Jump to content

Formula Bums vs. Bite-5 un Tele-2 Brīvais-14


Mr.Capric
 Share

Recommended Posts

tās neierobežoti daudzās SMS Bites piedāvājumā pa 2ls mēnesī ar brīnišķīga lieta, pagājšmēnes jau ~400sms aizsūtiju, pa pirmo zorti:) brīnums kapēc visi vēl nav uz Biteni pārvākušies, vai nu rēķināmā smadzenīte nerubī, vai kautkāds megapofigs?

Link to comment
Share on other sites

vot tieši tāpēc , ka ir bite, nesaprotu kam ir vajadzīgs LMT Uzraksti man :D

Varoni, es aizsūtīju apm 1500sms , man ir 2numuri Bitē. Abi tik aktīvi , sarunu izdruka sanāca uz 60+ lapām . Atteicos no izdrukas :D :D

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

14 Ls / 0.02 Ls/min. = 700 min./ 60 = 11,67 stundas uz visiem tīkliem. Izskatās, ka tas nav akcijas, bet pastāvīgais piedāvājums.

Nav slikti.

Link to comment
Share on other sites

Un ja mēs pieņemam, ka vidusmēra cilvēks tik daudz nemēdz runāt, gandrīz vai unlimited saprāta robežās sanāk.

ja cilvēks tik daudz nespēj norunāt, tad efektīvais tarifs ir augstāks par 2 sant :)

--> interesanti, kur telei bizness: no cilvēka paņemt 2 sant ar PVN, bet LMT par ienākošo zvanu samaksāt 6.2 bez PVN?

 

LMT varbūt domā pacelt tarifus :D :D

Tu uzskati, ka vispārējas inflācijas apstākļos telekomunikācijas peld pret straumi?

//ar vispārējo inflāciju saprotu naudas vērtības pastāvīgu samazināšanos visā pasaulē ilgā laika posmā

Link to comment
Share on other sites

mhh, un cik LMT samaksaa TELE2 par zvaniishanu? noteikti ka kopeeejais savstarpeejais cipars TELE apmierina....

 

 

mhhh, inflaaacija, naudas veertiibas samazinaashanaas..... Tad jau arii datortehnikai vajadzeetu sekot inflaacijai un mums shobriid par to maksaat vairaak kaa devinjdesmitsestajaa....

 

VIL, nu beidz... saak palikt smiekliigi. pat ne saak, bet jau ir......

Link to comment
Share on other sites

Tad jau arii datortehnikai vajadzeetu sekot inflaacijai un mums shobriid par to maksaat vairaak kaa devinjdesmitsestajaa....

saglabājot ražošanas tehnoloģiju, maksātu arī vairāk.

99-tajā labs [ne izcils] dators maksāja ~tikpat cik šobrīd.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju jau 2 gadus Tele2 bizness un esmu apmierināts ar to, tikai žēl ka laukos šad tad grūti zonu dabūt.

nu neliels ieskats pagājušā mēneša bilansē.

post-69587-1221122766_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To, ka te staasta, ka Tele2 ir slikta zona un sarunu kvalitaate, ir paarus gadus atpakalj radies sava veida stereotips. Uz shobriidi Tele2 ir pavisam cits Tele2 un ne pa kapeiku sliktaaks par LMT. Tiehsi otraadi, labaaks. Man, piemeeram, ar LMT Kjekavaa, 10 km no Riigas, pirmajaa stavaa zona nepaartraukti raustaas. Pats lietoju LMT, bet tikai taapeec, ka pasham par sarunaam nav jaamaksaa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
14 Ls / 0.02 Ls/min. = 700 min./ 60 = 11,67 stundas uz visiem tīkliem. Izskatās, ka tas nav akcijas, bet pastāvīgais piedāvājums.

Nav slikti.

Tele2 Brīvais 14:

Reku paradījās daži "ierobežojumi", kuri līdz šim nebija manīti

Minimalajā rēķina summā iekļautas 700 minūtes ar tarifu 0,02 ls/min. Pēc 700 minūšu iztērēšanas - tarifs 0,04 ls/min
Protams, ka 700 minūtes ir ļoti liels sarunu minūšu skaits, bet nu tomēr.

 

Un vēl kāda piezīme - katrs operators nedaudz savādāk interpretē "minimālo mēneša maksu". Manuprāt, korektāka un skaidrāka definīcija ir LMT. Piemēram, Piezmani man! ir abonēšanas maksa, kura ir iekļautas 30 bezmaksas minūtes +15 SMS, savukārt līdzīgu tarifu plānu izmaksas Bite sauc par minimālo maksu par sarunām, kas pēc LMT definīcijas ir abonešanas maksa ar 50...500 bezmaksas minūtēm. Nav īsti skaidra Tele2 interpretācija par Ls 0.02/Ls 0.04 tarifs. Manupāt, saprotāmāka būtu šāda definīcija - pirmās 700 sarunu minūtes par Ls 0.02, sākot no 701.-ās minūtes tarifs - Ls 0.04. Šeit Tele2 atgādina LMT tarifu plānu Piezvani man! kad pēc bezmaksas sarunu minūtēm tarifs ir augstāks. Parasti ir vērojama pretēja tendence.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Visi vēl uz BITI nav pārgājuši tieši zonas dēļ. Kusā zonas BITE faktiski nav, 2km no Madonas (mājās) man arī zona te ir, te nav, visi saka, ka baigi štruntīgā kvalitāte. Taču tā kā mājās esmu tikai brīvdienās, pārējo laiku pavadu Rīgā, sāku domāt, ka no BITES prom nekratīšos. Visi ar darbu saistītie zvani notiek Rīgā, un draņķīgu sarunu kvalitāti brīvdienās varu pieciest. Savā ziņā tas pat ir pluss. Taču kkur tālāk braucot gan labāk paķert okartes sim karti, jo ja kkas notiek ar auto un palieku uz ceļa vietā, kur zonas nav?

Link to comment
Share on other sites

Bet runajot par piezvani man un ta izdevigumu - situacija ir sekojosha:

muteritei ir panemts piezvani man pieslegums+noteicejs, kuram jau kads 5. limenis. Atlaides tiek piemerotas aboneshanas maksai. plus visi radi ir uz LMT

 

Rezultata menesi samaksajot 5,53Ls var nosutiit 15sms, piezvanit 30standarta bezmaksas minutes + kadas 70-100minutes kas iebirst ka menesha ienakoshas. Principa muterites minutes pasizmaksa vienalga kur zvanot sanak ir ne vairak ka 5santimi. pasham ir LMT "darba pieslegums" tapec tur neuztrauc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
"Piezvani man" kļūst ļoti neizdevīgs, ja gadās pārsniegt tās iekļautās minūtes / sms. Citādi ir vērts padomāt par Bites "Variants 6" vai "Bite 5".

...

Tās bezmaksas minūtes gandrīz neiespējami iztērēt, ja izmanto piemēram okartes draugus un pāradresāciju, pieaudzējot brīvās minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...