Jump to content

Datora komplektācija AM2


ICEnutty
 Share

Recommended Posts

Ko sakat par so te komplektaciju:

 

MB: Gigabyte AMD RS740+SB700 SAM2+ mATX 5200FSB VGA 4xPCI-E2.0,2xPCI,4xDDRII-1066,6xSATAII,RAID,8CH,2x1394,1xGLAN [GA-MA74GM-S2H] 36.35 Ls

 

CPU: AMD ATHLON 64 X2 5000+ AM2 (65W) BOX [ADO5000DOBOX] 37.62 Ls

 

RAM: MEMORY DIMM 1GB PC6400 DDRII/4-4-4-12 DUAL CH. [OCZ2A8002GK] x2 = 29.00 Ls

 

HDD: SAMSUNG F1 250GB 3.5\\\" SATA2 7200RPM 16MB [HD252HJ] 27.58 Ls

 

PSU: FORTRON CASE PSU ATX 400W 12CM/ATX-400PNF+ [ATX-400PNF+] 20.42 Ls

 

Mouse: Logitech RX300 Premium Optical Mouse [910-000429] -melna 6.73 Ls

 

KOPA: 157.70 Ls

 

 

 

Varbut ir verts ko pamainit, butiski neskersojot cenu robezhu 150-160Ls, iegustot labako rezultatu? Gribas jau ari lai patere mazak elektribas un ir jauda,ka ari iespeja padzenat kadu speli(video karte integreta)! :) :roll:

 

 

(* parejais nenosauktais ir pieejams, ir nepieciesamas tikai konkretas detaljas)

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu šo mātes dēli GA-MA78GM-S2H

šai labaks video , un maksās kadus 8 ls dargāk

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

es ieteiktu šo mātes dēli GA-MA78GM-S2H

šai labaks video , un maksās kadus 8 ls dargāk

padomasu par to, paldies. Vel kads, kko? :)

Link to comment
Share on other sites

neredzu jēgu no OCZ šajā komplektācijā.

Link to comment
Share on other sites

paskatījos ražotāja lapā , tevis izvēlētā mātene nemaz neatbalsta DDRII-1066

nu katrā ziņā manis ieteiktā šajā cenā būs labākais variants - izvēli izdari pats

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

kam viņam DDRII-1066 atbalstu budžeta PC?

Nu bet jā - tā matene, ko tu ieteici tiešām ir labāka ;)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Es neieteiktu ņemt mātes dēli ar AMD, jeb ATI cipsetu. Kādi ir abi iepriekš šajā topikā pieminētie...

 

Man ir diezgan liela pieredze ar AMD pročiem komplektētiem PC. Tie kuri uz NVIDIA cipsetiem - viss kārtībā- uz ATI - gļuki ar draiveriem.... Un daudz gļuku.... Iespējams ka ar laiku ATI (kuru pārpirka AMD) izlabos draiveru un cipsetu gļukus, bet draiveri no laika gala bijusi ATI produktu vārgā vieta.

 

Es ieteiktu kādu dēli ar GF 8200 vai GF 8300 cipsetu un protams ar AM2+ ligzdu. Pēc laika varēs proci nomainīt, ja būs tāda vajadzība.

 

Piem.

ASUS AM2+ GR8300 VGA DDR2 SATA2 GBLAN - 60 ls

vai

MSI AM2+ GF8200 DDR2 SATA2 GBLAN 8CH

 

Ja jāekonomē tad

ASUS AM2+ GF8200 DDR2 SATA2 HDMI - šai gan ir ATI video - HVZ kā uzvedās.... Bet ir HDMI izeja (liekas ka ar audio - būs vieglāk pie plazmas vai LCD tv pieslēgt, ja tāda vajadzība būs)

Link to comment
Share on other sites

ronald es pats lietoju GA-MA78GM-S2H un nav bijis ka kautkas gļukotu - plate strādā lieliski.

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Es ev paņēmu šādu komplektu :

 

Procesors - Intel Core 2 Duo E7200 2.53 GHz - 65 Ls

Ram Atmiņa - A-DATA 2GB DDRII PC6400 DDR800 (Lifetime warr.) - 19 Ls

Cietais Disks - SEA DIAMONDMAX 160GB SATA2 7200RPM 8MB - 21 Ls

PSU un keiss - Chassis INTER-TECH IT-AOC-01 Midi Tower 500 W - 27 Ls

Mātesplate - Asus P5B-VM SE iG965 - 30 Ls

 

Kopā 165 Ls

 

Strādā viss lieliski. Iebuveetaa video ir pat diezgan jaudiga .. uzliku GTA : SA un gaaja uz maksimalo grapiku ar vsiiem aa un pat nebremzeja ;) bet domaju, ka nekas nopietnaks ari uz tas iebuveetas kartes neietu ..

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

Bet ja es cenu pacelju lidz 200Ls kopsumma konkretajam detaljam, tad ko labaku varat ieteikt lai butu 4GB dualais rams un pec iespejas labaka Video un protams procis atbilstoshi - viss pa vidu svariem ka saka.

Link to comment
Share on other sites

proci var arii AMD ATHLON 64 X2 4450E vai AMD ATHLON 64 X2 4850E, shiem buus mazaaks elektriibas pateerinjsh .. bet nu arii intel E7200 njammaa maz elektriibas, pie slodzes pat mazaak nekaa AMD, nu bet cennjiks pavisam cits tur

Link to comment
Share on other sites

Nu vins tak nevac gamer kompi :D

Bet nu ja bez videokartes tapat ka ar opeli pret kalnu :D

Labots - Meilins
Link to comment
Share on other sites

jaunaas paaudzes iebuuveetie video ir tiiri jaudiigi, ja grib ko jaudiigaaku, tad jaareekjinaas ar vismaz 40Ls par videokarti, tjip 9500GT

Link to comment
Share on other sites

ronald es pats lietoju GA-MA78GM-S2H un nav bijis ka kautkas gļukotu - plate strādā lieliski.

 

Nu tad iespējams ka man vienkārši nepaveicās ar konkrēto modeli...

 

Un tev izdevās palaist disku zem XP ahci režīmā? (Vai iekš device manager rādās "standart disk controller"?)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad iespējams ka man vienkārši nepaveicās ar konkrēto modeli...

 

Un tev izdevās palaist disku zem XP ahci režīmā? (Vai iekš device manager rādās "standart disk controller"?)

jap , caur nLite integrēju sata draiverus windows diskā

- un par spēlēm runājiem , nezinu kā ar jaunajām bet tādu battlefield 2 var laist uz max prasībām pie 1024x768 izsķirtspējas , par pašu video runājot , viņu var pielīdzināt HD2400.

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

Par spēlēm uz GA-MA78GM-S2H iebūvētās ATI HD3200...

Līdz šim ir patrāpījusies tikai 1 kaut kāda 2005. gada spēle, kura negāja, bet tai arī aprakstā bija, ka strādā tikai ar konkrētiem ATI modeļiem. Reāli iet praktiski visas spēles, protams jaunākās neies uz augstiem uzstādījumiem, bet ja neesi geimeris, tad brīvajiem brīžiem ir pilnīgi pietiekoši.

Ar draiveriem arī nav bijis nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

Par spēlēm uz GA-MA78GM-S2H iebūvētās ATI HD3200...

Līdz šim ir patrāpījusies tikai 1 kaut kāda 2005. gada spēle, kura negāja, bet tai arī aprakstā bija, ka strādā tikai ar konkrētiem ATI modeļiem. Reāli iet praktiski visas spēles, protams jaunākās neies uz augstiem uzstādījumiem, bet ja neesi geimeris, tad brīvajiem brīžiem ir pilnīgi pietiekoši.

Ar draiveriem arī nav bijis nekādu problēmu.

 

Esmu ieinteresets, varbut vel ir kadas atsauksmes par so konkreto mobo un integreto videokarti? un kur iespejams to iegadaties, vai m79 bus? vienkārši m79.lv neatradu :(

Link to comment
Share on other sites

Esmu ieinteresets, varbut vel ir kadas atsauksmes par so konkreto mobo un integreto videokarti? un kur iespejams to iegadaties, vai m79 bus? vienkārši m79.lv neatradu :(

slikti meklēju , šeku būs

 

mātenei labums tas ka var klokot integrēto video iekš bios , tik iespējams vajadzēs dzesēt Northbridge .

Personīgi man stāv uzklokots uz 900mhz , orģināli nāk 500mhz ...

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

slikti meklēju , šeku būs

 

mātenei labums tas ka var klokot integrēto video iekš bios , tik iespējams vajadzēs dzesēt Northbridge .

Personīgi man stāv uzklokots uz 900mhz , orģināli nāk 500mhz ...

 

 

viss, atradu, visu uzzinaju ka vinu sanemt.

 

Un ka veikt sho kloku, kadas iespejas ir kloka uz shadas sistemas un vai shii ir jau pavisam ok? :) :

 

PSU: Fortron PSU 400W ATX/PFC/P4/12cm/20+4pin/1xSata/RoHs MP-400R [MP-400R]

MB: GIGA-BYTE MB AMD RS780/SB700 SAM2 MATX/GA-MA78GM-S2H [GA-MA78GM-S2H]

CPU: AMD ATHLON 64 X2 4850E AM2 (45W) BOX [ADH4850DOBOX]

RAM: DIMM2GBPC800

HDD: SAMSUNG F1 250GB 3.5\\\" SATA2 7200RPM 16MB [HD252HJ]

 

 

ludzu turpinat postot, lai tema nepazud :)

Link to comment
Share on other sites

es gan labāk paņemtu čut lētāku māti un lētāko parasto video karti, kuru ar laiku varētu normāli nomainīt. piemēram, ATI 3450, tā būs labāka par iebūvēto un maksās 20Ls! vai tepat fourmā redzēju pa 15Ls tirgoja lietotu 8500GT, arī tā būs labāka par to iebūvēto, tieši tavām prasībām atbilstošāka.

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

tiesham interesants ieteikums, es par to padomashu, ja panemtu mati par 30 ls un karti par 20 ls butu tas pats, tikai rezultats labaks! :) Bet ko saka parejie, ko par parejam sastavdaljam?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ņem plati ar 780G čipsetu, un vēlāk pieliec HD3450/3470, kuru varēsi saslēgt HybridCrossfire.

Pārējās daļas gan useless.

Link to comment
Share on other sites

Giga Byte GA-M56S-S3

 

AMD ATHLON 64 X2 4450E

 

Kingston 2048MB, DDRII667, KIT OF 2, CL5

 

Asus Radeon HD3450, 256MB, 64bit, HDTV

 

Seagate Barracuda 7200.10, 250GB, 8MB, SATAII

 

Fortron 400W PFC, 12cm Fan

 

sanāk 170Ls, ja par daudz, pilnīgi var paņemt arī nedaudz vājāko proci, piem BE2300, kurš strādā ar nedaudz zemāku frekvenci, bet citādi ir praktiski tāds pats. Var arī neņemt dual chanel ram, arī var kādu drusciņu ietaupīt.

Link to comment
Share on other sites

Ņem plati ar 780G čipsetu, un vēlāk pieliec HD3450/3470, kuru varēsi saslēgt HybridCrossfire.

Jārēķinās gan ar to, ka Hybrid Crossfire strādās tikai ar Putna OS.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ja nezini, tad sēdi būdā. Kādēļ raksti nepatiesas lietas?

Catalyst 8.8 atbalsta HybridCrossfire arī uz Windows XP.

Link to comment
Share on other sites

Labi, labi nav ko uzbraukt, ja cilvēks 4 dienas ATI lapā nav nav bijis (nepatiess šajā gadījumā ir subjektīvs jēdziens) - HCF atbalsts šobrīd oficiāli ir tikai ceturto dienu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tas, ka catalyst 8.8 gala lietotājam jeb tev ir pieejams tikai pāris dienas nenozīmē ka par šo faktu citi nezināja mēnešus iepriekš. Tādēļ nevajag runāt par lietām kuras nezini. Kāds vēl noticēs.

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

paskatisos mateni ar to chipsetu bet parejo gan paliksu pie savas komplektacijas, jo gribas 4GB dual ramu, beigas iepostosu kas man sanaca un kada cena.

 

A-DATA vispar normali RAMI?

 

Es atklaju, ka Giga-byte matesplatei GA-MA78GM-S2H ir 780G chipsets!!! :) Vai es kludos? (mana ieprieksminetaja sistema shi karte tika iekomplekteta)

 

CrossFireX ari irr.

Link to comment
Share on other sites

Proci ņem 5000+ Black Edition, varēsi viegli uzklokot, iegūstot lielāju jaudu par zemāku cenu!

Man visu laiku mierīgi darbojas uz 3,15GHz ar standarta voltāžu!

Labots - ginnnts
Link to comment
Share on other sites

Proci ņem 5000+ Black Edition, varēsi viegli uzklokot, iegūstot lielāju jaudu par zemāku cenu!

Man visu laiku mierīgi darbojas uz 3,15GHz ar standarta voltāžu!

tas pats viņam būs labs , priekš kam viņam Black Edition...

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

Shodien izskiros par sadu komplektaciju:

 

PSU: Fortron PSU 400W ATX/PFC/P4/12cm/20+4pin/1xSata/RoHs MP-400R [MP-400R] 19.44 Ls

MoBo: GIGA-BYTE MB AMD RS780/SB700 SAM2 MATX/GA-MA78GM-S2H [GA-MA78GM-S2H] 45.53 Ls

CPU: AMD ATHLON 64 X2 4850E AM2 (45W) BOX [ADH4850DOBOX] 45.06 Ls

RAM: KINGSTON 2GB 800MHZ DDR2 [KVR800D2N6/2G] CL6 22.02 Ls (x divas) = 44.04 Ls

HDD: SAMSUNG F1 250GB 3.5\\\" SATA2 7200RPM 16MB [HD252HJ] 27.58 Ls

 

Rit tiks pasutita M79 veikala.

 

 

Vai ir vel kas piebilstams? Tagad nu komplektacija bus uz goda? :)

 

 

P.S. Kurs bus atraks CPU:

AMD ATHLON 64 X2 5000+ AM2 (65W) BOX vai AMD ATHLON 64 X2 4850E AM2 (45W) BOX ?

Link to comment
Share on other sites

AMD ATHLON 64 X2 4850E AM2 (45W) BOX ?

ņem šo , šis mazāk strāvu patērēs un mazāk karsīs, tik nedaudz lēnāks ir par otru , ikdienā lietojot vispār nejutīsi atšķirību, tā visumā komplektācīja būs ok

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
ņem šo , šis mazāk strāvu patērēs un mazāk karsīs, tik nedaudz lēnāks ir par otru , ikdienā lietojot vispār nejutīsi atšķirību, tā visumā komplektācīja būs ok

 

Bet ka shiem prochiem ir ar Reizinatajiem, vai tie nav bloketi? Uzpulkstenjot ari sanaks kaut cik? (OC)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...