 spēles, 2 FULLHD filmas, vienu parasto. Noslogoju wordu (daudz, daudz teksta kopēju), ilustrātoru, photoshop un 3dmax. Visu protams minimizēju. Iedomāties kā es 8GB varētu noslogot tā "parasti" - es nezinu. Bet mani daudz netraucē, kad man ir daudz vairāk atmiņas nekā man vajag! Es šajā ziņā esmu neitrāls. Ir, ir..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...