Jump to content

Telpu apsardzes sistēmas


mohikanis1
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

LOL bET JuuS TiKuntĀ eSaT idioti! :wink:

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

:>

jūsu sapņos.

ja jūs zinātu un būtu pieredzējuši no tās jomas visu ko es - jūs naktīs gulēt nevarētu ;-)

 

bet man tikai prieks, ka latvijā ir tik pašpietiekami cilvēki, kuri pēc medijiem un savas NEpieredzes var tā nest tuftu. pietam tipisku mietu jūs arī pārliecināsiet :wink:

Link to comment
Share on other sites

johndeadly

ko t tur muldi? Tu vispaar esi straadaajis apsardzee??? ja esi, tad pasaki kuraa firmaa un cik ilgu laiku, pirms izsaki tik viedus vaardus...

Labots - johndeadly
Link to comment
Share on other sites

mohikanis1

Paldies eedis par paris domgraudiem.

 

Pārējie te dzen konkrētu sviestu, pateikt ka es neko nerubīju un nelien tajā laukā ir viss ko var pateikt ? :)

 

 

eedis

 

Bet kā ir, ja man ir signalizācija kas dod caur fiksēto vai mobīlo truaksmi, tad to var pieslēgt mūsu apsardzesfirmām ? Kādos gadījumos viņi liek radioraidītājus ?

 

 

Saki uz bezvadiem ir sūdīgi ? Bačas nomirst ātri ? Vienkaŗši man ir liela teritorija jānoklāj, ražotne, un ņemt vietējo firmu, man būs finansiāli sāpīgi, tak zinu jau :p Rēāli budžetu uz pašu vadības bloku + GSm moduli un sirēnu (bez dačikiem utt) varu atvēlēt ap 300-400Ls, un doma'ju ka aiz dīķa tak jāvar nopirkt ko labāku kā te.

 

Skatos šitos

 

Signaliz 1

 

Sign 2

Link to comment
Share on other sites

mohikanis1

Diikja otraa pusee ir citi elektroni, var nestraadaat. :roll:

 

 

Jap, nu tur jauzmanās, ja ASV tad noteikti cita, vācijā ne

Link to comment
Share on other sites

mohikanis1

ja rtažotne, cehs, tad bezvadu dačiki zudīs kā alus no rimi plauktiem... ar viņiem var dzīvokli, māju aplikt, bet liekot ražotnē, kur darbagaldi, lielas platības viņi vienkārši nosprāgs ;) Ar bačām... labu detektoru bačas maksā apmēram 5Ls (nezinu, cik veicī maksā 3.6v pirktiņbača (laikam fočikiem domātās) jāmaina reizi gadā, varbūt vairāk, atkarībā cik bieži staigā u.t.t.

 

Vari pats savilkt vadus visu saslēgt... atbrauks apsardzes firma evor,G4s, apsargs u.t.t. apskatīs sistēmu, uzliks savu GPRS, RADIOLINK raidītāju, ja būs telefona līnija, tad + pa DSC laidīs un viss...

 

Parasti liek kombinēto Raidītājs+DSC lielākai drošībai..

 

ARČA par slāpēšanu nezinu,neesmu interesējies...

 

Tie tavi linki ir metami.. par G$S piedāvā lētāku risinājumu VISONIC fimas ražojumus...

 

http://www.elikss.lv/public/

 

DSC sistēmas.. pēti cenas un uz priekšu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

LOL bET JuuS TiKuntĀ eSaT idioti! :wink:

psc cik dziljsj arguments!

kaada sapraata uzvara paar tumsu!

JM ir taa aizdzeeries, ka riitu no vakara vairs neatskjir.....

Link to comment
Share on other sites

Arča, lai noklusināturadio raidītāju vajag adektvātas jaudas ģenerātoru lasi 10 -20 wati, to darbināt bez iespējas tikt nemanāmam latvijā nav, bez tam vienlaicīgi ir jāapklusina telefona līnija un sirēna, teorētiski tas vienlaicīgi ir iespējams, praktiski nē, saku kā instalātors, problēmas protams sagādā tikai ja klients izvēlās tikai vienu kanālu GSM, radio , tel. Normāls variants ir klasiska apsardzes sistēma (DSC vai NX(ja nepieciešama latviešu valoda uz klaviatūras) ar 2 kanāliem + vairākas sirēnas. Suņu aizstāvjiem gribu teikt, man mājas tika nolemts pirms laba laika paņemt sargsuņus, nevis pieslēgties pie pults, taču pietika vienam gudriniekam uzpūst tiem suņiem kādu gāzi vai sarīkot salūtu ka lokālā signalizācija suņi nebija lietojami četrus mēnešus, un ģimene izvēlējās uzlikt signalizācīju, jo tā ir drošāk, pie tam mēs vairāk suņus neņemsis, cik šie dzīvos tik tie arī būs jo atsevišķa sargsuņu laiks ir pagājis, pie lielākām izmaksām to efektivitāte un aizsardzība ir zemāka (lasi 100 Ls barošana+vet.ārsts+ kaudze laik ko tiem suņiem ir jāvelta, bet tehniskā apsardze maksā krieni lētāk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...