Jump to content

Palīdziet TV izvēlē


laub
 Share

Recommended Posts

Tātad vajadzīgs TV. Tiks izmantots TIKAI DVD filmu skatīšanai, atālums 2,5-3m. Jautājums sekojoš vai jēga izvēlēties TV ar 1080p izšķirtspēju? Kā ir ar bildes kvalitāti tiem DVD lasītajiem kam ir upscalig's uz 1080p (piem. DENON DVD-1740). Varbūt jēdzīgāk ir izvēlēties komplektu kas velk 720p. Jā un vel svārstos starp 32" un 37", ko ieteiksiet?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    24

  • Ronalds

    10

  • laub

    9

  • Prime

    41

32'' būs tev tieši laikā.

Nākošais cik naudiņas gribi atdot par LCD TV?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Jo mazak jo labak :D , ja nopietni tad no sākuma gribu saprast ko meklēt 1080p vai 720p komplektu, Hi-End laikm soreiz nederes, gribētos ieklauties 600Ls (pleijeris+TV)

Link to comment
Share on other sites

Tavā gadījumā par plasmu aizmirsti, vienkārši aizmirsti, nekā tu jēdzīga nav.

Link to comment
Share on other sites

Jā, Filipam labi televizori izdevušies. Es nopirku 37PFL9603D - ja signāls ir kvalitatīvs - attēla kvalitāte daudz neatpaliek no kineskopa TV. Par HDTV filmām vispār nerunājot! Plus tās gaismas, kas apkārt TV, tiešām padara skatīšanos ērtāku.

Link to comment
Share on other sites

tas 1080p ... nu nav vinjam shodien pielietojuma LV ;) pasham ir ;) filma aiznjem ~10gb ... ja nebuutu mega truba taa arii netiktu izmantots ;)

jaa filips ir labs atziistu pasham ir ;) njem agraak mineeto ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad es veikalā pirms 1/2 gada salīdzināju kā rāda LCD un plazma, tad manās acīs Plazma salika LCD vienos vārtos - daudz lielāks kontrasts, spilgtas krāsa, melns ir melns nevis pelēks.

 

Vienīgas LCD pluss - tie pieejami ar lielāku izškirtspēju.

 

(Tādus "plusus" kā mazāks svars (Kāds tv apkārt nēsā ka laptopu ??) vai mazāks elektrības patēriņš (ja jau var atļauties tv pa 600 ls tad lats mēnēnesī vairāk par elektrību ir vērā neņemams faktors) )

 

Ja ir doma skatīties HD filmas (vienīgas reālais HD bildes avots ir PC) vai izmatot TV ka datora monitoru - tad no full hd izškirtspējas varētu būt labums.

 

Ja skatīsies TIKAI DVD tad no lielās izškirtspējas nav nekādas jēgas! Bet krāsu spilgtums un kontrasts filmām gan ir ļoti no svara. Es teiktu ka kāda plazma jāņem.

Link to comment
Share on other sites

un buus vienmeer maajaas silts :mrgreen:

ak jaa 2,5-3m ... zini kad paargaaju no crt uz 37lcd, man visi 3,5m jau likaas gigantiski ... tagad biku pieradu

un taa kaa plazmas min i 42" ...

Link to comment
Share on other sites

uz šo izmēru - LCD. Protams Plazmas bilde ir acij tīkamāka.

Link to comment
Share on other sites

ES iesaku Philips 32PFL7403D, ja gribi gaisminjas 32PFL7603D.

Gribi lielāku tad 37'' Tad viss es tev iesaku 37PFL7603D un viss izvēle ir viena un viss.

Pa plasmu aizmirsti

Link to comment
Share on other sites

+1 N_C par to lūkošanu dzīvē, bet ko es saku, tas ir pēc pieredzes un vērtejumiem un testiem, ko esam veikuši ar viss dažādākiem modeļiem.

 

Autor ej un pats pēti, es tev ieteicu tavā cenu kategorijā lietas, kas man likās pieņemamas ar savu kvalitāti un funkcijām

Link to comment
Share on other sites

Ja biju jau skatīties ,tiesa gan PTA (varbut TV skaita zina mazak, bet ir uz ko lūkoties), bet tur tas signāls tāds....... Tapat vajag savu DVD plejerīti kam HDMI ir utt, lai visu pārbaudītu. Tāka patreiz ipašumā ir tikai novecojis lasītājs , ir jāsaprot ko vispār meklēt. Galvenais jautājums ir par to upskeilinga kvalitāti, vai lētajos (līdz 200Ls) plejeros tas vispar ir baudāms?

Link to comment
Share on other sites

+1NC. Mans algoritms , ja ko pērku . ELKOR apskatīt/apčamdīt un pēc tam , ja kāda sarežģita tehniskā manta, apskatīt kādā lielākā specializētā forumā ko tauta saka par konkrētu mantu ( tipa ģluki, servisi uttt) un tālāk dodos uz lapu tipa www.salīdzini.lv Dabūsi mantu bez pārmakšāšanas, bet reāli ievērtējot.

Nu , ja grib smalkāk ievērtēt TV, tad bez sava pārbaudes diska neiztikt, jo veikalos , parasti laiž specīālu , kur nav , tipa skrejošās subtitru rindas vai kā tamlīdzīga , kas neparāda LCD vājās puses ( piemēram , pasliktam TV , burti tai skrejošā rindā būs izsmērēti , ja ātri mainās sižets , bilde būs neasa utt)

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Es savulaik, 2001. gadā ar DVD pleijeri un RGB SCARTu paņēmos pa PTA. Ar savu 32" CRT Panasonicu esmu apmierināts :)

Tāpēc ieteikums paņemt līdzi savu DVD pleijeri, kādus DVD un HDMI kabeli, nemaz nav peļams.

Ja vien veikalā to aļaus.

Labi ir daži XX Fox diski - uz tiem ir THX Optimizer testi, nekas daudz bet vismaz pats pamats tur ir.

Ja vien negribi izvirst uz DVD Essentials (vai Digital Video Essentials) disku par kādiem 40$. Tur ir testi ka maz neliekas...

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

marix666

Par to upscaling... Man ir pirms gadiem 2 vai pat nedaudz > pirkta mājas kinozālīte. Kad iegādājos LCD TV ar full HD, bilde no kinozāles DVD kļuva nebaudāma. Tad iegādājos DVD playeri ar upscalingu un neteiksim, ka tagad bilde ir baudāma, bet vismaz labāka ir nenoliedzami.

Link to comment
Share on other sites

Oj laikam tev vajag ar karoti mutē visu salikt :D

Komplekts:

Philips 32PFL7403D vai 37PFL7603D

DVD Pioneer DV-600 + HDMI kabelis

Vēl ir Philips DVP 5980 + HDMI kabelis

Link to comment
Share on other sites

Par nelielām naudām ir labs Philips DVP5980 . Pašam šitāds - gan 0 zonu var ieslēgt , gan HDMI

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Prime es to jautājumu vairāk biju domājis tieši marix666. Un par tiem DVD skatos tomer uz denon pusi 1740 modeliti vai 1940 (ja izdosies skopumu pievaret :) )

Labots - laub
Link to comment
Share on other sites

nu bet marix666 runā par kinozāli,kas ir veca,jau pēc būtības un ja nemaldos ta tā bija viena no pirmajām kinozālēm ar upscalingu.

Tehnaloģija ir uzlabojusies un upscalings ir palicis kvalitatīvāks par 25-65 % skatoties kāds modelis un kādi upsceila proči stāv?

Link to comment
Share on other sites

ok mana kļūda, nepamanīju.

Komplekts:

Philips 32PFL7403D vai 37PFL7603D

DVD Pioneer DV-600 + HDMI kabelis

Vēl ir Philips DVP 5980 + HDMI kabelis

 

Bet paliec vien pie manis teiktā.

Link to comment
Share on other sites

marix666

Iegādājos salīdzinoši lētu variantu - Samsung HD870 (1080i), jo salīdzinot ar dārgākajiem, tīri upscalingotā attēla ziņā es ar savu līko aci īpašu atšķirību uz sava TV modeļa nejutu. Turklāt man tas ir tikai pagaidu variants, jo lielāko daļu manas DVD kolekcijas jau sāk aizstāt HD formāta faili uz PC HDD. Turklāt ceru, ka nu jau drīz BluRay playeri sasniegs normālu cenu līmeni...

Bet, ja nav doma par tandēmu PC+LCD TV, tad Prime ieteiktie varianti un arī Tevis minētie Denon būs gana labi. Izvēlies tikai pēc vajadzīgo funkciju daudzuma un lietošanas ērtuma.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā ir 2 labi chipseti, kas veic upskeilu:

Viens ir Zoran,kas man patīk viss labāk,lieto Philips,pioneer un Yamaha

Pārējie ir LSI, reāla šņaga.

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Es tikai gribēju piebilst, ka 32" ir par mazu.

3 metriem optimāli būtu 50" :mrgreen: (nopietni)

 

Nepaies ilgs laiks, ka pieradīs pie tā 32" un pēc tam būs jānožēlo, ka nepaņēmi lielāku..

Link to comment
Share on other sites

Visa sistēma ir domāta mazai telapai, un gadijumiem kad slinkums iet pie lielā aparāta, bet gribas noblenzt kādu filmu no gultas.

Link to comment
Share on other sites

Skatos tv no 3m attaaluma, un 40" galiigi neliekas par lielu. Buutu njeemis 46"-nieku, vienkaarshi sekcijaa taads izmeers neievietojas.

Taa kaa - ja jaaizveelas starp 32" un 37" - tad protams lielaako.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Philips 32PFL7403D vai 37PFL7603D

Vai šis padoms joprojām ir spēkā? Vienkārši ir plānots skatīties tikai un vienīgi HD filmas/seriālus no PC un gribu atrast kaut ko ar tīri ok kvalitāti par tīri ok cenu, vai man viens no šiem būs labākais variants?

 

Un ja salīdzina tos abus savā starpā, ir jēga ņemt to Full HD? Pasakiet man kāds bez aplinkiem- skatoties piem Lost .1080p sēriju (vai piem DVD ripa filmu uz 4+GB, kas arī skaitās HD), būs liela atšķirība tieši HDready (32PFL7403D) vs fullHD (37PFL7603D) ziņā?

2. Vai būs īpaši jūtama atšķirība tīri 32 vs 37 collu ziņā?

 

Un tā TV iebūvētā skaņa ir galīgi neizmantojama, uzreiz obligāti jāņem kinozāle, vai kā?

 

Pakonsultējiet lūdzu kāds nedaudz, baigi svarīgi :)

Paldies

 

P.S. bišku editoju, lai labāk domu var saprast

Labots - Grubby
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka lošus rādīs smukāk, nekā DVD.

 

Par skaņu - 5.1 skaņa jau būs labāka, bet, ja tas ir naudas jautājums, tad droši vari palikt pie TV iebūvētās.

Link to comment
Share on other sites

jā piedāvājums paliek spēkā , ja gribi kvalitatīvu bildi tad izvēlies 74** sēriju, ja gribi ka tev gaismiņas lēkā garām tad tev 76** sērija jāizvēlas. mans ieteikums ir 7403D.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lai netaisītu jaunu topiku..

 

Varbūt kāds zin iemeslu kāpēc Philips 37'' (37PFL7403D) modelis nav pieejams Latvijā? Kādam speciālam tirgum paredzēts, vai vienkārši nav pieprasījuma pēc tāda?

 

Varen liela vēlme pēc šāda aparāta, jo bilde un parametri labāka nekā 760-tajam (Full HD un lēkājošas gaismiņas nav nepieciešamas), savukārt 32''-nieks (32PFL7403D) kaut kā bik par mazu liekas..

Link to comment
Share on other sites

Sveicināti.

 

Tik tiešām, lai neražotu jaunus topikus, izteikšu arī es savu vēlmi. Klasisku un neoriģinālu - kādu teļuku ņemt.

 

Avots - kabeļ televīzija + dators. Cita nav un laikam nebūs, DVD atskaņotājs, kā arhaisms sen ir izmests un netiek/netiks izmantots.

Pārsvarā DVD ripi, seriāli, kaut kas no hidef (droši vien ar jaunu teļuku tādu paliks vairāk:) ), DVD diski (imāges). Fočenes kompānijā ir OK skatīties.

Moža arī kādu meilu izlasīšu un webu paskatīšos.

 

Attālums, nu fig viņu zin tagad ir 2.5 - 3, bet varbūt mēbeles sabīdīšu savādāk un būs 4m.

Gaismiņas nevajag.

 

32' collu variants jau ir izlemts - tas ir cienījāmā Prime ieteiktais 32PFL7403D. Pieņemama cena un izskatās ka viss pārējais arī ir OK.

 

Jautājums par 37' variantu, kas varētu būt pieteikoši labs un nedārgs?

 

Un neesmu izlēmis vai vajadzīgs full HD. Kā ir pieslēgts kompis uz Full HD, vai no 3 m ir komfortabli ar viņu strādāt. Uz doto brīdi neredzu ko varētu skatīties full HD izšķirtspējā, ja nu vienīgi fočenes būtu OK.

 

Andrejs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...