Jump to content

DVB-H perspektīvas Latvijā


VIL
 Share

Recommended Posts

LMT запустит телевидение в формате DVB-H

 

DELFI

8 февраля 2008 14:00

 

Крупнейший латвийский мобильный оператор LMT станет первой компанией в странах Балтии, запустившей мобильное телевидение в формате DVB-H.

 

Как сообщила порталу Delfi пресс-секретарь LMT Элина Лидере, действительно в ближайших планах оператора — запуск мобильного телевидения в формате DVB-H, но более подробно представитель LMT рассказать об этой услуги отказалась.

 

Как передает со ссылкой на ComNews литовский портал Rus.Delfi.lt, на Всемирном мобильном конгрессе, который на днях состоится в Барселоне, производитель оборудования для телевещания Thomson продемонстрирует решение для мобильного ТВ в формате DVB-H. Компания сообщает, что в конце минувшего года его закупил латвийский оператор LMT, который станет первой в странах Балтии компанией, начавшей трансляцию в формате DVB-H.

 

Проект компания реализует в партнерстве с Латвийским государственным центром радио и телевидения. Он является соучредителем мобильного оператора и владельцем 23% LMT.

 

DELFI

 

Эта страница распечатана с портала DELFI

Адрес http://rus.delfi.lv/archive/article.php?id=20209537

 

Avots: http://rus.delfi.lv/news/daily/business/ar...php?id=20209537

 

KAs ir DVB-H? http://www.mobiletv.nokia.com/technology/dvb/

Link to comment
Share on other sites

Meh, pirmais Baltijā... par Lietuvas Biti kautrīgi aizmirsuši...

Ja vispār kaut vienā jomā LTM kādreiz ir bijis pirmais Baltijā, tad tikai klientu slaukšanā.

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz LMT nodrošina attiecīgu kvalitāti saviem pakalpojuiem un to nezaudē jau gadiem ilgi, atšķirībā, piemēram, no Tele2 (tam vairs pat nevajag pierādījumus - paši redzējāt, kas pirms pāris dienām darījās, nožēlojami no tik liela uzņēmuma puses).

Bite pārāk jauna, lai par to kaut ko spriestu.

Var jau būt, ka sāk kvalitatīvi, ziepē ar visādām dāvanām (kā toreiz NC tas iPods), lai piesaistītu klientus, bet pēc tam lēnām sāk nolaist latiņu. Beigās pārtop par Maximu mobilo sakaru jomā...

 

Cik atceros, tad ar Tele2 bija tāpat - sākumā bija ok, bet pēc tam nolaidās klozetā visa kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

da labi, es jau no 2001. gada katru gadu Lietuvaa buudams lietoju Labas (toxic dviinjubraalja) karti un jau toreiz bija zemas cenas sarunaam un internetam, kas nevis palielinaajaas, bet katru gadu aizvien samazinaajaas...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Nu jā - bet tas, ka lētāk, nenozīmē, ka labāk. Parasti ir tieši pretēji.

Es, piemēram, nebūtu gatavs maksāt tur pāris kapeikas (ok, latus) mazāk un sēdēt uz tele2.

Es labāk piemaksāju bišk un lietoju LMT, jo zinu, ka tā ir pārbaudīta kvalitāte, kas ne reizi nav pievīlusi kaut kādas sranas tīkla pārslodzes vai zonas neesamības dēļ.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Manupraat cilveeki, kas lieto LMT nevis piemaksaa paaris latus par kvalitaati, bet gan pamatiigi paarmaksaa...

Es par bites kvalitaati nu nekaadiigi nevaru suudzeeties. Internets iet tikpat aatri kaa LMT un tiiklam nekad nav paarslodzju kaa tas ir tele2.

Link to comment
Share on other sites

Man vislabak patik sis teksts.

Проект компания реализует в партнерстве с Латвийским государственным центром радио и телевидения. Он является соучредителем мобильного оператора и владельцем 23% LMT.

Pa prieksu ar Latvijas valsts nodoklu maksataju naudu lidzfinanse si pakalkapjuma izveidi (kura domajams nav maza) un pec tam zviedriem (Telia Sonera) pa letu naudu pardot LMT. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz LMT nodrošina attiecīgu kvalitāti saviem pakalpojuiem un to nezaudē jau gadiem ilgi, atšķirībā, piemēram, no Tele2 (tam vairs pat nevajag pierādījumus - paši redzējāt, kas pirms pāris dienām darījās, nožēlojami no tik liela uzņēmuma puses).

Zviedru santīmpisēji maksā cilvēkiem tik "lielas" algas, ka visi Tele2 speci jau sen strādā citur. Nožēlojami no starptautiska uzņēmuma puses maksāt cilvēkiem sētnieka algas, bet prasīt augsti kvalificētu darbu 24/7.

Bite pārāk jauna, lai par to kaut ko spriestu.

Var jau būt, ka sāk kvalitatīvi, ziepē ar visādām dāvanām (kā toreiz NC tas iPods), lai piesaistītu klientus, bet pēc tam lēnām sāk nolaist latiņu. Beigās pārtop par Maximu mobilo sakaru jomā...

1. Izlasi kārtīgi. Kur es pieminu LATVIJAS Biti? Es runāju par Lietuvas Biti, kura ne pirmo gadu tirgū darbojas un tieši viņi bija pirmi Baltijā ar DVB-H nevis LMT. LV Bitei kājas aug no LT, kurai savukārt kājas auga no TDC DK. Nesen TDC pārdeva Biti. Un Latvijas Bitei visi risinājumi nāk no LT, kur tie jau atstrādāti. Bite, atgādināšu, uzreiz atnāca ar GSM/GPRS/EDGE/3G.

2. Bite savos pirmajos 2 gados ir vairāk izpletusies, nekā savulaik Tele2 vai LMT.

Cik atceros, tad ar Tele2 bija tāpat - sākumā bija ok, bet pēc tam nolaidās klozetā visa kvalitāte.

Nebāz vienā maisā Tele2 un Biti, nesalīdzināmi operatori, atšķirīgas biznesa pieejas.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Instigater

Pagaajushaa gada Cebitaa bija diezgan daudz korejieshu firmu moblas ar DVB-H, taa kaa shim te naakotne ir. Pie shkjiibacainajiem jau raada, Eiropa, kaa parasti, nedaudz piebremzee, kas varbuut ir labaak nekaa ieshnjaukt jeelas tehnologjijas. Tiesa, redzot DVB-T attiistiibu Latvijaa, naakas secinaat, cik lieliski mees maakam visu nolaist podaa. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Cienijamais LMT kvalitātes adept, LMT nevar nodrošināt labu zonu mārupē, dažos maskavas ielas posmos, kur T2 to var, runājot par Biti Latvijā, es zinu kl, kurš nav īpasi apmierināts ar tīkla pārklājumu ārpus rīgas(pierīgas privātmāju rajoni), diemžēļ Bite latvijā vairāk ir solījumu nekā reālas kvalitātes šobrīd. Pie tam T2 ir lētāks par LMT bez visām atlaidēm,zinu jo tēvam ir LMT, pašam T2, ja salīdzinam rēķinu summas, tad t2 ir lētaks neskatoties uz visu formulu , bez tam LMT noformē rēķinu tā ka lai saprastu par ko tu maksā ir stipri jāpapūlas, par ko vien manās acis šis operātors noslīd uz šaubīgu trešās škiras kantoru pusi

 

P.S. T2 patiešam ir draņķigi servisa centri, tacu bez tiem var iztikt 90% gadījumu, parējo 10 % visu var sarunāt, servisa centros esmu patiešām ļoti reti. Pateicoties LMT man pirmo reizi visu 6 gadu laikā uzkārās mob.tel., kolēģis gan mani mierinaja, ka LMT(darba pieslēgums) ir optimizēts tieši un vienīgi Nokia tel, tacu T2 nezkapēc var optimizēt savu tīklu visiem tel, ne tikai nokia. Runajot par T2 servisa centriem , tie ir draņķigi tieši tāpēc ka tur ieviesa rietumu servisa centru praksi bez adaptācijas latvijas personāla darba stilam, tādu pašu ķlūdu izdarīja arī Livas, drausmīgs kl apkalpošanas centra darbs.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas tev ar to zonu Mārupē, maskačkā, sazin kur vēl.

Lai arī kur es neatrastos, neesmu pamanījis, ka nebūtu zonas. Ok, varbūt šur tur nav 4 stabiņu, bet 3 vai 2 - bet tas kādu rausta? Arī viens stabiņš ir zona un sazvanīt var. Tas varbūt paniku izraisa telefonu īpašniekiem, kuriem ir vecs telefons ar nojātu bateriju, kas knapi dienu tur...

 

Nezinu, kas telei tur ar rēķiniem, zinu tikai to, jamiem ir tāds ''hobijs'' sastādīt greizus rēķinus ar pilnīgi nepareiziem aprēķiniem, kur gala summa nereti sanāk 5x lielāka nekā patiesībā norunāts. Šeit pat bootā tas ir lasīts vairākkārt.

Neesmu iedziļinājies tajos LMT rēķinos (man tak slinkums pētīt, katru santīmu, ko esmu norunājis) - apskatos un gala summu un samaksāju. Vismaz viņi nekad neizraksta greizus rēķinus.

 

Par servisa centra apkalpošanas kvalitāti neko nezinu. Nekad nav nācies apmeklēt.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Krishius, ir cilveeki, kas absorbee zonu, viens taads esmu es. :mrgreen: Ja es moblu neiznjemu no kabatas un apguljos maajaas diivaanaa, tad zonas nav, kaa iznjem no kabatas un noliek turpat pusmetra attaalumaa uz galda, taa uzreiz pilna zona. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Krishius - esi mūžā kaut kādu citu mobli, izņemot visusvēto Nokiju, rokās turējis?

Tiem kam ir Nokija, LMT ir vislabākais, pārējiem - so-so. Telefons, kurš gļučī LMT tīklā, perfekti strādā citos, a LMT klientu atšūšanas dienests prot tikai atcirst "kāds telefons? Ne-Nokija? Telefona problēma". Pietiekami esmu šito atklausījies.

Un zvana kvalitāte LMT nekad nav bijusi tā labākā, kā reiz.

Latvijas Bite daudz sola, bet maz dara, jo jamie kopā ar LT Biti ir pārdoti investīciju kantorim, un tie, kā zināms, grib tikai izslaukt max piķi ar min ieguldījumiem un tad pārdot tālāk. Tiesa lai labi pārdotu ir jāuzpumpē vērtība, bet to nevar panākt bez investīcijām LV tīklā. Nekur nedēsies.

Tas pats līdzsavienojums - LMT cik gadus vajadzēja lai to piedāvātu? Bite uzreiz ar tādu atnāca, nekas nav jāmaksā, aktivizē tikai telefonā un lieto.

Ir arī mīnusi, protams, kurš operators bez tiem.

Man piem. kaitina, ka Bites abonentiem nevar SMS aizsūtīt no weba - nav viņiem tādas iespējas. Nav balss pastkastes. Bet vēlreiz - Bite šeit ir tikai 2 gadus. Kaut LMT savulaik savu pirmo 2 gadu laikā būtu tik daudz paveicis...

 

Mani tīri cilvēciski kaitina šī LMT uzpūtība ar kādu tiek paziņots ka viņi "ir pirmie". Jo vairums jau nezina ko dara pārējo 2 Baltijas valstu operatori. Tāpēc jau var melot uz nebēdu. Jā, Latvijā viņi pilnīgi noteikti ir pirmie. Fakts. Bet Baltijā ... :)

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Paldies TokRa!

Tik dziļi rakties pēc šīs fīčas man nebija ienācis prātā, savā naivumā domāju, ka tai jābūt sasniedzamai no bite.lv :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu jā LMT uzpūtības un bezkaunības (naudas kašanā) pietiek. Vislabākais , ka tie viņu skandināvu īpašnieki ir gatavi pirkt visas gan LMT gan Latelecom akcijas. Ja tas ies cauri , tad.... . Lai gan LMT gan Tele 2, domāju, bija savstarpējā karteļa vienošanos . Kaut kas tanī varžu dīķi saka mainīties tik pēc Bites ienākšanas ,un, ja paskatās tās cenas kad no LMT vai Tele 2 jāzvana uz Biti, tad sāc domāt par klusu vienošanos.

Link to comment
Share on other sites

http://www.zimbio.com/Nokia/articles/180/N...rst+DVB+H+Phone

 

Attēls ārzemēs

 

Nokia N-92-World's first DVB-H Phone

Written by dhar2006 on Jun-11-07 4:59am

From: surinderdhar.blogspot.com

 

Nokia has launched a new N-series multimedia device — Nokia N92 — the world's first DVB-H enabled device that will support live broadcast mobile TV from DVB-H service providers.

It should a great news for Modeo and India's public broadcaster Doordarshan which has recently launched DVB-H mobile TV services in Delhi. The TV picture is displayed full screen and the quality of the picture is excellent, and channel changing is near instantaneous. It is difficult to get across how good it looks without seeing it for yourself, but between the high resolution screen and the DVB-H technology, the N92 offers an unsurpassed mobile television experience.

The N92 is a chunky handset and given what is packed inside it is not surprising that it tips the scale at a relatively heavy 191g, but size-wise at 107 x 58 x 25 mm it is not a total pocket buster. With the XpressMusic brand attached, the N92 is also a capable music phone. Music can be copied directly to the phone thanks to the USB Mass Storage Device, but it will also be possible to synchronise from Windows Media Player. This is thanks to the licensing agreement Nokia made with Microsoft which also enables the playback of Janus DRM protected files in addition to MP3, AAC, eAAC+ and RA. This means the N92 will be able to use subscription-based music services such as Napster or Yahoo Music. The N92 will ship with an adaptor to convert the POP-Port to a standard 3.5mm audio socket so you can use your preferred headphones.Like its sibling the N80, the N92 supports UPnP, which allows you to play music on your phone over your home UPnP-enabled HiFi system, download music and content from your PC, and display images and video from your phone on your UPnP TV. This is done over a Wi-Fi connection, using the industry standard UPnP protocols. UPnP compatibility can usually be added by means of an add on box

Dual mode WCDMA/GSM and triband GSM coverage on up to five continents (GSM 900/1800/1900 and WCDMA 2100 networks) and EDGE Automatic switching between bands and modes ( DVB-H 470-702 MHz ).

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk asprāši kas salidzina LMT pirmos gadus ar Bite pirmajiem gadiem.

Nez vai talajā 90tajā mobilais bija tik izplatīts.... ha..

Link to comment
Share on other sites

...par Lietuvas Biti kautrīgi aizmirsuši...

 

Vai ir kāds publiski pieejams links ar šo informāciju? Manuprāt, ir vērts iepostēt topikā, kā nekā tieši attiecas uz tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk asprāši kas salidzina LMT pirmos gadus ar Bite pirmajiem gadiem.

Nez vai talajā 90tajā mobilais bija tik izplatīts.... ha..

LMT sāka ar NMT450. Tur galvenais bija, ka tik vispār var pazvanīt. Ne par kādiem ekstra servisiem runas nebija. GSM900 ērā viņi iegāja ar pietiekami lielu tīklu un pieredzi.

Kad ārzemniekiem stāsta kāda ir LMT peļņa - viņi parasti ilgi žokļus zem galda meklē. Jo ar tādu abonentu skaitu NEVIENAM operatoram pasaulē nav tādas peļņas. Parēķini vidējo peļņu uz abonentu.

 

Bez tam, LMT tikai plāno to ieviest, (domā par to) nevis jau ir ieviesusi komerclietošanā. Līdz testa režīmam pat nav nonākuši. Es arī varu teikt ka nākošgad plānoju pirtiņu celt. Nekādu atbildību man tas neuzliek.

Varbūt patestēs un izlems ka nav jēgas ieviest, jo biznesa keiss nesanāk.

 

VIL - publiski pieejamas informācijas nav, jo komerciālā režīmā vēl nekur tas nav palaists. Vienkārši citi operatori netaisa preses relīzes pat ko, kas vēl nav palaists tirgū kā dzīvs pakalpojums. Tad jau LTC būtu preses relīzes par katru jaunu IP un DSL dzelzi jātaisa :)

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka šim pasākumam nav nākotnes.

99% lietotāju telefons ir un joprojām būs tikai zvanīšanai un sms.

 

Varētu te uztaisīt aptauju cik cilvēki kaut reizi mūžā ir izmēģinājuši to Mobilo TV vai kā viņu tur sauca.

Link to comment
Share on other sites

es kā reiz gribēju teikt - man vajag gprs un zvanus, pārējais pārsvarā ir domāts pokemoniem kuru ir daudz un kuriem uz visu ko nagi niez, tak arī naudas parasti viņiem daudz nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu jūs dajotje.... LMT un pārmaksā??? :o nu i nečevo sebe.. varbūt parastie klienti... firmām ĻOti izdevīgi manuprāt sencim firma jau 15 gadus šim aukstākais atlaižu līmenis... tik tiešām KAPEIKAS par sarunām Ņem JEBKURU telefonu kuru gribi kā mazcenas(tiko 2 v8i paņēma) varbūt parastie tā neizjūt bet firmā ir jūtama razņica.... ... WOOT mani beidzot pie pastāvīgajiem klientiem pieslēdza( zb jau tas piezvani man)

Link to comment
Share on other sites

LMT tikai priecājas par šiem auniem, kuri akli tic izsludinātajai kvalitātei, zemajām cenām ar augstiem līmeņiem un visādiem lētajiem VIPiem :-D Uz priekšu, Jūs LMT barojat, turpinat arī turpmāk tā un LMT drīz vispār nedomās par atlaidēm :D LMT ir dārgākais operators Latvijā, arī biznesa klientiem netiek piedāvātas tādas cenas kā Tele2 un cik zinu, es un arī man ļoti daudzi paziņas, uzņēmēji, izmanto vairāku operatoru pakalpojumus, Tele2 visiem izmaksā vismazāk, bet ir nepieciešamība pēc LMT, lai klienti varētu zvanīt uz LMT un tā kā LMT>Tele2 ir graujošs tarifs, mums nākas izmantot visus operatorus un norādīt tālruņus santīmpisējiem! :cool:

 

Un runājot par šo te TV telefonā- tolks man no tāda fīčas, ja mobilo ražotāji pagaidām ir iestrēguši evolūcijā, sabāzuši milzīgus ekrānus, lielus skaļruņus, n-tās datu pārraides, bet par pašu galveno ir aizmirsuši- akumulators! Tā darbības laiks pagaidām nav apmierinošs un attaisnojumi, ka daudz funkciju ir galīgi nevietā! Jēga man no mobilā, kuram ātri nosprāgst baterija un maybe pat dienu neiztur?!

Link to comment
Share on other sites

To kappa:

 

>> LMT tikai priecājas par šiem auniem, kuri akli tic izsludinātajai kvalitātei, zemajām cenām ar augstiem

>> līmeņiem un visādiem lētajiem VIPiem

 

No janvara kaa fiziska persona izmantoju LMT VIP tarifu bez aboneshanas maksas uz 6 meneshiem ar 5 ls atlaidi sarunaam 6 meneshus, Vietejais+ plans.

 

Piekritu, ka pec 6 meneshiem bez atlaideem pieslegums sadardzinasies, bet pirms beidzas atlaides tirgus situaciju analizeshu atkartoti.

 

kappa, paskaidro man, ludzu, pie kura operatora un tarifu plana man shodien pariet, lai butu vel letak?

Ez zinu tikai vienu variantu www.inncom.lv. Bet par to man trukst informacijas... Un, kamer informacijas nav, prieksh manis shi shtella izskatas aizdomiga.

 

Izraksts no liguma ar Inncom'u:

 

9.4. Jebkurš strīds, domstarpība vai prasība, kas izriet no šī Līguma, kas skar to vai tā pārkāpšanu, izbeigšanu vai spēkā neesamību tiks galīgi izšķirts pēc prasītāja izvēles Latvijas Republikas tiesu iestādēs vai Baltijas Apvienotajā šķīrējtiesā, saskaņā ar šīs šķīrējtiesas reglamentu viena šķīrējtiesneša sastāvā, rakstveida procesā un ar nosacījumu, ka gadījumā, ja atbildētājs neiesniedz atsauksmi uz prasību, uzskatāms, ka tas atzīst prasību.

 

Neesmu jurists, bet vards "šķīrējtiesa" izskatas aizdomigi...

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

Krishius - esi mūžā kaut kādu citu mobli, izņemot visusvēto Nokiju, rokās turējis?

Tiem kam ir Nokija, LMT ir vislabākais, pārējiem - so-so. Telefons, kurš gļučī LMT tīklā, perfekti strādā citos, a LMT klientu atšūšanas dienests prot tikai atcirst "kāds telefons? Ne-Nokija? Telefona problēma". Pietiekami esmu šito atklausījies.

Mans pirmais telefons bija LMT pirmais mazcennieks (sūdains Samsung).

Pēc tam ir bijušas 3 Nokias un viens vecais Siemens. Ne reizi nav bijuši gļuki.

Par skaņas kvalitāti nesūdzos.

 

Te visi vārās par to, ka LMT dārgs, Tele2 un Bite lēts. Man tak vienalga, ka dārgs (nabagāks no tās dažu latu pārmaksas nepalikšu). Vismaz man nav jāklausās par tīkla pārslodzēm, turklāt, lielākā daļa kolēģu un draugu arī lieto LMT - tāpat lētāk sanāk runāt.

 

Piebildīšu, ka es lietoju tikai zvanīšanas un SMS pakalpojumus. Neko citu, tāpēc arī man visi tie GPRS, utt draza vienalga.

 

Un vēl - tie, kas runā, ka, lūk, Bite 2 gados ir ieviesusi vairāk navarotus nekā LMT 15 gados...

Iesaku pievērst uzmanību tam, ka LMT pirmajos 2 un pat 5 gados šo tehnoloģiju ieviešana noteikti bija sarežģītāka un dārgāka (ņemot vērā mūsdienu tehnoloģijas attīstības tempus). Ja tāda Bite Latvijā būtu startējusi kopā ar LMT, tad diez vai būtu stipri tālāk tikusi.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau redzēsim. Un lai tiešām uzvar labākais (gan pēc cenas, gan pēc servisiem) operators :)

Patlaban LMT spēlējas ar mārketingu, kā viens mans bijušais darba kolēģis, diezgan ambiciozs. Arī viņš par saviem plāniem ļoti mīlēja ... parunāt.

Visi operatori visu laiku testē dažādas iekārtas un tehnoloģijas, ražotāji paši dod - ja iepatiksies, operators nopirks. Bet par katru lietu taisīt preses relīzes... nu-nu. Kad iztestēs un atzīs par labu esam, tad jā.

Mob. telefonu piesātinājums sasniedzis kritisko līmeni un jaunus klientus var pievilināt tikai ar jauniem servisiem. Lieki piebilst, ka DVB-H ieviešanai ir nepieciešama diezgan pamatīga tīkla kapacitāte. Nevar piedāvāt pakalpojumu, kuru var nodrošināt tikai 30km rādiusā ap Rīgu.

Un kā jau te labi piezīmēja - cik lielam % vispār tāds pakalpojums būs aktuāls.

Link to comment
Share on other sites

stirol

Cits tev nevar pateikt, kurš tarifs TEV būs visizdevīgākais! Tev pašam jāzin, cik daudz un uz kurieni zvani. Piedevām, ir arī svarīgi, kādas sarunas ir- īsas vai garas. Ja pats pareizi izvērtē savu sarunu statistiku, tad arī vari meklēt kādu tarifu. Pagaidām izmaksu ziņā Tele2 piedāvā patīkamākus tarifus, reāli servisa kvalitātes trūkums nav tik jūtams, bez tam, vai tas LMT serviss tiešām ir tik labāks, ka par to var nākties mēnesī pat desmitiem latu pārmaksāt?!

Link to comment
Share on other sites

LMT ir malači. Izvēlējušies mārketingu no tās pašas štelles kas piemēram Apple, t.i. mēs esam stilīgi un kvalitatīvi.

Uz šito baiku vienmēr atradīsies gribētāji, kuri būs gatavi maksāt vairāk un ticēt, ka viņiem ir labāk.

Link to comment
Share on other sites

Servisa kvalitātes trūkums nav jūtams? :D

 

Paskaties kas pirms dažām dienām ar mūsu mīļo svensonu telīti notika... :D

Neviens nevarēja sazvanīt info tālruni vai vispār kur pazvanīt... :D

Link to comment
Share on other sites

r5.

Pilnīgi piekrītu, mārketinga nodaļā LMT strādā teicami! Nav svarīgi ko pārdot, ir svarīgi kā to pasniedz! :)

 

Dexs

Vispār šī bija pirmā reize, kad tiešām bija jūtamas problēmas, iepriekšējās reizes es tās tā nemanīju! un vispār, it kā LMT nebūtu problēmu?! bez tam, ko tev būtu devis tas, ja sazvanītu servisa tālruni? tāpēc ātrāk sataisītu?! Nē!

Link to comment
Share on other sites

necitējam iepriekšējo postu

 

Man tas nedotu neko jo Telīti jau kā divus gadus nelietoju dēļ viņu (jā - tā paša servisa dēļ), bija problēmas, solīja nokārtot - nenokārtoja --> bye bye!

 

Vispār nesataisītu, bet cilvēki grib zināt kāpēc tas notiek un kad tīkls būs atkal kārtībā...

Zinu daudzus, kuri tagad dēļ šī gļuka pāries uz Biti vai LMT...

 

Lai tik Telīte turpina mētāt, ka puse Latvijas kopā ar viņiem (un 70% no tiem - reņģītes lietotāji, ne pastāvīgie abonenti)...

Nav nekur teikts, ka tāds gļuks nenotiks atkal rīt... :D

 

Pats tagad izmantoju gan LMT, ga BITI un esmu apmierinātāks...

Un kur man tik cilvēki neprasa: Nu pieslēdz lūdzu manai renģītei internetu, pasūtam iestatījumus (no pašu mājaslapas) un tāpat - neiet. Zvanam T2 infolainam - Nu, jums tur telefonā vaina...

Skaidrs... :D

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Darbā ir LMT, mazcenas telefoni neskatoties uz VIP kl statusu LMT ir dārgāki kā man T2 parastajam lietotājam, sarunas minūtes biznesa tarifiem nav zemakas kā tam parastam T2 lietotājam, sarunas savā starpā LMT arī smuki tarificē, kad savam vadītājam pateicu ka par 1mbit/s 3G tīklu internetu maksāju 15 Ls/mēnesī flat tarifu, viņam bija balta skaudība, jo neskatoties uz visu vipu un pārējo no LMT to nevar dabūt vispār.

Link to comment
Share on other sites

Dexs

Vispār šī bija pirmā reize, kad tiešām bija jūtamas problēmas, iepriekšējās reizes es tās tā nemanīju! un vispār, it kā LMT nebūtu problēmu?! bez tam, ko tev būtu devis tas, ja sazvanītu servisa tālruni? tāpēc ātrāk sataisītu?! Nē!

 

Nu nemaz ar nav pirmā reize. Labi atceros epopeju ar Tele2 nočakarētajiem Nokia3310 un SiemnesC45 telefoniem. Tele2 kaut kas gadījās ar trafika kanāliem. Lai aizsmērētu problēmu un nebūtu tā, ka vispār Tele2 nav - kaut ko samuhļīja, kā rezultātā visas Nokijas un Siemeņi ar vecāku softiņu nokārās beigti un pagalam.

Kā arī tas, ka Tele2 tīkla nav problemu ar konkrētiem telefonu modeļiem nav taisnība. Klienti sūdzas par Samsung P310 un X830 modeļiem. Zūd zona, raustās skaņa. Tieši Tele2 tīklā, un nekur citur. Droši ka gluki ir visiem operātoriem, tikai atšķirās gļuku smagums.

 

Par Bites līderību tehnikā - strīdīgs jautājums. Kāpēc gan šim līderim nav PušToTalk jeb rācijsaziņa? Tas pats GPRS pakalpojums vien ir. Tikai serveris attiecīgi nānokonfigurē. Un sarunas ar amuriku būs kā skaipā- caur VoIP.

Labots - GGp
Link to comment
Share on other sites

PushToTalk principā ir operatora finansiāla pašnāvība. Nedomāju ka to īpaši piekops.

3G, videozvans, DVB-H - kur ir akumulatori mobļiem, kuri visu to spēj pavilkt vismaz dienas 4-5, m?

Vēl par nabaga celmlaužiem LMT un pārējiem - ne Tele2 ne Bite neizmanto LMT torņus, viņi būvē savu tīklu no nulles. Tā kā visi Latvijas operatori ir celmlauži katrs sev. Principā LMT pārklājuma līmeni var da kaut vienā gadā sasniegt, tikai attiecīgas investīcijas nepieciešamas. Teiksim ... pusmiljards-miljards latu.

Link to comment
Share on other sites

GGp

Nu Tu arī pateici- LMT pastāvīgi gļuko 3G telefoni, es pats lietoju Nsērijas Nokia, draugi arī un visiem gļuko melodijas, kad ienāk zvans, Mūkusalas ielā tā arī pateica- LMT tīkls vainīgs! Tad arī atceros, ka zona pazuda un viss! Un jā, pie LV robežām vēl ar vien LMT viesabonēšanu labāk ķer nekā mājas tīklu, kas pavisam noteikti nav normāli! A Tele2 ķer kā lielais ;) Visiem tiem operatoriem ir savi gļuki, tikai jautājums, cik tu par tiem maksā?!

 

MarcisB

Par to PushToTalk runājot- tā ir ļoti noderīga lieta, tas nav plašpatēriņa produkts, bet uzņēmēju vidū tam noteikti būs pieprasījums, te var nosaukt kaudzi nozaru, kur tas ir ļoti ērts un Triatel telefonu baterijas arī darbojas ilgāk, tā ka tas ir pakalpojums, kas ies! Tas pats jau arī ar parasto WAP, tas, ka privātie izmanto GPRS nenozīmē, ka WAP ir miris, to tāpat aktīvi izmanto biznesa vidē! Tā ka varētu teikt, ka kebkurai mobilajai funkcijai ir pircējs, tikai Lv tirgus ir pārāk mazss, lai te daudzas no tām tā normāli iedzīvotos!

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

GGp

Nu Tu arī pateici- LMT pastāvīgi gļuko 3G telefoni, es pats lietoju Nsērijas Nokia, draugi arī un visiem gļuko melodijas, kad ienāk zvans, Mūkusalas ielā tā arī pateica- LMT tīkls vainīgs! Tad arī atceros, ka zona pazuda un viss!

Urbānās pasakas. Ko gan citu Mūkusala lai saka, ja defekts ir telefona softā un Nokija to nav izlabojusi, jo nav atradusi cēloni? 3G gļuks ir tad, kad zvans tiek norauts, vai nepienāk, nevis ja melodija raustās. Tas tev nav nekāds Lattelekom vads, kuram kontakts zūd.

 

Nu un ko tad krutā lapsene nepiedāvā to rācijsaziņu? Sarunas taču tik un tā par velti esot? Iedzīvošanās naudiņās tāda pati kā no "Ģimenes"...

Labots - GGp
Link to comment
Share on other sites

GGp

Tas gļuks ir tieši tad, kad zvana, nevis kad beidz zvanīt! Patestē pats, ja nezini!

 

Un tā rācijsaziņa nav ta pats, kas zvans savā starpā!

Link to comment
Share on other sites

To kappa:

 

>> LMT tikai priecājas par šiem auniem, kuri akli tic izsludinātajai kvalitātei, zemajām cenām ar augstiem līmeņiem un visādiem lētajiem VIPiem

 

>> Pagaidām izmaksu ziņā Tele2 piedāvā patīkamākus tarifus, reāli servisa kvalitātes trūkums nav tik jūtams, bez tam, vai tas LMT serviss tiešām ir tik labāks, ka par to var nākties mēnesī pat desmitiem latu pārmaksāt?!

 

>> Mūkusalas ielā tā arī pateica- LMT tīkls vainīgs

 

kappa, pirmkart, tu nosauci mani par aunu, otrkart,par kadiem desmitiem latiem tu runa, treshkart, izskatas, ka tu tiesham strada Mukusalas ielaa 41b SIA "Tele2".

 

Tad, ludzu, pieradi, ka es esmu auns un parmaksaju desmitiem latu. Sarunas LMT un Tele2 ir 50%/50%, sarunas medz but gan garas, gar ari biezhi isas. Kadu operatoru un tarifu planu man izveleties, ja LMT, tavuprat, ir suds (mani interesee tikai zvani, bez SMS, GPRS utml.)? Vai tu nevaretu ari pielikt kadu salidzinashanas tabulu, lai atbilde pec fluuda/reklamas/Tele2 feedback nesmirdetu?

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...