Jump to content

Kam tev jaudīgu datoru!


Mīlestība
 Share

Recommended Posts

Nu, tas ir acīmredzami jūtams, tādēļ, ja Tev vajag pierādījumus, testē...

 

Man nav vajadzības pierādīt.

 

 

 

rt25, nesmejies, swapa atslēgšana ir efektīva. Mājās uz 3GB RAM arī tas ir izrubīts. Nu neko, viss strādā daudz fiksāk. Protams, bij reize, kad atmiņa beidzās un tad jauki varēja redzēt, kā viena proga pēc otra izģenerē errorus.

 

Bet Tu, acīmredzot, nesaprati manu ironiju:D

Link to comment
Share on other sites

par datora jaudu - kā teikt, ja es spēlēju spēles un tērēju tam savu laiku, tad es to gribu darīt kvalitatīvi. Labāk es iztērēju x00 lvl gada laikā uz to vairāk, nekā spēlēju kautko kas velkas.

 

Dažādi cilvēki izklaidējas dažādi, tad tikpat labi var prasīt - kāpēc tev vajag sniegadēli par 400 lvl, ja ir arī par 100 lvl.....Vai kāpēc tu dzer vīnu/šņabi/konjaku/viskiju/u.t.t. par X latiem, ja var nopirkt stiprināto alu par XX santīmiem vai spirtu par X lvl/ litrā....

Link to comment
Share on other sites

Mīlestība

Vel nesen stalkeru spēlēju ar vidēju grafiku un bez bēdas

Vo vo, ar vidēju grafiku... . Normalā variantā 2Gb tiek apēsti ka šņakst.

Kāda jēga spēlēt spēles, kurām grafika un skaņa uz Low un 648x480, 50% no spēles krāšņuma netiek parādīts. Kur prikols?!! Tikai lai varētu pabakstīt un izpildīt noteikto uzdevumu?!! Par tīņiem skaidrs šajā lietā.

 

Kaut kas atgādina variantu, auto kaut kā raustās, knapi kust, bet tak pabraukt ta var!!!

Autor, pamēģini normālā vāģī iesēsties, ko teiksi? Bļāviens kur kruta, ES AR TĀDU GRIBU!! NEMAZ NEZINĀJU, KA TUR TĀ VISS TIK KRUTA!!!

 

P.S. tas tā par spēlītēm. Es spēlēs nesakskatu misiju, bet gan izbaudu tās krāšņumu, fiziku, realitāti utt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Mīlestība
(labots)

Te ir skaidrs Jums ram ir vajadzīgs tikai Vistai =]

 

Par printeri abi ir ~ gadu veci HP produkti ,pieslēgts jau nav problēma ,bet pēc katra restarta nākas to pie instalēt no jauna! Uz jaudīgas Vistas tas aizņem apmēram 30 minūtes.

 

rt25, nesmejies, swapa atslēgšana ir efektīva. Mājās uz 3GB RAM arī tas ir izrubīts. Nu neko, viss strādā daudz fiksāk. Protams, bij reize, kad atmiņa beidzās un tad jauki varēja redzēt, kā viena proga pēc otra izģenerē errorus.

 

Kā tu to atšķir ka strādā fiksāk? :D Man ir 1gb ram un atsevišķi vec 4gb cietnis tīri swap vajadzībām! Man vienkārši nav kur citur viņu likt... Cik skatos swap vienmēr 0...

 

Ehh.. Balamutes Jums visiem ir atvērti pa 50 offica lapām un vel visāda sņaga un pa vidam vel video renderējas! Tad protams ka vajag jaudīgu kompi darbam ,bet runa tak iet par parastu mājas lietotāju!

 

Low un 648x480

Nevis Low ,bet medium un ar 1024x768! + ieslēgtam ēnām... Tākā nemet zemē..

Labots - Mīlestība
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Varbūt tu vairāk neko par netu nedračī, man pastāvīgi lielas progas atvērtas, kas intensīvi tiek darbinātas. Tā kā nevajag te ļečīt. Kad strādāju tikai ar RD netu un muzonu, man pietikās ar PIII 900MHz un 700MB RAM.

Visu izšķir vajadzības.

Ehh.. Balamutes Jums visiem ir atvērti pa 50 offica lapām un vel visāda sņaga un pa vidam vel video renderējas! Tad protams ka vajag jaudīgu kompi darbam ,bet runa tak iet par parastu mājas lietotāju!

Link to comment
Share on other sites

Mīlestība
(labots)

Topika autors cenšās pierādīt, ka santīmipšana ir visnotaļ attaisnojama nodarbe?

Pēc idejas, ja par daudz paņem uz krūts un gadās pielūgt balto dievu, tad var tak to visu izfiltrēt, iztvaicēt un dzert vēlreiz ar kolu?

Nevis attaisnota nodarbe ,bet jābūt tak kaut kādam mēram kā cilvēkus čakarēt... Man vienkārši tracina kad smērē cilvēkiem par nežēlīgām summām datorus! Cilvēkam smērēja iekšā datoru pa 370 ls ,bet kad es atnācu to datoru cilvēkam līdzi apskatīt un atveru mutu pārdevējs jau sāka stostīties un saka ka nav labs!!! Ilgi nedomājot atradu datoru pa 260 ls daudz piemērotāku un labāku komplektāciju ,un ieteicu cilvēkam nepažēlot naudu un nopirkt labāku monitoru kuru viņš tiešām spēs izbaudīt!

 

Pa 260 man sanāca

*2.2 intel DulCore

2gb ram

512 mb GeForce

+400 gb cietnis

 

Un datoram ne vainas cilvēks varēs darīt visu!

Labots - Mīlestība
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu var jau vienmēr salasīt lētāku datoru, ja labi grib. Ja ņem lietotu, tad vēl vairāk var izbraukt cauri.

Bet ir viens liels bet, kādas kvalitātes detaļas tur salasīsi.

 

Vot redzēti santīmpisēji, kas salasa lētāko kompi, kas gada laikā pabijis vairākas reizes garantijā, nomainīts viss iespējamais, izņemot floppy. Nu kam tas ir vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Tagad swaps atslēgts. Aizņemtās atmiņas daudzums 1.9-2.2GB. Atlikums citiem softiem. Par RAM trūkumu nelamājas.

 

Vai arī tu rīkojies "AbZolūti neloģiski un aBsurdi!"?:D

 

Milisekundi, bet dators ir ātrāks.

Kā minēju, ar 1GB RAM un swap disks tika grabināts pārslēdzoties starp aplikācijām, t.sk., megabaitu lieliem excelīšiem. Tā kā tas man ir ikdienas darbs, vēlējos no šīs bremzes atbrīvoties.

Un argumenti "man liekas ka ir ātrāk" netiek ņemti vērā.

Datora lietošaja ir ellīgi subjektīva padarīšana.

Lai dabūtu pāris performances ieguvumus, pat ieslēdzu Vista Basic krāsu shēmu gadiem ilgi lietotās Windows Classic vietā. Lēmumu pieņēmu subjektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Mīlestība

Nu var jau vienmēr salasīt lētāku datoru, ja labi grib. Ja ņem lietotu, tad vēl vairāk var izbraukt cauri.

Bet ir viens liels bet, kādas kvalitātes detaļas tur salasīsi.

 

Vot redzēti santīmpisēji, kas salasa lētāko kompi, kas gada laikā pabijis vairākas reizes garantijā, nomainīts viss iespējamais, izņemot floppy. Nu kam tas ir vajadzīgs?

 

Katrai daļai ento mēnešu garantija ,viss jauns taisni no skatloga! Un nekas tur neplīsīs...

Link to comment
Share on other sites

Pa 260 man sanāca

*2.2 intel DulCore

...

 

Un datoram ne vainas cilvēks varēs darīt visu!

Ne vainas? Tā ir cepeškrāsns. Elektrības cenu kāpumu ņēmi vērā?

 

+ nav ko šmaukt cilvēkus 260Ls. Varēji vēl PVN atņemt. :)

Cilvēks lietos Linux? Nē? - tātad windows OEM cenu studijā!

Ofiss būs OpenOffice? Nē? - Office HOME vai OEM cenu studijā!

 

--> kas sanāk kopā?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu katram sūdam ir garantija. Bet laikam neesi izbaudījis kāds čakars tā vazāšanās pa servisiem, tad vēl sēdēšanas bez mantas (līdz pa mēnesim un vairāk). Vispār papists laiks, nervi un attiecīgi arī nauda.

 

Tad labāk pirkt tādu mantu, kuru zinu, ka pēc iespējas mazāk noplīsīs un samaksāt vairāk. Tā teikt garantija ir tikai absolūtā gadījumā, ja nu tiešām gadījies defekts, nevis masveida brāķu partija, kur pēc laimes spēles katrs otrā prece atgriežās pie ražotāja.

 

Saprotu, ka vienam otram ir hobijs pirkt sūdus un kasīties ar garantijas servisiem, bodēm, kaktu kantoriem. Man ir labākas nodarbes.

Link to comment
Share on other sites

Smaidīšana nevietā. Muļķīgu pirkumu izdarīt var mirkļa iespaidā, bet regulārie maksājumi ilgi un sāpīgi vilksies līdzi.

Kamdēļ tad cilvēki tā skatās uz A klases elektrotehniku un ekonomiskās spuldzes? - lai elektrības izmaksas zemākas

Kamdēļ cilvēki izvairās iegādāties dzīvokļus jaunās mājās? - lai apsaimniekošanas izdevumi un krīta maksājumi mazāki

... to var turpināt un turpināt ...

 

Kā uzņēmējdarbībā teikts: fiksētās maksas nogalina, bet mainīgās (uz saražotās preces vienību attiecināmās) rullē.

Link to comment
Share on other sites

Mīlestība
(labots)

Tad labāk pirkt tādu mantu, kuru zinu, ka pēc iespējas mazāk noplīsīs un samaksāt vairāk.

Kā tu to nosaki pēc cenas? :lol: Kārtējais reklāmas upuris! Cik cilvēkiem pircis viss ir ok neviens nežēlojas! Bija problēma vienreiz ar cieto disku un tas ar viss !

Labots - Mīlestība
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Da ne jau tikai pēc cenas. Pēc preces testiem, aprakstiem, rekomendācijām.

 

Piemērs: neplīst un strādā lieliski Plextor rakstītāji, bet cena ir attiecīgi augstāka. Par kvalitāti jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

19 lati ir nopietns verķis.

Vakar man sanāca skatīties, kādu videokarti lai ieliek integrētās vietā ar mērķi pieslēgt pāris monitorus. Labum labā sanāk par 14 latiem (jauna ar garantiju).

Link to comment
Share on other sites

Piekritīšu jau iepriekš izteiktajam viedoklim, ka ir patīkamāk, ja dators nedūc, ir ātrs utt.

 

Es saprastu ja 2GB rams maksātu 50ls, bet pa 20 latiem var viņus pirkt, kamēr visi sloti ciet.

Varbūt autors arī dzīvo arī ar 40GB HDD(Kaut gan ja nevelk neko, ar to var iztikt), 15" LCD moni utt? Tas ir progress, samierinies. Varbūt pirms gadiem tavs dators bija topā, nu jau vairs nav, tāpēc jau nevajag no***st tos, kuriem ir mūsdienīgi datori. Un ar "mūsdienīgi" es domāju nu nejau 1k ls vērtu datoru, mūsdienīgu PC var salasīt pa 200 ls, nav vairs tie laiki.

Labots - jojoo
Link to comment
Share on other sites

Lapelis

vot jus sakat varities.. vienam te milzums daudz resursrijigu progu uz P3 griezhas, citam jaunakais Quad core pa leenu.

juus palaidaat vienu maaaziiitinju lietinju garam - cik aatri. uz jebkura datora var visu izdariit, atkariigs tikai laika izpratnee un tam ir milziiga noozime. domaa nevar apstradat video uz P3? var, protams var. un tad te paneshaas stāstihanas pa labi un pa kreisi, cik es kruts, man pietiek ar P3. cits cilveeks nespeetu ar tadu suuda kasti neko vispaar izdariit, jo ir vajadziiba, lai viss notiktu UZREIZ! un sheit tad arii rodas starpiiba starp VAR un VAR AATRI. kadu apmierina P3 veiktspeja konkreta uzdevuma veikshanai, kaads pakartos pie tadas bremzes.

un tas atkariigs no cilveka paradumiem. man personigi pazhiznji uz XP 1GB raamja tiek noriits ar visaam programmam, kuras darbojas backgroundaa un kuras nekad netiek sleegtas araa - winamp, skype, utorrent, opera. bija pat gadijums, ka apakshaa stav nolaists crysis, no entajiem rar failiem atpakotas filmas, skatiits futbols caur dscaler un veel caur remote desktop bakstiits cits kompis.

un es nemaz nerunaju par cilvekiem, kas izmanto patiesham profesionaalu programmaturu, kas rij tiesham tieshaam daudz.

Link to comment
Share on other sites

kādi 8 Gb??? , jūs laikam domājat 8 Mb??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

post-59176-1215104878_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Reinis Serdezins

5 gadus vecs kompis un stalker uz videjas grafikas ?Tad man ir 3 paduses

Link to comment
Share on other sites

Artanis
[..] taa var buut peedeejais suu par 19Ls, tjip shaads te
8400GS ir ideālākā karte ar DX10un HDCP iespējām un hārdwārisku dekoderi! Ideāls risinājums HTPC datoriem!
Link to comment
Share on other sites

Man ar jau kompim četri gadi ir un ram ir 512mb. Ikdienā lietoju XP+sp2, mozilu, AVG antivīrusu, ierakstu kādu DVD un noskatos kādu filmu. Nekad neesmu redzējis low memory ramam, vidēji lietojot aizņemu kādus 300mb.

Link to comment
Share on other sites

5 gadus vecs kompis un stalker uz videjas grafikas ?Tad man ir 3 paduses

bet tev jau ir 3 paduses! divas starp rokām un trešā starp kājām! :mrgreen::lol:

Link to comment
Share on other sites

gudolfs
8400GS ir ideālākā karte ar DX10un HDCP iespējām un hārdwārisku dekoderi! Ideāls risinājums HTPC datoriem!

ATI/AMD labaaks :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir 3,5 Gb RAM (patiesībā 4 Gb, bet WinXP visus nemaz neredz).

 

x64 Xp izmanto pilnvērtīgi 4Gb. Priekš x32 nav jēgas dzelži rūsē :) .

Link to comment
Share on other sites

gudolfs

Bet, ja cilveekam viena tante saka, ka Vista ir kaka, jo saakumaa pokemoni baumoja, ka ar CS prozbas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...