Jump to content

atkal monitors un dvi


wildwing
 Share

Recommended Posts

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos piesleedzot pie monitora cabelja dvi@vga [nu tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos to shtuku caur kuru var pievienot monitoru pie DVI izejas]

monitors itkaa izsledzaas kad izrauj to araa tad viss ok[check signal cable]

monitors samsung 753dfx

Link to comment
Share on other sites

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos piesleedzot pie monitora cabelja  dvi@vga [nu tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos to shtuku caur kuru var pievienot monitoru pie  DVI izejas]

monitors itkaa izsledzaas kaz izrauj to araa tad viss ok[check signal cable]

monitors samsung 753dfx

 

murgaini uzdots jautaajums. it sevishkji visi tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos

Link to comment
Share on other sites

nu taa

ko vajag lai piesleegtu monitoru [parasto] pie DVi izejas??

Link to comment
Share on other sites

nu taa  

ko vajag lai piesleegtu   monitoru  [parasto] pie DVi izejas??

 

Tev vajag šitādu pāreju:

44-Fotodat.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

izraujot monitora kabeli no video kartes tad paraadas chack signal cable

tas OK

kad pie ta monitora kabelja piesledu VGA@DVI pāreju tad monitors itkaa izsledzas

tatad sprauzhot tos abus pie videokartes nav nekaa

 

 

my.php?loc=img105ℑ=75-44-Fotodat2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Vienkaarshi videokarte nemaak paarsleeg izejas un viss. Man taa pat bija.

 

izraujot monitora kabeli no video kartes tad paraadas chack signal cable

tas OK

okok

bet kad piesprauzu to pareju pie monika kabelja

monis itkaa izsledzaas bet lampinja mirgo

Link to comment
Share on other sites

Guest bariga

paskaidrojiet ko dod taa digitaalaa izeja? bilde uzlabojaas, kraasas uzlabojaas vai arii kautkas cits notiek?

Link to comment
Share on other sites

Vienkaarshi videokarte nemaak paarsleeg izejas un viss. Man taa pat bija.

 

izraujot monitora kabeli no video kartes tad paraadas chack signal cable

tas OK

okok

bet kad piesprauzu to pareju pie monika kabelja

monis itkaa izsledzaas bet lampinja mirgo

Sore nesapratu. Tava kodeetaa valoda prieksh manis pa sarezgiitu :D. Tipa tev video kartei DVI nestradaa? Vai ko tu tur meegini panaakt?

Link to comment
Share on other sites

Guest bariga

nu tad jau laikam lieta skaidra! meegjini piesleegt citu monitoru! Varbuut tavs monitors jau taisaas pie dieviem :D

Link to comment
Share on other sites

Ok skaidrs. VAreetu buut Video gljuks. A ko tuaar to DVI ciinies. Tipa uz DVI monis vispaar nestraadaa?

Link to comment
Share on other sites

nu tad jau laikam lieta skaidra! meegjini piesleegt citu monitoru! Varbuut tavs monitors jau taisaas pie dieviem :D

vot vinjsh saprata

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj

Pirmkaart: monitoru un citas perifeerijas pie datora ir jaasleedz izsleegtaa staavoklii (abas puses - gan PC, gan otra lieta) , iznemot USB iekaartas, bet pie taadaam monitorus nepieskaita... Tad arii tiks normaali atrasta iekaarta un darbosies, domaajams, bez probleemaam, ja vien nav bo-jaata..

Otrkaart: DVI-to-VGA paareja nekaadu, atkaartoju, pilniigi nekaadu bildes kvalitaates uzlaboshanos nedod. Bildes kvalitaate uzlabojas TIKAI tad, kad lieto monitoru ar DVI ieeju, nevis VGA (visspilgtaakais DVI piemeers ir LCD monitori, kam ir DVI ieeja - ir arii taadi, kas tikai ar VGA) kaa CRT (kineskopa) monitori.

 

Cik zinu, vieniigais veids, kaa paarsleegt izejas videokartei, KAD dators ir iesleegts - manuaali videokartes settingos, bet tad var pazust bilde no pirmaas izejas..

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, es te tikko raustīju to moni (man ir sūda MAG LCD nevis krutais Samsungs :) ) šurpu turpu no viena kompja pie cita un atpakaļ, viss strādā.

Nezinu, kādēļ būtu tāpēc kompis jārubī ārā??

Vienīgo reizi sūdi sanāca, kad to moni biju saspaidījis uz galda un tāpēc jamais gļukoja ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj
Nu nez, es te tikko raustīju to moni (man ir sūda MAG LCD nevis krutais Samsungs  :)  ) šurpu turpu no viena kompja pie cita un atpakaļ, viss strādā.

Nezinu, kādēļ būtu tāpēc kompis jārubī ārā??

Vienīgo reizi sūdi sanāca, kad to moni biju saspaidījis uz galda un tāpēc jamais gļukoja ;)

 

Domaats bija : ja tiek paarsprausts piemeeram videokartes citaa monitora izejaa, tad labaak izsleegtam datoram, lai peec tam normaali detektee.

Un vispaar mees "latvieshi praktiskie" nekad neklausam gudros aarzemniekus un tik spraudeleejam iesleegtas iekaartas savaa starpaa kopaa un valjaa.... kameer kaada no taam iekaartaam nenodeg pavisam vienkaarshas savienojuma dzirksteliites deelj (biistama ir taa dzirksteliite - neiedzilinaashos siikumos, bet meegini man ticeet - maaciijos elektroniku reiz, bija padzilinaatas teemas par sho...). Tas pac ir ar statisko elektriibu - vienkaarshaakais variants - paberzee savu cieto disku ar miikstu vilnas lupatinju ;).... diez vai peec paaris sprakshkiem akut ko no taa HDD vairs varees nolasiit..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...