Jump to content

Dators restartejas kad pats grib.


inx7
 Share

Recommended Posts

Nesen man kompis salûza kâ rezultâtâ 80gb vietaa nâcâs pirkt jaunu cieto disku un protams njçmu 500 gb uz kura no jauna uzinstalçja windows un 512 mb ram vietâ ielika divus 1 gb ram un nomainija arî baroðanas bloku bet rezultâtâ kompis uzvedas kaa bûtu netîrs un pârkarsis pie slodzîtes bmazliet lielaâkas restarteejas piemçram ieeju call of duty 4 nepaiet ne 2 minûtes kad restartçjas un pçc kâda laika kamçr kompis ir strâdâjis es mçìinu ieiet firefox un pat tad restartçjas. nu protams uzreiz tâkâ tas viss sâka notikt zvaniju kompja meistarotâjam un vinjð teica ka saíerts vîruss un jâliek iekðâkaspersky ko arî izdariju bet nepaspeeja ne izskençties kompis kad tas restartçjas un tieshi tas pats ar avg un pat slaveno CUREIT NU Lûdzu kâds palîdzat

 

 

Izlabots lai man beigtu piesieties par pareizrakstîbu un beidzot palîdzçtu :)

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Zini, puis, ja uzvesties nemāki (lec uzreiz augumā) un tavs roku leņķis pašam neļauj neko noderīgu paveikt, tad nu meklē vien citu meistarotāju un to datorģēniju, kas tev tur visu činī, pasūtī dillēs nah!

 

A tu kaut izlasīji, linku ko ADEX iedeva? Ja būtu lasījis, tad nebūtu uzrakstījis tik murgainu problēmas izklāstu, kur nekas tolkam tā i nav pateikts...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Šis ķēms vēl nav paguvis aizbraukt uz BBP

Link to comment
Share on other sites

nu vispār izlasiju to ko vinš iedeva bet pēc tam kad kā jūs sakat "lecās" citā topikā

 

tad labi lai visu saliktu pa plauktiem es ĻOOOOOOTI atvainojos tiem kurus esmu aizvainojis vai kā citādi ietekmējis ar savu rakstu bet vai tiešām kāds var man palīdzēt jo es visu jauno aprīkojuma ar kompi dabūju tikai vakar un sodien viss čakarējas

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko Tev var ieteikt - atrod kādu, kas PATIEŠĀM saprot ko no datoriem. Jo izskatās, ka dzelži nav korekti salikti. Pats gan nemēģini labot, tehnika tomēr.

Link to comment
Share on other sites

man ir stpira nojauta ka ram pa daudz jo kad spiedu nomainīt boot avataru man tikko izleca blue screen of death ja drīkst to tā nosaukt kurš man pateica ka ja vinjš man parādās pirmo reizi tad restartēt vajag kompi bet ja jau vairākas reizas tad nav pareizi konfigurētas kautkādas detaļas

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko Tev var ieteikt - atrod kādu, kas PATIEŠĀM saprot ko no datoriem.

+1 un bl**, autor, aizej apmeklē kaut kādus latviešu valodas kursus vai ko tādu, lasīt teikumus bez pieturzīmēm ir tas pats, kas censties izprast caureju.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ak dievs cilvēki vai tad tiešām te ir latviešu valodas eksāmens augstskolā? kāpēc nevar man piedot un pamēģināt izlasīt !!!!!

 

 

 

 

Visiem tiem gudrīšiem kā gestapo: ir viegli pateikt ka jāmiana meistarotājs vai kautkas tāds bet ieteikt ko darīt un kas par problēmu varētu būt arī drīkst

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un kāpēc tu nevari sevi piespiest izlabot savu kricelējumu? Galu galā - kuram tad vajag risinājumu? Man nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds teiciens. Cieni citus un citi cienīs tevi.

Link to comment
Share on other sites

Nokachaa memtest86- paturi kaadas 2H-3H vai visu nakti. Ja kljuudas nemet, tad kaada tev ir videokarte? Nokachaa HDtune- iztestee cieto. Pacheko temeratuuua gan CPU, gan Chipsetam, gan VGA- biosaa vai kaadaa progaa- everstaa. Pasaki, kaadas tev ir- nekope visus palagus no everesta. Restarteejas tikai slodzee vai arii diikstaavee? Cik sapotu nekas krukjiits uz augshu nav?

Link to comment
Share on other sites

videokarte ir radeon 9550 orgināli kompis tika likts kopā un no sāuma tam bija 512 mb ram un 80 gb cietais disks ja tas paliidz tad man ir intel celeron cpu 2,53 ghz

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs cilvēki vai tad tiešām te ir latviešu valodas eksāmens augstskolā? kāpēc nevar man piedot un pamēģināt izlasīt !!!!!

Visiem tiem gudrīšiem kā gestapo: ir viegli pateikt ka jāmiana meistarotājs vai kautkas tāds bet ieteikt ko darīt un kas par problēmu varētu būt arī drīkst

 

Meistarotājs noteikti jāmaina - tas nu ir fakts. Ja vien tas meistarotājs neesi Tu pats, tad tur vairs nav ko piebilst

Meistaram pajautā, vai viņš ir pārliecināts, ka visi dzelži viens ar otru sadzīvo - no savas nebeidzamajā mācību procesā gūtās pieredzes zinu, ka tas var būt arī no tā...

Bet tā kā Tu mūs neinformē ne par konkrētiem ražotājiem, pat ne par konkrētu Win versiju, kuru esi uzinstalējis...

Es ar šito arī kādu laiku mocijos, bet katrreiz vaina bija citur, tā, ka ja nerunāsi, mēs nevarēsim palīdzēt

 

Pie ārsta arī Tu ej nosaucot vārdu, augumu un svaru un pasakot tikai, ka sāp, bet nesakot,ne kas sāp, ne kā iespējams sāpes Tevi piemeklējušas?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

iespējams ka problēma varētu rasties no bērnu pasaules 5ls disku izmantošanas (tos kam ir pieredze zinās un ja nezin tie satur crackus un to kvalitāte ir šāubīga piem. nfs carbon draugam bija bez mūzikas un cutsenes) :) vai arī interneta failu download pirms antivīrusa iegūšānas bet ielādēju tāus failus kā utorrent skype setup un divus vai 3 officiālos patch spēlei bet no 50% uzticīgām saitēm tākā vīrusa iespēamība ir 20 %

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

(labots)

tik izglītots jau nu esmu un ok pamēģināšu hijack this

 

 

pamēģināju bet nezinu kā lai atsķir labos failus no sliktajiem :)

 

 

un ja kādu tiešām tas interesē tad te ir mans LOG no hijack

 

 

 

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

Scan saved at 21:36:27, on 2008.07.25.

Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Boot mode: Normal

 

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009\avp.exe

D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe

D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe

D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgfws8.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009\avp.exe

C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe

D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgam.exe

D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgrsx.exe

D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgnsx.exe

C:\Program Files\Skype\Plugin Manager\skypePM.exe

D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe

D:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\WINDOWS\system32\dwwin.exe

C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

 

O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - D:\Program Files\AVG\AVG8\avgssie.dll

O2 - BHO: IEVkbdBHO - {59273AB4-E7D3-40F9-A1A8-6FA9CCA1862C} - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009\ievkbd.dll

O2 - BHO: AVG Security Toolbar - {A057A204-BACC-4D26-9990-79A187E2698E} - D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\AVGTOO~1.DLL

O3 - Toolbar: AVG Security Toolbar - {A057A204-BACC-4D26-9990-79A187E2698E} - D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\AVGTOO~1.DLL

O4 - HKLM\..\Run: [soundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [AVP] "C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009\avp.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [AVG8_TRAY] D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe

O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /nosplash /minimized

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'LOCAL SERVICE')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'NETWORK SERVICE')

O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')

O4 - Startup: Xfire.lnk = D:\Program Files\Xfire\Xfire.exe

O8 - Extra context menu item: Add to Banner Ad Blocker - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009\ie_banner_deny.htm

O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: Web traffic protection statistics - {1F460357-8A94-4D71-9CA3-AA4ACF32ED8E} - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009\SCIEPlgn.dll

O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O18 - Protocol: linkscanner - {F274614C-63F8-47D5-A4D1-FBDDE494F8D1} - D:\Program Files\AVG\AVG8\avgpp.dll

O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL

O20 - AppInit_DLLs: C:\PROGRA~1\KASPER~1\KASPER~1\mzvkbd.dll,C:\PROGRA~1\KASPER~1\KASPER~1\adialhk.dll,C:\PROGRA~1\KASPER~1\KASPER~1\kloehk.dll,avgrsstx.dll

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe

O23 - Service: AVG8 E-mail Scanner (avg8emc) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe

O23 - Service: AVG8 WatchDog (avg8wd) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe

O23 - Service: AVG8 Firewall (avgfws8) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - D:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgfws8.exe

O23 - Service: avp - Kaspersky Lab - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009\avp.exe

O23 - Service: LightScribeService Direct Disc Labeling Service (LightScribeService) - Hewlett-Packard Company - C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe

 

--

End of file - 4638 bytes

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

Tur gadijumā nav 2 antivīrusu programmas.

Link to comment
Share on other sites

Un tu vēl brīnies...ne to vien var divi antivīrusi uz vienas kastes izdarīt... :-P

Link to comment
Share on other sites

(labots)

problēma ir tāda ka pirms instalēju avg dzēsu kaspersky bet kompis tad restartējās un tagad rāda ka kaspersky ir izdzēšts bet faili visi ir palikuši iekšā un katru reizi kad ieslēdz kompi izlec kādi trīs četri dont send errori kasperskyam

 

 

 

un tas notika pirms abiem antivīrusiem. UN vai var tos kaspersky failus ko viņš neļauj dzēšt tāpat izdzēst no safe mode?

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

Autor:

Un abas skaņas kartes Tu arī uzreiz izmanto? Vai tomēr vienu? Vai arī, jo vairāki draiveri, jo krutāks pacans?

Labots - DjTontons
Link to comment
Share on other sites

vot par draiveriem es pilnīgi godīgi pasaku ka neko nesaprotu BET ir viens liels BET man tas meistarētājs mēģināja saglābt no vecā cietā diska draiverus un viņi man itkā ir. Vai tas kautko palīdz ?????

Link to comment
Share on other sites

Nu divas skanjas kartes var izmantot elementari- klausies muuziku, piemeeram, tumbas, bet pie otras skanjas kartes piesleedz austinjas uz chato skypaa...pareizaak buutu otraadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nu tad jau man ir viena vai vismaz izmantoju tikai vienu jo man viss iet caur tumbām gan skype gan mūzika reizē

Link to comment
Share on other sites

gudolfs:

Varēt ta var, ber izskatās, ka autors pat īsti nesaprot, kas notiek ar viņa datoru, kas iekšā atrodas.

 

P.S. Es izmantoju tikai vienu skaņas karti. Jo divas kartes lietot uzreiz, neredzu jēgu. ;)

Link to comment
Share on other sites

tā apmēram arī ir bet kas tad būtu labāķais risinājums

 

restore windows

 

izņēmt vienu no diviem 1gb ram

 

izdzēst kaspersky

 

lūgt dievu lai salabo kompi

 

nelikt jums visiem mieru un prasīt lietas tālāk

Link to comment
Share on other sites

restore windows

Nezinu vai palīdzēs.

 

izņēmt vienu no diviem 1gb ram

Ko saka Memtest86?

 

izdzēst kaspersky

Protams.

 

lūgt dievu lai salabo kompi

Dievs nav vainīgs pie Tavām problēmā.

 

nelikt jums visiem mieru un prasīt lietas tālāk

Bet pieklājīgi un ar ciešamu pareizrakstību. Kā arī uzklausīt ko Tev jautā un atbildēt bez "uzbraucieniem".

Link to comment
Share on other sites

(labots)

labi bez uzbraucieniem bet par ram izņemšanu bija ideja tāpēc ka kautkas varēu būt vainīgs pie pākaršanas un pārslodzes piemēŗam pārāk daudz ram atmiņas

 

 

P.S. kautkā nevaru palaist memtest 86 kad atveru mapi boot tur ir security catalog un memtest.img un man never nevienu vaļā

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

Tev ir jaaiecep matricaa un jaabootojas no taa diska :-D

 

btw, viens ram modulis(DDR)- neatkariigi no MB eed <20W...DDR2 mazaak, un DDR3 veel mazaak... taa ka rams tev aaraa nav jaanjem, ja nu vieniigi, tas met kljuudas :wink:

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

(labots)

aaa ok

bet tad es vairs pilnīgi nezinu ko darīt smu tur kur sāku pie tā ka man nenovēŗšami pārkarst kompis kas ir tikko iztīrīts un ar jaunu barošanas bloku

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

Nee

 

 

TAk nejnem neko laukaa, kameer nezini, ka tur taa vaina- iecep memtestu86 diskaa un tad palaid uz 1-2 stundinjaam vismaz. Ja tev tik biezhi met zilos logus, tad atradiis paaris sek, ja tur taa vaina.

 

Kaa tu zini, ka tev kkas paarkarst? Pasaki, kaadas tev temp- atstaaj kastes vaaku valjaa(paaris graadus nokritiisies)...izlaid memtestu jopcik.

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kāpēc man šķiet, ka, lai ieceptu memtestu diskā, vajag iso failu? ;-)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tad vēl viens jautājums (es zinu ka es apnīku :) ) vai diskā jāliek abi falili jeb tikai img

 

 

 

tas iso fails man arī ir tad kurš tur īsti jāliek

Labots - inx7
Link to comment
Share on other sites

nope

Vajag mapi BOOT hvz vai obligaati...

Tajaa ir divi faili: BOOT.CAT, MEMTEST.IMG

 

Katraa zinjaa shaadi arii straadaa ;)

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vajag iso failu. Un vēl vajag arī lasīt, ko citi raksta, nevis ieciklēties uz saviem postiem.

Link to comment
Share on other sites

atcerējos vēl vienu svarīgu lietu vakar kompis tā vēl nerestartējās bet internetā ik pēc 5 - 15 min. meta man dont send errorus bet tagad uz neta karās un vienkārši met ārā

Link to comment
Share on other sites

Iespeejams- viiruss...man ar shad tad peedeejo 3iis dienu laikaa reset. Neatkariigi no noslodzes. Rami ir 100% stabili un Visa sisteema ir staaveejusi jau gadu taada...so viirus. Jaapacheko google.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...