Jump to content

Datora komplektācija AM2


ICEnutty
 Share

Recommended Posts

Bet ka shiem prochiem ir ar Reizinatajiem, vai tie nav bloketi? Uzpulkstenjot ari sanaks kaut cik? (OC)

par reizinātājiem nepateikšu , man uz šīs plates bija x2 6000+ un reizinātāji bija vaļā , tagad stāv x2 6400+ un arī reizinātāji vaļā......

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
Black Edition pročiem reizinātāji ir vaļā....

 

 

parejiem, un shiem te - bus ciet???

 

tad jau FSB overclocks tikai bus iespejams ja bus, taa?

 

Black edition ir uz cik dargaki? M79 pardod?

 

 

*** Taupibas nolukos izlemu:

 

KINGSTON 2GB 800MHZ DDR2 [KVR800D2N6/2G] CL6 22.02 Ls (x divas) = 44.04 Ls

 

pamainit pret:

 

A-DATA 2GB DDRII PC6400 DDR800 (Lifetime warr.) [11add42048DDRII800] 19.84 Ls (x divas) = 39,68 Ls

 

 

 

Ir dzirdets ka A-Data esot labas atminjas un vai shi manis piemineta bus tada pati ka ta Kingstone?

 

Lidz ritam jaizlemj :)

Link to comment
Share on other sites

nu nez - es vismaz domāju ka būs vaļā reizinātāji.... pati plate atbalsta OC

un par reizinātājiem runājot tas arī atkarīgs kāda plate

par BE runājot , iekš m79 jābūt manliekas. labāk ir pazvanīt , pajautāt vai ir.

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
nu nez - es vismaz domāju ka būs vaļā reizinātāji.... pati plate atbalsta OC

un par reizinātājiem runājot tas arī atkarīgs kāda plate

par BE runājot , iekš m79 jābūt .

 

konkretaa maate atbalstis OC?

 

Un kaa par RAMiem? Ko tu saki D3nY?

 

ŠĪ vs ŠĪ2

 

(vienkārši man tie 5Ls tomer kko maina...merkis ir labako par letako cenu)

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

konkretaa maate atbalstis OC?

 

Un kaa par RAMiem? Ko tu saki D3nY?

 

ŠĪ vs ŠĪ2

jap

 

par ramiem nepateikšu , personīgi esmu kritis uz patriot ražojuma ramiem... tavā gadijumā es paliktu pie kingston

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)

Patriot labak aizietu uz konkretak OC sistemu, bet ari paslaik M79 veikala ir izpirkta liela dala ramu, man ieteica OCZ, pasam ari patik, bet uzreiz dargaki un ari nav pieejami kamer, bet man PC vajag steidzami. Vel Kingstonam ir muzha garantija, taja pasa laika adatam 2 gadi, bet cilveki ari saka ka es maksaju par brendu bet a-data esot loti labi rami.... viela pardomam...

 

varbut vel kads ko varetu bilst sakara ar RAM?

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
ocz ar nav ne vainas , vel vari skatīties uz CSX ramiem

 

tie jau bus par lati 10 uzreiz dargaki par kingstonu, bet man ari nevajag ramus ar loti zemiem taimingiem, neko tadu nedzenashu baigi.

 

Vai gadijuma tiem A-Data ramiem nav apkart aluminija radiatoram kkas lidzigs, kas vinus vairak atvesinas pie OC? (tas rozaa)

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

tie jau bus par lati 10 uzreiz dargaki par kingstonu, bet man ari nevajag ramus ar loti zemiem taimingiem, neko tadu nedzenashu baigi.

 

Vai gadijuma tiem A-Data ramiem nav apkart aluminija radiatoram kkas lidzigs, kas vinus vairak atvesinas pie OC? (tas rozaa)

iespējams , vari vel paskatīties iekš m79 patriot ramus , 2Gb modulis ja nemaldos maksāja 21Ls +/-

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
iespējams , vari vel paskatīties iekš m79 patriot ramus , 2Gb modulis ja nemaldos maksāja 21Ls +/-

 

Bet, tomer tu A-Data neieteiksi (labak Kingstone ja?)

 

 

Tu domaji ŠO TE moduli? Ar ko vinsh bus labaks par shiem te diviem, vai tads pats? Cik ilga garantija Patriotiem?

 

Tikko atklaju, ka shis Patriot modulis bus CL5, ieprieksmineto ramu CL6 gadijuma, tatad atrdarbigaks? Vai shis rams, ja nemt 2 moduljus (dual channelam) darbosies (iet kopa) ar ieprieks mineto sistemu?

 

 

ko maina tas uzraksts klaat: DIMM ?

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

Bet, tomer tu A-Data neieteiksi (labak Kingstone ja?)

 

 

Tu domaji ŠO TE moduli? Ar ko vinsh bus labaks par shiem te diviem, vai tads pats? Cik ilga garantija Patriotiem?

 

Tikko atklaju, ka shis Patriot modulis bus CL5, ieprieksmineto ramu CL6 gadijuma, tatad atrdarbigaks? Vai shis rams, ja nemt 2 moduljus (dual channelam) darbosies (iet kopa) ar ieprieks mineto sistemu?

izvēlē starp a-data un kingston es ņemtu kingston.

 

jap tieši tas

 

ar ko viņš būs labāks to gan es nepateikšu , kā brand viņš būs labāks nekā a-data.

ja nemaldos 2 gadi , to sīkāk vari uzzināt m79.

ātrāks viņš būs , dual chanellā darbosies.

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
izvēlē starp a-data un kingston es ņemtu kingston.

 

jap tieši tas

 

ar ko viņš būs labāks to gan es nepateikšu , kā brand viņš būs labāks nekā a-data.

ja nemaldos 2 gadi , to sīkāk vari uzzināt m79.

ātrāks viņš būs , dual chanellā darbosies.

 

 

super, tagad es viennozimigi esmu par Patriot CL5, bet vai vinsh ar manu sistemu aizies kopa?

 

ko nozime tas DIMM klat? vai vinas visas ir DIMM?

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
aizies , pats šobrīd sēžu uz līdzīgiem ramiem

 

okej, ta jau pashlaik palieku pie shis komplektacijas un eju gulet:

 

PSU: Fortron PSU 400W ATX/PFC/P4/12cm/20+4pin/1xSata/RoHs MP-400R [MP-400R] 19.44 Ls

MoBo: GIGA-BYTE MB AMD RS780/SB700 SAM2 MATX/GA-MA78GM-S2H [GA-MA78GM-S2H] 45.53 Ls

CPU: AMD ATHLON 64 X2 4850E AM2 (45W) BOX [ADH4850DOBOX] 45.06 Ls

RAM: Patriot Signature PC2-6400 (800MHz) 2GB Module, CAS 5, RETAIL [PSD22G8002] 21.63 Ls (x divas) = 43.26

HDD: SAMSUNG F1 250GB 3.5\\\" SATA2 7200RPM 16MB [HD252HJ] 27.58 Ls

 

Kopa: 180,87 Ls

 

 

 

Nu jau labak, piekriti (-at)? :) Rit ta jau zinoshu vai pasutiju sho pashu vai vel ko "labaku" saku meklet :) Paldies par palidzibu.

 

P.S. Interesee - vai PSU ir ari tev zinams un pietiekami labs, lai turetu vienadu voltazhu, nenodedzinatu komponentes pie OC? (ieteica M79 darbinieks)

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

priekš šādas sistēmas psu pietiek atliektiem galiem , ja vēlāk liksi video karti iekšā tad gan derētu padomāt par jaudīgāku

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
priekš šādas sistēmas psu pietiek atliektiem galiem , ja vēlāk liksi video karti iekšā tad gan derētu padomāt par jaudīgāku

 

 

Bet vispar firma laba baroklim, 12cm fans ari itka, jabut klusai sistemai??.... 400W pat loti labi bus, domaju ari video pavilks ja kadu liksu pec tam labaku :)

 

Retorisks jautajums: Uz cik man shada sistema varetu W dziit apmeram, ja es vel klat slegsu vienu savu NEC DVD-RW un tas ari viss (nu vel pele,klava)?

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

nje, proci mazaaku bet video jaudiigaaku, ij speeleesi uzspeeleesi :D ilgs man bija tas celjsh liidz sapratu

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
atkarībā kādu video karti liksi...

 

 

nu nedomaju tuvakaja laika un ja liksu tad diez vai par 60Ls dargaku :)

 

 

Ka tev skiet, iemetiet atbildi uz so jautajumu, ka jusuprat skiet: Uz cik man shada sistema varetu W dziit apmeram, ja es vel klat slegsu vienu savu NEC DVD-RW un tas ari viss (nu vel pele,klava)?

Link to comment
Share on other sites

nu nedomaju tuvakaja laika un ja liksu tad diez vai par 60Ls dargaku :)

cenas jau ar uz vietas vislaik nestāv :)

aceries ka video kartes pieņemsis kas maksā 90Ls pēc pāris mēnešiem maksās ap 60 Ls ,tā vai tā ar laiku būs jādomā par citu barokli - tas ir ja liksi v-karti

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
cenas jau ar uz vietas vislaik nestāv :)

aceries ka video kartes pieņemsis kas maksā 90Ls pēc pāris mēnešiem maksās ap 60 Ls ,tā vai tā ar laiku būs jādomā par citu barokli - tas ir ja liksi v-karti

 

doma vinja uzreiz tik daudz vairak elektribas pateres? cik tad mana shi sistema apmeram, tavuprat, pateres?

Link to comment
Share on other sites

doma vinja uzreiz tik daudz vairak elektribas pateres? cik tad mana shi sistema apmeram, tavuprat, pateres?

tu nesaprati manu domu :) tas tā

 

jāņem kāds kalkulators priekšā un jāskaita :)

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
tu nesaprati manu domu :) tas tā

 

jāņem kāds kalkulators priekšā un jāskaita :)

 

 

es nemaku un nezinu ka izrekinat! :(

 

 

domu tavu sapratu,bet kamer ar to neaizrausos domajot, neesmu geimeris, ir tikai vien mmorpg ko medzu uzspelet shad tad brivaja laika. ;)

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

:good: Ļoti labs baroklis par savu cenu, turklāt kluss kā bitīte salīdzinot ar OCZ 500W slodzē(Tie 120mm venti nav rādītājs)...kādu HD38xx paviks bez problēmām un tajā pašā m79 G750 vai tik nebija tāds pats un tikka galā ar HD4850, bet tas jau ir IMHO uz riska robežas.

 

Par kalkulatoriem runājot--> http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp . Par tā precizitāti/neprecizitāti nemāku spriest.

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
:good: Ļoti labs baroklis par savu cenu, turklāt kluss kā bitīte salīdzinot ar OCZ 500W slodzē(Tie 120mm venti nav rādītājs)...kādu HD38xx paviks bez problēmām un tajā pašā m79 G750 vai tik nebija tāds pats un tikka galā ar HD4850, bet tas jau ir IMHO uz riska robežas.

 

Par kalkulatoriem runājot--> http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp . Par tā precizitāti/neprecizitāti nemāku spriest.

 

 

ok, paldies, meginashu izrekinat. jaa sho barokli acimredzot atdzist M79 darbinieki, loti iespejams ka tas ari ir G750 datoraa.

 

 

P.S. Varbut kads var ieteikt kadu programmu, ar ko varetu parbaudit CPU un RAM veiktspeju pie 100% datora noslodzes? (lai ari paspetu uzkarsetu CPU lidz max temperaturai pie 100%)

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu ņemt 5000+ BE, jo tam klokojot nevajag core voltāžu palielināt, tātad nekarsīs un jauda neaizies karstumā!

4850E bez voltāžas palielināšanas īpaši neuzklokosi, jo bloķēts reizinātājs! Palielinot voltāžu, procesors trakāks karsīs, vairāk W rīs un no overclocka nekādas izcilās jēgas nebūs!

 

Man ļoti patīk BE proči, jo tik viegli un ražīgi var uzklokot! Savu 5000+ biju līdz 3.5Ghz uzklokojis tikai palielinot voltāžu, bet tāpat nekāda lielā temperatūras pieauguma nebija, +/- 5 grādi nav nekas traks!

 

Āāā! BE pročiem ļoti liels mīnuss, ka nenāk dzese līdzi, tātad jāizmet nauda vēl uz dzesēšanu!

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)
Es ieteiktu ņemt 5000+ BE, jo tam klokojot nevajag core voltāžu palielināt, tātad nekarsīs un jauda neaizies karstumā!

4850E bez voltāžas palielināšanas īpaši neuzklokosi, jo bloķēts reizinātājs! Palielinot voltāžu, procesors trakāks karsīs, vairāk W rīs un no overclocka nekādas izcilās jēgas nebūs!

 

Man ļoti patīk BE proči, jo tik viegli un ražīgi var uzklokot! Savu 5000+ biju līdz 3.5Ghz uzklokojis tikai palielinot voltāžu, bet tāpat nekāda lielā temperatūras pieauguma nebija, +/- 5 grādi nav nekas traks!

 

Āāā! BE pročiem ļoti liels mīnuss, ka nenāk dzese līdzi, tātad jāizmet nauda vēl uz dzesēšanu!

 

A cik tads procis varetu maksat? Vai vinsh klokojas vienkārši ar reizinataja palielinashanu? Vinam pec defaulta ir 65W vai 45W?? M79 weba neatradu nevienu BE proci :(

 

Cik vienkārši klusa, tagad ka boxetaa dzese varetu izmaksat?

 

nemiegam ciet :) postojam, postojam! :)

 

Tika pasutits:

 

PSU: Fortron PSU 400W ATX/PFC/P4/12cm/20+4pin/1xSata/RoHs MP-400R [MP-400R] 19.44 Ls

MoBo: GIGA-BYTE MB AMD RS780/SB700 SAM2 MATX/GA-MA78GM-S2H [GA-MA78GM-S2H] 45.53 Ls

CPU: AMD ATHLON 64 X2 4850E AM2 (45W) BOX [ADH4850DOBOX] 45.06 Ls

RAM: Patriot Signature PC2-6400 (800MHz) 2GB Module, CAS 5, RETAIL [PSD22G8002] 21.63 Ls (x divas) = 43.26

HDD: SAMSUNG F1 250GB 3.5\\\" SATA2 7200RPM 16MB [HD252HJ] 27.58 Ls

 

Mouse: LOGITECH OPT.WHEEL MOUSE S96 [953688-1600] 4.49 Ls

 

 

 

Kopa: 185.36 Ls

 

 

 

Ko sakaat?

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

1) nesapratu, nafig tev 4GB ram :o :shock:

2) ja tu taisies spēlēt spēles, ne jaunākās tev nafig nevajag to vidokarti, bet panjem dēli ar 780 4ipsetu un dzīvo laimīgs, i full HD gan 7kanālu skaņa, gan arī gādu spēlīti uzspēlēt varēsi

3) nu kāda h pēc r jākloko lētā sistēma, ku nekādas īpašās pacelšanas iespējas tāpat nav, un reālais guvus ir salīdzinoši mazs, ja gribi OC tad pērc intelu n kloko to, tikai reiķinies ar lielākām izmaksām.

 

Vienk pats pērku sev kompi tajās pašās robēžās (ceenas) un domāju kko līdzīgu HTPC tikai keiss būs smirdīgs jo naudiņas neļauj labāku, bet iekšas būs līdzīgas kā tev, tikai kā jau minēju tas pats 780G 4ipsets un lielāks cietais, parēkināju ka ēdīs man viņš kādus 200w un dzīvošu laimīgs, pie klusa kompja.

 

P.S. nepamaniju kka jau esi deeli norm atradis :D

Labots - azarbaidzz
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
1) nesapratu, nafig tev 4GB ram :o :shock:

2) ja tu taisies spēlēt spēles, ne jaunākās tev nafig nevajag to vidokarti, bet panjem dēli ar 780 4ipsetu un dzīvo laimīgs, i full HD gan 7kanālu skaņa, gan arī gādu spēlīti uzspēlēt varēsi

3) nu kāda h pēc r jākloko lētā sistēma, ku nekādas īpašās pacelšanas iespējas tāpat nav, un reālais guvus ir salīdzinoši mazs, ja gribi OC tad pērc intelu n kloko to, tikai reiķinies ar lielākām izmaksām.

 

Vienk pats pērku sev kompi tajās pašās robēžās (ceenas) un domāju kko līdzīgu HTPC tikai keiss būs smirdīgs jo naudiņas neļauj labāku, bet iekšas būs līdzīgas kā tev, tikai kā jau minēju tas pats 780G 4ipsets un lielāks cietais, parēkināju ka ēdīs man viņš kādus 200w un dzīvošu laimīgs, pie klusa kompja.

 

P.S. nepamaniju kka jau esi deeli norm atradis :D

 

 

Aga, es ari uzreis nesapratu joku, es jau sen te par GA-MA78GM-S2H runaju un shai te ir 780G chipsets, ari videokarti es netaisos pirkt, iztiksu ar integreto, bet RAM vajag lai viena MMORPG spelite ietu vairakos "logos" + kko kachat vienlaikus un muzonu klausities- tur ari vajadzes to daudzo ramu, tagad zinot sho te - kas vainas??

 

P.S. tikai 200W fig vinsh tev edis.

Link to comment
Share on other sites

mierīgi pietiks ar 200 W barokli 100%. mana viena kaste ar nedaudz OC proci, 2 HDD, DVD, + visāda perifērija. + 7600GS- mierīgi pavelk ar 300 w.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...