Jump to content

Karš Gruzijā


Destructo
 Share

Recommended Posts

Labs raksts un daudz linku uz alternatīvajiem info avotiem par notikumiem karadarbības zonā. Tur bojā gājuši jau 2 žurnālisti, kā tas šādos karstajos punktos mēdz notikt...

Vēl kas - var izhakerēt atsevišķas lapas un IP serverus, tas nu būtu saprotams. Bet kā var no Google kartēm pazust vesels reģions? Mēģiniet paskatīties uz Aizkaukāzu (teiksim, sameklēt 'Erevan') un tad sapratīsiet, par ko es te stāstu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bastjens

    32

  • Trenz

    62

  • malinens2

    25

  • gringo

    45

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krievi izskatas ka noskatijushi isto mirkli lai realizetu savus planus, un mani mac saubas kad globalas krizes prieksvakaraa, kad amishi ar savu iraku ir druksu paputinati, vini vel iesaistisies tados globalos konfliktos. Viss beigsies ar pirkstu pakratishanu un viss.

 

Krievi ir parak vajadzigi eiropai lai tagad kautkas mega leils tiktu izversts pret viniem. Viss slepjas energoresursos.

 

Interesanti, kas tagad mainisies ekonomikaa pec shi konflikta?

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

TIKAI NE KAUT KĀDUS GĀJIENUS!!!!

nu ne šodien.

mļāāāā, man tikšanās šodien dafiga paredzētas no plkst 16 līdz 20, nu būs žopa ar transportu...

Iedomājies, kā tavus mītiņus izčakarētu karadarbība...

Link to comment
Share on other sites

Krievs ir iedomaajies ka var taisīt visiem uz galvas un teikt ka sniegs snieg ... bet ir aizmirsis ka ir 21 gs un neko ar meliem noslēpt nevar

p.s. visi uz mītiņu !

Link to comment
Share on other sites

kāda jēga pētīt un analizēt notikumus, ja nevar tajos piedalīties vai vismaz kaut nedaudz ietekmēt to gaitu?

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Nu ja gaaze un nafta buus +50% no krievijas, tad mees pirksim no citurieens un Krievija varees suukaat savu kraanu un aizriities ar savu gaazi un naftu.

Link to comment
Share on other sites

iedomājos.

man šķiet, ka ne mani, ne tos cilvēkus tas nekratītu, jo mans darbs nav saistīts ar politisko un/vai militāro sfēru.

 

tā 2 vārdos runājot - ko tieši dos tas... mītiņš?

Runa ir par tavām biznesa tikšanām.

 

Ja krievi ar tankiem atbrauktu pamācīt, kā Narvessenā jāapkalpo, tad, visticamāk, ka kratītu - gan tevi, gan mani, gan pārējos iedzīvotājus.

Link to comment
Share on other sites

Krievi ir parak vajadzigi eiropai lai tagad kautkas mega leils tiktu izversts pret viniem. Viss slepjas energoresursos.

Un krievijai ir vajadzīga eiropa. Kā tev liekas no kurienes viņiem naudiņa nāk par to enerģiju, lai varētu pakarot? Un par cik viņiem ir energoresursi, tad nevar izlēgt iespēju, ka būs valstis, kuras labprāt apvienotos, lai tādā pašā veidā kā gruzijā, nomainītu varu kremlī.

Link to comment
Share on other sites

neesmu īsti speciālists par ieročiem, bet vai gadijumā šitais nav kaut kas aizvēsturisks - post-57371-1218450519_thumb.png ?

Link to comment
Share on other sites

Jā nu grūti paredzēt kas notiks, katrā ziņā garlaicīgi jau nebūs.

 

Bet šis ir ļoti tuvu patiesībai:

"If Russia succeeds, Saakashvili says, it would mark the end of Western influence on any of the former Soviet republics."

Link to comment
Share on other sites

"If Russia succeeds, Saakashvili says, it would mark the end of Western influence on any of the former Soviet republics."

Tieši tādēļ, tik drošs par to, ka "pakratīs tikai" ar pirkstiņu, neesmu.

Gan jau būs valstis, kuras gribēs veidot alianci (militāro) lai aizsoļotu līdz kremlim, un sadotu pa muti Puķam ar Meģu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tachu ir jau nenormali kruta aliance- NATO. Sabiedriba parak demokratiska eiropa, lai tagad nemtu un kadam ietu dot sejā. Ja kads to darīs tad tikai no austrumu gala, bet tur siem ar krieviem laikam viss kartiba.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Pats suukaa. Tevi vajadzeetu nobanot.

Latvijas Gaaze nepieder krieviem un gaazes trubu krievs nevar mums taa vienkaarshi atnjemt.

 

LG akcionaari:

"E.ON Ruhrgas International AG" 47,23 %

AAS "Gazprom" 34,00 %

SIA "ITERA Latvija" 16,00 %

Pārējie akcionāri 2,77 %

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Par tiem mītiņiem piekrītu, īpaši tas neko nedod, tikai ļauj tā dalībniekiem "izkratīt sirdi"

 

 

 

Pats suukaa. Tevi vajadzeetu nobanot.

Latvijas Gaaze nepieder krieviem un gaazes trubu krievs nevar mums taa vienkaarshi atnjemt.

 

LG akcionaari:

"E.ON Ruhrgas International AG" 47,23 %

AAS "Gazprom" 34,00 %

SIA "ITERA Latvija" 16,00 %

Pārējie akcionāri 2,77 %

Nu kā jau tu tikko uzskaitīji, var uzskatīt ka pieder krieviem gan. Jo sevišķi ņemot vērā, ka "E.ON Ruhrgas International AG" ir vācieši, un vācieši ar krieviem draudzējas vēl vairāk, kā putins ar medvedjebonu.

Tātad:

47,23+34,00=81,23 ( % )

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

neesmu īsti speciālists par ieročiem, bet vai gadijumā šitais nav kaut kas aizvēsturisks - post-57371-1218450519_thumb.png ?

12 mm balsta lozjmeteejs...

tas nav wwII degtjerovs :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Nu tur jau taa lieta. Es nesaku, ka krievi nevar nogriezt trubu pie robezhas, bet neviens mums nevar atnjemt infrastruktuuru. Un ir noteikta cenu robezha, akd no Krievijas vairs nav izdeviigi pirkt un tajaa briidi var paarsleegties uz Norveegjiju. Jaa, Krievija muus mieriigi var chakareet, bet liidz zinaamai robezhai.

Link to comment
Share on other sites

... bet neviens mums nevar atnjemt infrastruktuuru. ...

:sad: arī to viņi var. Gruzijā viņi to dara militārā ceļā, LV politiski.

Atņemt nevarēs, bet sačakarēt gan varēs.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Nevajag saliidzinaat Latviju ar Gruziju. Mums nav konfliktu zonu. Un Gruzija krieviem ir strateegjiski daudz svariigaaks punkts. Domaaju, ka tas nav neeispeejami no Zviedrijas uz Latviju izveidot juuras vadu...

Link to comment
Share on other sites

laigan letiņš jau vienmēr ir varenais zemsegas pirdiena revolūciju taisītājs ...

Piedod, bet tu esi dzīvē dziļi vīlies deģenerāts. Pretīgi paliek lasot tavus tekstus. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau taa lieta. Es nesaku, ka krievi nevar nogriezt trubu pie robezhas, bet neviens mums nevar atnjemt infrastruktuuru. Un ir noteikta cenu robezha, akd no Krievijas vairs nav izdeviigi pirkt un tajaa briidi var paarsleegties uz Norveegjiju. Jaa, Krievija muus mieriigi var chakareet, bet liidz zinaamai robezhai.

nekādas cenu robežas nav, vienīgā alternatīva ir piepumpēt Inčukalnu par šodienas cenu, un pārs gadus varētu izvilkt. krievija ir un būs vienīgais dabasgāzes piegādātājs. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Tas tiesa. Man ar radinieki dziivo Zviedrijaa un vinjiem tur, atklaati sakot, nospljauties uz Baltijas valstiim...

Vieniigais caur Somiju vareetu, bet ko gan es te muldu, man taapat nav sajeegas, kur izdeviigaak taisiit trubas un vai taisiit (tam ir domaati speciaalisti).

Bet es uzskatu, ka Latvijai buutu jaatbalsta Gruziju humanitaari utt. peec iespeejas aatraak un nekaveejoties un lielaa daudzumaa. Par to vien, ka mees atbalstam Gruziju humanitaari, neviens mums gaazes vadu nenogrieziis.

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Par Krievujas un krievu ietekmi Latvijas ekonomiskajā telpā.

 

Pēc oficiālajiem datiem tikai ap 8% Pierīgas reģiona īpašumu pieder latviešiem...

 

Krievs te nenāks savus īpašumus bombardēt, pametīs vēl 5cas kapeikas mums un klusēdami turpināsim viņiem atdoties.

 

Kas ir aktīvākie uzņēmēji LV? Kautkā vienmēr visi, kas strādā/pievēršas privātajam sektoram ātri vien sāk ļoti labi krievu valodu pārvaldīt, pat ja pirmstam tikai pa zilbēm bubināja.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Staļina idejas dzīvo, jaunais fīrers vedīs Kaukāza tautas saulītē. Maz tika apspiestas Kaukāza tautas Staļina laikā? Kā tika apspiestas pārējas tautas, tai skaitā latvieši? Esam jau visu aizmirsuši? Staļins un Bērija pēc krieviem neizskatās, sit mani nost, bet tā viņš ir. Stutēsim tik augšā ''Lielo Gruziju" pār abhāzu un osetīnu galvām. Gruzīni tak tāda miermīlīga tautiņa bez ambīcijām, vai ne? Vajadzēja jau nu zināt, ka bez gruzīniem Kaukāza rajonā dzīvo arī citas tautas. Kā jūs domājat, ko viņi par to visu domā? Starp citu, no patriotisma līdz nodevībai viens solis. Patriotismu arī var tulkot dažādi, tas atkarīgs no IQ tiešā mērā.

Link to comment
Share on other sites

errors01

3 pasaulē ienesīgākās lietas 1. Ieroču tirdzniecība 2. xxx un 3. Narkotikas(arī alko un cigaretes). Klāt var pielikt dabasresursus(gāze, nafta, metāli). Te jums arī redzams iemesls karot. Loģiski, ka RU ir savas intereses šajā karā. Var jau saukt viņus par miera nesējiem un tml., kas dotajā situācijā ir paradoksāli.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tur ir arī citas tautas. Pieņemsim, ka gruzija tagad ir tā sliktā, un viņa ir pie visa vainīga.

Paskatīsimies uz to no cita skata punkta.

Kā tev šķiet, vai gruzija ar savām separātiskajām valstīm tiktu galā arī bez "diženās miera" nesējas - krievijas palīdzības? Man šķiet daudz veiksmīgāk un mierīgāk nekā to tagad ir panākusi krievija, KŪDOT vienu tautu pret otru. Tā varenā slāvlandija ir kūdītāji un liekuļi. Tādēļ vien es neesmu slāvu pusē, lai arī kādas tur ir attiecības abhāzijai ar gruziju. Krievija piekopj melīgu, liekulīgu, aprēķiniem pilnu un negodīgu politiku pret visām valstīm, un tas ir lielākais iemesls, kādēļ starptautiskā sabiedrība tik asi reaģē.

Protams, tā ir politika, un krievi nav vienīgie, taču neesmu dzirdējis tādu faktu pagājušajā g.s. ka amīši būtu deportējuši vagonos tautu uz iznīcību tā kā to darīja krievija un vācija.

Šie notikumi parāda to, ka tādas mazas un jau sašķeltas valstis kā LV, ir apdraudētas no krievijas puses :evil:

 

P.S: Iesaku palasīt grāmatu "Zem skorpiona zīmes". Diezgan daudz informācijas par to kas ir komunisms un kā viņš ir radies. Būs interesanta lasāmviela daudziem pro krieviskiem komunistiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

neesmu dzirdējis tādu faktu pagājušajā g.s. ka amīši būtu deportējuši vagonos tautu uz iznīcību tā kā to darīja krievija un vācija.

tas tika dariits aizpagaajusjaa g.s

amerikas pamatiedziivotaaji veel sjobriid dziivo geto(rezervaatos)

 

ir nozjeelojami, ka nezina veesturi....

Link to comment
Share on other sites

Mhm, Krievijai tas nekrata, ka Latvijā ir daudz krievu, Gruzijā ir vēl vairāk (procentuāli), un vienalga šauj un spridzina visus, it īpaši objektus kuriem ar miliāro infrastruktūru nav nekādas daļas.

 

Nav ko daudz cepties, tas bija gaidāms un zināms, ka Putina banda sēž pie stūres. Tikai vēl jācer, ka Latvija nav tajā sarakstā kautkur, politiski jau esam pārdrāzti, bet cerams, ka ne militāri viņi mūs plāno. Jo, ja mums leģionāri godam karoja, tad šaubos vai mūsdienās vispār kāds nāks un aizstāvēs Latviju (paši pilsoņi), drīzāk pateikts, ej nah*j patrioti un muks citur.

 

Un vispār man Latvija liekas (politiskā ziņā) kā Krievijas štats.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

tas tika dariits aizpagaajusjaa g.s

amerikas pamatiedziivotaaji veel sjobriid dziivo geto(rezervaatos)

 

ir nozjeelojami, ka nezina veesturi....

Es nerunāju par aizpagājušo g.s. Ja māki lasīt, runa bija par pagājušo g.s.

Un tik daudz es zinu. Neesi jau vienīgais vēstures "guru".

Link to comment
Share on other sites

Quality1

es jutu ka bus pizdi ja jau ukraina iesaistisies tad vispar bus, kad skibacainais vel iesaistisies un 3 pasaules kars sakas !!

Link to comment
Share on other sites

errors01

Ievērojiet faktu, ka Dienvidosetija praktiski atrodas Gruzijas teritorijā. Tas ir, Krievija var atbrīvot Dienvidosetiju no Gruzijas karaspēka(karot pret Gruziju), vienlaicīgi "nolaižot"- nobombarderējot Dienvidosetiju, sakot, ka to visu darījusi Gruzija. Tajā pašā laikā pa PTP planeta jūs redzēsiet virsrakstu Gruzijas-Dienvidosetijas karš ! Krievija ar saviem T-90 tankiem un CY- 30 iznīcinātājiem izrādās ir miera nesēji un karā neskaitās.. Secinājums. Nedrīkst ticēt tam, ko saka pa tv ! Ne vienai, ne otrai pusei !

Labots - errors01
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Piedod, bet tu esi dzīvē dziļi vīlies deģenerāts. Pretīgi paliek lasot tavus tekstus. :shock:

 

Tomēr NC tekstiem ir zināma pievienotā vērtība - tos lasot, mēs redzam, kādi latvieši un cilvēki mēs negribētu būt. Tātad kā uzskates materiāls šie teksti ir lieliski (tāpat kā, piemēram, biedējoši, vēža saēstu plaušu attēli uz cigarešu paciņām). Katru reizi, kad izlasu NC murgus, tas man ir kā biedinājums, kādam man dzīvē nevajadzētu palikt. :-|

 

Kamēr Latvija ir NATO, tikmēr kaut kāda zināma drošības garantija mums vēl ir (Gruzija tomēr pati zināmā mērā bija vainīga, diemžēl).

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Da neuzbruks Latvijai neviens. Esam pārāk mazi un neinteresanti. Mūs varētu nobumbot 25 minūšu laikā. Kam tāds karš vajadzīgs? Ne muskuļus lāgā parādīsi, ne kāpostu uz kara rēķina uzvārīsi. Kamēr CNN savu reportieri uz šejieni atsūtīs, tikmēr jau viss būs beidzies. Nebūs pat lāgā ko pa teļļuku parādīt. A ekonomiski Krievi ar mums var manipulēt pietiekoši veiksmīgi arī bez visādiem kariem. Priekš karošanas mēs esam pārāk neinteresanti/neizdevīgi. Un tas Latvijai ir viens milzīgs pluss.

Link to comment
Share on other sites

Grūzija sāka pīkstēt, ka grib NATO. Krievijai tas nepatika. Pāris provokācijas un šeku reku, ir militārs konflikts un Krievija ir savu panākusi, Grūzijai tuvākajos gados nekas nespīd. Viss ir vienkārši kā pieckapeika. Viss beigsies tikpat ātri kā sācies un būs miers.

Vienīgais, kas mani pārsteidz šajā pasācienā ir tas, ka NATO, ANO, ASV nespēj savā starpā vienoties par dajebkādiem soļiem, nutak jobcik, jau cik dienas pagājušas un aizvien nekā un nekur. Vispār parādās jautājums par šo organizāciju jēgu, jo savu pamatmērķi viņi nepilda.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Krieviem visur ir veto tiesiibas un nav "likumiigu" starptautisku veidu, kaa paliidzeet Gruzijai militaari. Vieniigi var atrisinaat to visu diplomaatiski, kas manupraat ir arii vispareizaak.

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Iesaku paklausīties šo!

 

Žirinovskis, protams, neparāda visu Krievijas seju, bet tomēr viņš ir lielvalsts politikas kliķē.

Pieminēta ir arī Latvija (visas Baltijas valstis), kuras snaiperi(kā izrādās) ir Grūzijā un Latviju arī vajag nonest no kartes.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...