Jump to content

Dators restartejas kad pats grib.


inx7
 Share

Recommended Posts

Nettwerk

Autor kaadi Cookies pie vainas??? Ko tu sapnjo? Saac ar ADEX ieteikumu...

Salabo temas virsrakstu...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

kasperski izdzēsu un avg man atrada dažus šāubīgus cookies kur bija arī tracking cookies. Protams tos atradu un izdzēsu tagad kad ieslēdzu kompi pēc nakts viņš man pasaka windows has recovered from a serrious error un to vinš pasaka dont send error veidā kādas 3 reizes

 

 

memtestu nepalaidu bet ja tagad viss nebūs OK tad tas būs jādara

 

 

Virsrakstam nav ne vainas jo problēma vēl arvien ir tā pati

 

 

Un vēl kas! pirm izdzēsu cookies man kompis ik pēc sekundes tā ierūcā kā domātu bet tas notika pat tad kad neko nedariju (varbūt tas kautklāds vīŗusa process)

 

 

P.S.kamēŗ rakstiju šo atbildi kompis restartējās lai gan ieslēgts bija tikai kādas 5 min un rakstīšana taču neprasa neko daudz

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

tracking cookies nav nekas bīstams un pat drīzāk tie dara labu nekā ļaunu, jo palīdz uzlabot pāris web lapām kvalitāti.

memtest obligāti palaid, jo es tavā vietā neuzticētos tavam spriedumam, ka viss ir ok.

virsraksts ir kaitinošs un rada iespaidu, ka autoram kaut kas nav kārtībā ar psihisko stāvokli.

cookie ir teksta fails, kurā web lapas atstāj nedaudz informācijas. to izdzēšana nevar atstāt nekādu iespaidu uz os ielādēšanos vai datora darbību.

iemeslu, kāpēc viņš restartējās, var redzēt Start->Stettings->Control Panel->Administrative tools->Event viewer

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...