Jump to content

Karš Gruzijā


Destructo
 Share

Recommended Posts

Šitās grupu nometnes bija vairāk kalnos, lai grūtāk atrast viņus ir. Un gāja caur mazajiem ciematiņiem. Protams, tā tur nebija pati lielākā problēma, bet mums ar to nācās tikt galā, ar kuru arī veiksmīgi tikām galā. Pārsvarā šitās bij visādas serbu seperātistu grupas, ar ļoti mazu un sliktu apbruņojumu, bet ar nenormālāko asinskāri un etniskās tīrīšanas vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bastjens

    32

  • Trenz

    62

  • malinens2

    25

  • gringo

    45

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Kā jāsaka - labāk slikts miers, nekā labs karš.

 

Nu apmēram par to pašu arī es te jau vairākas stundas maļu.

 

BTW tieši tāpēc, ka man rados ir viens afgānis (no padomju afgāņu laikiem), es, iespējams zinu mazliet vairāk, nekā kāds cits. Par PSRS laikiem es varu piekrist - aizsūtīja un viss. Izmeta un izdzīvo. Tur ir respekts, bet tam nav nekā kopīga ar mūsdienu "miera misijām".

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, es pats bijis esmu afgāņos 2 reizes. PSRS laikā, un tagad. PSRS laikā bija daudz smagāk un grūtāk. Jo galīgi netikām sagatavoti nekādai karadarbībai kalnu apvidū. Visiem bija pofig gar tevi. Pats tiku, cauri tikai ar pleca savainojumu. Pārējie visi invalīdi, vai metāla zārkos.

 

ja salīdzinu tagad un PSRS. Tad tagad motivācija bija lielāka karot. Jo pats to izvēlējos, bet PSRS laikā, mums pat tīri neko neteica, jauni puikas būdami, iedeva ieroci, "ti idi tam", "ti tam", un sēdi. Lai kas notiktos turiet savu pozīciju. Un muti ciet.

 

Bet dzīvē tieši PSRS laika afgāņi ir ļoti labi izpalīdzējuši. Jo, ja kautkas ar mani sūdīgs notiek "mierīgajā" dzīvē, tad es vienmēr zinu, ka var, un ir bijis daudz reiz sūdīgāk. Un dzīvē vairs uz tādiem sīkiem s*diem vairs nedusmojas. Piemēram, autobusu nokavēju, ajj nu i što pagaidīšu nākamo. Vai piem,. darbu nokavēju, zinu, ka priekšnieks auros, bet vienalga nesatraucos par to, jo zinu, ka ir bijis daudz, daudz sūdīgāk. Vienk, tādi ikdienišķie mēsli vairs galīgi nekrata.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

John Wayne

p.s. kaut kur pa zinjaam izdzirdeeju ka rossiskie "mirotrvorci" nobombiijushi kaadu zhurnaalistu nepiefikseeju kuras valsts ...

Pa BBC filmgrupu iznīcinātājs izšāva 3 raķetes, tas ir dokumentēts:

http://www.youtube.com/watch?v=fuzp6r3tRmo

Šitā laikam ja skaitās veca ziņa..

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

P.S.: krievi laikam respektē bušu - uzreiz pēc pieprasījuma pārtrauca savu fašismu.

 

Nu, salīdzinājumā ar ASV, "varenais" krievu lācis tāds susļiks vien ir, tā ka domāju gan. :-P

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Bušs tur vispār nepričom... Rus ar Usa nekad nekaros, tik vien dēļ tā, ka pa tālu un ka kara laikā tā būs savas valsts iznīcināšana.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

bobikson, tu uz globusa apskatījies ?

Pa manam starp Latviju un Zviedru zemi ir vairāk kā starp Ruslandi un Amīšlandu .

Link to comment
Share on other sites

Krievija:"Ja Latvija sniegs militāro atbalstu Gruzijai, mēs attieksimies pret Latviju, kā pret agresoru".

 

 

 

Mjā, Krievija pateica, ka vairāk neturpinās militāro darbību. Bet tikai vēl pāris bumbas nomet šur tur pilsētas centrā, nogalinot reportierus un civilos. Ideāli vienk.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Krievija:"Ja Latvija sniegs militāro atbalstu Gruzijai, mēs attieksimies pret Latviju, kā pret agresoru".

No kurienes avots? Ja tas tiešām tā ir, tad labi nebūs. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Te jau pat īsti vairs nav skaidrs kam un ko katrs saka, bet tomēr šķiet, ka kāds vienmēr domās savādāk un gribēs nospiest tās pogas, lai nobumbotu kādu atkal gar zemi.

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Daudzi runā par to, ja Latvijā iebruks krievi un NATO neko nedarīs.

Krieviem tikšana līdz Rīgai prasītu tikai dažas stundas, jo mums ir 2 vai 3 tanki un 2 NATO iznīcinātāji karavīri varētu būt ~50 tūkstoši?

NATO pat nepaspēs sasaukt ārkārtas sēdi!!

Link to comment
Share on other sites

To jau varēs manīt arī, ka Krievija sāk stumdīt savu karaspēku, Ne jau pēkšņi, hop un pāri robežai. Tur jau ir izlūk dienesti u.c.

Link to comment
Share on other sites

Labi nevajag piesaukt. Visādi var būt!!

tfu tfu tfu!!

 

Kurš klausijās radio, kur kāds gruzīnu uzņēmējs teica:"Ja es būtu bijis Gruzijā ļoti gribētu nošaut, kādu krievu!!"

 

Bet nez ko amerikāņi ar tām raķetēm darīs, kuras gribēja tepat kautkur uzstādīt, krieviem ar tas nepatika!?

Tā arī viņas neuzstādija?

Link to comment
Share on other sites

malinens2

paarmeeriiga spreegaashana no abaam puseem var kaiteet muusu veseliibai :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

cik dzirdēju ka bush sola uz gruzijas piekrasti nōsūtīt pāris karakuģu,oficiālais iemesls humānā palīdzība,lai gan CNN ziņoja,ka humānā palīdzība var pārvērsties cita veida palīdzībā.(CNN,12.08)

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Godmanis: Latvijas pienākums ir solidarizēties ar Gruziju

 

Aizpērās tomēr Godmaņpaps uz Tbilisi, kaut kādas godaprāta atliekas vēl cilvēkam saglabājušās (varu saderēt, ka savu lomu nospēlēja viņa personīgās atmiņas par 1991.gadā piedzīvoto). "Pragmatiskais" "mieramika" Kalvītis diez vai kaut kur būtu devies; izrādās, ka tomēr ir bijusi sava jēga tam, ka premjers ir tieši Godmanis. :roll:

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

junkmail

Trenz nevajag stāstīt ka karavīri kādu civiliedzīvotaju netīšam nogalina, protams gadās, bet lielāka daļa tiek nogalināti šitādu izdzimteņu dēļ.Ceru ka Latvijas armijā tādu nav.

http://www.youtube.com/watch?v=dOGJIOAtelo

http://www.youtube.com/watch?v=6BDByPfIavQ

 

Un šito es sameklēju pa pāris minūtem tagad padomā cik simtiem līdzīgu atgadījumu nav nofilmēts un ielikts internetā.

Link to comment
Share on other sites

Redzēju LIVE Channel 5 Ukraine (satelīta mīļotājiem noteikti zināms FTA kanāls uz Sirius FTA), Godmanis angliski runāja, redzēju tikai beigas, kad viņš teica, ka mēs jūs atbalstīsim...

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Junkmail, idioti ir visur, ne tikai boot.lv; starp Irākā karojošajiem arī pa kādam pagadās, kāds tur brīnums. Karš vispār ir riebīga lieta.

Link to comment
Share on other sites

junkmail

Protams ka ir par to es jau nestrīdos, tikai man nepatīk ka cilvēki saistīti ar armiju visu pataisa gaišākos toņos.

Trnezs pāris postu augstāk saka

 

neviens neiet tā prosta un nemet grānātas pa logu iekšā.

 

bet mēs taču paši savām acīm varam pārliecināties ka tie civiliedzīvotāji prosta tā arī tiek nogalināti.

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

ja kuram interesē:

Tagad pa Euronews tiešraidē rāda sarkozī un sakašvili konferenci.

Edit: beidzās.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

DDžunga

Junkmail, idioti ir visur, ne tikai boot.lv; starp Irākā karojošajiem arī pa kādam pagadās, kāds tur brīnums. Karš vispār ir riebīga lieta.

Par to vēl zinātnieki strīdās, ka būtā ar ir kāds idiots!

Starp citu tikko BBC ziņās šo to labu par lV pateica ! Tie mēdiji tak visu sagroza :evil:

Labots - DDžunga
Link to comment
Share on other sites

junkmail, nu nav tā. Protams uz 1000 karavīriem gadās idioti. Amerikāņi Irākā ir ap 30000, ja nemaldos. Bet tie video, parādā to, kā viņi sabojā īpašumu vai ko citu. bet vai parādā kā vienkārši nogalina sievieti, vai bērnu ?

 

Un pirmajā video, tur tu vispār pats saproti ko viņi šauj nost ? Tas ir tikai to ko redzi, bet kā īstenībā ? Visos video, tu redzi, kas tur notiek. Ne tu zini iesmeslu tam. Kautvai, kur tanks pārbrauc pāri tai mašīnai, nu mošk viņš vakar bija apvainojis tos karavīrus, vai vēl ko.. ne tu zini tur iemeslus, vai ko citu. Nu nezini, tu to nefilmēji, un tu tur klāt nebiji, taka iebāz zeķi mutē. Tu vienkārši no pirksta kautko izzīdi.

 

Nu Ja nezini, tad nevajag arī kautko apgalvot, tikai no pirksta izzīd vai no kautkādiem tīņu komentāriem youtubē.

 

ja tu pats to būtu filmējis, vai bijis klāt, tad cita runa, bet pamatojoties uz video youtubē, un kkādiem tīņu komentāriem, nu nav prāta darbs. Vēl pasaki, ka visam tu tici, kas ir iekš youtube ?

 

 

Un tici man, ja tev liktu iešaut bērnam pierē, huju tu to izdarītu, bikses pieliktu, kā arī es, un citi 99% karavīru. bet ja tu to izdari no lidmāšīnas, tu to nejūti, un pat nezini vai tajā māja bija sīkais, vai kāds cits. Bet tā prosta bombardēt nevar, un neviens granātu logā nemet iekšā, tikai tā "prosta", nu nemet un viss. Un tajos video, ir parādīti materiālie zaudējumi, atkal, tas nav tas pats, kā "prosta granātu pa logu iekšā", protams var gadīties visādi, bet tīšām to neviens NEDARA !!!! Un kā jau teicu par tiem civilajiem, nu huju tu atkal nezini, kā tas viss tur izvērtās.

 

Protams, no lidmašīnas vai aritlērijas, tas ir savādāk, it īpaši ja blakus ir mērķis. Ne retu reizi, pats lāzeris var nokļūdīties, vai bumba netur nokrist. Bet prosta pilsētas centrā iemest, nu huju, to netīšām nevar izdarīt.

 

Un vispār dienējot karsatjos punktus, kad esi padienējis pāris mēnešus, ikdienā dzirdot pāršaudes un pats tajās piedaloties, vienk., pēctam tu visu laiku pavadi, kā uz adatām. Pat sprāgusi riepa var izklausīties pēc šāviena, vai mīnas. Bet lūdzu akli kautko minēt no youtube video, un tiem komentiem, nu nav prātu darbs.

 

pamato ar faktiem, nevis youtube video un kkadiem komentariem, kuriem tāpat, kā tev nav nekāda sajēga, kas tur notiek.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

junkmail
nu nav tā. Protams uz 1000 karavīriem gadās idioti. Amerikāņi Irākā ir ap 30000, ja nemaldos. Bet tie video, parādā to, kā viņi sabojā īpašumu vai ko citu. bet vai parādā kā vienkārši nogalina sievieti, vai bērnu ?

 

Es esmu redzējis kur tiek nogalināti berni un sievietes tikai tadi video nav iekš youtube

 

Un pirmajā video, tur tu vispār pats saproti ko viņi šauj nost ?

 

Jā garāmbraucošus civiliedzīvotājus jo redz viņi traucēja viņiem novākt sliktos puišus tajā ēkā.

 

Tas ir tikai to ko redzi, bet kā īstenībā ?

 

Īstenībā arī ir tas ko es redzu, vai arī tur tika izmantoti augstākās klases holivudas FX

 

Visos video, tu redzi, kas tur notiek. Ne tu zini iesmeslu tam. Kautvai, kur tanks pārbrauc pāri tai mašīnai, nu mošk viņš vakar bija apvainojis tos karavīrus, vai vēl ko.. ne tu zini tur iemeslus, vai ko citu.

 

Ja viņiem bija ļoti labs iemesls jo redzi taksists veda kokus un viņiem bija aizdomas ka tas ir zagts, tāpēc viņi bez nekādiem pierādījumiem pataisa par kotleti viņa taksi, kas ir viņa vienīgais peļņas avots.

 

Nu nezini, tu to nefilmēji, un tu tur klāt nebiji, taka iebāz zeķi mutē. Tu vienkārši no pirksta kautko izzīdi.

 

Labs arguments (applausi)

 

Nu Ja nezini, tad nevajag arī kautko apgalvot, tikai no pirksta izzīd vai no kautkādiem tīņu komentāriem youtubē.

 

Es neko neeizīžu vienkārši skatos ko paši invalīdi ir safilmējuši.

Un kāpēc tev liekas ka es pamatojos uz komentāriem es pat viņus īsti nelasu tāpat ka tvnet un delfu sviestu .

ja tu pats to būtu filmējis, vai bijis klāt, tad cita runa, bet pamatojoties uz video youtubē, un kkādiem tīņu komentāriem, nu nav prāta darbs. Vēl pasaki, ka visam tu tici, kas ir iekš youtube ?

 

Ja koperfielda un bleina video tiešām nav ticami

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, ne tu pats zini, kāpēc tā tur ir.

 

Ir idioti, tam es piekritīšu. bet tev nekādu tiesību apgalvot, ka viņi ir vainīgi, vai nosodīt viņus. Tāmdēļ ir tiesa, un "augstākā tiesa", kurai es ticu, un dzīve pati pēctam noliks visu savās vietās. bet bez faktiem, un pierādījumiem, tu vienk. nevari vārīties. Un nē, es neaizstāvu jūras kājiniekus, kautgan es viņu priekšā nolieku cepuri, jo viņi ir visur paši pirmie kur Bušs liek karot. Viņi visajos karstajos punktos ir paši pirmie, un paši pēdējie pamet to vietu.

 

Bet es tev neļaušu ne man, ne kādam citam kautko pārmest, bez reāliem faktiem, kāpēc viņi to darīja.

 

Ej no sākuma pats tur padienē, un tad parunāsim, ok ? Bet no malas bāzt batonus ausīs nav labi. Kā jau minēju augstāk - iebāz zeķi mutē.

 

P.S. Tu tagad parādīji cik sliktosvideo uz fikso varēji atrast. tagad atrod man video, tos kuri ir veltīti dienējošajiem karavīriem Irākā un Afganistānā, uz fikso, un kuri ir paradīts pozitīvais. Kāpēc visi piemin, un vārās par slikto, nevis par labo ? Varbūt pasaki man, cik ASV jūras kājinieki, nav izglābuši cilvēkus, vienalga no kā, kautvai sniedzot ūdeni viņiem, un 1. palīdzību. Huju, tu man mācesi pateikt, bet redz, cik sliktas lietas viņi ir izdarījuši, tu to zini, un pat spēj youtube video parādīt.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

kalnietis

Varbuut pats pasaki cik cilveekiem juuras kajinieki ir izglaabushi dziiviibas un cik daudz labo ir izdariijushi?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Par to vēl zinātnieki strīdās, ka būtā ar ir kāds idiots!

ooo, kaadi striidi, kaadi zinaatnieki?

taa ir neapsjaubaama aksioma!

Link to comment
Share on other sites

Da viss ok. Vienk. cilvēki vienmēr, visur uzsver tikai to slikto, aizmirstot arī labos darbus. Bet, nu ko es tur varu padarīt.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Nu es domāju, kad Krievija neuzbruktu Baltijas valstīm, jo ja uzbruktu, tad būtu sabojātas visas attiecības ar ES un ASV. Šajā gadījumā krieviem tas nav izdevīgi.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...