Jump to content

Karš Gruzijā


Destructo
 Share

Recommended Posts

:D tā bilde. Tieši desmitniekā.

NC ir savs veids kā izteikties un jūs neko vairāk kā uzstāstiienu par to, ka jūs tādi negribat būt, nevarat pateikt, jo taisnība vien viņa teiktajā ir..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bastjens

    32

  • Trenz

    62

  • malinens2

    25

  • gringo

    45

Top Posters In This Topic

Posted Images

malinens2

Kaarteejais dibensaliideejs. Tev pasham arii varbuut ir kaada nostaaja?

Link to comment
Share on other sites

Tagad krievu armija virzaas uz Tbilisi. PSC vienkaarsi, kaads vinjiem sakars nu ir ar Tbilisi. Taa nav miera uztureetaaju kompetence doties uzbrukumaa uz Gruzijas galvaspilseetu. Tiesaam tiem krieviem cura galvaa ir saskreejusi!

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

Vai tad krievi neteica, ka grib gāzt gruzijas prezidentu?

Pēctam visticamāk krievi vietā ieliks kādu kreiso un lieta darīta.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja pienjem, ka taa D-Osetija ir vinju teritorija, tad lai arii tur tup, bet iet uz Tbilisi, kas jau ir cita valsts, taa jau vairs nav vinju jurisdikcija un taa nu gan ir valsts varas gaasana un nedod Dievs veel okupaacija, kaut nu paareejaa pasaule nebiitos no tiem krieviem un tiesaam tiesaatu Krieviju Haagas starptautiskaaja tribunaalaa par visu nodariito, protams Gruzija jau arii nav bez vainas, bet nu krievi jau sauj paaraak daudz paar striipu.

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

Sekoju situācijai Gruzijā tā diezgan virspusēji un māsa vakar vēl painformēja par nākotnes pareģotājas Vangas redzējumu nākotnē, kas lika pasmīnēt līdz tikko izlasīju ziņu par Baltijas valstu, Polijas un Ukrainas vadītāju došanos uz Gruziju.

Pareģotais 2008. gadam skan šādi:

2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā un Gruzijā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.

Esmu ļoti pesimistisks pret šādiem nākotnes redzētājiem, bet bišķi savāda tā juška ir :roll:

Link to comment
Share on other sites

Taa vanga arii paregoja, ka Krievijas apgabalu Kursku paarklaas uudens, bet tas nebija domaats tiesi, ar to bija domaats, ka nogrimaa taa atomzemuudene. Taa kaa neviens naakotni nevar paregjot un pagaatni nevar arii mainiit, taa kaa viss ir muusu pasu rokaas kaada izskatiisies tagadne.

 

Labojums: Krieviem tomeer nav plaanu iebrukt Tbilisi. http://www.newsru.com/world/11aug2008/gori.html

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Грузинские СМИ: войска России заняли Гори - родину Сталина. Минобороны РФ это опровергает. njaa...

Link to comment
Share on other sites

Саакашвили: Гори не занят, но танки на подступах к Тбилиси. njaa...

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja pienjem, ka taa D-Osetija ir vinju teritorija, tad lai arii tur tup, bet iet uz Tbilisi, kas jau ir cita valsts, taa jau vairs nav vinju jurisdikcija

Grūzijas un Dienvidosetijas vidū var likt zīmi =

tas ir viens un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Krievijas presei tik ljoti itkaa nevajadzeetu ticeet...

 

OFFTOPIC: Kas taa pa modi peedeejaa laikaa latvieshiem visur ebz vaajdziibas lietot garumziimes tur kur nevajag. Esmu to pamaniijis jau masveidiigi.

Link to comment
Share on other sites

driiz jau arii laikam nebuus, jo Dienvidosetiju savaaks Krievija ar visu to iedziivotaaju atbalstu. No vienas puses diezin vai sis konflikts tik aatri norims, taa kaa iespeejams, ka sie ir tikai pasi ziedinji. IMHO tagad vinju tur pakaros, peec tam buus izmantoti visi diplomaatiskie liidzekli, tad tie izraadiisies nekam nederiigi, un tad jau vareetu iet valjaa lielais slaktinjs uz Tbilisi, lai ieliktu tur savu cilveeku, bet es ljoti ceru, ka taads scenaarijs nepiepildisies, jo tas tiesaam ievilktu daudzas valstis tajaa visaa un kaa jau vertigo mineejaa, tas tik tiesaam vareetu buut iemesls WW3, tfu, tfu, tfu.

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

post-67001-1218487265_thumb.jpg

driiz jau arii laikam nebuus, jo Dienvidosetiju savaaks Krievija ar visu to iedziivotaaju atbalstu.

tieši tā! jo visi šie osetīņi ir Krievijas pilsoņi īstenībā. Krievija aizstāv savu pilsoņu intereses. vairākums osetīņu īstenībā dzīvo Ziemeļosetijā, tobiš Krievijā. aplūkojam Dienvidosetijas ģērboni un izdaram secinājumus, kāda ir paredzēta valsts valoda.

 

es domāt-Krievija sakapās Gruziju lupatu lēveros. lai pasaule baidās. kā piemērs, ja kāds atcerās nord-ost. poh, kas būs pēc tam, sakapāsim! ta manīs.

 

Mana tīmekļa lapawow! lielajai gruzijai mūsu jauno bibliotēku. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

100debija

Sekoju situācijai Gruzijā tā diezgan virspusēji un māsa vakar vēl painformēja par nākotnes pareģotājas Vangas redzējumu nākotnē, kas lika pasmīnēt līdz tikko izlasīju ziņu par Baltijas valstu, Polijas un Ukrainas vadītāju došanos uz Gruziju.

Pareģotais 2008. gadam skan šādi:

2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā un Gruzijā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.

Esmu ļoti pesimistisks pret šādiem nākotnes redzētājiem, bet bišķi savāda tā juška ir :roll:

Vienīgi Indostāna nav Gruzija(Vangas pareģojumā Gruzija nebija minēta, nevajaga izpušķot).

Labots - Edgars86
Link to comment
Share on other sites

inflacija, praktiski ekonomiska krize, super valdiba, shadi tadi referendumi = po chuju

 

krievi (narverseni, gruzija, utt) = uj ta pizgec

 

atkal musu patriotiem("") ir par ko pablaustities, sevi paradit interneta un uz ielam, tiesham shkiet, ja sho galvas masas zinja apdalito patriotu skaits turpinas augt, dazhu te izteiktas domas par to krievijas ienakshanu latvijaa varetu realizeties

 

skumji

 

augstak mineta karikatura lieliski attelo ari manu viedokli par sho cirku

Labots - powah
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Saakašvili kļūdainie lēmumi liek ciest pašu iedzīvotājiem, kuri vispār nav vainīgi.

Vēl pēc kādām dienām redzēs kas un kā, Gruzija jau nevar nostāties pret tādu lielvalsti.

Link to comment
Share on other sites

somi parādīja sevi labi.

somiem pluss bija ka uz slēpēm labi mācēja karot , kamer krievs brisdams,klupdams pa sniegu mīcījās , somi uz savām slēpītēm bija ātrāki un izveicīgāki

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski, ano, nato jārīkojas pēc pantiem, jādod Krievijai pa pakaļu, ka jaucas CITAS suverenas valsts teriotrijā, BEZ iemesla.. bet ak vai, tā tak Krievij un ja pie šprices ano, nato būtu itāļi,spāņi tad gan ietu karsti :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Hallelujah, domāju, ka loģiski domājuši cilvēki šai pavedienā neeksistē, NC, paldies, ka dzer rīta kapiju ne pohu aliņu ;)

 

Vatlers un politika ir divas pilnīgi nesavienojamas lietas, muti būtu turējis ciet kad vajag, nevis virinājis tik plati kā nekad, kāda vrotmnjenogi vēl palīdzība Gruzijai? Mana paziņas brālis vakar uzsprāgst uz mīnas Irākā a Vatlers vēl bāž savu degunu Gruzijā, lai tiek galā ar cita sasmeltajiem s*diem un tad vāra savus, nevis uztaisa vienu lielu katlu, protams, viņam jau uz fronti ar plinti nav jāiet un viņam tas, ka vairums pārtikas preču no Krievijas un Elektroenerģija pacelsies par vēl kādiem 30% neko neizsaka, a igaunjiem ir pofig, vinji tāpat vienmēr var gaidīt atbalstu no skandināviem , poļi un leiši savā sulā vārās un nekur nepazudīs, a mēs kā vienmēr laizijām pakaļas tā arī laizīsim - 90tajos krievijai un tagad amerikai.

 

Man kauns, ka tādi d*uņi valda pār valsti kurā, diemžēl, dzīvoju.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Man kauns, ka tādi d*uņi valda pār valsti kurā, diemžēl, dzīvoju.

1) Nedomāju, ka tu varētu piedāvāt labāk kā vadīt šo valsti.

 

2) Nav jēgas cepties - aizmirstam, ka tāda Gruzija ir bijusi un skaitam lūgšanas, ka paspēsim nodzīvot savu dzīvi kaut cik cilvilizēti.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

.. a mēs kā vienmēr laizijām pakaļas tā arī laizīsim - 90tajos krievijai un tagad amerikai.

 

Nesatraucies, te, kā izskatās, joprojām ir bariņš Krievijas "pakaļas laizītāju". ;)

 

Šitas ir labs delfu šodienas raksts par to, vai vajag, vai nevajag stāvēt klusu. Taisnība, ka situācija atgādina 56.gadu Ungārijā un 68.gadu Čehijā. Bijušās Krievijas satelītvalstis uztraucas vairāk, jo pazīst Krieviju labāk. Lai arī valdība mums ir tālu no ideālas, vismaz šoreiz tā rīkojas pareizi: vajag bļaut un jo skaļāk, jo labāk. Gāzes un elektrības cenas krievi cels tāpat, arī bez visas bļaušanas, bet to, ka mēs būtu klusējuši, to viņi tiešām atcerētos.

 

NC vajadzētu pārvākties uz savu mīļo Krieviju, ja jau esi par to tādā sajūsmā (ā, atceros, vēl viņam ļoti patika arī brīnišķīgā valsts Ziemeļkoreja - tā ka ir izvēle).

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Taisnība, ka situācija atgādina 56.gadu Ungārijā un 68.gadu Čehijā. Bijušās Krievijas satelītvalstis uztraucas vairāk, jo pazīst Krieviju labāk. Lai arī valdība mums ir tālu no ideālas, vismaz šoreiz tā rīkojas pareizi: vajag bļaut un jo skaļāk, jo labāk.

+1

 

Neitrālas valstis šā vai tā nav. Viedokļu polarizācija neizbēgami notiek un notiks.

Link to comment
Share on other sites

Jau kuru reizi parliecinos, ka NormaalsCilveeks - tieshaam NORMAALS CILVEEKS, gandriiz vieniigais uz foruma!

 

diemzheel, gandriiz visi nedoma ar savu galvu, bet uzreiz bljauj peec ASV propagadas, un turot naidu pret Krieviju uzreiz tiek mekleets vaininieks...

 

NC tach visu pareizi izklaastiija pedeejaa lielaajaa postaa!!!

bet kameer to sapratis citi, diemzheel buus par veelu... kaut ko es te jums staastu, asv merki Latvijaa jau sen ir sasniegti.

 

Bet ar savu "Lielo Muti" Latvija dabuus veel vairaak probleemu, pateicoties kam? jaa, ASV un savai netaalredziibai!

Labots - Aciiid
Link to comment
Share on other sites

nav jau tā, ka obligāti jālaiza krievijai d. Tomēr +/- apdomāti rīkojoties no Krievijas mēs varam iegūt daudz vairāk nekā no jebkuras citas valsts. Galu galā tā pati Somija sasniedza vienu no pasaules augstākajiem dzīves līmeņiem aktīvi tirgojoties ar PSRS, nevis nepārtraukti kašķējoties, piemēram, par Karēlijas piederību, uz kuras fona mūsu Abrene ir mazs punkts uz kartes. Savs laiks karot, savs laiks nekašķēties. Amerikāņi, kuru labklājības un 30 santīmu_litrā benzīna dēļ mūsu puiši tiek nogalināti Afganistānā un Irākā, ar lēto beņu ar mums nedalīsies nekādā gadījumā, toties šādā pat garā politiķiem turpinot "paust savu nostāju" rēķini par Krievijas gāzi apkurei šoziem būs nevis par 30, bet gan 50% lielāki. Jā, krievi, pa lielai daļai ir cūkas. Tomēr labāk, ja no cūkām mums tiek šašliks, nevis kūtsmēsli.

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz visas eiropas enerģētika ir atkarīga no krievu dabas gāzes un španunga. Pasūtīs visi krieviju na**j, un varēs dzīvot kā gruzija bez elektrības un gāzes. OK Francijai ir savas atomenes un gan jau tie kkā izvilktu, bet lv kas tikai importē šos resursus - pzdc. Uz eesti energia ar būtu paīsu.

Bet visā kopumā krieviem nevajadzēja līst gruzijā - bet varēja palikt tajā ositejā un cīnīties par to 'zelta āderi'.

Un lv ar saviem 2,5 tankiem un 500 karavīriem ....

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ,kā jūs, bet te laikam jāripo uz Antonijas ielu 2 pēc pases....

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Jau kuru reizi parliecinos, ka NormaalsCilveeks - tieshaam NORMAALS CILVEEKS, gandriiz vieniigais uz foruma!

 

diemzheel, gandriiz visi nedoma ar savu galvu, bet uzreiz bljauj peec ASV propagadas, un turot naidu pret Krieviju uzreiz tiek mekleets vaininieks...

 

NC tach visu pareizi izklaastiija pedeejaa lielaajaa postaa!!!

NC saskatījies Krievijas telekanālus, kur trekni nobarotas sieveles baigi stāsta, kā Gruzija taisīja genocīdu Osetijā... pfff murgainā propoganda, krievi visūr iet ar propogandu un meliem, nebrīnītos, ja viņi paši būtu tos civilos nobumbojuši!

Var spriest par Gruzijas rīcību Osetijā 8. augustā...

BET!-

 

Dienvidosetija un Abhāzija ir Gruzijas sastāvā de jure!!! Un krieviem nav nekādas tiesības tur iejaukties, tā jau ir okupācija, tie mirotvorci ir okupanti, kas realizēja Krievijas politiku, nekas cits. Bet tagad - kad utainie jau ir iebrukuši Gruzijā ārpus šīm divām provincēm, tas jau ir par traku un ārpus jebkādām starptautiskajām normām!

 

Un tas, ka Baltijas valstis + Polija nosoda krievus, tas ir tikai apsveicami, mums ir jāizrāda atbalsts, arī jādod ne tikai jāizrāda iespēju robežās, jo mēs zinām, kas ir Krievija un kādus sūdu tā var sagādā. Tā nolādētā valsts neapstāsies, ja varēs, ies līdz Portugālei, kamēr visa pasaule ieslīgs tajā bezcerību purvā kādā tagad ir posta impērijas paliekas. Jaunais Aukstais karš jau ir sācies un mēs par laimi savu izvēli ar dalību NATO un ES esam izdarījuši, nu tad lūdzams turēsiem pie saviem principiem nevis būsim lēti aprēķinātāji.

 

Es nezinu, kas sakāpis galvā tādiem NC un pārējiem aprēķinātājlatviešiem, bet nu kauns par jums, tautieši.

Link to comment
Share on other sites

principā visi tie, kas te diži komentē to kara situāciju varētu uzdot sev jautājumu - a mani tas piš?

mani, teiksim, konkrēti neinteresē, kas un kā, bet es jau tagad zinu to, ka celsies cenas. un vot no tā vajadzēja izvairīties!

Un šitie, kuri neredz tālāk, kā par sava maka stāvokli, ir tie nākotnes cēlāji un valdības nodčibriki????

Ar ko ta tu esi labāks par to kurus apliec saimā. Varu pateikt priekšā - ne ar ko!

Un ja tevi neinteresē tas kas notiek kaimiņos, un neredzi tālāk par istabu kurā sēdi, tad .... sorry no comment!

 

btw par ekonomiku tu vari vismazāk d***t. Ja jau tu strādā un vēl ņirdz par to, ka tavs darba devējs maksā tev ķepā, nedodot to kas valstij pienākas, tad nevaru tevi uzskatīt ne par ko vairāk kā bļauri. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas pārvalda krievu valodu - raksts, kas paver nedaudz savādāku skatupunktu uz visām šīm bezjēdzībām Kaukāzā. Šeit izklāstītajai versijai nav iemesla netticēt, jo kā visa konflikta iemesls norādīta vietējo varasvīru vēlme pēc iespējas dziļāk iegrābties Krievijas budžetā - visnotaļ triviāla parādība arī mūsu banānzemē un tieši tādēļ nav iemesla šai Latiņinai neticēt. Pats interesantākais - raksts ir tapis 8. augustā, jau brīdi pirms viss tas grāpis sāka vārīties pa īstam. Gribot negribot sāk iezīmēties visa ļembasta faktiskais mērķis no Krievijas puses - likvidēt Gruzijas militāro potenciālu (pievērsiet uzmanību tam, ka rūpīgi tiek iznīcināti militārie objekti un bāzes) reizi par visām reizēm, lai Gogas vairāk netraucētu bīdīt rebas Aizkaukāza reģionā.

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Tieši tā Arča, iebāz galvu tur, kur silti un nelien šajā topikā.

Es piekrītu, ka NC ir izvirzījis daudz maz reālu hipotēzi par to, kā lietas notika, taču tas, ka krievi vispār ir to izplānojuši, īstenojuši un rietumi šamiem pat pirkstu pakratīt nespēj, mani uztrauc. Jo vienkārši, lai ierādītu mums vietu, krieviem iemeslu pietiek arī bez Gruzijas atbalstīšanas. Pribalķika naša i Riga horošij gorod, toļko latišej mnogo.

Link to comment
Share on other sites

pasaki man, bez pisģoši i bazara, huļi man ir jēga stresot par lietām, kas mani neskar? čoto dzīve pietiekami izmācījusi mani ir, ka NEKAD nevajag stresot par to, kas neattiecas uz tevi.

izbaudi kādas reālas problēmas dzīvē, tad mani sapratīsi.

Tu laikam esi vientuļš cilvēks, jo tie kuri uztraucas tikai par sevi un savu ādu, draugus neiemanto.

Ok, šis bija pisģoš no manis. Pieļauju, ka tomēr tef arī ir draugi.

Ne tu esi vienīgais kam ir dzīvē bijušas problēmas.

 

Šī egocentriskā domāšana arī ir novedusi valsti tur kur mēs esam, aizmirstot par to ūber kruti nostāstito valsti, kuras "čļeni" esam arī mēs.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

No malas izskatās - romantiskie ideālisti vs pragmatiskie ciniķi .

 

P.S. - malkas apkure šogad rullēs :-D .

Link to comment
Share on other sites

Arča, vienmēr atrodas kāds, kam ir vienalga. Šai gadījumā Tu esi kā tāds pieteicies. Lai tā būtu. Varbūt Tu kādriez mainīsi savu nostāju, ja grūtā brīdi Tev kāds no malas palīdzēs. Bet, varbūt nepalīdzēs, jo palīdz jau tā reti kad. Un, jo vairāk mēs sevi un līdzcilvēkus pārliecinam, ka palīdzēt ir bezjēdzīgi un pie tam neizdevīgi, jo "labāku un atsaucīgāku" sabiedrību mēs izaudzinam.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

No malas izskatās - romantiskie ideālisti vs pragmatiskie ciniķi..

 

Nu jā, vienreiz jau vēsturē bija tāds brīdis, kad Latvijas "pragmatiskie ciniķi" jeb "reālisti" atdeva Latviju Krievijai, kamēr Somijas "romantiskie ideālisti" uzvedās "stulbi" un cīnījās līdz galam. Kas tad galu galā bija vinnētāji - vai "reālisti", vai "ideālisti" -, par to mēs katrs pats varam padomāt.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...