Jump to content

lcd monitors+ 2 zili pixelji


OzOnE
 Share

Recommended Posts

nopirku no m79 LCD moni LG FL 1730S SQT nekaadu suudziibu janu vieniigais piegaade maajaas vareeja nekaveeties, bet jau pie pirmaas iesleegshanas uz tumshaaka fona ir divi zili pixelji un tas kriit aciis. taatad laikam javed uz garantijas remontu vai uzreiz prasiit jaunu? un kas tur pie vainas? vai tas jau braakjis no ruupniicas? vai kautkas cits?

Link to comment
Share on other sites

nu, ja pie pirmās ieslēgšanas, tad ved tik uz veikalu...

Link to comment
Share on other sites

Mirušie punkti ir normāla LCD parādība, monitoru parasti maina, ja ir vairāk par pieciem punktiem. Bet nu pazvani paparasi, sliktāk no tā nekļūs.

Link to comment
Share on other sites

Jup katram razhotaajam savs skatiijums:

   * Lite On, Phillips and Hitachi. All three have a zero tolerance to dead pixels but Phillips doesn't count unlit pixels as dead.

   * HP will only replace a monitor with there are 4 scattered faulty pixels or 3 clustered.

   * LG will replace a monitor if there are 2 within a 10cm circle.

   * NEX-NEC will replace 3 lit, 3 unlit or 6 color.

   * Samsung could try harder. Six dead pixels allowed on a 15", or nine on a 17", are too many.

   * Sony will replace if on a 15" panel there is 2 lit, 2 unlit or 4 dead. On 17" panels Sony will replace if there are 3 lit, 3 unlit or 7 dead.

   * Viewsonic will replace if on a 15" panel there is 2 lit, 2 unlit or 4 dead. On 17" panels Viewsonic will replace if there are 3 lit, 3 unlit or 7 dead.

 

Uz aatru roku uzraku iekš www.lcd-monitor-reviews.com

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika m79 veic piegādes mājās? 0_o

Ja veic' date=' tad tas ir nežēlīgi kruti![/quote']

visu var sarunaat

btw man piegaadaaja pc pat uz ceesiim.

bez papildus piemaksas.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika m79 veic piegādes mājās? 0_o

Ja veic' date=' tad tas ir nežēlīgi kruti![/quote']

visu var sarunaat

btw man piegaadaaja pc pat uz ceesiim.

bez papildus piemaksas.

WoW... nja tas laikam atkarigs no preces cenas... jo dargaka jo par velti piegada... bet nu mani pamierinaja ari samaksat par pastu un kad atsuta un ar to visu sanaca pat krietni leetaak nekaa pie citiem uz vietas...

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika m79 veic piegādes mājās? 0_o

Ja veic' date=' tad tas ir nežēlīgi kruti![/quote']

visu var sarunaat

btw man piegaadaaja pc pat uz ceesiim.

bez papildus piemaksas.

WoW... nja tas laikam atkarigs no preces cenas... jo dargaka jo par velti piegada... bet nu mani pamierinaja ari samaksat par pastu un kad atsuta un ar to visu sanaca pat krietni leetaak nekaa pie citiem uz vietas...

Heh, to jau visi zin ka piegaadaa uz maajaam, bet tas viss notiek caur Latvjas pasta kurjerpastu! Kjipa ieprieksheejaa dienaa vinji aiznes uz pata dalju Riigaa un nakamaa dienaa prece ir pie klienta majaas, ja prece nav paraak liela taa tiek pienesta ari klaat, tas saucaas Kurjers ;) Esmu arii suutijis preces un izmaksas ir nieciigas vai arii vispaar nav ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest blut
Jup katram razhotaajam savs skatiijums:

* Lite On' date=' Phillips and Hitachi. All three have a zero tolerance to dead pixels but Phillips doesn't count unlit pixels as dead.

* HP will only replace a monitor with there are 4 scattered faulty pixels or 3 clustered.

* LG will replace a monitor if there are 2 within a 10cm circle.

* NEX-NEC will replace 3 lit, 3 unlit or 6 color.

* Samsung could try harder. Six dead pixels allowed on a 15", or nine on a 17", are too many.

* Sony will replace if on a 15" panel there is 2 lit, 2 unlit or 4 dead. On 17" panels Sony will replace if there are 3 lit, 3 unlit or 7 dead.

* Viewsonic will replace if on a 15" panel there is 2 lit, 2 unlit or 4 dead. On 17" panels Viewsonic will replace if there are 3 lit, 3 unlit or 7 dead.[/quote']

 

Uz aatru roku uzraku iekš www.lcd-monitor-reviews.com

 

un es te raudāju kad mana laptopa monim viens zilpikselis parādijās. viewsonic vismaz nežilijās, bet manējam tāpat garantija jau sen cauri..

Link to comment
Share on other sites

LG LCD nav taa labaakaa klase..un cik esmu dzirdeejis tad gandriiz katram treshajam LG LCD minitoram ir mirushie pikselji...LAbaak pirkt samsung vai sony vai viewsonic

Link to comment
Share on other sites

LG LCD nav taa labaakaa klase..un cik esmu dzirdeejis tad gandriiz katram treshajam LG LCD minitoram ir mirushie pikselji...LAbaak pirkt samsung vai sony vai viewsonic

 

nu nepiekrītu viss, man vienmēr LG LCD ir likušies vieni no labākajiem, nu varbūt ne tik labi kā sony, bet tomēr labi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...