Jump to content

Formula Bums vs. Bite-5 un Tele-2 Brīvais-14


Mr.Capric
 Share

Recommended Posts

Pamēģināju salīdzināt Formula-8 + "Formula Bums" ar konkurentu piedāvājumiem. Lūk, kas sanāca...

 

Manuprāt, labs radītājs ir minūšu skaits par vienu latu.

 

Attiecīgi, Bite-5 tas ir 20, Brīvais-14 - 25, bet Formula-8 - no 7 (zvanot darba laikā Triatel tīklam) līdz 16,7 (zvanot citam LMT abonentam, bez atlaidēm).

 

Sanāk, ka ierindas Formula-8 abonents saņem 1,5-3,5 reizes mazāk salīdzinājumā ar konkurentu piedāvājumiem.

 

Formula Bums darbojas tikai pēc minimālo 8 Ls iztērēšanās, tātad, īpašas jēgas tam nav.

 

 

Pilns raksts (krievu valodā) - šeit.

 

P.S. Retorisks jautājums: vai ir tas pārklājums mežos vai daļā pagrabu pārmaksas vērts?

Labots - Mr.Capric
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, cilvēkiem, kas no Rīgas izbrauc 2 reizes gadā - protams nav vērts, bet citiem - iespējams ir. Manos laukos vienīgais operators kuram ir normāla zona ir LMT un bieži vien vasarā atrodos tur...

Tiesa, ir arī vietas, kur Bitei ir zona, Tele2 tā ir ļoti slikta (praktiski - kāpjot bēniņos, nesapratīsi ko tev grib pateikt)...

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Nezinu, cilvēkiem, kas no Rīgas izbrauc 2 reizes gadā - protams nav vērts, bet citiem - iespējams ir. Manos laukos vienīgais operators kuram ir normāla zona ir LMT un bieži vien vasarā atrodos tur...

 

 

Tādiem gadījumiem ir vērts nopirkt OKarti vasarai... 8) un pa ziemu to pārvest uz BiFri, lai maksātu mazāk par kartes aktivitāti! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nez, piemēram - sestdien Jēkabpilī nevarēju sazvanīt nevienu Tele2 abonentu, ne no Tele2, ne no LMT. Neesmu pārbaudījis Bites sakaru kvalitāti, bet, attiecībā uz Tele2, es zinu atbildi uz jautājumu "Kāpēc maksāt vairāk?"

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Ar Tele2 problēmas vispār ir Jēkabpils rajonā, vismaz ar zonu, 10km no Viesītes - zonas praktiski nav. Lai normāli parunātu - jākāpj gandrīz vai bēniņos (ticiet vai nē - manai paziņai tas piebesīja). Nopirka BiFri un no Viesītes zona nāk daudz labāk...

Jā, iespējams tas atkarīgs no antenu novietojumiem etc., bet nu lūdzu, tad nevajag Telei d*** par 97% pārklājumu...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

kaulishs

Ar Tele2 problēmas vispār ir Jēkabpils rajonā, vismaz ar zonu, 10km no Viesītes - zonas praktiski nav. Lai normāli parunātu - jākāpj gandrīz vai bēniņos (ticiet vai nē - manai paziņai tas piebesīja). Nopirka BiFri un no Viesītes zona nāk daudz labāk...

Jā, iespējams tas atkarīgs no antenu novietojumiem etc., bet nu lūdzu, tad nevajag Telei d*** par 97% pārklājumu...

 

šķiet, ka tava paziņa ir tajos 3%os :(

Link to comment
Share on other sites

No personiigaas pieredzes man nav bijis probleemu ar LMT ne ar zonu, ne ar sarunu kvalitaati.

Nu protams neskaitot Jaungada nakti kad visiem operatoriem *opa!

Ne pa celjam uz laukiem ne laukos. Visur tornji apkaart... :)

Link to comment
Share on other sites

šķiet, ka tava paziņa ir tajos 3%os :(

Iespējams... :D
Link to comment
Share on other sites

 

P.S. Retorisks jautājums: vai ir tas pārklājums mežos vai daļā pagrabu pārmaksas vērts?

Ja Tu mēdzi būt tajos mežos vai pagrabos, vai arī tajos atrodas Tavi klienti, tad jā. Visos pārējos gadījumos - nē.

Link to comment
Share on other sites

Nu protams neskaitot Jaungada nakti kad visiem operatoriem *opa!

 

 

Pirmo Bites "iesvētību" Jauno gadu sagaidīju bez nekāda *opā *opā lielā ļaužu pūlī!

Labots - Pro
Link to comment
Share on other sites

Viss strādā perfekti,Bitei žetons.Lai to bums izdevīgumu saprastu baigi jārēķina un jāzina tarifi,pie Bites esot sāku atradināties pat piedomāt cik man maksā saruna.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

... bet nu lūdzu, tad nevajag Telei d*** par 97% pārklājumu...

 

97% - ir ārtelpas pārklājums, izmantojot autopastiprinātājus! Un vēl - ir jāņem vērā reljefs, laika apstākļi utml. TokRa jau ir vienreiz forumā radījusi pārklājuma kartes ar "stabilu zonu"- pat LMT tie 99% ir buļļu kaka...

 

Tiem, kas izmanto telefonu lauku mājās, var ieteikt nopirkt virziena antenu (piemēram, Krievijā esmu redzējis par niekiem 12-15 Ls), kura tiek uzstādīta uz mājas jumta - tad signāls pie Viesītes būšot pat visiem leišu operatoriem! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Pats lietoju visus trīs operatorus - lai zinātu pašam, par ko es rakstu - un varu apgalvot, ka Bitei zona tiešām pēdējo divu gadu laikā ir kārtīgi uzlabojusies. Vēl ņemsim vērā, ka visas viņu bāzes stacijas pēc noklusēšanās darbojas EDGE režīmā - kas ir svarīgs tiem, kas izmanto mobilo internetu arī laukos.

 

Bet vairākumam biroja cilvēku, kuriem no 9 līdz 18 ir darbs bet pēc tam - tusēšanās mājās kaut kur Purvciemā, tiešām, tas pārklājums purvos ir pie vienas vietas... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Nez, piemēram - sestdien Jēkabpilī nevarēju sazvanīt nevienu Tele2 abonentu, ne no Tele2, ne no LMT. Neesmu pārbaudījis Bites sakaru kvalitāti, bet, attiecībā uz Tele2, es zinu atbildi uz jautājumu "Kāpēc maksāt vairāk?"

 

 

Man arī dažreiz tas neizdodas sazvanīt savus draugus, kuriem ir Tele 2, ar pirmo reizi - tāpēc, secināju, ka Bite pagaidām ir labāks par Govs 2. Kas būs pēc 1. jūnija, kad visi runās par velti ar BiFri - redzēsim. Bet prakse rāda, ka haļāva drīz apnik un tu saki runāt pa telefonu tik, cik agrāk! 8)

Link to comment
Share on other sites

97% - ir ārtelpas pārklājums, izmantojot autopastiprinātājus! Un vēl - ir jāņem vērā reljefs, laika apstākļi utml. TokRa jau ir vienreiz forumā radījusi pārklājuma kartes ar "stabilu zonu"- pat LMT tie 99% ir buļļu kaka...

 

Tiem, kas izmanto telefonu lauku mājās, var ieteikt nopirkt virziena antenu (piemēram, Krievijā esmu redzējis par niekiem 12-15 Ls), kura tiek uzstādīta uz mājas jumta - tad signāls pie Viesītes būšot pat visiem leišu operatoriem! :mrgreen:

Leišu operatori jau tagad uztverami dažās vietās šeit... :D
Link to comment
Share on other sites

Bite rulle un uz J.gadu vienmeer viss labi stradaja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es ar emigrēšu prom no formulas 8, napig man maksāt leiku naudu, uz doto brīdi tik daudz nesanāk norunāt.

Ja vēl lmt tīklā maksa normāla, tad uz citiem tīkliem nav, ja vēl ņem vērā ka daudzi nav lmt lietotāji, tad tas paliek aktuāli.

 

Radās jautājums,kad labāk emigrēt, tagad vai mēneša beigās, jo par formulu ta pat jamaksā pēc pilnas programmas, neatkarīgi no pakalpojuma pārtraukšanas brīza.

Link to comment
Share on other sites

Uz Biti pa 6 ls testa nolūkos, ja patiks, tad arī savu ģimeni pārvilkšu uz "Ģimeni"

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Ar sūda Tele2 ir problēmas arī Jelgavas centrā, ne tikai lauku rajonos. Tāpat arī Rīgas centrā manas darba vietas apkārtni apkalpo tikai viena šūnas stacija, kas ir stipri par īsu uz to abonentu daudzumu. Tas, rezultātā, ļoti bieži noved pie "Tīkls aizņemts".

Link to comment
Share on other sites

Pārcel numuru uz LMT un papildus izvēlētajam tarifu plānam saņem 6 mēnešus 100% abonēšanas maksas atlaidi un 6 mēnešu garumā 5Ls atlaidi sarunām (5Ls ir pirms PVN).

Link to comment
Share on other sites

Man ir LMT Formula 8 un esmu apmierināts. 97% sarunas ar LMT tīklu.

 

Po ka tur 2 vai 3 Ls tiek pārmaksāts. Vismaz citi zvanot man no LMT nepārmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Man Formula 8(3. līmenis) es runāju apmēram 1:30h LMT tīklā un 30 min ar citiem.

0,0509 * 90 = 4,58 Ls

0,1652 * 30 = 4,96 Ls

Tā es apmēram arī norunāju 8-9 Ls.

Mazcenas mobīlo es nevaru ņemt uz haļavu jo man ir izdevīgā Formula 8 un man par to jāmaksā ir 2 Ls mēnesī.

 

Cik es te skatos ar Biti 5 mans sarunu laiks izmaksā:

0,05 * 120 min = 6 Ls

 

Tie 2 Ls man ir vienalga, bet skatoties nākotnē domāju īpatsvars sarunām LMT tīklā un citos mainīsies, tad tie 2 Ls augs.

 

Vai ir kādi superīgi iemesli kādēļ man palikt pie LMT????

 

P.S. Par tele2 problēmām ar tīklu zinu, bet nezinu par Biti neko.

Labots - Programmētājs
Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Labi, tas telefons nav tik svarīgi -> jāņem kaut kas ar wi-fi un gps kā nākamais telefons enīvej.

 

Vienīgais kāpēc neņemu biti ir tāpēc, ka baidos ka varbūt es vēlāk to nožēlošu.

 

-Varbūt bites līgumā rakstīts, ka ja es atsakos no pakalpojuma bite 5 man jamaksā 1k Ls

-Vai piemēram pēkšņi kvalitāte sāk kristies nenormālīgi.

-Vai LMT samazina tarifus.

Link to comment
Share on other sites

Shampuns
Varēsi jebkuru mobtelu kā mazceni paņemt. Izmaksās pat lētāk, nekā vairumtirdzniecībā :)

Vai tad, jaunam klientam iedos uzreiz 3 telefonus? Man par to ir šaubas.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pārcel numuru uz LMT un papildus izvēlētajam tarifu plānam saņem 6 mēnešus 100% abonēšanas maksas atlaidi un 6 mēnešu garumā 5Ls atlaidi sarunām (5Ls ir pirms PVN).

Tā arī izdarījām. Man pašam LMT pieslēgums ir jau sen. Pārcēlām 2 ģimenes locekļu numurus uz LMT. Pēc pusgada man būs beidzies Mazcenas līguma termiņš, tad muksim visi trīs uz Biti. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mr.Capric

Formula tika izstrādāta sensenos laikos, kad abonēšanas maksa 4-5 latu apmērā likās normālā lieta, tāpat, kā arī zvana minūte savā tīklā 10 santīmi. :grin: Šobrīd Formula izskatas pēc antikvariāta, kaut gan LMT to negrib atzīst... un tu pareizi uzrakstīji citviet - kamēr atradīsies idioti, kas maksās esošo naudu, neviens operators nekustinās savu pakaļu un neies pretī! :-D

Link to comment
Share on other sites

Šodien padomāju, ka Formula 28 iz dārgāka par Bite variantu 15 pat zvanot uz LMT tīklu:

Jo pat ar 7.līmeņa atlaidi zvans LMT tīklā ir 3.5 santīmi minūtē. Ar Bites Variantu 15 viena minūte (arī uz LMT tīklu) maksā tikai 3 santīmus.

 

Formula piedāvā garantētus 3.5 santīmus, bet bites 3 ir praktiski nesasniedzama matemātiska konstrukcija. Norunāsi mazāk par x minūtēm - pļurkt. Vairāk - atkal pļurkt.

Link to comment
Share on other sites

Šā kā tā neatkāpjos no sava apgalvojuma, ka "3 santīmi" ir marketinga sauklis, kas praksē nav sasniedzams.

 

Aplūkojot formulas, jāņem vērā, ka minimālajā maksā tiek iekļauts viss trafiks, ieskaitot SMS un GPRS. Rezultātā lietotājs izvēlēto summu 8/18/28 Ls un vairāk var iztērēt, kā viņš vēlas nevis kā lielais brālis ir paredzējis.

 

P.S. Latvijā lētā operatora nišu ieņem Bite, Cenu līdera nišu ieņem Tele2, Sniegto pakalpojumu apjoma līderis ir LMT. Raugoties no šī sadalījuma, nav pretdabiski, ka atsevišķu plānu atsevišķu scenāriju gadījumā Bite ir lētāka par citiem operatoriem, bet lētāk ne vienmēr ir izdevīgāk.

Link to comment
Share on other sites

bet lētāk ne vienmēr ir izdevīgāk.

vai lmt piedāvā 3s uz visiem tīkliem? ko te pļāpā? mans vip tarifs ārpus lmt ir 0.944. kā saprast ne vienmēr izdevīgāk? bites tarifs ir dalīts uz 3 un vēl. :o

Link to comment
Share on other sites

Braukāju pa ziemeļvidzemi, tele2 zona ļoti daudzās vietās nav, lmt arī ir pāris km posmi, kuros nav, bitei zona ir vāja, bet ir visur izņemot 200 m garu ceļa posmu staicele-mazsalaca, bet arī tur zona nav nevienam operatoram.

Link to comment
Share on other sites

bet tur brauc 1reiz gadā vai ne? :D kurzeme, zemgali pabraukāju. bites zona ieper visiem. tas nav svarīgākais. tās 2,3 min. varu iztikt. svarīgāk ko tas maksā ikdienā.

Link to comment
Share on other sites

nu moins Tokra! tu esi vienkārši telekomistu čakarētāju guru! :)

baigi feinās shēmas. jāizvilina no lmt vai bites kautkā būs kāds aparāts ar gps beidzot...

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

es biju domājis vai kāds lieto Uzraksti man tā vienkārši nevis LMT apvešanai :D

Link to comment
Share on other sites

zinu, ka lieto. piemēram cilvēki ar dzirdes traucējumiem, jamiem vairāk kā sms un netu nevajaga.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...