Jump to content

Palīdziet TV izvēlē


laub
 Share

Recommended Posts

Uz mana 40'' collu LCD, bilde no PC, no 2.5 metru attālumu, ja uzlikta full HD izškirtspēja pastrādāt NAV IESPĒJAMS. Oki, man redze nav pati labākā. Bet arī ar brillēm par sīku tie burti. Var jau būt kāds ar mega labu redzi varēs izškirt burtiņus. Bet konfortabli tas nav un nebūs. Es normāli ar brillēm varu saskatīt ekrānu no 1 - 1.5 m attāluma. (Ja full HD izškirtspēja uzlikta)

Es atblastu viedokli ka ekrāniem mazākiem par 50'' full HD izškirtspēja nav vajadzīga - ja vien viņu neplāno izmatot kā datora monitoru no neliela attāluma. Piemēram datorgrafikai, rasēšanai varētu būt pat ļoti ok 40'' monitors.

 

Es teiktu ka 32'' piekš 3 metriem ir stipri, stipri par maz. Nemaz nerunājot par 4m.

 

Es tomēr teiktu, ka filmām labāka bildes kvalitāte būs plazmai.

Ja kas fullHD materiālu ir pat ļoti daudz pieejams.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    24

  • Ronalds

    10

  • laub

    9

  • Prime

    41

Nē plazma nicht. Neder, jo slēgšu klāt datoram kā jau rakstīju. Un fonta lielumu Windozē var pieregulēt.

 

Cik saprotu, ja 37, tad ir full HD, vai nebūs problēmas datoru slēgt klāt caru DVI > HDMI ar tik lielu izšķirspēju, OK fontus var pieregulēt failu pārlūkā, tā lai izskatītos salasāmi arī no liela attāluma. Vai uzlikt kādu multimedia centru, kaut gan tas man nepatīk, esmu pieradis operēt ar failiem. Un kā ir ar parasto darbiņu darīšanu, piemēram, neta pabrovzēšanu, kada dokumentiņa paskatīšanos utt. Pašlaik manam HTPC inets ir izrubīts, tāpēc ka uz pašreizējas CRTeškas, kas nav nemaz tik slikta, neko saskatīt nevar.

 

Teļukam ar full hd turēt mazāku izšķirtspēju, man kaut kā neliekas pareizi.

 

Vopčem laikam neko daudz nedomāšu atlika izvēlēties 32PFL7403D vai 37PFL7603D (~150 laši klāt).

 

A

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Nē plazma nicht. Neder, jo slēgšu klāt datoram kā jau rakstīju. Un fonta lielumu Windozē var pieregulēt.

 

Cik saprotu, ja 37, tad ir full HD, vai nebūs problēmas datoru slēgt klāt caru DVI > HDMI ar tik lielu izšķirspēju, OK fontus var pieregulēt failu pārlūkā, tā lai izskatītos salasāmi arī no liela attāluma. Vai uzlikt kādu multimedia centru, kaut gan tas man nepatīk, esmu pieradis operēt ar failiem. Un kā ir ar parasto darbiņu darīšanu, piemēram, neta pabrovzēšanu, kada dokumentiņa paskatīšanos utt.

A

 

 

Jā - fonta lielumus var paregulēt šur un tur. Var uzlikt Extra Large shēmu. BET!!! Kāds gan labums no tik maziem punktiem, ja viņus tā kā tā ar aci izšķirt nevar un visu vajadzēs palielināt? (man arī palielināšana pilnīgi neder jo LCD tv ir kā otrais monitors - vajag normālu izmēru uz galvenā monitora)

 

Nav nekādas jēgas no FullHD 37'' ekrānam. Es nožēloju ka nopirku 40'' lcd ar FullHD - pilnīgi lieki iztērēta nauda.... :( Varēja ieekonmēt ~400 ls, vai paņemt kādu lielāku ekrānu.)

 

Un kāpēc gan plazmu nevarētu pieslēgt datoram???

Link to comment
Share on other sites

Plasmu var piesleegt PC, bet tur resalution buus 1024x760, un attieciigi ja njem LCD ar Full HD. Tad seko ka uz LCD bildes detalizaacija ir lielaaka.

Link to comment
Share on other sites

Okey, more or less skaidrs ar visu, man ne pārāk patīk tā dekoratīvā plastmasa teļukam apkārt, bet nu neko darīt ideālas lietas pasaulē nepastāv, vai arī maksā ļoti dargi.

 

Jautājums eksertiem, vai ir kaut kāds pieklājīgs un nepārāk dārgs variants ar 37' un ar parasto HD izšķirspēju, nevis ar Full HD.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Ja cenas starpība ir tikai 20 ls, tad jā - bet manā gadījumā starpība sanāca ~400 ls

Link to comment
Share on other sites

Mans tv Samsung LE37BDX Full Hd ir pieslēgts pie datora ar vadu DVI --- VGA,

bet pilnīgu bildi rāda kad ir uzlikta izšķirtspēja 1280x1024 nevis 1920x1080 ,

kad ir 1920x1080 (tas ir Full Hd) bilde ir ar nobīdi.... cik nojaušu varbūt vadu vajag DVI---- HDMI ,

vainu es kautko nesapratu.... :?

Link to comment
Share on other sites

Paucha !

 

Kur tu ņemi vadu DVI -- VGA...? Tādu nav....

Iespējams tu parasto VGA vadu lieto. TV pieslēgts pie analogās PC izejas.

 

Ja tā - tad DVI- HDMI vads tavu problēmu atrisinās.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt ka viņš caur DVI-VGA pārejo lieto, kā zināms pa DVI var plūst, gan analogais, gan digitālais signāls.

Link to comment
Share on other sites

tolks pirkt HD Ready, kurš ir pa laitem 20 Lētāks, ja var nopirkt Full HD?

150 Ls starp 32 un 37 ar fullhd. Bet nu starpība arī nav liela. Mēģinu saprast full hd pielietojamību gadījumā, ja tiek slēgts klāt kompis. Tas arī viss.

 

Okej precizējot jautājumus, ka es iegūstu/zaudēju skatoties kabeļtelevīziju, HD ripus, DVD, DVD ripus uz Full HD.

 

A

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

kā zināms pa DVI var plūst, gan analogais, gan digitālais signāls

 

var, tikai ja tas ir dvi-i.

vispār ir trīs dvi varianti: dvi-i (ciparu un analogais), dvi-a (tikai analogais), dvi-d (tikai ciparu).

Link to comment
Share on other sites

Uldis a kur palika DVI-S (single) un DVI-D(dual)?

 

Zaudēt tu neko nezaudēsi, tikai vinēsi detaližaciju un lielāku kontrastu.

Link to comment
Share on other sites

full hd tv gadījumā ir lielāka cerība dabūt labu bildi no datora.

paskaidrošu, kāpēc. hd ready lcd televizoriem parasti matricas izmērs ir 1366*768, taču tādu signālu bez papildus piepūles no datora standartveidā nevar dabūt. tuvākā pieejamā izšķirtspēja datoram ir 1360*768, kas būtu pieņemami, TAČU ..., lcd tv ražotāji bieži vien izdarījuši tā, ka tuvākais signāls, ko televizora ieeja atbalsta ir tikai 1280*720. protams, ka tas jau stipri atšķiras no tv matricas izmēra, kā rezultātā attēls tiek izsmērēts. filmām to tā neredz, bet viss pārējais datora sniegtais meteriāls uz tāda ekrāna izskatās, ne visai asi.

tātad, tā kā datora standartsignālu sarakstā ir arī full hd izškirtspēja (1080p) un normāls full hd televizors savā ieejā tādu signālu atbalsta un tas sakrīt ar televizora matricas izmēru, tad iznāk, ka full hd televizors ir saderīgāks lietošanai ar datoru, nekā hd ready televizors.

va ku labi, sanāca uzrakstīt!:)

 

Uldis a kur palika DVI-S (single) un DVI-D(dual)?

 

nezinu, kur palika:) laikam neesmu informēts.

interesanti, kāda nozīme ir, piemēram, "dual"? tas man atgādina to pašu manis rakstīto dvi-i, pa kuru iet analogais un ciparu signāls. lai gan, varbūt, ka domāts, ka pa to iet izeja diviem neatkarīgiem monitoriem ...

Link to comment
Share on other sites

va ku labi, sanāca uzrakstīt!:)

Idiaļņiks.

 

Domu sapratu. Var būt problēmas ar attēla iegūšanu punkts punktā ar HD ready teļuku. Un problēma ir (varbūt) ar videkartes atbalstāmajām izšķirtspējām.

Es pareizi sapratu problēmas varbūt tikai ar video kartes atbalstāmajām izšķirspējām.

 

Kaugan powerstrip vajadzētu līdzēt arī šajā gadījumā.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Šodien speciāli aizskrēju uz uteni nopirku vadu HDMI--- DVI (maita dārgs 15Ls).

Tagat pavisam cita bilde nekaa vadam VGA---DVI, bilde dzidra. :D

Link to comment
Share on other sites

Jē ar collām esmu ticis skaidrībā, tās būs 32'. Pāšreizējā dzīvoklī lielāks nav vajadzīgs.

Uzticos ieteiktajam 32PFL7403D. Vienīgais ne pārāk patīks dizains, apskatījos dzīvajā Eļkorā, vot tāpēc man ir jautājums speciālistiem vai ir tikpat labi Philips kam ir dazains aļa 32PFL7782. Ja viņi ir OK, tad kuru no viņiem, jo ir baigi liels klāsts no kā izvēlēties.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Tu ko vecīt, tas jau nav vairs nopietni ņemt pērnā gada hlamu. Ņem vien 32PFL7403D un viss bumbās.

Link to comment
Share on other sites

Tu ko vecīt, tas jau nav vairs nopietni ņemt pērnā gada hlamu. Ņem vien 32PFL7403D un viss bumbās.
;

Nu viņam jau nav rakstīts "pērnā gada hlams", tāpēc arī uzprasos uz konsultāciju :)

 

Vopčem viss, palieku pie 32PFL7403D. No SlimFita esmu atbrīvojies, tā ka nākošnedēl iepirkšu Philipsiņu.

 

Paldies par padomiem.

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz jau pasūtīju, bet šaubas radīja no specenes sekojošas rindiņas:

 

Supported Display Resolution

 

Computer formats

Resolution Refresh rate

640 x 480 60, 72, 75, 85 Hz

800 x 600 60, 72, 75, 85 Hz

1024 x 768 60, 70, 75, 85 Hz

Via HDMI/DVI

 

Un pati specene:

http://www.p4c.philips.com/files/3/32pfl74..._10_pss_eng.pdf

 

Vai es varešu caur DVI > HDMI skatīties ar 1366 x 768 nu vai vizmaz 1360 x 768.

 

A

Link to comment
Share on other sites

man liekas, te tev atbildēja par to

 

paskaidrošu, kāpēc. hd ready lcd televizoriem parasti matricas izmērs ir 1366*768, taču tādu signālu bez papildus piepūles no datora standartveidā nevar dabūt. tuvākā pieejamā izšķirtspēja datoram ir 1360*768, kas būtu pieņemami, TAČU ..., lcd tv ražotāji bieži vien izdarījuši tā, ka tuvākais signāls, ko televizora ieeja atbalsta ir tikai 1280*720. protams, ka tas jau stipri atšķiras no tv matricas izmēra, kā rezultātā attēls tiek izsmērēts. filmām to tā neredz, bet viss pārējais datora sniegtais meteriāls uz tāda ekrāna izskatās, ne visai asi.
Link to comment
Share on other sites

man liekas, te tev atbildēja par to

Diemžēl ne visai, ta ir labs vispārīgs apraksts par LCD teļukiem un datoru pieslēgšanu.

 

Par papildus piepūli, man arī ir skaidrs - ar video kartes draveriem (ja tie atļauj, piem nVidia) vai ar PowerStrip programmu, es varu iegūt vajadzīgo izšķirspēju. Arī punkts punktā. Bet nestrādās attēla uzlabošanas fīčas, pie, DNM. Tā es citos forumos salasījos.

 

Mans ir jautājums par konkrētu teļuku - vai tas suportēs 1360 x 768 bez papildus piepūles (powerstrip utt.), lai saglabātos āttēla uzlabošanas funkcijas.

 

A

Link to comment
Share on other sites

kas tur nesaprotams?

ir 3 HDMI, kur viens no viņiem ir paredzēts PC pieslēgšanai, kāda problēma iespraust viņu blakus esošajā HDMI,kas nav paredzēts PC pieslēgšanai?

Tad specēnē tev jāskatās nevis uz esošajiem Computer formātiem, bet gan uz Video formātiem, ko viņš atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Mans ir jautājums par konkrētu teļuku - vai tas suportēs 1360 x 768 bez papildus piepūles (powerstrip utt.), lai saglabātos āttēla uzlabošanas funkcijas.

 

Es teiktu, ka vai būs pieejams 1360 x 768 bez papildus softa ir atkarīgs no videokartes nevis TV. Galvenais lai TV to ņem pretīm - šeit jālasa TV manuālis.

 

Uldiss šeit sūdzējas ka nestrādā pareizi skaņa caur HDMI, ja uzlikts 1360 x 768. Tāpēc būtu labi, ja varētu tv menu izvēlēties kur ņemt skaņu no HDMI vai analogās ieejas.

 

Kas attiecas uz attēla "uzlabošanas" fīčām - tad viņas kompja attēlam visticamākais neko nedos vai pat tieši otrādi patasīs deskopa bildi krietni sliktāku.

Link to comment
Share on other sites

nevaru piekrist ronalds_ teiktajam, tieši PC režīmā var skadri redzēt kā procesori apstrādā video signālu, uz cik labs ir refresh rate.

Link to comment
Share on other sites

kas tur nesaprotams?

ir 3 HDMI, kur viens no viņiem ir paredzēts PC pieslēgšanai, kāda problēma iespraust viņu blakus esošajā HDMI,kas nav paredzēts PC pieslēgšanai?

Tad specēnē tev jāskatās nevis uz esošajiem Computer formātiem, bet gan uz Video formātiem, ko viņš atbalsta.

Nu nekad neesmu slēdzis klāt LCD un caur HDMI. Tāpēc arī tik daudz jautājumu, negribu, lai būtu kā ar iepriekšējo teļuku.

 

Ok, tad saki lūdzu uz kuru parametru specenenē ir jāskatās, lai saprastu vai ies 1360x768, bez papildus viltībām?

Ja to protams atbalsta videokarte, par to tagad nerunāsim, videokarti krajņakā var piepirkt klat a teļuks ir pārāk dārgs pirkums. Video karte pašreiz ir GeForce 6150 integrētā uz dēļa M2NPV-VM.

 

Atbalstāmie signāli no specenes:

480i 60 Hz

480p 60 Hz

576i 50 Hz

576p 50 Hz

720p 50, 60 Hz

1080i 50, 60 Hz

1080p 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz

1080p 50 Hz, 60 Hz

 

A

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos "User Manual" - ja vien tu domā philips 32pfl7403d

Pēc manuālāļa uztur tikai

 

640 x 480 60Hz

800 x 600 60Hz

1024 x 768 60Hz

1920 x 1080i 60Hz

1920 x 1080p 60Hz

 

 

Līdz ar to vajadzīgo neuztur. Iespējams ka manuālī viss nav uzrakstīts. (Aizej ar laptopu uz elkoru:) ) Bet es uz to nepaļautos...

 

Un pa tādu cenu (~500 ls) var dabūt lielāku TV, vai ar full HD... Vai arī ieekonomēt vismaz 100 ls. Neiesaku šo.

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos "User Manual" - ja vien tu domā philips 32pfl7403d

Pēc manuālāļa uztur tikai

 

640 x 480 60Hz

800 x 600 60Hz

1024 x 768 60Hz

1920 x 1080i 60Hz

1920 x 1080p 60Hz

 

 

Līdz ar to vajadzīgo neuztur. Iespējams ka manuālī viss nav uzrakstīts. (Aizej ar laptopu uz elkoru:) ) Bet es uz to nepaļautos...

 

Un pa tādu cenu (~500 ls) var dabūt lielāku TV, vai ar full HD... Vai arī ieekonomēt vismaz 100 ls. Neiesaku šo.

Jā tieši šis teļuks. Tāpēc arī prasu, jo slēgšu tikai kompi caur DVI. Gandrīz jau pasūtīju, bet samulsinājā tie formāti. Rokos pa forumiem, vrode vajadzētu uzturēt to ko vajag, bet summa ir pietiekoši liela, lai vēl pameklētos un pagaidītu atbildi/padomu šajā forumā

 

Full HDD man nevajag. Lielāks arī neprasās, jo attālums līdz teļukam ir neliels.

 

Nē uz Elkoru es neiešu, negribas man ar tiem ģeniālajiem pārdevējiem karot.

Link to comment
Share on other sites

To rolands_

 

Nu iesaki viņam lielāku ar Full HD, DVB-T, 100Hz un 3ms. ~500Ls robežās?

 

Oj mļāviens, Jūs tak neredzat acīm redzamo. Ja TV atbalsta 1920x 1080p, tagad kur vēl var būt problēma? Ko Jūs uz to 1366x768 sēžat kā ****** bars. Ja TV atbalsta lielāku resalution, tad laižam lielāku un visu pārējo Tv pats izdara pārskaita līnijas un palaiž viņam saprotamā lielumā, tas būtu 1366x768. Vēl jautājumi?

Link to comment
Share on other sites

Nu iesaki viņam lielāku ar Full HD, DVB-T, 100Hz un 3ms. ~500Ls robežās?

 

Oj mļāviens, Jūs tak neredzat acīm redzamo. Ja TV atbalsta 1920x 1080p, tagad kur vēl var būt problēma? Ko Jūs uz to 1366x768 sēžat kā ****** bars. Ja TV atbalsta lielāku resalution, tad laižam lielāku un visu pārējo Tv pats izdara pārskaita līnijas un palaiž viņam saprotamā lielumā, tas būtu 1366x768. Vēl jautājumi?

Rolands saka var dabūt lielāku vai nu Full HD par ~ 500 Ls. Nezinu.

 

32PFL7403D teļuks mani apmierina pēc visiem rādītājiem.

 

A jautājumi rodas aiz nezināšanas, un divdomīgās specenes (citāts no speces ir augšā), nu svešs temats man ir LCD teļuki.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Vēl reiz atkārtoju.

 

Ja TV atbalsta 1920x 1080p, tagad kur vēl var būt problēma? Ko Jūs uz to 1366x768 sēžat kā ****** bars. Ja TV atbalsta lielāku resalution, tad laižam lielāku un visu pārējo Tv pats izdara pārskaita līnijas un palaiž viņam saprotamā lielumā, tas būtu 1366x768. Vēl jautājumi?

Link to comment
Share on other sites

nu ja ka jāpērk, cik tev to reizes var teikt!!!!!!!!!!

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...