Jump to content

Palidziet cinja ar viirusu


eko
 Share

Recommended Posts

Labs riits

 

Taatad lietas man sekojoshas, kompii iekshaa dziivo kaads negatvs viiruss kuru mans vieniigais Antiviiruss kas uzlikts uz shitaa kompa Avast, nespeej atpaziit skjiet

 

Jo jau kuro reizi dators it kaa iet iet, un tad peekshnji vienu riitu vairs nesleedzaas iekshaa, jo izdzeests kaut kaads windows system fails

 

Noskaneejot safe mode visu nekaadu viirusu man neatrod

 

Varbuut iesakiet kaadus pirmos solojus ar ko saakt, kaadu citu programmu ar kuru noskaneet, varbuut veel ko

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kapēc domā ka tas ir vīruss? Mošk cietnis beidzas nost.

Link to comment
Share on other sites

Domaa cietnis jau vairaakas reizes var izdzeest system failu kaadu? Kompiits aiziet peectam palaižot windows repair...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāds sistēmas fails tiek dzēsts? Faili tāpat vien nedzēšās.

 

Ir bijuši gadījumi, kad sāk pazust no cietņa faili (iesākumā sistēmas), pēc tam cietnis grabēdams aiziet pie tēviem. Iesaku paskanēt cietni un pameklēt bad blokus, iesākumā nokopējot visus svarīgos datus.

Link to comment
Share on other sites

Vot to gan nemaaceeshu atbildeet kaadi faili tiek dzeesti, pats vinju pie dziiviibas neesmu nekad dabuujis

 

Kur es varu paarbudiit vai cietajam nav Bad bloku?

Link to comment
Share on other sites

paarbaudiiju HDD, viss chikiniekaa, nav bad bloku

 

ko veel es varu dariit lietas labaa?

Link to comment
Share on other sites

Izlaid Win iebūvēto chkdsk'u, paskati, kas notiek. Ja rādās hoč pāris kb bados, tad ņem ko nopietnāku - HDD Regenerator vai ko citu.

Tas, ka zūd faili, tik tiešām visdrīzāk nozīmē to, ka cietnis taisās iet pie tēviem.

Tas fails zūd no System 32?

Minu, ka tas teksts ir apmēram - file system32/....is missing

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir windas disks - pārraksti bootsektoru no repair konsoles. Ja nākošajā piegājienā Windovz aiziet, paskati Event Vieweri - droši vien tas kaut kas būs atstājis kādu ziņu no sevis.

Joprojām palieku pie sava - hdd iet uz beigām. Izlaid start->run->chkntfs c:, ieposto rezultātu

Link to comment
Share on other sites

Bet var jau ari but taa ka Avasts nespej izdzest virusu kompim stradajot , bet izdzesh restarteejot.

Link to comment
Share on other sites

Nu drošības pēc izlaid vēl chkdsk'u, lai būtu drošs pēc pilnas programmas

 

Ko ar sho biji domaajis

Link to comment
Share on other sites

start-run-cmd-chkdsk c:

Restartē. Pēc restarta sāksies volume check un beigās būs rezultāts. Tur vajag redzēt rindiņu ar errors on volume

Link to comment
Share on other sites

neirons

Kā tieši izpaužas 'neslēdzas'?

Vai ir kapa klusums no kompja.

Vismaz monis parāda tik daudz kā 'startup sequence'.

Vai viss iet, tikai disks ir aizdomīgi kluss?

Link to comment
Share on other sites

Tagad teiksim aizgaaja, p[alaidu to disk chekeru

 

Kaa izpaužas neieshana

 

Raada ka starteejaas WIN XP, bet pats paarstarteejaas un visu laiku rinkjo rinkja danci

 

Pat Safe mode nevar ieiet, nekur

Link to comment
Share on other sites

Vinčeteru laukā, iet pei cita datora. ielikt iekšā un izvekt visas darbības - parbaudūt uz bad kaut vai ar

HDD Tune, pārbaudit uz vīrusiem.

Pirmais jau pati winda citā kastē uzreiz chekdisku paladīs tam hdd.

Link to comment
Share on other sites

neirons

Nu autor! Tad kāpēc maldini tautu rakstīdams: dators neslēdzas iekšā.

Windoze jau nav dators :) Un ar MS produktiem ir neinteresanti. Izsit logus un ieliec pa jaunam, ja jau tik traki iet.

:-D

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Pievienošos vairākumam - cietnis beigts, ja būtu tik nopietns vīrus, kas dzēš failus Avasts toč aurotu ar lieliem uzrakstiem, bet sirds mieram vari palaist Bootime scan (no tā paša Avast Schedule Boot-time scan).

Labākais veids kā pārbaudīt vai cietnis vesels, ir pilnīgs Format C: pēc tam konvertēt uz FAT32 un tad veco labo Win98 format C: - tas toč parādīs visus bad blokus.

Link to comment
Share on other sites

Labākais veids kā pārbaudīt vai cietnis vesels, ir pilnīgs Format C: pēc tam konvertēt uz FAT32 un tad veco labo Win98 format C: - tas toč parādīs visus bad blokus.

Mandeles caur pakaļu operēt arī ir labākais veids??...

Link to comment
Share on other sites

Es tomeer joprojaam negribu ticeet ka tik jaunam kompim var buut HDD beigts, kaut gan zinu ka tas ir reaali

 

Tagad izskaneeju ar kaut kaadu avast tuuli, atradu vienu trojan viirusu, kuru veiksmiigi izdzeesu, nezinu man tomeer ir paarlieciiba, ka kaads drankjis dziivojaas un dzeesh, jo pierieksheejo reizi tas notika dienaa, ka aktivizeejaas viiruss, jo tieshi tas pats bija ar veel vienu kompi...tikai to vareeja iesleegt, bet iesleedzot izleca, ka datoraa ir triis trojan viirusi

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau tu esi tik ļoti pārliecināts par vīrusu, tad patīri startupu - varbūt kāds draņķis palaižas.

Link to comment
Share on other sites

Vareeji nedaudz vienkaarshaak izstaastiit, man tie sarezgjiitie termini neiekjeraas :)

 

Kaads ir labaakais online scaneris?

Link to comment
Share on other sites

Vareeji nedaudz vienkaarshaak izstaastiit, man tie sarezgjiitie termini neiekjeraas

 

Start-run-msconfig...Skaties, kas tev Startup atrodas...varbūt kāda zaraza sēž

Link to comment
Share on other sites

Floppy jau noteikti datoram nav...? Noskanē HDD ar ražotāja utili un zināsi vai cietais dzīvos vai ne. Ja Samsung, tad nedzīvos, vērsies pie tirgotāja, ja citu firmu, tad tas utilis tev vismaz kaut ko tev tur salabos.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu man personīgi ir bijis tā ka Samsunga diska utilis nevienu kļūdu neparāda, bet disks tāpat izrādījās beigts.

 

Un Avasts boot time skans un arī pats Avast diemžēl ir paliels mēsls. Pats esmu to lietojis ilgu laiku, un būt skans manuprāt ir afigenna laba lieta. Bet šņagas viņš ravē arā slikti. Man subjektīvs viedoklis, ka Avasts tirgus daļu ieguva un nu pie bezmaksas produkta neviens negrib piestrādāt...

 

A

Link to comment
Share on other sites

Nu ja disku baidies pārbaudīt, tad vienīgais variants format c:

 

un pēc tam sākam visu no jauna...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...