Jump to content

Telpu apsardzes sistēmas


mohikanis1
 Share

Recommended Posts

Sv visiem

 

Lūdzu padomu un viedokli par apsardzes sistēmām.

 

Ir doma iepirkt pa tiešo no ārzemēm apsardzes sistēmu telpām. Sakarā ar šo radās jautājumi, varbūt kads jau zin atbildi.

 

1. Sistēmās ir ar daduziem bezvadu kanāliem- uz visiem detektoriem. Kādas frekvences sistēmas labāk izvēlēties, ir uz 686 Mhz un ir augstākas frekvences sistēmas, kas no tā mainās ?

 

2 Vadības bloki nodrošina ziņošanu caur fiksēto un GSM līnijām. Kā ir ar LV apsardzes firmām, vai tās pieņem signalizācijas signaļu piemēram no GSM ?

 

3. Cik zinu tad LV daudzi blokus pieslēdz kautkādiem rādioblokiem kas ziņo apsardzes firmai.

Vai šos visus signalizāciju blokus var pieslēgt ar apsardzes firmu caur radiokanālu ? attiecīgu pieliekot pŗveidotāju ? To gan laikam dara pašas apsardzes firmas vai ne ?

 

4. Varbūt pasakiet kam vēl pievērst uzmanību pērkot vadības bloku ?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Spriežot pēc Tava rakstītā, Tev nav ne mazākās sajēgas, kā tas viss kopumā darbojas.

Tāpēc labāk nemaz nesāc praktiskas lietas, kamēr neesi guvis skaidru saprašanu par to kas īsti der un vai tas kādam vajadzīgs.

Šeit galīgi nebūs tā vieta, kur iegūsi pietiekošu informāciju.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Manuprāt suņu pāris aizstāj visas krutākās apsardzes sistēmas.

dahuja in 1. skaņas, gaismas, kustību, smakas detektors + kaut ko tādu tikai retais provēs apiet.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Manuprāt suņu pāris aizstāj visas krutākās apsardzes sistēmas.

dahuja in 1. skaņas, gaismas, kustību, smakas detektors + kaut ko tādu tikai retais provēs apiet.

Suņa meitene "prieka dienās", un nes tukšu ar visiem suņiem.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt suņu pāris aizstāj visas krutākās apsardzes sistēmas.

dahuja in 1. skaņas, gaismas, kustību, smakas detektors + kaut ko tādu tikai retais provēs apiet.

Pret vankju dankju vai narkashu, kuram vieniigais ir izsist logu, pakjert pirmo veertiigu mantu un njemt peedu, suns buutu ok un varbuut pat labaaks, kaa apsardzes sisteema. Bet pret nopietnaakiem zagljiem, kuriem liidzi ir desa - stulbu suni var pielabinaat, tikmeer otrs zaglis var mieriigi darboties. Varbuut arii suni var iemaciit, lai no sveshiem neko nenjemt, bet apmaaciibas maksaa naudu, labs suns prasa eest un diez vai taksi buutu praatiigi izveeleeties, tas buus liels suns, kursh gribees daudz eest, kas atkal maksaa naudu un arii sho muusu labo miiljo suniiti var aizsuutiit uz citiem mediibu laukiem un kjerties pie pareejiem noziedziigajiem plaaniem.

Link to comment
Share on other sites

Metiet nah tos bezvadu mēslus, nespēsiet, ne bačas pirt, ne ko.. jāliek tik vadu sistēmas... no manas pierezes BEzvadu ir vieglāk uzmontēt, bet tie dačiki ir tupi+ bačas+ dārgāki par parastajiem... Jāizsver ir riski, ko gribi sqargāt, ja dzīvokli 5 stāvā tad. 2 herkons, 1-2 IS + 1-2 dūmu dačiki + DSC 1616 kaste + raidītājs vai telefona līnija ) Dzīz G4S piedāvās pa GPRS raidītājus... tad dzīve būs easy :cool:

bet,ja privātmājai sliktā rajonā, tad herkoni uz visām durvīm, stikla plīšanas dačiki ārējā iekšējā sirēna, kaudze ar IS + UGD dačikiem un kārtīga 1684 vai cita DSC centādle ar LCD klavu... lēti tas nav, bet labi ;)

 

Var arī pirkt lēto spectra/espriote sist`meu, bet gļukos ka nemetas...

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Es domāju prof. suni.

Par sargu meiteni neviens neņems.

Asinskāram sunim seksu pāris reizes gadā (peļņas nolūkos) var sarūpēt. (manam lopam tās 5min prieka + manā kontā nepilns stabs iekrīt)

Par ēšanu no rokas un pielabināšanos - es te nerunā par ukji ukji kāds pukains kamolīts, un kur nu vēl toyterjeri, takši un visi pārējie pusspēriena smilkstētāji.

Mans labradors - ideāls. n-to paziņu loku pārzin - ja nāk kāds svešs pār slieksni - pisec ir, nekāda paika neinteresē, ir pārbaudīts.

Laikos kad mans vectēvs bija vetārsts, šim bija bokseris, pēckara gados dikti zaga visās malās. Šim suns bija tāds, kurš mājā zagli ielaiž, bet ārā nelaiž, gaida saimnieku, ot tad bij ko redzēt :wink:

Link to comment
Share on other sites

Cilvis prasa par tehisko apsardzi, bewt jūs te ar krāniem mēraties... skuju jums... mājās turu traku kāmi...man garāks!!!!!

Link to comment
Share on other sites

aga ar tehnisko apsardzi, skuju...

*) noslēdz elektrību, aķis uz 10-15h strādās + pults ziņos par elektrības pārrāvumu...

*) pārgriez dačikam vadu.. arī ziņo sabotāžu.. grupa brauc

*) mēģini dačiku, centrāli nahrenizēt.. grupa brauc...

 

tehnisko apsardzi ir grūtāk sabojāt, kā fizisko (cilvis,sunmis, hoķ traks kāmis)

 

+ ja grib maximālu kaifu... tad āra sirēnu iekštelpās jāliek... zaglim 99% pazudīs vēlme, kautko pa pāris sek nospert....

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kuram zaglim ir pif paf?

Tipiskais zaglēns ir zemiskāks par cirsli. Sīks, bailīgs pidrila, kurš aizmuks pat no PET pudelju čučilām.

Vai nu tu nezini neko par tipiskajām zādzībām vai arī cs esi pārspēlējies.

 

(es runāju par tipiskām privātmāju, dzīvokļu, īpašumu sargāšanu, nevis krutākās raudzes briljantu krātuvju apsardzi).

Link to comment
Share on other sites

Instigater hmm ir iespēja Radioraidītājs, GSM tel līnija,GSM GPRS raisītājs,Stacionārā tel līnija... hz ā noglušīt tās...

 

JuutpaudisMaigcilveeks

 

:mrgreen: cik nav būts uz ielaušanām, kur pirmo stāvu pa nakti izness... 1x bija pat tā, ka kautkādu kaujas suni ar speciālu pistoli iemidzināja...

 

 

Un tipiskam narikam pietiek redzēt apsardzes uzlīmi, ka nenāks īpašumā ;)

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Kas ir cs?

Es nedomāju konfekšzagļus, es domāju normālus vidusmēra pasūtītus zagļus, lai nozagtu pusmiljonu un sievas briljanta dildo.

Ģerevņās laikam tikai tādi zagļi arī vien ir, te pilsētā gaišā dienas laikā uz ielām apšauj cilvēkus, sprāgst mašīnas, par dzīvokļiem/mājām un mašīnu zādzībām nerunāsim.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

eedis

 

a vot nehuja tev nav būts uz 'ielaušanām'.

Prātīgāk būtu pateikt, ka neesi īsti kompotents tajā jomā. Savādāk tu nostādi sevi muļķa lomā. :wink:

 

Kasparz, kaut nu tevi apsēstu pusļimonu un briljantu zagļi. Zvēru, ar vislabākajiem nodomiem. Nekāds uzbrauciens vai ironija.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Lai apsargātu pusmilijonu pietiek ar vienu kājinieku mīnu :mrgreen:

 

JP gribi teikt, ka dresēts suns ir labāks par tehiskās apsardzes sistēmu? Tad ieskrien ar galvu sienā!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

eedis, argumentē, nevis kā nedabūjis papagailēns klaigā. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

JP gribi teikt, ka dresēts suns ir labāks par tehiskās apsardzes sistēmu? Tad ieskrien ar galvu sienā!

Viņš grib teikt ka viņam ir suns un ģerevņas nacionālajā leksikonā tas ir kruta.

Ja zagļi vāc nost cilvēkus, tad suni novākt nu nav nekādas problēmas.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

1. tehnisko apsardzi ir ļoti grūti nahrenizēt.

2. tā ziņo par ielašanos uz pulti. t.i. apsardzei,policijai

3. tā ir modra 24/7

 

 

suns

1. jābaro, nevar nedēļu turēt mājās bez uzraudzības.

2. ziņo par trauksmi lokāli, nav nekādas garantijas, ka kāds atsteigs palīgā.

3. ir viegli neitrelizējams.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

eedi un karpariņ, kuniliizings no manis, ja spersiet kaut vienu argumentu. Vēlreiz uzsveru - ARGUMENTU!!!

 

eedis, a tu filmas neskaties tik daudz.

 

1. tehnisko apsardzi ir tikai jāmak nahrenizēt, ja to māk - 100% garantija ka paliksi bez saviem briljantiem un miljoniem.

- Sunim piemīt tautā sauktais cilvēciskais faktors, hui kāds viņu atkodīs 100%īgi, lai zinātu kā iekļūt SUŅA TERITORIJĀ.

 

2. Suns uzreiz nahrenizē, nevis ņemas ar ziņošanu`n`shit. + ņem vērā, NEVIENS zaglēns nelīdīs suņa apsargātā teritorijā by defaoult. Pat delīriski narkomāni, kuri nebaidās no apsardzes, mentiem`n`shit, no suņa niknuma izpausmēm pat zem mašīnas mēģina palīst.

3. skat. 1. punktu ;)

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir 200m2 māja kur tuvākais kaimiņš ir puskilomentu noi tevis, tad tavs kaujas suns varēs nosprāgt rejot...., kamēr tehniskā apsardze ziņos jau par ielaušanās mēģiņajumu (perimetra apsardze) :cool:

 

JP argumentu, kam????

 

Argumentu, tam, ka tehniskā apsardze ir labāka par suni?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

eedi un karpariņ, kuniliizings no manis, ja spersiet kaut vienu argumentu. Vēlreiz uzsveru - ARGUMENTU!!!

Tu ar saviem argumentiem aka man ir putina pulkstenis, jūs visi ar saviem rolexiem varat iet di**t,

es neesmu visi, es neēdu pusotru kartupeli par latu aka čipsi(un nodirš dzīvokļa cenu),

un tagad vēl saka ka suns for the win.

Atver acis puis, ir 21gs!

 

P.S. Man fāters agrāk dienēja Ādažos, armijā un bija viens no galvenajiem kas atbildēja par dresētajiem suņiem. Tai profesijai bija kautkāds zinātnisks nosaukums. To visu suņu pasākumu nahrenizēja, jo nevienam vairs nebija vajadzīgi dresēti suņi. Apmācība un tāda veida suņa vai kucēna iegāde maksā pietiekami daudz, lai par tādu idiotismu aizmirstu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

ARGUMENTS!!!

 

1)Tehniskās apsardzes sistēma ziņo trauksmi globāli, bet suns tikai lokāli!

 

2)Neitralizēt suni ir diezgan vienkārši, bet apsardzes sistēmu ļoti sarežģīti.

 

 

JP pirmais solis slimības ārstēšanai ir atdzīt to ;) galvenais ir iemācīties zaudēt ar cieņu, tad nebūs kunilings citiem jātaisa ;)

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kasparz sacepies, par to ka ir mārketinga upurītis dzīvokļos? Puikam nav draugu un sakaru, lai dzīvotu par trešdaļu lētāk kā citi? ak ak.. Nameis, tava reakcija ir normāla. ;)

 

eedis joprojām dzīvo holivudā? :cool:

nu davai pakasamies.

kad man apniks, es pateikšu, pie reizes piesaucot statistiku no attiecīgā apsardzes kantora šefa puses. 8)

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

ieleja, tas piederās pie profesionālām zādzībām, kuras te tiek minētas tikai slapjajos sapnīšos. Kam te ļimonu un briljantus zags :wink:

 

Es runāju par tipisku lauku sētu vai dzīvokli, kur ārā tiks nesti TV, matrači, un viss pārējais. Ko nopietnāku apsargājamu cilvēks nemeklēs forumā, kā to izdarīt :cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Kasparz sacepies, par to ka ir mārketinga upurītis dzīvokļos? Puikam nav draugu un sakaru, lai dzīvotu par trešdaļu lētāk kā citi? ak ak.. Nameis, tava reakcija ir normāla. ;)

Es necepos, es smejos par tevi.

Mārketinga upuris dzīvokļos neesmu, sakari ir pietiekami.

Tipiskā lauku sētā nav ko zagt.

Studentiņiem un lauku babulenēm lai tur hoķ visu izzog, uzturēt kautvai to pašu suni buš dārgāk nekā ja reizi 10 gados izzags tukšu dzīvokli/māju. Kā jau teicu, nedzīvoju ģerevņā. Zinu, kas notiek pilsētā. No savas septiņstāvu mājas katrs trešais dzīvoklis ir apzagts, vai veikts mēģinājums. Arī manā dzīvokli tika mēģināts veikt, pēc kā tika ieliktas dzelzs durvis. Un tos neapzog bomži vai konfekšzagļi. Beidz dzīvot pasakās, kur viss laimīgi beidzas. Suns ir tikai glezna pie sienas, ceļazīme - aizliegums, kuram visi apbrauc apkārt.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

hmm, ja bankas vadītos pēc statistikas, tad tur ne miņas nebūtu no detektoriem, tik nikni kaujas suņi skraidītu... un bankas jau nav muļķu mājas....

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Izlabo, papildini vēl savu murgu un es tev noteikti piekritīšu. :cool:

Visu gaišu, policijas xx nodaļas priekšnieka brāli un apsardzes firmas tēva paziņa :wink:

 

eedis.. IDIOT'a.

BANKAS :grin:

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Da labi JM sarkasmu nedzirdi UN es uzsveru, ka ziņošanai par draudiem mājai labāka ir tehiskā apsardze, ne suns... suns der lokāli!!!!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

a es kā gailēns pretī, tehniskā apsardze ir n-tajiem īpašumiem viena un tā pati. Atliek sazināt paņēmienu - un pisec visiem po porjadku.

Sunim.. nu.. nu jau pat tev vajadzētu saprast. Suns nepieļaus iespējamību ka tur vispār kāds līdīs, lai ziņotu plašākam 'sargu lokam'. :wink:

Link to comment
Share on other sites

APsardze arī UGD nodrošina, suns to māk??? 112 VUGD māk izsaukt?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kasparz reku prātīgs puika, aizdomājās līdz statistikai.

Atliek tikai atrast suņu apsargāto māju apzagšanas proporciju pret ne-suņu apsargātajām (visas jūsu elektronikas`n`shit).

;)

 

aaa.. eedis.. nu jau zaglēni sāk mājas kurināt un kaķus kokos uzcelt?

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Kasparz reku prātīgs puika, aizdomājās līdz statistikai.

Atliek tikai atrast suņu apsargāto māju apzagšanas proporciju pret ne-suņu apsargātajām (visas jūsu elektronikas`n`shit).

Most dramatically, out of 177 people killed by dogs, only 1 was a burglar, but 7 out of 10 were kids.

Ģerevņas gadijumā suns varbūt tev atbaidīs nariku, bet nariks līdīs pie nākamās mājas. Ja būs apsardze, ir iespējamība ka nariku izdosies atrast.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

anglisks teikums, bez konteksta iezīmēm ir neapšaubāms fakts?

 

jauki, jauki... nu beidz taču māžoties, a to visi domāt ka tu duriks :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Arlabunakti rasma, cerēsim ka zagļi aplauzīs tavas naivās suņa cerības un nospers tavu putina pulksteni!

Beigšu strīdēties ar cilvēku, kas dzīvo kilometrus no civilizācijas kur par zagļiem stāsta pasakās.

Link to comment
Share on other sites

Kasparz, nnevisx pulksteni, bet pašu suni lai nosper. DOma, jau viņam laba, tikai tas nostrādā, ja nav villa, bet dzīvoklis purčikā + suņa smaka un citi labumi....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...