Jump to content

sirius ; hotbird ;Eurobird 1 & astra 2a 2b 2d


maka
 Share

Recommended Posts

Paldies par info itaalo! :) Tik jautājums vēl, kāda izmēra šķivis tev ir tām četrām galvām(Sirius, Amos, Hotbird, Astra 19,2)? Un ja Siriusu uzliek vidū, tad tiesām uz 78 cm iespējams atrast arī astru 19,2 grAdos????

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info itaalo! :) Tik jautājums vēl, kāda izmēra šķivis tev ir tām četrām galvām(Sirius, Amos, Hotbird, Astra 19,2)? Un ja Siriusu uzliek vidū, tad tiesām uz 78 cm iespējams atrast arī astru 19,2 grAdos????

 

Tas pats 80 vien ir, tik ļoti precīzi jāsaregulē un - no Amosa sliktā laikā neredzu rumāņus/ungārus ar zemajiem SR ( kaut tāpat tos neskatos) un no astras dažus skaitītus D+ un čehu kanālus ( kaut šķiet ka ar slotu slaukot sniegu no galvām bik būšu galvu izkustinājis).

Link to comment
Share on other sites

28 grādiem iesaku 110cm šķīvi, savādāk būs problēmas ar vājākiem signāliem - mūzikas kanāliem, multenēm un Discovery transponderiem...

Man pašam pagaidām tikai viena galva uz šīs bļodas, bet ir iecere pielikt klāt 36E un otrā pusē 19E. Tādā situācijā mazo bļodu (kurai tagad 13E ir centrā) pārfokusēšu uz Sirius 5E, un pa malām 13E un 1W... :)

Link to comment
Share on other sites

0,5cm talak neka sirius-hotbird.Amosa galva japacel nedaudz aukstak virs siriusa limenim,bet hotbird zemak.

Link to comment
Share on other sites

tik daudz sanāk, tie ir kautkādi 9cm!!! Un man uz 80cm bļodas pavilks četras galvas? Itaalo saka, ka viņam velk, bet man rodas aizdomas, ka var nepavilkt, jo tad jau sanāk, ka no Astras 19 līdz Astrai 28 ir līdzīgs attālums, a to nevelk! Kāds kuram ir šāda sistēma, var izskaidrot? Yotas mājaslapā man Amos stiprinājums izskatās, ka Amos ir netālu no Siriusa! Kam tagad ticēt?

Link to comment
Share on other sites

Amos no Siriusa ir 9 grādus tālāk... (Sirius - 5E, Amos - 4W)

Tāpat kā 28E no 19E...

 

Man pašam ir doma ņemt šo tavu pieminēto Yotas mājaslapas multifīdu, kur ir šāda grādu attiecība 9 grādi -------centrs ------- 8 grādi

 

lai uzliktu sev

19E -------- 28E --------- 36E

Link to comment
Share on other sites

Atstatums uz 80cm. bļodas no sirius līdz amosam starp galvām ~5.5-6 cm.

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka atkal sestdienu pavadīsu balkonā, cenzdamies kautko jaunu uzķert ar savu bļodu, cerams, ka kautkas arī sanāks, ja pagājušo nedēļ meklēju Astru 28 grādos, tad šonedēl cīnīšos ar Amos likšanu, cerams, ka tas būs veiksmīgāk! :)

 

liekot Amos, cik saprotu, centrālā galva būs Sirius, ja? Jautājums tāds, kuru satelītu meklēt vispirms, respektīvi, kuru atrodot teorētiski pārējiem vajadzētu aiziet ar mazām korekcijām (Piem: liekot Sirius, Astra 19 un Hotbird, meklēšanu sāk ar Hotbird)?

Link to comment
Share on other sites

Sāk jau vienmēr ar centrālo galvu - šajā gadijumā jā - būs sirius.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaza242

Taa, nu esmu saņēmies, un nopircis 110cm bļodu, cerībā , ka izdosies salikt uz tās Sirius, Hotbird, Astra 19, un Astra 28 grādi! Vakar vakarā gan nekas prātīgs nesanāca! Cik lielam jābūt atstatumam starp Astra 19 un Astra 28? 9cm???

Link to comment
Share on other sites

Richjuks

Skiet diezgan nereals pasaciens sakabinat shis 4 galvas uz viena skivja...

Mans viedoklis - ja ari izdosies - signals nebus diezko specigs visiem pavadoniem, it seviski 28.2E un lietus, slapja sniega laika neies nekas...

 

Autor - labak liec 2 skivjus...

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā...

Iesaku - 28E centrā un pa malām vēl NTV var un Astru ielikt. Otru bļodu fokusēt uz 5E un noķert vēl klāt 1W un 13E...

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

bet re ka Ray-am izskataas tas ir izdevies.... tipa sakabinaat 4 galvas uz viena shkjiivja. pie tam nejeegaa mazinja :-D un tur no viena gala liidz otram ir 36-5=31 graadi :shock:

http://www.boot.lv/forums/index.php?showto...p;#entry1099480

tiesa gan nezinu kaa tur ar lietiem un sniegputenjiem....

/me arii shtuko mosh Toru veel pielikt savam 80-niekam klaat ;o)

Link to comment
Share on other sites

aldiss
Taa, nu esmu saņēmies, un nopircis 110cm bļodu, cerībā , ka izdosies salikt uz tās Sirius, Hotbird, Astra 19, un Astra 28 grādi! Vakar vakarā gan nekas prātīgs nesanāca! Cik lielam jābūt atstatumam starp Astra 19 un Astra 28? 9cm???

Atālumam jābūt apmēram par 1/3 lielākam nekā astra-hotbird,tik uz otru pusi.

Link to comment
Share on other sites

Richjuks

Starpcitu - man pasham apmeram pirms gada bija tada pasha konfiguracija ka Ray-am (5.0E;13.0E;19.2E;36.0E). Signals +/- bij O.K., tikai 36.0E bij max signals ~60%. Sakoties lietam, slapjam sniegam visi cetri pavadoni pa nullem un melna bilde.

Jau sakotneji tiku pircis 110cm skivi prieks 28.2E. Un katra zina...36.0E signals Latvija ir kudi lielaks neka 28.2E, tapec joprojam paliksu pie sava - ka jaliek divi atseviski skivji. Uz 28.2E 110cm un uz 5.0E; 13.0E; 19.2E var iztikt ar 90cm.

Link to comment
Share on other sites

kaza242
:( atkal sagrāvāt manas cerības! Itkā jau ir arī mazais šķivis, bet uz balkona nav tik daudz vietas, lai pieliktu vēlvienu, tad saule vispār neiespīdēs istabās! ir vēl kādi varinti, kuru satelītu pielikt šiem trīs standarsatelītiem, jo to ceturto galvu gribas uzlikt!
Link to comment
Share on other sites

Ja fokusē uz 28E, tad Martini jau teica...

Ja uz 5E vai 13E, tad

1W, 5E, 13E, 19E

Link to comment
Share on other sites

kaza242

Jautājums kāda tad izskatās tā Toroidal tipa antena, var kadu bildi kāds iemest?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...