Jump to content

Dzimumu vienlīdzība


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Guest ADEX

matches

Ja jau Tu raksti "mēs", tad acīmredzot attiecini to arī uz sevi. Tad nu aizvieto savā tekstā "mēs" ar "es" un pārlasi to pirms spied uz "Pievienot atbildi".

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

matches

 

Es teiktu, ka primitīvi uzskati ir tev. Runā kā pamatskolu nebeidzis tēviņš un tālāk par savu krānu neesi neko ieraudzījis. Tas, ka pats apgrozies šmaru sabiedrībā, ir tava problēma, nevis visas sabiedrības kopumā.

 

Ja būtu palasījies literatūrā un par sieviešu smadzeņu uzbūvi, uz ko tā ir orientēta un daudz labāk attīstītāka, tad te tādus marazmātiskus izteikumus te neteiktu.

 

Mans subjektīvais viedoklis ir tāds, ka esi idiots. To pierāda visi tavi komentāri forumā.

Link to comment
Share on other sites

karnaiss

matches

 

Es teiktu, ka primitīvi uzskati ir tev. Runā kā pamatskolu nebeidzis tēviņš un tālāk par savu krānu neesi neko ieraudzījis. Tas, ka pats apgrozies šmaru sabiedrībā, ir tava problēma, nevis visas sabiedrības kopumā.

 

Ja būtu palasījies literatūrā un par sieviešu smadzeņu uzbūvi, uz ko tā ir orientēta un daudz labāk attīstītāka, tad te tādus marazmātiskus izteikumus te neteiktu.

 

Mans subjektīvais viedoklis ir tāds, ka esi idiots. To pierāda visi tavi komentāri forumā.

 

kapec idiots? vins izsaka savas domas un spej ari tas kartigi pamatot...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

karnaiss, nekur nemanīju pamatojumus, tikai uz savu drūmo pieredzi balstītus apgalvojumus. Porņikus pa daudz saskatījies.

Link to comment
Share on other sites

matches

mezhaveci

 

Izskatās, ka tev nav īpaši lielas pieredzes ar sievietēm, jo ļoti uzstājīgi un pārliecinoši viņas aizstāvi, tas laikam nozīme, ka tev ir bijušas tikai dažas (1-2) nopietnas attiecības, kuras pārsvarā balstījušās uz jau iepriekš esošām, mazāk intensīvām un nenopietnām attiecībām.

 

Ja, tu mazliet iedziļinātos tēmā un paskatītos, kas notiek tev apkārt, tavā ģimenē draugu lokā un citur, tu būtu ļoti pārsteigts, ka katram ir sava vieta un visas sievietes, kā vienas ir zem vīrieša kontroles.

 

Pavēro sievietes no malas, kā viņas uzvedas un, ko dara vīrieša dēļ.

 

Atbildi man uz jautājumu, kāpēc pārsvarā sievietes uzņemas mājasdarbus? (mazgā grīdu, mazgā traukus, gatavo ēst u.t.t) Gandrīz jebkura vīrieša prātā šie darbi asociējas ar sieviešu darbu.

 

 

Un gribētu teikt, ka es nebāžu visas vienā maisā, un nenosodu sievietes, par to, kas viņas ir.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Krishius
Atbildi man uz jautājumu, kāpēc pārsvarā sievietes uzņemas mājasdarbus? (mazgā grīdu, mazgā traukus, gatavo ēst u.t.t)

 

Tāpēc, ka viņām jādzīvo kopā ar tādiem kā tu, kas acīmredzot nejēdz tik daudz, kā sakopt aiz sevis un sakarīgi gatavot ēst...

 

Neņem ļaunā, bet tavi uzskati ir galīgi kreisi...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atbilde uz jautājumu ir pretjautājums. Vai tu gribi mazgāt grīdu, gatavot ēst utt.? Droši vien ka nē.

 

Nav svarīgi, cik man bijušas attiecības. Redzi, man apgrozās apkārt izglītotas un mērķtiecīgas sievietes, kam noteikti nav pirmajā vietā tavi nostādītie uzdevumi. Tamdēļ arī tāda viedokļu atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Atbilde uz jautājumu ir pretjautājums. Vai tu gribi mazgāt grīdu, gatavot ēst utt.? Droši vien ka nē.

 

Nav svarīgi, cik man bijušas attiecības. Redzi, man apgrozās apkārt izglītotas un mērķtiecīgas sievietes, kam noteikti nav pirmajā vietā tavi nostādītie uzdevumi. Tamdēļ arī tāda viedokļu atšķirība.

 

Mazgāt grīdu ? :D

Link to comment
Share on other sites

matches

mezhaveci

 

Es nēesmu teicis, ka mani apgalvojumi ir sieviešu prioritātē, bet dabiskā vajadzība, sievietēm patīk būt zem vīrieša kontroles.

 

Tieši tāpēc reti, kurai sievietei patīk memļaki un lupatas, visām, kā vienai patīk specīgi vīrīeši ar skaidru vīziju nākotnē. Jo viņas zin, ka šādi vīrieši, par viņām parūpēsies un būs stabila ģimene. Tikai izmisīgās sievietes, kuras jūtas vientuļas un ir nelaimīgas izvēlas memļakus, jo pēc viņu loģikas, tas skan šādi "Nu vismaz būs kaut kāds vīrietis".

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kontrole arī tāds relatīvs jēdziens. Pēc tavas izpratnes tā ir absolūta visatļautība, kas patiesībā rada tādus tipus, kas sit sievas, iekausta bērnus līdz nāvei utml.

 

Normālā sabiedrībā ir līdzsvars un sieviete drīzāk kontrolē vīrieti. Interesanti, kādēļ vīrieši pērk greznumlietas, dārgas lietas. Tikai sava prieka pēc?

Link to comment
Share on other sites

ActivatedTM

..sievietēm patīk būt zem vīrieša kontroles..

 

Nepiekrītu...

Link to comment
Share on other sites

matches

Nu, tu atkal mani pārprati, ar vārdu kontrole es apzīmēju ģimenes stabilitātes garantiju nevis sišanu, pazemošanu u.t.t.

 

 

Par dāvanām ir cita tēma, kas nav saistīta ar ģimenes ikdienas attiecībām, bet personīgām vajadzībām un velmēm.

 

Ja kas reti, kura sieviete pērk briliantu vecim, interesanti kāpēc vīrieši nav, tik ķerti uz dārgakmeņiem, m? Reti, kura sieviete var atļauties pirkt savam vīram šīs mantiņas, tas atkal noved pie teorijas, ka vīrieši dominē finansiālās lietās.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

karnaiss

un vispar interesanti kapec viriesi neizire savu kranu lai tantes varetu to bazt kur vien sirds karo? sievietes tak sevi izire veciem....

Link to comment
Share on other sites

matches

Šodien televīzijā bija labs moments, kurā mauķele stāstija, kāpēc nolēma maukoties. Izrādījās, ka viņa nevarēja uzsturēt savu bērnu, pabarot, izskolot u.t.t. Tas atkal noved, pie jautājuma, ko vīrieši šādā situācijā darītu? Laikam zagtu, meklētu darbu, nošautos, bet sievietes loģiskā un dabiskā intuīcijā to neļauj darīt, tāpēc, kā izmisuma solis ir prostitūcija.

 

Protams ir savi izņēmumi, vienmēr ir izņēmumi.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

karnaiss

rit noteikti bus daudz diskutetaju par so temu... bet pagaidam gulet iesu rit man jaiet uz bernudarzu, reizrekins vel jaiemacas... vai jus zinat reizrekinu?

Labots - karnaiss
Link to comment
Share on other sites

Šodien televīzijā bija labs moments, kurā mauķele stāstija, kāpēc nolēma maukoties. Izrādījās, ka viņa nevarēja uzsturēt savu bērnu, pabarot, izskolot u.t.t. Tas atkal noved, pie jautājuma, ko vīrieši šādā situācijā darītu? Laikam zagtu, meklētu darbu, nošautos, bet sievietes loģiskā un dabiskā intuīcijā to neļauj darīt, tāpēc, kā izmisuma solis ir prostitūcija.

 

Protams ir savi izņēmumi, vienmēr ir izņēmumi.

 

Kur tad ir tas tavs varonīgais vīrietis? Domā viņa pati to sīko sev uztaisīja? Lūk arī atbilde, ko vīrietis darītu šādā situācijā, kad nevar uzturēt bērnu. Pamet māti ar bērnu un raksta grudrus komentārus internetā, kādas sievietes ir mau....

 

Ak jā un ja jau vīrieši ir tik lieliski pavāri, ko ta visi mauro ka sievietei jātaisa vakariņas? :?

Link to comment
Share on other sites

Tas varbūt ir stereotips, bet es domāju, ka sievietei vismaz reizi dienā ir jāuztaisa kārtīga ēdienreize. Es nesaku, ka sievietei ir jābūt vergam, tāpat mazgājam šķīvjus kopīgi, tīram mājokli kopīgi, viņa mani ved mājās, kad es vairs braucējs neesmu, un tādā garā. Bet manā skatijumā viņai ir labi jāgatavo. Tas ir tāpat, kā tjipa vīrietim ir jābūt spēcīgam ar savu "mugurkaulu", un tieši tāpat es uzskatu, ka sievietei ir obligāti labi jāgatavo.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Par tiem pa dzimumiem dalāmajiem darbiem..

 

Lepojos, ka protu pagatavot sev rijamo, piešūt pogu vai salāpīt uz zveju velkamās bikses. Papildus nebūt nejūtos sliktāk, ka protu arī izslaukt govi - kas stereotipiski skaitās sieviešu darbs. Protams, manuprāt, sieviešu vieta nav militārajā struktūrā vai pie fiziski smagiem darbiem. Nez vai tas būtu normāli, ja uz darbu jādodas tukšā dūšā, vai neizgludinātu kreklu, ja sievieša nav pie sāniem uttp..

Link to comment
Share on other sites

tas lai ledusskapis pilns lai paliek veča ziņā ...

 

Jā, lai sieviete ved mājās no vietējās pjankas, un labi sagtavo man ēst, bet kā tu minēji, lai veics parūpējas par leduskapi.

 

Tas ir tāpat, kā pirms entajiem gadsimtiem bija, vecis arī gāja medīt pat nedēļām nebija mājās, veči gāja medīt un nest mājās laupijumu. Tikmēr bābieši šos gaida mājās, un tad sāk aprūpēt vecūs kad jamie atnāk, un taisīt ēst. Mūsdienās ir +/- tāpat, vecis rūpējas lai leduskapis pilns, un lai sieva vismaz reizi dienā kārtīgu havājamo uztaisa.

 

Cik esmu manījis, tad tieši sievietes no laukiem gatavo labi ēst. Pats arī visus jauniešu gadus pavadīju laukos un tur arī iepazinos ar savu sievišķi, bet redzot, ka pāris draugiem sievišķi ir tādi, ka pat sviestmaizīti nevar uzsmērēt ko pie šņabja piekost klāt, un dzimenē uz galda ir uzlikti maximas gatavie salāti, tas jau paliek absurds.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Nu ja, tā viņš ir. Vecim IR mājās jāsalabo durvju zvans, jānomaina spuldzīte, jāsalabo vannasistabas krāni un tādas lietas, šaubos, ka pat bābieties tādas lietas varēs izdarīt. Un protams, uz jāņiem vecim pašam ir jāsagatvo sašļiki (pēc pieredzes saku, ka bābai nedrīkst dot šo svēto lietu darīt). Taka šogad pats ķeršos pie šīs svētās lietas klāt lai labāk smeķētu. Starpcitu šogad pamēģināsu NC minēto sašļiku recepti, kura tika iepostota visai sen. (apnikuši tie RIMI gaļas gabali kuros jau šiķiki mājo)

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Šodien televīzijā bija labs moments, kurā mauķele stāstija, kāpēc nolēma maukoties. Izrādījās, ka viņa nevarēja uzsturēt savu bērnu, pabarot, izskolot u.t.t. Tas atkal noved, pie jautājuma, ko vīrieši šādā situācijā darītu? Laikam zagtu, meklētu darbu, nošautos, bet sievietes loģiskā un dabiskā intuīcijā to neļauj darīt, tāpēc, kā izmisuma solis ir prostitūcija.

 

Protams ir savi izņēmumi, vienmēr ir izņēmumi.

 

 

Varētu jau, taču diskusija ir bezjēdzīga...pagaidām te ož pēc seksisma, nevis dzimumu vienlīdzības līdztiesības.

 

Nu vispār vispirms te ož pēc dažām šizofrēnijas pazīmēm, viss pārējais ir pakārtots. Protams, bezjēdzīga.

Link to comment
Share on other sites

nav primitivu vai advancetu uzskatu..

Ir tikai labakas vai sliktakas spejas tos pamatot. Attiecigi ir cilveki, kas izraugaas taadus uzskatus, kas labaak attaisno vinju veelmes (un netikumus), ir cilveeki, kas izveelas uzskatus, atkariibaa no taa cik labi speej tos pamatot, un ir cilveki, kas izraugas uzskatus atkariba no taa, kam labaak grib ticeet.

 

Pie tam tie peedeejie nav tie sliktaakie ne arii dumjaakie, jo pirmie biezi nemaz neapzinaas, ka vini taa dara, bet otrie biezi paarveertee savas speejas pamatot, kamer tresie sajaa zinaa ir tie godiigaakie.

 

Trenz

 

uhu man pirms pāris gadiem bij līdzīgi kad vēžožanas pasācienā viena bāba pakaļu saulē sildīja un pat nedomāja ka jāpiedalās paikas taisīšanā - tādu pizdi sadevām ka babulis pats spaini kartupeļu nomizoja puņķus palaizdama ... nu ir jāzin katram sava vieta IR ... un babulim ir jādara babuļa darbi - vecim ir veču problēmas ....

 

Bet neaizmirsti, ka tiesi cilveki (un es te nerunaju par sievietem vai viriesiem) ir tie, kas vismazak apzinas savu vietu sii varda visplasakajaa nozime. Nevajag

 

mezhaveci

 

Izskatās, ka tev nav īpaši lielas pieredzes ar sievietēm, jo ļoti uzstājīgi un pārliecinoši viņas aizstāvi, tas laikam nozīme, ka tev ir bijušas tikai dažas (1-2) nopietnas attiecības, kuras pārsvarā balstījušās uz jau iepriekš esošām, mazāk intensīvām un nenopietnām attiecībām.

 

Ja, tu mazliet iedziļinātos tēmā un paskatītos, kas notiek tev apkārt, tavā ģimenē draugu lokā un citur, tu būtu ļoti pārsteigts, ka katram ir sava vieta un visas sievietes, kā vienas ir zem vīrieša kontroles.

 

Pavēro sievietes no malas, kā viņas uzvedas un, ko dara vīrieša dēļ.

 

Atbildi man uz jautājumu, kāpēc pārsvarā sievietes uzņemas mājasdarbus? (mazgā grīdu, mazgā traukus, gatavo ēst u.t.t) Gandrīz jebkura vīrieša prātā šie darbi asociējas ar sieviešu darbu.

Un gribētu teikt, ka es nebāžu visas vienā maisā, un nenosodu sievietes, par to, kas viņas ir.

 

Es to saucu par sievietes seksualitates vajo pusi, kas izpauzas pakljaujoies.

Bet iktvienam cilvekam jaiemeacas ta kontrolet. Ari viriesi ir labi pazistami ar savas seksualitates slikto pusi - tapapec jau mus sauc par cuukam. Ja sievietes seksualitate liek paklauties tad viiriesa seskualitate liek ieguut.

Un neapzinoties un nekontrolejot sis tieksmes nekur taalu netiek neviens no dzimumiem.

Labots - Dawis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Raimonds1

-vakar tv 3 bija par sievām, kas iekausta virus...

 

bet ja nenopietni

 

1. Sievietes vienmēr izstrādā NOTEIKUMUS.

2. NOTEIKUMI var tikt mainīti bez brīdinājuma.

3. Neviens vīrietis nevar zināt Visus NOTEIKUMUS.

4. Ja sievietei rodas aizdomas, ka vīrietis zina visus NOTEIKUMUS, viņai nekavējoties jāmaina daži NOTEIKUMI(vai vīrietis).

5. Sievietei vienmēr ir taisnība.

6. Kad kādreiz rodas iespaids, ka sievietei nav taisnība, tas ir tādēļ, ka vīrieša nepareizās rīcības rezultātā ir radušies pārpratumi.

7. Ja stājas spēkā NOTEIKUMS Nr.6 vīrietim nekavējoties jāatzīst sava vaina un jāatvainojas.

8. Sieviete drīkst mainīt savas domas jebkurā brīdī.

9. Vīrietis nekad nedrīkst mainīt savas domas bez iepriekšējas, rakstiskas sievietes piekrišanas.

10. Sievietei ir tiesības jebkurā brīdī saskumt vai sākt dusmoties bez jebkāda redzama iemesla.

11. Vīrietim jāsaglabā miers visos gadījumos, izņemot tos, kad sieviete vēlas lai tas skumtu vai dusmotos.

12. Sievietei nekādos apstākļos nav jādara vīrietim zināms, vai viņa vēlas lai vīrietis dusmojas vai skumst.

13. Vīrietim nepārtraukti ir jāspēj lasīt sievietes domas.

14. Svarīgi vienmēr ir tas ko sieviete domāja, nevis tas, ko viņa teica.

15. Ja vīrietis nespēj ievērot NOTEIKUMUS, tad viņam nav mugurkaula un viņš ir lupata.

16. Ja sievietei ir PMS, Nekādi NOTEIKUMI nav spēkā un vīrietim ir jāizpatīk katrai sievietes vēlmei.

17. Jebkurš mēģinājums pierakstīt NOTEIKUMUS var beigties ar fizisku traumu.

18. Ja vīrietim jebkad ir taisnība, viņam jāatkārto NOTEIKUMU

punkts 5.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
inverno
(labots)

:book:

 

Женский словарь или как понять женщину:

Да = Нет.

Нет = Да.

Может быть = Нет.

Я виновата = Ты ещё пожалеешь.

Нам нужно = Я хочу.

 

* * *

Понять женскую логику легко, достаточно научиться играть в бильярд кубиками.

Labots - Forsteriana
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Bļā miroņu spārdītājs

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu vispār jau tad topiku vajag slēgt. Ja ir vaļā, tā tad aktuāls...un var droši postēt(es tā saprotu, savādāk nah tas viss vajadzīgs). Lai moderi skatās paši to lietu...

Link to comment
Share on other sites

Verneris
Kas sievietēm jāzina par vīriešiem!

Lūdzu ievērojiet - visi punkti speciāli ir atzīmēti kā Nr. 1

 

1. Ja tu domā, ka tu esi resna, tad tu droši vien tāda arī esi.

1. Iemācies pati apieties ar tualetes vāku, tu jau esi liela meitene. Ja tas ir pacelts, tad nolaid to.

1. Negriez matus. Nekad. Gari mati vienmēr izskatās pievilcīgāk, nekā īsi. Viens no iemesliem, kādēļ vīriešiem ir bail precēties, ir ka precētas sievietes apgriež savus matus. Bet tad jau ir par vēlu.

1. Ir brīži, kad mēs nedomājam par jums. Samierinieties ar to.

1. Neprasiet, par ko mēs domājam, ja neesat gatavas apspriest karaspēka formējumu īpatnības, hokeju un 1. formulu.

1. Iepirkšanās nav ne sports, ne izklaide, un mēs nekad to tā neuztversim.

1. Kad mēs ar tevi kaut kur ejam, jebkas, kas tev ir mugurā, ir OK. Patiešām.

1. Tev ir pietiekoši daudz drēbju. Tev ir par daudz kurpju.

1. Raudāšana ir šantāža.

1. Tavs iepriekšējais džeks ir idiots.

1. Ja tu kaut ko gribi, prasi. Viegli mājieni nedarbojas. Stipri mājieni nedarbojas. Acīmredzami mājieni nedarbojas. Vienkārši pasaki to!

1. Mēs neatceramies datumus. Atzīmējiet jubilejas kalendārā. Pirms tām pietiekoši bieži mums atgādiniet.

1. Lielākajai daļai vīriešu ir ap 3 pāriem kurpju. Kādēļ jūs domājiet, ka mēs esam kvalificēti palīdzēt jums izvēlēties, kuras no 30 labi izskatās pie jūsu kleitas?

1. Jā un Nē ir perfekti normāla atbilde uz jebkuru jautājumu.

1. Nāciet pie mums ar savu poblēmu, ja gribat palīdzību tās risināšanā. Pēc līdzjūtības griezieties pie savām draudzenēm.

1. Galvassāpes, kas ilgst 17 mēnešus, ir problēma. Griezies pie ārsta.

1. Pārbaudi eļļas līmeni savam auto. Lūdzu.

1. Neizliecies. Mēs labāk izvēlamies būt neefektīvi, nekā apmānīti.

1. Nekas, kas ir sacīts 6 mēnešus atpakaļ, nav pielietojams strīdā.Faktiski, visas mūsu piezīmes zaudē spēku tieši pēc 7 dienām.

1. Ļaujiet mums lūrēt. Mēs to tik un tā darīsim, tas tā ir ģenētiski.

1. Nerīvē lampu, ja negribi, lai džins lien laukā.

1. Jūs variet vai nu palūgt mums kaut ko izdarīt, vai pastāstīt, ko jūs rezultātā gribat. Ja jūs zināt, kā to izdarīt vislabāk- dariet to pašas.

1. Ja jums kaut kas ir sakāms, dariet to reklāmas pauzēs.

1. Kristoferam Kolumbam nevajadzēja norādes un mums arī nevajag.

1. Sievietēm, kuras valkā krekliņus ar lielu izgriezumu, nav tiesību žēloties, ka uz viņu pupiem lūr.

1. Vairāk sievietēm vajadzētu valkāt krekliņus ar lieliem izgriezumiem. Mums patīk lūrēt uz pupiem.

1. VISI vīrieši redz 16 krāsās, kā Windows defaultie settingi. Aprikozs, piemēram, ir auglis, nevis krāsa. ķirbis arī ir auglis. Mums nav ne mazākās idejas ko "bēšs" nozīmē.

1. Ja tas niez, tas tiks kasīts. Tā mēs darām.

1. Mēs nemākam un nemācēsim lasīt domas. Šīs parapsiholoģiskās spējas trūkums nenozīmē, ka jūs mums nerūpat.

1. Ja mēs prasām: kas noticis un jūs sakiet "nekas", tad mēs arī uzvedīsimies tā, it kā nekas nav noticis. Mēs redzam, ka jūs melojat, bet noskaidrošana nav pūļu vērta.

1. Kas, pie velna, ir "raukšana"?
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...