Jump to content

Dzimumu vienlīdzība


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Tā ir, ka nav naudiņas, lai atejā iebūvētu pisuāru...

Link to comment
Share on other sites

matches

Sievietes nevar čurāt stāvus, jo tad viņām pa kājām, tek viss lejā, viņām nav taisnas trubas.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Artanis

:lol::lol::lol:

 

Bilde ir laba, bet Matches komentārs ir nenovērtējams... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur netā redzēju bildi ar pisuāriem sievietēm... ar savu boyfriendu tad var pačurāt blakus stāvot :)

Un jā - tā tualete bija kopējā, tur vēl bija teksts "rūpējieties par saviem kolēģiem, atstājot tualeti tādā stāvoklī, kādā tā bija pirms Jums".

Link to comment
Share on other sites

Man jau rādās, ka Latvijā līdz tam vēl tālu, jo, ja koplietošanas tualetēs vīrieši nevīžo pacelt to (nezinkāviņutursauc paliktni uz kā sēž) un laiž savu laižamo uz visām pusēm un laiž arī uz tā nezinkātotursauc, tad tik atliek vien gaidīt PROGRESU domāšanā...to varētu skaidrot arī ar to, ka cilvēks jau neiemācījās staigāt uz divām kājām vienā dienā...es pats publiskajās tualetēs, ja vajaga tikai pačurāt, paceļu nezinkāturtosauc un tad izdaru savas darīšanas, bet mājās un viesos daru to kā Dānijā, jo zinu, ka kaut viena pile, darot to stāvus, nopilēs uz poda malas un tas kādam (mājās arī man) ir jātīra, bet podā ielaid "Harpic" un visi mošķi pagalam...

Link to comment
Share on other sites

matches

Orion7 nezināju, ka tu esi izvirtulis, par šādu fotogrāfiju publicēšanu, publiskā forumā draud bargs kriminālikums! Iesaku administrācijai zvanīt uz policiju, kamēr nav cietuši mazi bērni un notiesāt manjaku.

 

Man žēl, tās sievietes, viņas tēvs noteikti ļoti lepojas. Redziet, kā mauķele mēģina notēmēt, bet īsti vīri netēmē!!! Bābām vel tālu līdz mūsu attīstības līmenim, ha gotcha!!

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Nesaprotu tā īsti, kur te ir kuriozs!? Toties īstens kuriozs ir tad, kad Rīgā vajag sameklēt publisko tualeti, tas pats attiecas arī uz Jūrmalu. Protams, vietējie vēl iedomāsies par staciju, autoostu, bet ko darīt pārējiem!? Dziļā cieņā noliecu galvu Rīgas Domes priekšā, prot tikai močīt sortīrā.. Un, jā - nedomāju, ka kādam būtu milzīgs prieks apsēsties uz cita tēviņa nokārnītas vai apmīztas megabrilles... Un pisuāri šeit tomēr ņi pri čjom. :twisted: Savulaik, kad dažus mēnešus pavadīju kojās, tad, ak mans Dievs, daži pat pamanījās pielikt izlietni.. Lūk, tas ir jāprot..

Link to comment
Share on other sites

vīrieši nevīžo pacelt to (nezinkāviņutursauc paliktni uz kā sēž)

To sauc par brilli.

Rīgā nav publiskās toletes, jo ir taču kafējnīcas, kurās ieejot Tu vari kaut ko nopirkt un tikai tad ieiet nolikt kluci vai apmīzt brilli.

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir tādas palīgierīces. Kaut kad mans šefs par tādām stāstīja, ka pa tv ir rādīts. Kapēc gan vīrietis var čurāt stāvus, bet sieviete nē!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

katram jāzin sava vieta ... i bābietim i vecim ....

Un šitā likuma pārkāpšana ir par pamatu daudziem (ja ne visiem) ģimenes strīdiem.

Link to comment
Share on other sites

es liktu, ka visiem ... personīgi, man mājās vienmēr strīdi par to, ka laicīgi nav izgludināta veļa un t.t. , par ēst gatavošanu vispār neiet runa - negatavoju ne es, ne manējā

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Muah.NC gan ir baigais dabas pazineejs :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

UberSpeciaalists ,mhhhh.... :twisted: :mrgreen:

 

Ir dzivnieku sugas kuraas arii matiites staavus churaa.... - tas taa prieksh informaacijas :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ir dzivnieku sugas kuraas arii matiites staavus churaa.... - tas taa prieksh informaacijas :twisted:

Aha. Govis, piemēram. Bet uz Homo Sapiens mātītēm tas neattiecas.

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Kursh nu te kakaatu :mrgreen:

 

Atskjiribaa no Nc( UbeRhomofoba+seksista+ potencionaala Alkonafta-spriezhot peec vinja izsteicieniem) es sevi neuzskatu par "visgudro uz galvas kakataaju kura viedoklis ir vieniigi pareizais".

Tikai noradiju uz Nc suudigajaam(maigi sakot) zinashanaam par dzivnieku valsti .

Kursh pats secinot peec vinja "apgarotajjiem" izsteicieniem ir iestreedzis 13-15 gadu veca tiinja limenii (un tas veel ir optimistiski verteejot) :twisted:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Man vinji ir diezgan vienaldziigi :mrgreen:

Taapar kaa tev lidziigie tipinji - atskjiribas principaa nekaadas - visi tik lepojas(katrs ar savu "gudriibu") un maaca tik citus .....

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

O :!: .Nc piesleedza savu 2 smadzenju puslodi - rezultaats paredzams (p.tenkatropa cieniigi "solijuumi") ..

-----------------------------------------------------------

 

uzlēdz labāk tagad TV3 un skaties dzīvi realitatē ...

 

Dziive katram ir sava -sekojoshi ja taa ir tava realaa dziive ......

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Turpini sapnjot vien .

 

Probleemas ir tev un tipiskas alus miljotaajiem lielos daudzumos - aizej tak pie daktera :twisted:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Baigais viltnieks, ne? Sākumā izlamājas, pēc tam nomaina tekstu. Nu ko, žēl, ka gads bija tik īss. :)

 

EDIT Ā, un fui Tokrai.

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

matches

Čau, tikko noskatījos filmu par latvijas seksa tūrismu, esmu ļoti priecīgs un lepns, ka VEČI vel ir pārāki par stulbajām bābām. ura ura ura!

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Plumbums

mīļums ...

 

Muah.

Vienk. smiekliigi > NC izvairaas no vaarnas....

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

matches

#35

 

Veči jau piedāvā, sievietes tikai dara "melno" darbu! Vislielāko piķi no sekss tūrisma dabūn vecis, bandīts un recidīvists, nevis kaut kāda blonda, stulba sieviete.

 

Veči bīda lietas pasaulē, nevis bābās, viņām vieta tikai gūltā, viņas pat gatavot nemāk. To visi zina, ka veči ir labākie pavāri un labākās radības uz zemes, mēs izgudrojam visu, mēs esam pasaules valdnieki nevis bābas.

 

 

Un to neviens nevar apstrīdēt apskatieties, kas vada lielākos uzņēmumus, neskaitot modes industriju, jo tur strādā pediņi. Cik daudz sievietes, prezidentes vai karalienes, kurām ir bijusi vara, nevis, kas sukājā karlim, ir bijuši pasaules vēsturē, kas ko uzscēlis...

 

Sieviets būtība ir tikai dzemdēt un viss.

 

Dick Power!!!

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

matches

Greiza attieksmīte - žēl, ka sievietes tev ir tikai staigājošas kājstarpes, tikai ar vienu uzdevumu...

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Klau ,admini kas man jauzraksta lai dabuutu BAN'U ?

 

Dikti gribaas pateikt ardievas Boot.lv :twisted:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Matches, sava taisnība tev ir. Kautgan neatbalstu pilnīgu sieviešu "verdzību", ka viņai tikai jādzemdē, jātaisa ēst (taka viduslaikos), bet kārtīgas vakariņas mājās, gan ir jāmāk uztaisīt, kad vecis pēc darba pārnāk mājās. Jo es sāku pamanīt, ka sievietes mūsdienās baigi sāk "izlaisties", mhh... Man laikam vēl ir paveicies.

Link to comment
Share on other sites

matches

A-kalvis

 

Ne visas, bet lielāka daļa sievietes labāk pārdos dibenu, vai atradīs bagātu sponsoru ar savu dibenu, nevis mēģinās izsisties, tas sievietēm vienkārši nav raksturīgi.

 

Protams ir arī gudras un labas sievietes, bet to ir krietni mazāk. Un nepārprotiet, es neuzskatu visas sievietes par ielenēm, bet nauda un materiālās vērtības vairāk izlutina sievietes nekā večus.

 

Sievietēm jau no akmens laikmeta ir iedzimts meklēt izdevīgāko līgavaini, lai uzsturētu bērnus, tā dabā ir iekārtots un mēs esam tikai, tādi mazi dzīvnieciņi, kas dara, kā pašam labāk. Ja akmens laikmetā labs vīrs bija liels un muskuļains, tad mūsdienās bagāts vai gudrs, bet lielākā daļa sieviešu labāk izvēlētos bagātu, vismaz pirmajā izvēles brīdī, it īpaši nenobriedušās un nepatēstās jaunietes.

 

Kuras šodien arī rādija pa TV3, jūs domājat, kaut viena no tām ielenēm ir skolu pabeigusi, vai vismaz mēģinājusi pabeigt? Un nevajg stāstīt, par to cik viņām grūda bērnība bijusi, vecāki dzērāji, mātes arī ielenes, ja cilvēks grib, visu panāks ar līdzekļiem, kas viņam ir morāli pieņemami, kā arī intelektuāli iespējami.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Var jau būt, ka sievietes nemāk daudz ko, bet matches nemāk uzrakstīt vārdu "gulta". Aizej tak pie logopēda, esi vēl pietiekoši mazs, lai viņš varētu palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

aha, un vecim ir jābūt ģimenes apgādniekam, aizstāvim, vīram un tēvam. Cik no večiem tādi ir?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Neviens jau netaisās apgalvot, ka visos ģimenes ķīviņos vainīgas sievietes. Vainīgs tas, kurš nezina savu vietu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pastāsti šo te pašu arī savai draudzenei, ja vispār tāda kādreiz būs vai kādā no tām, kas ap tevi grozās, un pēc tam pastāsti, ko labu par tevi domā. Itsevišķi gribētos dzirdēt viedokli no inteleģentākas sievietes, kas parādīs kur vēži ziemo.

#35

Veči bīda lietas pasaulē, nevis bābās, viņām vieta tikai gūltā, viņas pat gatavot nemāk. To visi zina, ka veči ir labākie pavāri un labākās radības uz zemes, mēs izgudrojam visu, mēs esam pasaules valdnieki nevis bābas.

...

Sieviets būtība ir tikai dzemdēt un viss.

 

Dick Power!!!

 

P.S. Dikam ir spēks, ja to prot un var pielietot.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

matches

Tieši šos komentārus es gaidīju, jo tas ir, tik tipisks komentārs no latviešu mutes, ja izsakās kritiski, pat aizskaroši un apvainojoši, vidējais latvietis šos "naidīgos" komentārus pavērš, pret pašu komentētāju. Neizsakot nekādus pretējus argumentus, kas varētu apgāst manu viedokli, kuram vairums vīriešu piekrīt un arī sievietes, sirds dziļumos piekrīt manis teiktajam. Jo visas sievietes alkst, būt sargātām, mīlētām un lutinātām, kā jau princesēm.

 

Protams, ja bābas izlasīs manus komentārus, viņas jutīsies aizvainotas un mani nodēvēs par šovinistu un maza locekļa īpašnieku, bet realitātē sieviešu rīcība pierāda manus izsteiktos argumentus.

 

Aprunājies ar savu sievieti, un pajautā viņai, kam ir jābūt vīrietim, kāda ir viņa loma ģimenē un sabiedrībā. Tu būsi pārsteikts, cik primitīvi ir šie sieviešu uzskati un es paskaidrošu kāpēc, mēs esam prasti mazi cilvēciņi, kas rīkojas balstoties uz saviem dabiskajiem instinktiem.

 

Nav brīnums, ka sievietes ir, kā apsēstas ar kāzām un spermas baltām kleitām.

 

Jā man ir draudzene un viņai ir lieli pupi un dick sucking lips.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...