Jump to content

Palidziet cinja ar viirusu


eko
 Share

Recommended Posts

Teorētiski labāk ar HDD ražotāja utili, ko var novilkt viņa mājas lapā, ierakstam disketītē un uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja disku baidies pārbaudīt, tad vienīgais variants format c:

 

un pēc tam sākam visu no jauna...

Pilnīgi garām, ko tas atrisinās??Ja pēc cietā nāve nāk, tad paņems vai nu prims, vai pēc formatēšanas...

drīzāk butu jabaidas formatēt, nevis ar kādu tūli pārbaudīt...

Link to comment
Share on other sites

Bad blokus ļoti labi parādīs, nekad vēl nav pievīlis. Ko arī vajag dotajā gadījumā - uzzināt ir vai nav bojāti sektori.

Link to comment
Share on other sites

man liekas kādi 40-50..grādi...pašam gan reizēm ir visi 55..jo sevišķi HTPC kastei....Seagate ir karstāks ....

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

liekas :D

man neviens HDD nav bijis augstaak par 40 graadiem

tagad ar papildus ventilatoru veinam - 26, otram - 34

Link to comment
Share on other sites

paarbaudiiju HDD, viss chikiniekaa, nav bad bloku

ko veel es varu dariit lietas labaa?

Iegādāties jaunu barošanas bloku, kas nodrošinātu stabilu 12V spriegumu, ja nevēlies, ka esošais galīgi piebeidz tavu cieto disku.

Link to comment
Share on other sites

Nee cietais tas nav, paarbaudiiju veel ar divaam dazjaadaakaam probleemaam - viss chikiniekaa

 

Kompis ir portatiivais - temeratuura ap 45 graadiem HDD

 

Laikam tomeer kaads viiruss, kursh maskeejaas

Link to comment
Share on other sites

paarbaudiiju veel ar divaam dazjaadaakaam probleemaam

 

laikam vēl neesmu pamodies, bet šito kaut kā nespēju sagremot

 

Autor - pasaki man, lūdzams, kur tev problēma? Ja jau portablis jauns un pirmākā svaiguma, tad ko tu vēl stiep gumiju un zīlē tējas biezumos? Stiep uz garantiju un miers - jaunam portatīvajam nepārtraukti restarti un dīvainas failu zušanas tavuprāt ir normāla parādība? Ja neesi neko hardcore ceļā darījis, tad labākais risinājums imho ir aiznest uz garantiju, lai attiecīgie cilvēki tiek galā.

 

Un cietņi reizēm mēdz būt defektīvi....

 

Tu Event Vieweri pēc kāda no restartiem esi skatījies? Automātiskais restarts ir diseiblots?

Link to comment
Share on other sites

:arrow: wolf

Format c: bija domāts lai uzreiz atrisinātos visas problēmas par cilvēka satraukumiem ka iekšā vīrusi, kuri šoreiz tur 90% nav pie vainas. Vienīgi varbūt ir bijuši un izdarijuši savu melno darbu sajājot OS, bet tomēr vairāk domāju ka šeit ir dzelžu problēma.

Un vispār topiks jau paliek mazliet dīvaini smieklīgs, jo tikai tagad noskaidrojam ka tas ir portatīvais. Vel jau īsti nav skaidrs kāda OS (varbūt palaidu garām) un vispār nav skaidrs no kā tas objekts sastāv.

Link to comment
Share on other sites

Ak jel, ka tas ir portatiivais rakstiiju sakumaa, pievienojot linku kur jau diskuteeju par sho lietu

 

Kapeec nenesu uz garantiju? Vienkaarshi, kompi shajaas briivdienaas vajag noteikti, ja aiznesiishu uz garantiju, 100% ka man vinju neredzeet vismaz nedeelju. Taapeec jaameegjina notureet pie dziiviibas

 

Un taa ka juus nezinaatu tos kantoros, lai arii ir EET Riga garantija, pats vien pie visa beigaas buushu vainiigs :D

Link to comment
Share on other sites

Tu Event Vieweri pēc kāda no restartiem esi skatījies? Automātiskais restarts ir diseiblots?

Link to comment
Share on other sites

HDD tomēr ir jāskanē ar ražotāja utili. Man te tikko viens cietais sāka gļūkot, izlaidu ar HD Tune, neko neparādija, viss OK, izlaidu ar Samsung utili un uzreiz parādija 3 kļudas un ieteica vērsties pie pārdevēja. Tā kā visas tās pārējās progas nav rādītāji.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...