Jump to content

DVB-H perspektīvas Latvijā


VIL
 Share

Recommended Posts

PTT lielākais ieguvums ir tas, ka ir iespējams izmantot rāciju vietās, kur parastā rācija neķers, ir hierarhijas sistēma kā arī ar PTT var sazināties neveicot savienojumu- tas notiek uzreiz, bet zvanot ir jāsavienojas un izmantojot šo sistēmu var arī noteikt, kur atrodas konkrētā rācija! Tā man paskaidroja Triatelā! :)

 

stirol

man ar mūkusalu sakars ir tikai tāds kā klientam!

 

atver žurnāla NEXT vienu no pēdējiem pagājušā gada numuru un tur tev būs konkrēta tabula- skaidri un gaiši redzams, ka T2 brīvais tarifs ir vislētākais! taisnība acīs kož? man ir visi LV tīklu pieslēgumi, T2 ir vislētākais, LMT visdārgākais!!!

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Tas gļuks ir tieši tad, kad zvana, nevis kad beidz zvanīt! Patestē pats, ja nezini!

Zinu. Tāpēc jau saku, ka tam nav sakara ar tīklu bet ar Nokijas softiem.

Tu vēl būtu pieminējis, ka no 3G tīkla gļukiem gaismiņas raustās. Vadās taču tāpat kā polifonija - caur proci.

Un nezkādēl citu firmu 3G telefoni ir nejēgā imūni pret šo ļaunprātīgo gļuku.... vai ne?

Link to comment
Share on other sites

GGp

A kāpēc T2 tīklā man 3G uz tās pat N... neraustās? Sanāk, ka tomēr LMT kaut ko gļučī... un citus 3G tīklā es neesmu mēģinājis, bet rīt pat to izdarīšu, paņemšu kādu no SE un patestēšu! :evil:

Link to comment
Share on other sites

T2 ir vislētākais, LMT visdārgākais!

Un ļoti pamatoti. Arī "Suņa prieks" nav vienādā cenā ar "Doktordesu". /pamatojums - pāris dienas atpakaļ/

Un tā tam būs būt. :mrgreen::mrgreen:

 

 

bet rīt pat to izdarīšu, paņemšu kādu no SE un patestēšu!

Patestē, patestē... :wink:

Labots - GGp
Link to comment
Share on other sites

To kappa:

 

>> atver žurnāla NEXT vienu no pēdējiem pagājušā gada numuru un tur tev būs konkrēta tabula- skaidri un gaiši redzams, ka T2 brīvais tarifs ir vislētākais!

 

Jaa, es laikam tagad uz biblioteku ieshu.

 

Vai LMT VIP tarifs tajaa NEXT ari ir minets?

 

Ar Brivo tarifu izmaksas ir gruti prognozejamas, loti atkarigs no iso zvanu skaita. Viennozimigi teikt, ka Brivais ir labakais, nevar.

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

"atver žurnāla NEXT vienu no pēdējiem pagājušā gada numuru un tur tev būs konkrēta tabula- skaidri un gaiši redzams, ka T2 brīvais tarifs ir vislētākais! taisnība acīs kož? man ir visi LV tīklu pieslēgumi, T2 ir vislētākais, LMT visdārgākais!!!"

 

Atradis avotu kam uzticēties :)

 

Man 96% sarunas ir ar LMT tīklu (joprojām neesmu atkodis to losi, kam ir Tele2 vai Bite pieslēgums). Tagad pamēģini mani pārliecināt, ka man Tele2 būs lētāks par LMT.

 

Cerams domu saprati!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau neteicu, ka tam avotam var uzticēties, vienkārši prasījāt tabulu un to arī pateicu, kur dabūt! LMT VIP tarifs... bla bla bla... Tele2 arī ir biznesa klases tarifi, tāpēc nesalīdzini savu "lēto" VIP ar Tele2 publiskajiem tarifiem!!! Par to VIP vispār nerunāsim, bai imprtantās personas atradušies visi :D manis pēc Jūs varat maksāt tam LMT cik vien gribat, tas, ka esat akli, ir Jūsu problēma, ne mana!

 

un īpaši jonyb- paskaties, cik maksā viena minūte ar LMT un ar Tele2, tad arī redzēsi, kāda starpība!

Link to comment
Share on other sites

Kā jau te daudzi, tajā skaitā es pats minēju, daudz atkarīgs arī no tā, kāds operators ir biežāk kontaktējamo personu lokam. Manā gadījumā Tele2 klientus var saskaitīt uz roku pirkstiem un tiem pašiem sanāk zvanīt relatīvi reti (ja salīdzina ar pārējiem). Sit mani nost, bet man nekādi nesanāktu lētāk pāriet uz to Tele2. Un ja arī vajadzētu - tas būtu apmēram tas pats, kas mainīt ikdienā apmeklētāko pārtikas veikalu no Rimi uz Super Netto...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

To kappa:

 

>> LMT VIP tarifs... bla bla bla... Tele2 arī ir biznesa klases tarifi, tāpēc nesalīdzini savu "lēto" VIP ar Tele2 publiskajiem tarifiem

 

Paskaidro, ludzu, kadi Tele2 biznesa klases tarifi ir pieejami fiziskai personai?

 

>> nesalīdzini savu "lēto" VIP ar Tele2 publiskajiem tarifiem

 

Sanak, ka "letajaa" zhurnalaa NEXT nekas nav teikts par LMT VIP tarifiem un reali tev nav nekadu pieradijumu, ka TELE2 Brivais ir vissizdevigakais. Atkartojos, ka tavaa "bazaraa" trukst objektivitates un izskatas pec fluuda/reklamas/Tele2 feedback.

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

P.S.

Te vairāki rakstīja par klientu apkalpošanas centru darbības kvalitāti.

Kādi ir iemesli, lai ietu uz šiem centriem?

 

Man, piemēram, kopš pieslēdzos LMT tīklam, ne reizi nav bijusi vajadzība tur rādīties.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Man uz Tele2 arī nav bijusi vajadzība iet!

Bet ir idioti, kuri uz servisa centru iet, lai prasītu rēķinu, pat lai mēģinātu to samaksāt. Ak jā, arī kaut ko pieslēgt un atslēgt velkas uz SC, tā ka iemeslus var atrast!

 

stirol

ir runa par publiski pieejamajiem sarunu tarifiem, nevis kaut kādime VIPiem vai Biznesa klientiem! Pasaki reāli, cik tev maksā minūte LMT tīklā un cik ir uz citiem tīkliem?

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

>> Pasaki reāli, cik tev maksā minūte LMT tīklā un cik ir uz citiem tīkliem?

 

kappa, atvaino, man nav par ko ar tevi runat: tu pat nezini, kas tas ir LMT VIP pieslegums (http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=66225). Un neskatoties uz to, jau izdariji daudz visadu nepamatotu secinajumu. kappa + Tele2 = love uz muzhu

 

Sk. pieliktus failus.

VIP_tarifi_sal.0._visi.doc

Link to comment
Share on other sites

NU pasties, Jūsu tabulā skaidri un gaiši rakstīts- 6-7. līmenis LMT tīklā pēc 3.min maksā 0.0555 sant., bet tele brīvais tarifs ir 4.7 sant. minūtē uz visiem tīkliem!

Link to comment
Share on other sites

Avots: http://www.ldiena.lv/lat/business/expert/k...izijas_izredzes

 

Konkurenti pagaidām atturīgi vērtē LMT mobilās televīzijas izredzes

L-Diena

Pirmdiena, 11. februāris (2008) 07:30

 

Konkurenti pagaidām atturīgi vērtē mobilo sakaru operatora SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) izvēlētās mobilās televīzijas tehnoloģijas izredzes.

 

Kā rakstīts, LMT iecerējusi drīzumā ieviest jaunu mobilās televīzijas pakalpojumu, izmantojot DVB-H standartu, kad dodot iespēju tālruņa aparātā skatīt līdz 20 televīzijas kanāliem.

 

Kā stāsta galvenā LMT konkurenta, SIA Tele2, produktu direktors Didzis Solims, Tele2 grupas ietvaros zviedru kolēģi piedāvā mobilo televīziju. To, vai patērētājs izvēlēsies lietot šo pakalpojumu, nosaka trīs faktori – piedāvāto programmu plašums, interneta ātrums un cena, liecina Zviedrijas kolēģu pieredze.

 

2005.gada decembrī, ieviešot trešās paaudzes (3G) pakalpojumus, Tele2 piedāvāja skatīties arī televīzijas raidījumus mobilajā tālrunī, tomēr tobrīd tika secināts, ka pakalpojums nav pieprasīts un kompānija no tā atteikusies.

 

Tele2 konstatējis, ka mobilās televīzijas vietā Latvijā sabiedrība daudz vairāk izvēlas "sērfot" mobilajā tālrunī, spēlēt spēles un lejupielādēt mūziku. To patlaban kompānija piedāvā portālā wap.tele2.lv, ko Tele2 varētu papildināt ar mobilo televīziju, ka jutīs, ka klientiem tā ir nepieciešama.

 

Lai skatītos LMT mobilo televīziju, izmantojot DVB-H standartu, ir jābūt speciālam mobilajam tālrunim, kas atbalsta šādu tehnoloģiju, norāda Bite Latvija, piebilstot, ka patlaban kompānijas klientiem piedāvāto mobilās televīzijas pakalpojumu wap.biteplus.lv, kur redzami 12 pasaules un Latvijas kanāli, var izmantot jebkura EDGE un 3G tehnoloģijas atbalstoša tālruņa īpašnieki.

 

Savukārt pats LMT patlaban piedāvā četru Latvijas kanālu tiešraides WAP lapā, kā arī iespēju noskatīties televīzijas ziņu un izklaides raidījumu sižetus TVNET WAP portālā.

 

Kā liecina DVB-H standarta atbalstītāju informācija, tehnoloģija darbojas pēc līdzīga principa kā digitālā virszemes televīzija, taču ir vairāk pielāgota pārnēsājamām ierīcēm. Tehnoloģija arī dod iespēju taupīt enerģiju. Tas līdzās augstai caurlaides spējai tiek nosaukts par vienu no tehnoloģijas plusiem.

 

Šis standarts reāli tiek izmantots aptuveni 10 valstīs, bet vēl vairākās tas tiek testēts. Pirmā valsts, kas ieviesusi DVB-H standarta televīziju, ir Itālija.

 

Kā iepriekš rakstīja Biznes&Baltija, LMT būs pirmā kompānija Baltijas valstīs, kas sāks raidīt, izmantojot DVB-H standartu. LMT plašāku informāciju par plāniem nav sniedzis, zināms vien tas, ka oficiāli par ieceri operators ziņos februāra beigās. Laikrakstam gan izdevies noskaidrot, ka projekts tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru, kura pārstāvis bijis apmierināts ar televīzijas pārraides kvalitāti, kā vienīgo trūkumu nosaucot ātro tālruņa akumulatora izlādēšanos.

Testēšanas laikā tikuši izmantoti Samsung un LG tālruņa aparāti, DVB-H atbilstošus tālruņus ražojot arī Nokia.

 

Nozare.lv raksta:

Avots: http://www.nozare.lv/nozares/telecom/item/...D7A9285879E3AD/

 

Бизнес&Балтия: В Латвии заработало мобильное телевидение

 

 

В совершенно новом формате Оператор мобильной связи LMT завершает подготовку к запуску мобильного цифрового телевидения в формате DVB-H. Он позволяет принимать на телефон до 20 телеканалов.

 

На Всемирном мобильном конгрессе, который на днях состоится в Барселоне, Thomson, глобальный производитель оборудования для телевещания со штаб-квартирой в Париже, продемонстрирует решение для мобильного ТВ в формате DVB-H. Компания сообщает, что осенью минувшего года его закупил латвийский оператор LMT. Он-то и станет первой в странах Балтии компанией, начавшей трансляцию в формате DVB-H.

 

В LMT рассказать о нюансах этого проекта категорически отказались. Как стало известноz, официально анонсировать свои планы по внедрению нового стандарта мобильного телевидения оператор планирует лишь в конце февраля.

 

Четыре канала Однакоzудалось выяснить, что проект компания реализует в партнерстве с Латвийским государственным центром радио и телевидения (он является одним из учредителей самого оператора). Как рассказал на условиях анонимности один из представителей радиотелецентра, передатчик был смонтирован уже осенью. В ноябре он успешно прошел тестирование.

 

Принцип действия . как у эфирного телевидения. Сигнал передается с башни и принимается на мобильник со встроенным тюнером DVB-H.

 

Во время тестирования в Латвии были использованы аппараты производства Samsung и LG, которых пока нет в продаже. Аппараты с модулем DVB-H имеются и у Nokia. Стоят они от 450 до 600 латов.

 

По словам источникаz, во время тестов ретранслировались четыре канала . LNT, TV5, TV24 и один из музыкальных каналов. Устойчивый прием . в Риге и Рижском районе. Он отмечает, что при наличии DVB-H тюнера и соответствующих настроек их можно принимать и сейчас.

 

В свою очередь представители Thomson рассказалиz что технология DVB-H позволяет передавать до 20 каналов.

 

Востребованная услуга Качество изображения собеседникуzочень понравилось. Единственный недостаток.довольно быстро разряжается телефон: аккумулятора хватает на полдня. Тем не менее он считает, что у услуги очень хороший потенциал и она может быть востребована у таксистов, охранников и т.п.

 

Да и у всех остальных, кто хочет не упустить важные события, находясь в пути, и готов за это платить.

 

Никаких технических препятствий для внедрения услуги нет . все зависит от коммерческих и маркетинговых планов LMT, подчеркивает источникz.

 

Во сколько обойдется услуга .эфирного мобильного телевидения. абонентам . неизвестно. Очевидно, не дороже чем интернет-ТВ, которое уже больше года доступно в мобильных сетях. Оператор предлагает владельцам UMTS-телефонов подключаться к порталу WAP Parks и смотреть прямую интернет-трансляцию латвийских каналов LNT, TV5, LMK и LZK. Тариф . 0,049 лата/мин. То есть просмотр часовой передачи обходится примерно в 3 Ls.

 

Бум мобильного ТВ В Европе пока пользоваться услугами .эфирного. мобильного ТВ могут только жители Финляндии и Италии. В других странах Евросоюза сервис еще только проходит тестирование. По прогнозам экспертов, 2008 год станет решающим в распространении мобильного телевидения, поскольку многие пользователи планируют использовать свои сотовые трубки для просмотра трансляций с Олимпиады в Пекине и с чемпионата Европы по футболу.

 

Ожидается, что в 2015 году объем мирового рынка мобильного ТВ достигнет 27,6 миллиарда долларов США. Явными лидерами в этом сегменте являются азиатские страны. Сегодня уровень проникновения мобильного телевидения в Италии составляет менее 1%, в тоже время вЮжной Корее этот показатель равняется 10%.

 

 

 

Наталья ВАСИЛЬЕВА

Бизнес&Балтия

 

08.02.2008

Link to comment
Share on other sites

Es te tagad lasot, iedomājos vienu reālu pielietojumu šai lietai- ja pakalpojums pieejams visā LV teritorijā, tad teiksmi braucot no Rīgas uz kādu Liepāju vai Daugavpili bērniem varētu iegrūst skatīties TV, lai nebūtu jāklausās mūzikas dīkšana, dīdīšanās pa auto utt, tur arī nebūtu tik traki ar bateriju- iespraud tīklā lai lādējas. Bet tam ir arī savas ēnas puses- vajag tādu tālruni, tam tālrunim ir mazss ekrāns utt, tad jau labāk pārnēsājamo DVD :) Redzēs, kādus argumentus pats LMT izteiks, saistībā ar mērķauditoriju!

Link to comment
Share on other sites

Nav jau jāmeklē tik cieša saikne ar mobilo tālruni. Tikpat labi DVB-H signālu var uztvert no auto elektroapgādes tīkla barojama portatīva ierīce ar GPS un TV funkcijām, kas piestaiprināta, piem., pie katras no sēdvietām.

Link to comment
Share on other sites

Tas gan, jo mobilo telefonu akumulatori knapi tiek galā ar to, ko 3G no viņiem patreiz prasa...

LMT piegādātājiem svētki, jo šis pasākums pamatīgi prasīs palielināt tīkla kapacitāti un nodrošināt labu uplinku katrai bāzes stacijai :)

Link to comment
Share on other sites

VIL, cik sapratu - bez mobilā tomēr neiztikt. TV tiek uztverts caur TV tjūneri, bet signāls dekodēts caur aclēgu no mobīlā. Tas ir - mobzis pieprasa strīmu un aclēgu - operātors to dod un tjūners var ar šo aclēgu dekdēt signālu. Mobīlajam gan ir video izeja - videosignālu var laist pa mašīnu vai pa māju uz kuru ierīci vien gribi...

Pa visu Latviju diez vai pakalpojums strādās. Tad bezmaz un katras 3G antenas masta jākabina arī DBTV apraide. Rīgā vēl oki, bet kas par to spēs samaksāt kaut kādos Pampāļos?

Par mērķauditoriju - grūti spriest. Vienmēr var atrast pielietojumu gan bērnam gan bisnesmenim gan pensionāram. Un vienmēr var atrast argumentu, lai šo pielietojumu nelietotu.

Link to comment
Share on other sites

VIL bet vai tad tiem portatīvajiem DVD/TV ir šāda funkcija?

 

a_masiks , tieši par to es arī domāju, pat ja paņem tos telefonus, kuriem ir izejas vadi, tad taču tāpat tas telefons tiek izmantots un vismaz sazvanīt var būt problēmas, bateriju gan vajadzētu tādā režīmā mazāk tērēt, bet vienalga!

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Ar sazvanīšanu nav nekādu problēmu. Tas strīms ir kautkas līdzīgs GPRS, un voice callam netraucē. TV tjūneris ir atsevišķs iekšējs RF modulis ar savu antenu. Bet bateriju ēd. Loģiski. Tad kad man rādīja to brīnumu, gan nemēģināju reizē skatītes un zvanīt, bet aizdomas rauj ka zvana brīdī Tv skatīšanās tiek atmesta malā.

Labots - a_masiks
Link to comment
Share on other sites

Guest ZuliXP

Iemesls, kādēļ LMT nav tik "draudzīgs" ar ne_nokijām: Jo LMT sakaru nodrošināšanai izmanto NOKIA ražotu aparatūru, kas vienkāršiem mirstīgajiem ir grūti pieejama.

 

 

Pats vairāk kā gadu lietoju TOXIC, un esmu apmierināts tro darbību. nets ir lētāks un ātrāks kā konkurentiem (PC+NOKIA).

Sencim ir LMT (6. līmenis), un viņš arī ir apmierināts ar LMT darbību.

 

Bet T2 der tikai knapinātājiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Avots: http://www.nozare.lv/nozares/it/item/20080...DB7EB63511D670/

 

Latvijas Mobilais Telefons rīko preses konferenci

 

25.02.2008 13:00

Rīga// Ropažu iela 6

 

Latvijas Mobilais Telefons rīko preses konferenci, kurā piedāvā ekskluzīvu iespēju aplūkot un izmēģināt digitālo mobilo televīziju. Preses konferencē piedalās LMT prezidents Juris Binde, kā arī a/s "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" valdes loceklis Māris Rutks

Link to comment
Share on other sites

Sīkāk par iespējamo LMT piedāvājumu raksta Juris Kaža:

 

http://blogi.nozare.lv/kaza/2008/02/22/lmt...-tv-uztverejus/

 

"LMT izplatīs telefonus — digitālā TV uztvērējus

 

Latvijas mobilais telefons (LMT) tuvākajā laikā caur savu dīleru tīklu piedāvās mobilos telefonus ar mobilā standarta digitālās televīzijas (DVB-H) uztvērējiem un dekoderiem.

 

Tā varētu būt LMT 25. februārī gaidāmās preses konferences galvenā ziņa. To var secināt painteresējoties par esošām un topošām mobilās televīzijas tehnoloģijām. Šobrīd LMT un citi operatori piedāvā televīzijas un video skatīšanos to „straumējot” (dažkārt arī lejuplādējot) caur mobilā platjoslas interneta pieslēgumu, ko spēj veikt vairums tirgū esošo t.s. trešās paaudes (3G) jeb UMTS spējīgie telefoni.

 

Savukārt digitālo ētera televīziju var uztvert tikai ar DVB-H spējīgiem telefoniem vai papildu ierīcēm, kas tikai pēdējos pāris gados parādījušās tirgū.

 

Kā liecina informācija DVB-H standarta izstrādes organizācijas DVB-H Project Office mājas lapa. LMT kopā ar Latvijas valsts radio un televīzijas centru (LVRTC) kopš novembra testē četru t.s. publisko televīzijas programmu pārraidi, kā testa uztvērējus izmantojot Quantum Pocket TV un LG KU960 ierīces (šādas ierīces aprakstu gan internetā neatradu – tiesa gan, nepārcenšoties).

 

DVB-H pārraides notiek Rīgā izmantojot LVRTC raidītāju. Lai tās noskatītos, iespējams, būs vajadzīga jauna SIM karte, kas darbosies kā signāla dekoderis (ārvalstu aprakstos DVB-H dažkārt sauc par Pay TV). Pakete, tātad, visticamāk būs DVB-H spējīgs telefons plus SIM karte ar dekoderi (saglabājot numuru) un, iespējams, kāds bezmaksas testa laiks.

 

DVB-H uztvērēji ir arī iebūvēti dažos Latvijā populārās Nokia markas telefonos, piem. jaunos N-77 un N-96 modeļos, arī N-92. Informācija internetā liecina, ka šādu dažādu ražotāju telefonu ir pietiekami (arī LG Electronics 900 sērija).

 

DVB-H kā pārraides standarts ir digitālās ētera televīzijas standarta DVB-T (Digital Video Broadcast – Terrestrial) variants, kas digitālo signālu paketē veidā, kas prasa minimālu telefona akumulatora izlādi. Parasts DVB-T uztvērējs ātri izdedzinātu mobilas plaukstas formāta ierīces akumulatoru.

 

Quantum Pocket TV ierīces ir „tīri” kabatas televizori (parasti gan kombinēti ar GPS pozicionēšanas funkcijām), bet arī tiem, visticamāk, vajadzēs LMT SIM karti vai citu autorizētu rīku, lai dekodētu DVB-H signālu.

Link to comment
Share on other sites

Ja šodien LMT klientam (cita operatora klientiem) uz rokas būtu DVB-H iekārta, vai būtu pieejams šis pakalpojums kaut vai testa režīmā vai to var testēt tikai LMT darbinieki?

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, tam vispār nevajag mobli, pietiks ar DVB-H tjuneri un to spec SIMkarti. Kabatas TV devaiss tjipo.

Bet akumulatora darbības ilgums un šī servisa komerciālā rentabilitāte protams ir jautājums. Taču, šis apraides veids ļauj aprīkot ar televizoriem autiņus, fūres, autobusus un vilcienus, kur par akumulatora darbības ilgumu nav jāuztraucas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
EK oficiālajos standartos iekļauj mobilās televīzijas pakalpojumus

 

Rīga, 17.marts, LETA. Eiropas Komisija (EK) pieņēmusi lēmumu Eiropas Savienības standartu sarakstam pievienot DVB-H standartu jeb mobilo televīziju, aģentūru LETA informēja Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

 

EK prognozē, ka līdz 2011.gadam mobilās televīzijas pakalpojumu tirgus apjoms var sasniegt 20 miljardus eiro jeb 14 miljardus latu un to izmantos aptuveni 500 miljoni klientu visā pasaulē.

 

"Lai Eiropā plaši ieviestu mobilās televīzijas apraidi, vispirms jābūt skaidrībai par izmantojamo tehnoloģiju, tāpēc esmu ļoti iepriecināta par Komisijas šodien pieņemto lēmumu, kas tapis ciešā sadarbībā ar dalībvalstīm un Eiropas Parlamentu, saskaņā ar ko DVB-H apstiprināta par virszemes mobilās televīzijas apraidei izmantojamo tehnoloģiju ES," sacīja ES informācijas sabiedrības un plašsaziņas līdzekļu komisāre Vivjena Redinga.

 

ES līmenī pieņemot DVB-H standartu, nozares operatoriem tiek nodrošināts mobilās televīzijas apraides masveida pakalpojumu sniegšanai nepieciešamais tirgus apjoms visā ES, sacīja Redinga, uzsverot, ka vienots Eiropas standarts ir izdevīgs patērētājiem, kuri savos mobilā telefona aparātos vai mobilajās ierīcēs visā Eiropā varēs skatīties televīzijas pārraides jebkurā laikā un vietā.

 

DVB-H patlaban ir ES visplašāk izmantotais mobilās televīzijas apraides standarts. DVB-H izmantošana 16 dalībvalstīs ir posmā starp izmēģinājumiem un pakalpojumu komerciālu sniegšanu. Komerciālie DVB-H pakalpojumi jau ir pieejami Itālijā, un šogad tos sāks sniegt Austrijā, Francijā, Somijā, Spānijā un Šveicē.

 

Kā ziņots, SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) patlaban testē digitālo mobilo televīziju, kurā tiek izmantots DVB-H formāts. Komerciāliem nolūkiem pakalpojumu plāno sākt piedāvāt no nākamā gada.

 

Patlaban digitālā mobilā televīzija ir pieejama testa režīmā 30 līdz 40 kilometru rādiusā no televīzijas torņa Zaķusalā.

 

Avots: http://www.nozare.lv/nozares/telecom/item/...C13EB8045442C1/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Anybiss par ko tāds satraukums un rūgtums?

Labots - a_masiks
Link to comment
Share on other sites

es peec idejas TV maz skatos :p

 

----------------

mosties un izsleedz tv ;)

 

btw, sporta peec ,man shuuplaadee metaajas samsung sgh-p910 :) ar dvb-h tjuuneri...

kaadas izredzes sho pasaakumu pieskjilt? lmt ir 128kb sim (usim)? etc..

Link to comment
Share on other sites

Tehniski jāvar. Problēmas būs ar parametru iestūķēšanu.

Labots - a_masiks
Link to comment
Share on other sites

a kas saistaas uz DVB-H, man pilniigi po kursh to piedaavaa, jo vajadziiba peec taada nav

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...